PDA

View Full Version : Itemy u petů aktivní/neaktivní a peti obecně



Programos
30-11-2017, 17:35
Ahoj,
když dám petovi itemy tak je musím vždycky aktivovat. To, že jsou aktivované lze poznat pouze podle statů. - existuje na to nějaká vychytávka? Popřípadě - lze to rozlišit?

Dál bych se taky chtěl zeptat na agro mobů na pety. Například vlka zabije mob stejného levelu i na dvě rány. Takže i přesto že si hlídám abych měl první agro já, dost často se stane že pet umře.

Plánuje se i nějaké vylepšení itemů pro pety(Vlky, Draky, Stridery,...) aby byly použitelní jako například v novějších releasech? Popřípadě jejich evolve?

Sneaky
30-11-2017, 18:21
Ahoj,
když dám petovi itemy tak je musím vždycky aktivovat. To, že jsou aktivované lze poznat pouze podle statů. - existuje na to nějaká vychytávka? Popřípadě - lze to rozlišit?

Dál bych se taky chtěl zeptat na agro mobů na pety. Například vlka zabije mob stejného levelu i na dvě rány. Takže i přesto že si hlídám abych měl první agro já, dost často se stane že pet umře.

Plánuje se i nějaké vylepšení itemů pro pety(Vlky, Draky, Stridery,...) aby byly použitelní jako například v novějších releasech? Popřípadě jejich evolve?

Nechci být posel špatných zpráv, ale v tomhle se nic měnit nejspíše nebude. Evolve bohužel není IL featura. Ty peti jsou tady skoro na ozdobu, jediné využití má možná strider (že se svezeš).

Programos
01-12-2017, 10:25
Slo mi predevsim o to aby bylo videt jestli je dany item aktivni nebo ne, protoze jako aktivni se tvari okamzite po pridani do inventare(zeleny ramecek).

Zbytek otazek bylo spis k diskusi, ale chapu ze to do IL nepatri a chapu to.

Sneaky
01-12-2017, 14:18
Zeptám se, co se stím dá dělat. Jestli je možný to nějak pozměnit. Vím, že se tváří, že je nasazený, přitom není a je potřeba to udělat vždy manuálně.

Destor
11-12-2017, 23:24
Zdravím je nějaký pokrok co se týče tohohle tématu?