PDA

View Full Version : Věkový průměr



NarcisSally
01-12-2017, 15:09
Mam v planu vytvorit nekolik veci ku prospechu serveru a proto bych rad udelal pro sebe pruzkum vekoveho prumeru serveru.

Staci, kdyz kazdy napise kolik mu je let. Popripade kolik let je ostatnim clenum party/klanu/aliance.

Pokud by se chtel rozepsat, muze dopsat kdy se poprve dostal k L2, jak dlouho aktivne hral a co ho na hre zaujmulo nejvice. A pote poslat linkna topic dal, aby zde napsalo co nejvice lidi.
____________________
Abych zacal... Me je ted 25let. K L2 jsem se dostal pred 10lety, kdy mi o tom rekl kamarad a zacal jsem na starem C4 DE. Pote jsem byl uz jen na PvP serverech a vratil jsem se diky tomuto DE asi po 5 lete pauze.

____________________
PS: Kazdy kdo zde prispeje, tak tim prispeje i serveru. Jak? To se pote dozvite.

PS2: Poprosim aspon zde bez off topicu a flamu.

lahmu
01-12-2017, 16:02
Ahoj je mi 25 l2 jsem začal hrát tak cirka před 12 lety možná ještě dřív první server stínystredoveku pak dkplech později gp i na de jsem hraval k l2 jsem se vrátil cirks po 7 letech

Shantariel
01-12-2017, 16:30
26let, zacal sem v roce 2005 na dktechu(GP) kde sem hral az skoro do konce C4, pak asi 2 mesice na gracii, parkrat RPG, Naia, Innova a nejaky highrate srance na par dni vzdy jen, na DE sem zacal po roce a pul od posledniho hrani L2

na hre me bavilo vzdy openworld a openpolitics coz mi jeste v takovy mire volnosti zadny mmorpg nenabidlo a stejne uz ani jiny mmo hrat nechci, nemam mmo uz rad, DE je ted jedina vyjimka a pak taky to ze jsem poznal par opravdu dobrych lidi s kteryma se obcas vidim i do ted a pak spoustu zajimavych lidi :)

Ladislav57
01-12-2017, 16:49
Tak já se taky přidám.Doufám,že nedostanu duchodcovskej ban.:( Je mi čerstvých 60 let.U počítače dřepím zhruba od roku 1994 (windows 3.1)Lineage přišlo někdy v roce 2004,pak od roku 2009 do 2016 Aion.Pak návrat k lajně.Nejdřív Warland a nyní asi už do smrti zde na DE.Tal na mně budte hodní a poustejte mně v giranu sednout do první řady. :)

pabloJ09
01-12-2017, 16:55
HolkaModroka 25let

BohovyPetko 22let

#brotherspower

hugotoxxx
01-12-2017, 19:17
v clanu Unknown vekovy prumer 26-27let. Jinak me osobne je 23 let


HugoT0XXX

Nachrade
01-12-2017, 19:54
me osobne je 23 let
kiddo

yLogy
01-12-2017, 20:11
29 rokov, L2 hrám nejakých 11 rokov. Začínal som na nejakom freečku českom malom servere asi tak o 30 aktivných ľudoch Darghen and Stínač ak si to dobre pametám, potom Dragon network pár mesiacov, potom Dark Elmore C4 25x, neskôr nejaké freečky ako L2max, RPG Glub a od roku 2011 až po štart Interlude DE 16x na oficiálnom servere Core.

Hora cio
01-12-2017, 21:47
ahojki hoški,


menujy se Horry a tuhle besvadnou hru hraju taki skor 11 let a skušel sem ji spustyt na win98 a nešly no, tak sem spustyl přez xpčka a hurá windous povolil. :thumbus up: Na atlonce a hdd 80gb se moc sekala, tak šly jen dvě okna spustyt. Jó Avast režym herný, sistémi občas opsahovali trojskí koně přy stažený tak sem to radšejc any nestáhnul. Chvýli sem hrál taki na ruskejm Ketrawars a ted zkušym tadi no. RE bil za těchto sedmy edycí L2 serveru nej, takše bich hlasoval pro ní. :):drink:

NarcisSally
01-12-2017, 22:05
kiddo

Nachu prosim

Kane
01-12-2017, 22:26
v clanu Unknown IQ prumer 26-27 bodov. Jinak ja mam osobne 23 bodov


HugoT0XXX

fixed

glycerin
01-12-2017, 22:39
fixed

Tobě by měl nekdo fixnout tvoji vymaštěnou palici.

druss.rilko
02-12-2017, 00:02
* * * * *

slotrik
02-12-2017, 00:17
zajímavej a dobrej nápad :-)
já 28let, k L2 sem se dostal cca v roce 2006 tuším, na praxi v jedné IT firmě (před tím sem hrál gothic a jiny rpg) - začalo to na FÉNIX serveru tuším C5 tam chvíli i EM, pak to bylo hodně serverů s klanem jako např. stíny středověku, Vgos, DE, L2 Supreme pak Azure, Ofic LUNA a Bartz, L2 tales, pak zas ofic s těma posledníma charama nový rasy (ertheia)-jen zkouška ze zajímavosti. HR servery nepočítám tam to bylo spíš o nutnosti ukojit závislost na enchantování :D. Problém je v tom že v noLife úrovni hraní sem hulil i trávu takže si myslím že sem určitě na nějaký servery zapomněl název a málem mě to dokonce stálo opakování třeťáku. Měl sem dlooouhou pauzu a byl jsem přesvědčenej o tom že už se k tomu radši nikdy nevrátím, ale tý hry se nedá zbavit a když mě kámoš nahlodnul že se bude spouštět tenhle CZ/SK server jestli si jen tak ze srandy nebudem hrát. Tak se to ve mě zas probudilo a hraju si/bavím se aspoň po práci, jediný co mi chybí jsou klanový akce RB/CS/PVP. Což jsem na tý hře měl vlastně vždycky nejradši to propojení lidí a akce, dále svět-rozmanitost, grafika a možnosti. Prostě srdcovka.

to ladislav57: klobouk dolů, doufám že budu mít to štěstí a až mě bude 60 let tak bude ještě nějakej cz/sk L2 server fungovat :D :D

kubajz
02-12-2017, 01:00
Je mi 23let a L2 hraju od dob GameParku (DKTech) .. jo to mi v tu dobu mohlo být klidně i 12? :D

Ladislav57
02-12-2017, 05:24
Slotrik - Neboj,určitě bude.Je to nesmrtelná hra.Prošel jsem desítky online her (Terra,Aion,BD,BaS atd....)a na lajnu nemají.

Alanies
02-12-2017, 06:08
24 začal jsem na C4 Dark Elmore poté přechod IL a sloučení DB (LE?) odkud pocházela většina hráčů Ownage díky tomu oživilo dění na serveru a byla krásná pvp (dobré časy). Poté OG Gracia, Dark Elmore 2 a teď stad už finalní Dark Elmore 3...

WRAlth
02-12-2017, 07:25
Mně je 19 let, k L2 jsem se dostal kdysi přes strejdu, když jsem se mu díval přes rameno, jak drtí tlačítko F1. Tuším, že tehdy mi bylo 9 a začal jsem to hrát v 10-11 letech na starém dobrém DKtechu c4, kdy jsem si poprvé vytvořil svojí postavu, potom následoval server Elmoreden, Czechgamer, pak nějaké lolo servery na pár týdnů a potom se spustil minulý server Dark Elmore a od té doby už jenom Dark Elmore.
Ze začátku při začátcích hraní mě zaujmula nejvíc skvělá grafika a obrovské možnosti hry.
WRAlth gl,hf

morales
02-12-2017, 08:34
30 let, asi v 18ti me kamos dotahl na dktech a tam to secko zacalo no... prosel jsem spoustu serveru, poznal mraky lidi... dobrych i spatnych... za tu dobu sem hral i jine hry ale zadna mi nedala/vzala tolik co l2.. proto tady asi zase klikam... ta nostalgie je fajn

klingi2k15
02-12-2017, 12:28
od roku 2005 (C3) vtedy som mal 16. Inak stare dobre klasiky ako L2 Supreme/Azure a potom dlho na OG a RPG Club. Momentalne ma bavi citat toto forum :D :D

hugotoxxx
02-12-2017, 12:53
Narcis sorry máš vylízanej clan s *****em CLkem !!!!

Nach je tlustá **** co se o sobě bojí cokoliv říct, protože se bojí aby nikdo nepoznal jeho identitu a nerozkopal mu držku.

Takže další informace podávat nebudu ať je to pro cokoliv. Mějte se vymrdanci


A kane :D ty *****e :D Ty Fabio :D :D ta lama co neumi hrat..... mlč dík

FIXED

Ladislav57
02-12-2017, 13:40
Narcis sorry máš vylízanej clan s *****em CLkem !!!!

Nach je tlustá **** co se o sobě bojí cokoliv říct, protože se bojí aby nikdo nepoznal jeho identitu a nerozkopal mu držku.

Takže další informace podávat nebudu ať je to pro cokoliv. Mějte se vymrdanci


A kane :D ty *****e :D Ty Fabio :D :D ta lama co neumi hrat..... mlč dík

FIXED Tak nyní jsi nám o sobě řekl asi opravdu všechno. :)

chalheim
02-12-2017, 14:05
28 let, hrál jsem jen na DE když začal jako RP server :-D potom chvilku wild elmore

Kane
02-12-2017, 15:15
60 rokov, l2 som zacal hrat hned potom ako nam z ustavu usli unikid, hugokox, glycík a podobný tragedi a kedze sa nam ich nepodarilo umiestnit spat v ustave a nasadit pre nich liecbu rozhodol som sa ich liecit komentami na forku.

Verthandi
02-12-2017, 16:11
Začal jsem na DK Techu za Odina a Rodiera v únoru 2005 (na C1), bylo mě v té době necelých 23 let (dneska je mi tím pádem 35 a půl roku...). Moje první postava byl craft Prasselis (únor 2005), druhá pak swordsinger Belldandy (květen 2005). Ještě pod Rodierem jsem se stal na DK Techu dne 8. července 2006 GM jménem Verthandi. Poté, co přešel na přelomu let 2006 a 2007 server (už jako GamePark) pod správu Dah4ka, stal jsem se hlavním GM. Na tomto postu jsem vydržel až do 20. března 2010, kdy jsem se z vlastní vůle vzdal fuknce. Pak už jsem tam hrál pouze jako běžný hráč, a to jak na C4, tak na GF. Po konci DKT jsem hrál před dvěma lety na DE 25x, kde jsem bylo v klanech GanjaTechnics a později Ownage.

Nyní tu jsem pod jmény Belldandy/Zelda/Cottie v tradičním klanu Keepers of Faith / alianci Raiders (tak, jako tomu bylo před více jak 12 lety).

http://verthandi.nazory.cz/

yLogy
02-12-2017, 17:47
Narcis sorry máš vylízanej clan s *****em CLkem !!!!

Nach je tlustá **** co se o sobě bojí cokoliv říct, protože se bojí aby nikdo nepoznal jeho identitu a nerozkopal mu držku.

Takže další informace podávat nebudu ať je to pro cokoliv. Mějte se vymrdanci


A kane :D ty *****e :D Ty Fabio :D :D ta lama co neumi hrat..... mlč dík

FIXED
Čo si si porezal bradu pri holení a Nach ti tam nasypal trochu soli?

DVDpro
02-12-2017, 18:05
V klanu GreenRats je věk 34+, většina hráčů zná lineage něco okolo 10 let (C4 GamePark, potom LightElmore a tak dále). Máme i nováčky, kteří hru teprve objevují. K L2 se vracíme po několika letech. Ve hře je asi nejvíc zajímavé to politikaření a intriky a ekonomika kompletně opřená o hráče a jejich schopnosti. To se jinde moc nezažije.

Trixie
03-12-2017, 14:22
Mám 23 let. S l2 jsem začal před 10 lety na VGOS C4 dále C6, kde hrál brácha se spolužáky a po pár měsících se na něho dívaje jsem začal hrát taky. Následně server Frintezza a RPG servery, které jsem probíhal po 4 roky s clanem Czechhorda ve vedení s Arinkou. Následné rok pauza a 2-3 roky všelijak s pauzama v international clanu (většinově španělském) Advanced, zase RPG srv. Nějak nemám rád České servery, ale po roční pauze jsem dostal nabídku od bráchy jít si zahrát s lidma z VGOSU po 10 letech tak jsem nemohl odmítnout. Jinak hry víceméně nehraju, pouze o zkouškovém DOTU, ale v lineage mám rád tu komunitu, pvp, svobodu, a hlavně v mém případě trh :-)

bollix
03-12-2017, 21:14
23, ale pro některý lidi mi bude pořád 12. :))))

Lean
03-12-2017, 22:28
hh bolix :D

Hora cio
03-12-2017, 23:55
Narcis sorry máš vylízanej clan s *****em CLkem !!!!

Nach je tlustá **** co se o sobě bojí cokoliv říct, protože se bojí aby nikdo nepoznal jeho identitu a nerozkopal mu držku.

Takže další informace podávat nebudu ať je to pro cokoliv. Mějte se vymrdanci


A kane :D ty *****e :D Ty Fabio :D :D ta lama co neumi hrat..... mlč dík

FIXED

všecko o sobě, nyc novího. *tired*:drink:

vanous
04-12-2017, 06:43
25, hraju to asi 11 let začínal jsem zde na C4 a vesměs celá moje L2 kariéra byla zde až na pár výjimek. Teď přibyly dvě děti, tak není tolik času, ale i po těch letech mě to stále baví.

// nejradši mám dvanáctiletého Bollixe

tojebejk
04-12-2017, 07:29
Po pěti letech návrat k L2. Hrajeme tu tři kamarádi z reálu. Stáří 24, 25, 26.

ujonexus
04-12-2017, 08:25
Zdravim, moj aktualny real lvl je 32 rokov, s L2, som sa prvy krat stretol prave tu na DarkElmore 25x RP a tusim to bolo okolo roku 2007-2008 (bohuzial to neviem presne, kezde je to uz tak davno) Stravil som tu viac ako 2 roky zivota, spoznal kopec dobrych ludi a naviedol ma k tomu bratranec. Ak si tento clanok cita aj niekto z mojich predchadzajucich spoluhracov, touto cestou ich pozdravujem (nexus)
Po odchodu z DE, som sa s par kamaratmi potuloval po roznych inych serveroch, potom nasledovala dlha pauza a do L2 ma opät vtiahlo, znovu otvorenie DE 25x v roku 2005, kde som sa ohrial asi pol roka, potom zasa pauza.
Kedze nazov Dark Elmore, len tak lahko zo svojej pamäti nedostanes, pritiahlo ma to sem znova a predpokladam, ze sucasne hranie L2 bude asi moje posledne, potom uz tomu asi dam pokoj a budem sa venovat dolezitejsim veciam. ,,ale, clovek nikdy nevie :)"

Lean
04-12-2017, 09:57
25, hraju to asi 11 let začínal jsem zde na C4 a vesměs celá moje L2 kariéra byla zde až na pár výjimek. Teď přibyly dvě děti, tak není tolik času, ale i po těch letech mě to stále baví.

// nejradši mám dvanáctiletého Bollixe

Celf?

WRAlth
04-12-2017, 11:10
Začal jsem na DK Techu za Odina a Rodiera v únoru 2005 (na C1),
http://verthandi.nazory.cz/

Rodier z Elmoredenu? :D

head7k
04-12-2017, 14:42
Ahoj, me je 31 let a ostatni z klanu Duchodci jsou na tom vice ci mene podobne. Zname se z dob stareho DE, kdyz jeste tam bylo RP a pozdeji dalsi RP servery Patria a Faremion, kde jsem figuroval i jako GM/Admin. Take jsme byli chvili na serveru Dark Cybersphere pod jmenem Aztekove. Uz to nejakych 10 let co hrajeme L2 bude. Pokud is nekdo pamatuje jeste L2Fansite forum, tak tam jsem se pohyboval v roli druheho admina a zastupce Zajdy. Vetsina z nas se k tomu ted vratila po nekolika letech, co jsme si uzivali realneho zivota, zalozili rodiny atd :) Ja jsem mezitim hral jeste League of Legends a take Aion na oficialnim serveru Kahrun, pozdeji Perento (pvp guilda Fait Lux), ale uz je to take par let co jsem quitnul.

Ingame nick Atlacoya / drive Sessik / v realu Honza ;)

kubajz
04-12-2017, 15:12
Ahoj, me je 31 let a ostatni z klanu Duchodci jsou na tom vice ci mene podobne. Zname se z dob stareho DE, kdyz jeste tam bylo RP a pozdeji dalsi RP servery Patria a Faremion, kde jsem figuroval i jako GM/Admin. Take jsme byli chvili na serveru Dark Cybersphere pod jmenem Aztekove. Uz to nejakych 10 let co hrajeme L2 bude. Pokud is nekdo pamatuje jeste L2Fansite forum, tak tam jsem se pohyboval v roli druheho admina a zastupce Zajdy. Vetsina z nas se k tomu ted vratila po nekolika letech, co jsme si uzivali realneho zivota, zalozili rodiny atd :) Ja jsem mezitim hral jeste League of Legends a take Aion na oficialnim serveru Kahrun, pozdeji Perento (pvp guilda Fait Lux), ale uz je to take par let co jsem quitnul.

Ingame nick Atlacoya / drive Sessik / v realu Honza ;)
Co si pamatuju Zajdu tak i kdyby ti v hlavě zůstala polovina vědomostí o hře tak stále toho o L2 víš až až :)

leanneliminate
04-12-2017, 18:46
Je mi 21 a začala jsem v nějakých 10-11 :D Se ségrou jsme hrály asi rok, pak to bylo takový on&off že mě to na měsíc chytlo a pak jsem třeba dva roky nehrála.. Tak uvidíme jak dlouho to vydrží tentokrát

Lean
04-12-2017, 20:16
Co si pamatuju Zajdu tak i kdyby ti v hlavě zůstala polovina vědomostí o hře tak stále toho o L2 víš až až :)

na ilku toho moc znat nemusis

djcraty
04-12-2017, 20:45
K L2 jsem se dostal náhodou od kamaráda, když mi pomáhal složit první počítač a byla to první hra, kterou jsem měl vůbec nainstalovanou - předtím jsem hrál pouze na PSku. Všechno začalo za dob Bad Dreams - Dark Elmore (C4 s podporou RP) - následně Onlinegamers a po určitém čase i hraní na Wild Elmoru. Nespočet fajn lidí co jsem za těch x let mohl potkat a poslouchat na VT, TS.. osobně se sejít a na některé rád vzpomínám do dnes. Prošel jsem si různými PVP servery a také zakotvil na mezinárodních serverech. Teď už mi je 27 a k hraní L2 jsem se vrátil právě kvůli znovu otevření DEčka a té nostalgie a těší mě, že ve světě poznávám známe nicky. Bohužel už to nejde jako kdysi "nolife" jelikož se toho moc změnilo. Moje L2 encyklopedie a znalosti končí u Gracia Final.

vanous
05-12-2017, 07:37
Celf?

Here I am!

Demonekluc
05-12-2017, 16:57
Věk 38 s L2 jsem začínal, už před drahnou dobou, na starém Ligt elmoru, potom následoval odchod na server Forbidden Lands, tak až do konce, potom ofic, před cca 2 roky jsem skončil na oficu a teď zkouším, jak mě to bude bavit tady. Jinak jakmile nick postavy končí na .....luc, tak jsem to já :D

Ladislav57
05-12-2017, 17:02
Tahle anketa je opravdu bezva,to myslím vážně.Přiznám se že se občas mrknu do základních vesnic a tak trošku rozdávám lidem prašulky na přestup.já vím jsem hroznej :-)

Verthandi
05-12-2017, 19:57
Rodier z Elmoredenu? :D

Jo, přesně tak. Mimochodem kdo nezná Rodiera, nehrál pravou českou Lajnu....

Gogliostron
08-12-2017, 15:02
Hezké téma.
ve druháku na střední mě kámoš se kterým jsem hrával Jedi Academy dotáhl po zlédnutí nějakého L2music videa na tehdejší Dark Angels(2006), kde jsem s přestávkama zůstal až téměř do zániku VGOSU.
Také jsem s tím na nějakou dobu seknul, když jsem málem ve třeťáku rupnul.
Clany HallOfFame(než odešli na L2supreme) pak chvíli nějaké menší clany (HellBells), v pozdější fázi TouchOfHeaven(aly CORE)
Pak jsem vymetal CzechGamers a jeho mutace kde jsem nakonec skončil u Argoutů.
Na hře mě krom lore (s první postavou jsem četl a zkoumal všechny dialogy a v okolí základní vesnice dělal všechny questy a strávil neskutečnou dobu), vždy bavila hlavně komunikace mezi lidmy. Mám dojem že v dobách slávy VGOSu jsem většinu času proseděl chatující v CH.

Skodik
08-12-2017, 18:47
Ahoj,
Je mi 22. L2 hraji uz od ZŠ (12let) kdy jsem prakticky po skole nic jineho nedelal. Tenkrat byl jeste cas. Behem stredni uz tolik casu nebylo tak jsem s l2 skoncil (asi na 5-6let) a vratil jsem se k hrani az ted na Dark Elmore 2017. Pripadam si jak uplny zacatecnik. Moc mi toho v hlave nezustalo :D.

Maer
10-12-2017, 16:04
Tak já se taky přidám. Je mi 31 let a s Lineage 2 jsem začínala právě na ofiku, kolem prvního pololetí roku 2004, v době, kdy servery jely na verzi chronicle 1. Na ofiku jsem vydržela až téměř do spuštění chronicle 5 (kolem 2006) a poté přešla na již zmíněný GamePark. Celý svůj pobyt na serveru jsem strávila u Belldandy v KeepersOfFaith. Pak přesun na C4 DarkElmore, za dob Urlora a pokera10 jsem strávila měsíc u SoD, pak jsem založila svůj první klan, který dosáhl své slávy až později. S L2 free scénou jsem se rozloučila kolem roku 2010. V roce 2014 návrat na ofik, kde jsem aktivní dodnes. Tady hraji spíše odpočinkovou hru.
C4 DE pamětníci, po přečtení mého vzkazu pochopí, kdo jsem. Ostatní můžete hádat. Mou totožnost z C4 na serveru zná jen pár lidí a tak to i zůstane ;-)

filimon
10-12-2017, 16:22
Noisia?

Thebig
10-12-2017, 16:58
tak se taky přiznam,43 kilaku namotanejch na tachecu :) .S lajnou sem zacinal na starym DE´v době RP servru-Dolores,radkyně klanu Vlku aliance to uz si nepamatuju..Ale šef aliance byl kočičkař čchi-chin nebo tak nejak :)
pak nějaky PVP high rate servry,Iceonline a pak sem to povesil na hřebik.a ted jsem zpět na znackach :)

Lean
10-12-2017, 21:19
Noisia?

noisia? tu si nevybavuje na DE. ja tipuju keksicka ale tam si nejsem jistej ofikem :D kdyby rekla NW tak by to mohla byt kamiho ginna ale tak taky nefanguje ofik :D

head7k
11-12-2017, 06:50
Noisia?
haha, taky me to napadlo :D

DeevilKneevil
25-12-2017, 14:32
Zdravím nerdi.

Jsme Ondřej, 21 let. L2 hraju od té doby co jsem otci před 11 lety prodal gunu na gameparku a musel jsem mu ji nafarmit zpátky. Za těch 11 let bylo několik serverů a několik quitů, ale opět jsem zde po cca roce. Zatím tu jsem dva dny a už teď mi zde chybí nějaká akce, struggle najít klan. Dám tomu ještě pár dní a něco tu rozhodně naklikám, jen doufám že to brzy neomrzí a zase započne hledání jiného serveru.

yLogy
26-12-2017, 07:36
noisia? tu si nevybavuje na DE. ja tipuju keksicka ale tam si nejsem jistej ofikem :D kdyby rekla NW tak by to mohla byt kamiho ginna ale tak taky nefanguje ofik :D
Tak pokial sa nemýlim tak Keksicek bol nejaký krátky čas u SoD, preto sme ho/ju tak veľmi neskôr flamovali ako malé deti

JaMiskater
01-01-2018, 03:45
Michal - 26 let, L2 hraju +-11 let, začínal jsem na Onlinegamers - Light Elmore 1x C4 (po založení nový postavy dementní narychlo "vymyšlenej" nick NoobFinder v klanu Empire)

Crowley
21-01-2018, 20:59
37, zacinal sem na DarkAngels, pak VGOS, ofik, vsude Glad :) Czechgamers, ofik a ted tady