PDA

View Full Version : Pretáčač period - Hugobox



yLogy
04-12-2017, 17:41
https://youtu.be/TP4Apa389xI

Kane
04-12-2017, 18:50
To je tak smutne, az je to vtipne :D

WRAlth
04-12-2017, 19:01
Borci, proč se na to nevyserete. :) To je jako vidět z videa, jak Zeman spadl někde na hradě a dělat si *****, že je ožralej, přitom víte velký prd, co bylo příčinou, proč mohl asi tak mohl spadnout.

PS: Příklad to není úplně ideální, ale běžný člověk s průměrným IQ tu pointu toho pochopí, co jsem tím myslel.

+1 za ten první song, mám ho rád. :)

WRAlth GL HF

WRAlth
04-12-2017, 19:05
BTW prý ta perioda je nějaká buglá, že po naportění ti to nechá ten newbie buff a nedá se tam buffovat, jestli je to pravda, mohlo by na to GM mrknout?

Kane
04-12-2017, 19:06
Borci, proč se na to nevyserete. :) To je jako vidět z videa, jak Zeman spadl někde na hradě a dělat si *****, že je ožralej, přitom víte velký prd, co bylo příčinou, proč mohl asi tak mohl spadnout.

PS: Příklad to není úplně ideální, ale běžný člověk s průměrným IQ tu pointu toho pochopí, co jsem tím myslel.

+1 za ten první song, mám ho rád. :)

WRAlth GL HF

tu ide o pointu ktoru si zrejme nepochopil ty...

Alanies
04-12-2017, 19:37
kane ty by jsi měl navštívit psychiatra ... Ty jsi takový kus retarda, až to není možné...

yLogy
04-12-2017, 19:45
Borci, proč se na to nevyserete. :) To je jako vidět z videa, jak Zeman spadl někde na hradě a dělat si *****, že je ožralej, přitom víte velký prd, co bylo příčinou, proč mohl asi tak mohl spadnout.

PS: Příklad to není úplně ideální, ale běžný člověk s průměrným IQ tu pointu toho pochopí, co jsem tím myslel.

+1 za ten první song, mám ho rád. :)

WRAlth GL HFJednou s príčin bolo určite aj to že ľudia ako IamCrazy boli zaneprázdnený farmením vo FoGu :D

WRAlth
04-12-2017, 20:17
To máš Logy pravdu, ač jsme byli velký klan, který držel spolu, tak je nutno si přiznat, že po quitnutí Uniho a jeho CP, tak už nejsme tak jednotní jako předtím. Škoda, ani jsem nevěřil, že to bude mít tak velký dopad, ale nahradit už je nedokážeme. Ownage asi už vyhráli server, či? :D Jinak Hugo za posledních xxx dní, co se událo, tak všechno co dělal pro klan, tak skoro dělal sám na vlastní pěst, za to má můj respekt a je to velký hráč.

GL HF :)

Kane
04-12-2017, 21:01
kane ty by jsi měl navštívit psychiatra ... Ty jsi takový kus retarda, až to není možné...

to si z coho vydedukoval zobracik? Dost zaujimave tvrdenie od niekoho, kto sem logne len aby druhemu vynadal a nic plodne z neho nikdy nevypadlo. Tipujem ta na dalsie 50kg online hero....

Alanies
04-12-2017, 21:07
to jako chceš tvrdit, že tvá hromada sraček co tu napíšeš je plodná? dej si facku

Nachrade
04-12-2017, 22:51
BTW prý ta perioda je nějaká buglá, že po naportění ti to nechá ten newbie buff a nedá se tam buffovat, jestli je to pravda, mohlo by na to GM mrknout?

Hele nevím jak s newbie bufem, tenj sme neměli. Ale po naportění šlo normálně bufnout wcčkem, sečkem atd a po tom, co char umře jde taky normálně rebuff...

hugotoxxx
05-12-2017, 15:13
Děkuji za reklamamu, alespoň máš na mě památku když jsem tě poslal do háje když jsi mi brečel po telefonu ať jdu k tobě do pt :D :D

PS: Hraju už jinde, tohle byl jen test festivalů, které nefungují správně .......
například ty buffy.

užijte si poslední měsíc max 2 měsíce chodu :)

Dík za hru Ownage :)

S pozdravem Hugo :)

Nachrade
05-12-2017, 15:25
užijte si poslední měsíc max 2 měsíce chodu :)
Počkej veď unik sliboval min. 2 roky běhu.

Hugo prohrál...

yLogy
05-12-2017, 15:25
prehral si

Phyrex
05-12-2017, 15:27
Děkuji za reklamamu, alespoň máš na mě památku když jsem tě poslal do háje když jsi mi brečel po telefonu ať jdu k tobě do pt :D :D

PS: Hraju už jinde, tohle byl jen test festivalů, které nefungují správně .......
například ty buffy.

užijte si poslední měsíc max 2 měsíce chodu :)

Dík za hru Ownage :)

S pozdravem Hugo :)

nám fungovali, tak asi je chyba mezi klávesnicí a židlí a nebo tam musíš vstoupit a nebýt pod vlivem drog. Chápu odchod, ten klan Unknown je marnej :)

kubajz
05-12-2017, 15:32
prohrál si!

hugotoxxx
05-12-2017, 15:32
jojo jste nejleší a já prohrál :) a už ticho děti :)

kubajz
05-12-2017, 15:32
prohrál si!

Niob
05-12-2017, 16:02
to si z coho vydedukoval zobracik? Dost zaujimave tvrdenie od niekoho, kto sem logne len aby druhemu vynadal a nic plodne z neho nikdy nevypadlo. Tipujem ta na dalsie 50kg online hero....
Podle toho co sem viděl na tom nejsi o moc lip

Lean
05-12-2017, 16:47
ocividne to nemel tak pripraveny jako my logy na starym DE :-)

yLogy
05-12-2017, 17:07
ocividne to nemel tak pripraveny jako my logy na starym DE :-)
Čo si spomínam tak my sme to otáčali raz počas zmeny letného na zimný čas a perioda skončila o hodinu skorej a nedali sme to...

Kane
05-12-2017, 18:58
to jako chceš tvrdit, že tvá hromada sraček co tu napíšeš je plodná? dej si facku

urcite plodnejsia ako tvoje sracky