PDA

View Full Version : UK pomáhá OW s Raidy?



Calma
02-12-2017, 21:23
https://imgur.com/a/BMsYT

Takže na jaké straně stojíš Eviadane? Že musíš pomáhat OW s Glakkim, protože to nejsou schopni pojet, když na ně nabíhá parta o 3 archerech

Nachrade
02-12-2017, 21:28
Na tomto serveru jsou větší zvraty než v Melrose Place.

Periphery
02-12-2017, 21:28
Já nemůžu uvěřit vlastním očím!

Agregator
02-12-2017, 21:52
To je skandál !!

an8
02-12-2017, 22:00
Musím se opakovat.. co je na tom sakra nepochopitelnýho? Zrovna SF taky pomáhá/pomáhal UN.

Thungdil
03-12-2017, 02:22
proste mi nejaky eviadan psal do pm at ho vemu do pt na pvp ze vsici v unknown si lestej vzajemne penisy a on jako bezpenisak nema co delat.... tak sem uvolnil misto v pt a sel ns tri petipiva a vzali jeho misto me

Calma
03-12-2017, 08:59
Je to divné proto, že normálně se urážíte, nesnášíte se a v hero chatu (na fóru) je to po každé akci neskutečný flame. A teď najednou si vesele dáte společné pvp. Tak nám to přišlo krapet úsměvné.

Eviadan
03-12-2017, 14:36
Čakal som väčší flame po tom čo ten tpack dokázal naspinit v hero chate

an8
03-12-2017, 15:59
To, že se nějaký hovada hádaj v hero chatu znamená, že se nemůžou vzájemně znát lidi z různejch clanů/ally a případně spolu farmit/jít na pvp? :D

Kane
03-12-2017, 20:24
To, že se nějaký hovada hádaj v hero chatu znamená, že se nemůžou vzájemně znát lidi z různejch clanů/ally a případně spolu farmit/jít na pvp? :D

nemali by ked uz su v enemy klane. Mali by si vybrat co im je prednejsie lebo ked expis s enemy ociernujes svoj klan

Lean
03-12-2017, 21:01
nemali by ked uz su v enemy klane. Mali by si vybrat co im je prednejsie lebo ked expis s enemy ociernujes svoj klan
po dlouheeeeeeeeeeeeeeeeeee dobe neco rozumnyho z tebe vypadlo

filimon
03-12-2017, 22:29
po dlouheeeeeeeeeeeeeeeeeee dobe neco rozumnyho z tebe vypadlo

Dost casto uderi hrebik na hlavicku ale ted se ti to hodi. Nic vic.

Hora cio
04-12-2017, 00:07
https://imgur.com/a/BMsYT

Takže na jaké straně stojíš Eviadane? Že musíš pomáhat OW s Glakkim, protože to nejsou schopni pojet, když na ně nabíhá parta o 3 archerech

mi jsme přátelé! přátelé utahu! :rofl:

Tex
04-12-2017, 02:05
Takových situací bylo a ještě bude ...

Třeba ten uNknowňák úplně nesnáší Antidepresku (dost lidí nemá rádo některý hera kvůli jejich výplodům v hero shoutu), takže v rámci "nepřítel mého nepřítele je můj přítel" šel do RB party k Owňákům, aby jim pomohl proti ní.

Společný exp s enemy jsem zatím nějak nezaregistroval, ale třeba ve FoGu je běžný, že vzájemný enemy expí těsně vedle sebe, klidně i několik hodin. Proč? Protože když by nahlásili enemy pozici do aliance, pořád by na sebe vzájemně nabíhali a nezafarmil by si nikdo, tak radši drží hubu, aby si mohli v klidu farmit oba dva. To spíš jsem viděl bonzovat obyčejný farmáře, který chtějí vyčistit farm flek zabranej nějakým PvP klanem - nabonzujou je jejich enemákům, počkají až ti přivolaní PvPeři přijdou a vyčistí to tam, no a farmáři si ten vyčištěnej farm flek zaberou pro sebe :D

Ono už se moc často nevidí, že by člověk skutečně ctil oboustrannou clan war, a dělal proti enemy fakt vše co je v jeho silách.

Dras
04-12-2017, 07:02
no ja nevim, slepe nasledovat politiku klanu nesvedci moc vlastnim rozumu. a expit s enemy neni nikde zakazano pokud vim... delate z toho vedu

Kane
04-12-2017, 09:30
no ja nevim, slepe nasledovat politiku klanu nesvedci moc vlastnim rozumu. a expit s enemy neni nikde zakazano pokud vim... delate z toho vedu

Ak niekto potrebuje mat vyslovene zakazane aby neexpil s enemy klanom potom prave to nesvedci o vlastnom rozume. Kazdemu normalnemu to dojde automaticky. A Co ma politika klanu spolocne s tym, ci clovek dokaze racionalne rozmyslat? nejedna sa tu o nejaky extrem CLka ktory by vyzadoval nejake veci od clena, ide tu o zakladnu vec preco je klan klanom a wary stym spojene. Ak niekto nesuhlasi s warom pre nejaky klan mal by sa aspon zo solidarity vyhybat enemy klanu, exp spolu je uz cez ciaru...