PDA

View Full Version : Fixed Nepresmeruje ma to na vote stránky.



RevoltaSK
03-12-2017, 22:39
https://s7.postimg.org/5bwce8g7f/Bez_n_zvu.png


Keď kliknem na hlasovať , nepresmeruje ma to nikam len refrešne Dark elmore asom späť na stránke .Nepodvádzal som s hlasovaním a mám na účte 50WC, ostatné som spláchol.Mohol by sa niekto na to pozrieť prosím ?Skúšal som sa prihlásiť do hry ale nepomohlo ani to .

Diaz
03-12-2017, 23:03
Je potřeba se lognout do hry, s tím že mezi loginem a tlačítkem vote nesmí uplynout víc jak 120s (když nestihneš zavotovat na obou, je potřeba se lognout znova).

Sroubek
03-12-2017, 23:13
No hlavně pokud klikneš na hlasovat a něco není OK, tak se ti nahoře ukáže oranžový řádek s vysvětlením problému.

slotrik
04-12-2017, 07:01
jj a relog ve hře to spraví... teda aspoň u mě :-)

Dras
04-12-2017, 07:34
take mi to delalo - az dnes kdyz jsem teda primo logl postavicku tak to slo, ale kdyz jsem byl jen v okne s vyberem postav tak nic...

Diaz
04-12-2017, 07:52
take mi to delalo - az dnes kdyz jsem teda primo logl postavicku tak to slo, ale kdyz jsem byl jen v okne s vyberem postav tak nic...

Je potřeba se znova přihlásit a projít login serverem, pokud ze hry dáš jen restart, tak to nepomůže.

Dras
04-12-2017, 20:05
nedaval jsem ze hry restart, vubec jsem do hry nesel jen jsem chtel kvuli tomu votu :D takze kdyz mi to napsalo oranzove ze se musim prihlasit do hry, tak jsem pustil hru a podle navodu sel jen do vyberu postav. a furt to neslo :D (tak jsem to nakvasene vypnul ze rano moudrejsi vecera - a rano jsem sel do hry primo a uz to slo)

Phyrex
04-12-2017, 20:46
Mám úplně ten samý problém a to jsem už vyzkoušel log ze všech účtů až do hry, na všechny postavy a nic kromě refreshe stránky a hlášky že nesmí uběhnout víc jak 120 sekund (což neuběhlo ani náhodou), mi to nenabídne. Nevím, kde je tu uvedeno to řešení, když je zde označen topic jako Solved ?

Sroubek
04-12-2017, 23:41
Ok, tak proběhlo několik úprav na serveru i na vote systému. Tak uvidíme, jak se vám to teď bude chovat.

Ladislav57
05-12-2017, 05:28
Ahoj,hlásím že u mně stále dobrý.Na obou serverech jsem registrovaný přes Facebook.Po odvotování mám na svém ůčtu WC přičteny během dvou minut.

Sroubek
05-12-2017, 10:46
Jo skutečně to není 100% jak by mělo, pravujeme na úpravě. Může to sem tam u někoho zlobit.

Phyrex
05-12-2017, 12:10
Ok, tak proběhlo několik úprav na serveru i na vote systému. Tak uvidíme, jak se vám to teď bude chovat.

Za mě díky, zřejmě to pomohlo, dneska už mi šlo hlasovat normálně, ačkoliv jsem praktikoval stejný postup jak včera. Tak zřejmě vaše úprava pomohla.

Sroubek
05-12-2017, 12:56
Trochu, ale je tam ještě jeden problém. Někdo musí lognout do výběru postav dát odlog a znovu lognout, ale to pořešíme.

Sroubek
05-12-2017, 15:16
Je tam další verze, věřím že už final.

Zarreact
05-12-2017, 21:48
Taky mi to jen refreshovalo stránku, přesto že jsem byl s postavou ingame, a stihl jsem to určitě ve 120s po logu do hry hlasovat. Pomohlo vždy jediné, úplně vypnout hru a znova ji celou zapnout a nalogovat až ingame.
Dneska zatím dobré, nebylo nutno dávat login komba. Oprava teda nejspíš úspěšná, díky.

Sroubek
06-12-2017, 15:29
Taky mi to jen refreshovalo stránku, přesto že jsem byl s postavou ingame, a stihl jsem to určitě ve 120s po logu do hry hlasovat. Pomohlo vždy jediné, úplně vypnout hru a znova ji celou zapnout a nalogovat až ingame.
Dneska zatím dobré, nebylo nutno dávat login komba. Oprava teda nejspíš úspěšná, díky.

Paráda, mám zatím také jen pozitivní odezvu, takže se zdá že máme finále :)

MrCrow
10-12-2017, 13:48
No, mě to teď nechce přesměrovat na noťasu (s jinou IP) na vote, píše to, že jsem hlasoval před 2 dny, ale když chci kliknout na "hlasovat" tak mi to napíše, že z mé IP a PC již bylo hlasováno, což nebylo.

Sroubek
10-12-2017, 14:13
No, mě to teď nechce přesměrovat na noťasu (s jinou IP) na vote, píše to, že jsem hlasoval před 2 dny, ale když chci kliknout na "hlasovat" tak mi to napíše, že z mé IP a PC již bylo hlasováno, což nebylo.

On ti to nepíše jen tak, někdo jiný z tvé IP musel udělat vote, proto tě nepustí.

MrCrow
10-12-2017, 22:18
No předtím mi to psalo, že hlasoval z jiného profilu, když to bylo ze stejné IP, to už nepíše? A je divné, že je to přes hotspot přes mobil....Teď to jelo 14 dnů v poho...

Gogliostron
11-12-2017, 10:36
Nechci zakládat další samostatný thread na vote
Ráno jsem zavotoval na PC s mojim mainem "Savitar" -> ok
Pak jsem lognul na notebooku a zkusim zavotovat tam a dostal jsem hlášku "Z vaší IP adresy nebo PC byl již proveden vote." tak si řídám ok, asi ještě od předchozího dne neuběhlo těch 12 HOD od vote.
Ale teď to zkusím v práci, kde jsem nehlasoval od pátku a dostanu tu samou hlášku.
Vše ze stejného ACC
Né že by mě to nějak extra sr*lo a stalo se to prvně, jen jsem an to chtěl upozornit.

Sroubek
11-12-2017, 11:30
Nechci zakládat další samostatný thread na vote
Ráno jsem zavotoval na PC s mojim mainem "Savitar" -> ok
Pak jsem lognul na notebooku a zkusim zavotovat tam a dostal jsem hlášku "Z vaší IP adresy nebo PC byl již proveden vote." tak si řídám ok, asi ještě od předchozího dne neuběhlo těch 12 HOD od vote.
Ale teď to zkusím v práci, kde jsem nehlasoval od pátku a dostanu tu samou hlášku.
Vše ze stejného ACC
Né že by mě to nějak extra sr*lo a stalo se to prvně, jen jsem an to chtěl upozornit.

To ze stejné IP tě to doma nenechá to je jasné, v práci máš předpokládám jinou. Pokud jsi z ntb nevotoval a relogneš na něj postavu kterou jsi měl předtím loglou z PC, tak doporučuji 10-15sec počkat než klikneš vote. Pokud tě to ani potom nepustí, tak bylo z daní IP či PC již votováno.

Jedu to samé co ty z domova i z práce a naprosto bez problému.

Gogliostron
11-12-2017, 12:51
No mě až po chvilce došlo, že jsem dost nespecifikoval ten notebook a editnul jsem ten příspěvek asi až když jsi to měl rozepsané.
Z notebooku se loguju pres jinou wifi nez je moje hlavní připojení k netu. A minulý týden byl tento způsob naprosto ok.
V práci jsem to nyní znovu zkusil a ačkoliv na tlačítku mam napsáno "Naposledy hlasováno před 3 dny" tak po kliknutí mi to hodí znovu onu hlášku.

Sroubek
11-12-2017, 14:04
No mě až po chvilce došlo, že jsem dost nespecifikoval ten notebook a editnul jsem ten příspěvek asi až když jsi to měl rozepsané.
Z notebooku se loguju pres jinou wifi nez je moje hlavní připojení k netu. A minulý týden byl tento způsob naprosto ok.
V práci jsem to nyní znovu zkusil a ačkoliv na tlačítku mam napsáno "Naposledy hlasováno před 3 dny" tak po kliknutí mi to hodí znovu onu hlášku.

Potom je možné, že někdo jiný z té IP votuje také. Pošli mě jméno web účtu a svou IP sem nebo do PM na FB.