PDA

View Full Version : Vote systém - panika z ničeho



Sroubek
28-11-2017, 20:27
Vote systém je dočasně pozastaven. Nemusíte se ničeho bát, nikdo nepřijde o WC a vote systém bude brzy spuštěn.

Proč vlastně píši tento článek?
In game se začalo dít něco nevídaného. Tu jeden napsal: "GMka museli smazat 300k WC u jednoho exploitera.", tu další zpráva: "Já mám u sebe 9 SC13, prodám vám je za pár korun." a mnoho dalších zpráv tohoto druhu. Jedna strana popichovala druhou, až většina lidí propadla panice, že je konec serveru!

Takže k první zprávě: je to čistý výmysl. Nevěřte každé torololo zprávě, kterou někdo vypustí (Mimochodem děkuji Thungu za tuto parádu, máš to u mě!). Kdo si dal tu práci a podíval se na HopZone a TopZone, sečetl si hlasy a vzal v úvahu, že nejedeme od začátku došel k tomu, že by ten jedinec musel udělat 50% vote sám. :)

Druhá zpráva: onen jedinec měl jedno SC13 ve svém WH a to ani nebylo pořízeno za WC.

Jaká je tedy realita?
Podařilo se nám parádně zavotovat a nakopnout server na skvělé vote pozice. Hodláme v tom pokračovat! Ke všemu, co se kolem vote děje, máme podrobné statistiky. V průměru teď vychází 655 WC na jednoho aktivního votujícího. (Aktivní votující je bráno dle počtu unikátních manager účtů, které votují). Ano, někdo má pár tisíc WC a někdo zase méně. To je v pořádku, tak to mělo být. Snahou bylo získat co nejvíce vote a to se povedlo. Rozhodně není ale stav takový, jak tu řada lidí uvedla, aby vote systém či server poškodila. In game je celkem 20 lidí, kteří si jsou schopni koupit BEWS za WC, které mají. 20 lidí a taková panika?

In game je momentálně 218k WC, které jsou roztroušeny na více než 450 charech. Někdo má i pár tisíc, protože votoval více a nebo je stihl vykoupit. Nenechte se, prosím, obalamutit řečmi, které jsou často založeny na lži a snaze podkopat naši snahu server někam posunout.

Že někdo votuje z vícero IP a proč ne? Serveru to jen pomáhá, bylo to žádoucí. Není tak jednoduché, jak mnozí uvádějí, bere to dost času.

Ekonomiku serveru to pochopitelně změní a to výrazně, snad jste nečekali, že to bude jinak? Ekonomika se musí změnit a bude to ku prospěchu dlouho hrajících i začínajících. SC bude mít jinou tržní cenu, stejně tak enchanty, to je ale naprosto v pořádku, dejte tomu pár dní, než si to sedne.

Co bude dál?
Vote nebylo zastaveno kvůli problému se systémem nebo nějakým exploitem, ale kvůli panice a závisti lidí, kteří jsou schopni nepravostmi přimět mnohé k odchodu ze serveru. My chceme logicky přesný opak! :)

TopZone je rozladěno z mnoha pokusů o fake votes. Naše prosby o zklidnění situace sice pomohly, ale ne dostatečně. Takže pro klid všech duší na serveru votujících i nevotujících, pro klid TopZone a dalších vote portálů, které chceme přidat, provedeme změnu ve vote systému. Hlasování bude pravděpodobně omezeno na HWID, či jiným způsobem, to se momentálně rozhoduje.

Bohužel, tak ztratíme mnoho vote hlasů, ale server by se měl i tak udržet bez problému v Top 10. Snad to bude stačit na příliv nových lidí.

Než bude vše připraveno, zůstane vote kompletně uzamčen.

thoraxe
28-11-2017, 20:52
Vote systém je dočasně pozastaven. Nemusíte se ničeho bát, nikdo nepřijde o WC a vote systém bude brzy spuštěn.

Proč vlastně píši tento článek?
In game se začalo dít něco nevídaného. Tu jeden napsal: "GMka museli smazat 300k WC u jednoho exploitera.", tu další zpráva: "Já mam u sebe 9 SC13 prodám vám je za pár korun." a mnoho dalších zpráv tohoto druhu. Jedna strana popichovala druhou až většina lidí propadla panice, že je konec serveru!

Takže k první zprávě: je to čistý výmysl. Nevěřte každé torololo zprávě, kterou někdo vypustí (Mimochodem děkuji Thungu za tuto parádu, máš to u mě!). Kdo si dal tu práci a podíval se na HopZone a TopZone, sečetl si hlasy a vzal v úvahu, že nejedeme od začátku došel k tomu, že by ten jedinec musel udělat 50% vote sám :)

Druhá zpráva: onen jedinec měl jedno SC13 ve svém WH a to ani nebylo pořízeno za WC.

Jaká je tedy realita?
Podařilo se nám parádně zavotovat a nakopnout server na skvělé vote pozice. Hodláme v tom pokračovat! Ke všemu co se kolem vote děje máme podrobné statistiky. V průměru teď vychází 655 WC na jednoho aktivního votujícího. (Aktivní votující je bráno dle počtu unikátních manager účtů, které votují). Ano někdo má pár tisíc WC a někdo zase méně, to je v pořádku tak to mělo být. Snahou bylo získat co nejvíce vote a to se povedlo. Rozhodně není ale stav takový, jak tu řada lidí uvedla aby vote systém či server poškodila. In game je celkem 20 lidí, kteří si jsou schopni koupit BEWS za WC, které mají. 20 lidí a taková panika?

In game je momentálně 218k WC, které jsou roztroušeny na více než 450 charech. Někdo má i pár tisíc, protože votoval více a nebo je stihl vykoupit. Nenechte se prosím obalamutit řečmi, které jsou často založeny na lži a snaze podkopat naši snahu server někam posunout.

Že někdo votuje z vícero IP a proč ne? Serveru to jen pomáhá, bylo to žádoucí. Není tak jednoduché jak mnozí uvádějí, bere to dost času.

Ekonomiku serveru to pochopitelně změní a to výrazně, snad jste nečekali, že to bude jinak? Ekonomika se musí změnit a bude to kuprospěchu dlouho hrajících i začínajících. SC bude mít jinou tržní cenu, stejně tak enchanty, to je ale naprosto v pořádku, dejte tomu pár dní než si to sedne.

Co bude dál?
Vote nebylo zastaveno kvůli problému se systémem nebo nějakým exploitem, ale kvůli panice a závisti lidí, kteří jsou schopni nepravostmi přimět spoustu lidí k odchodu ze serveru. My chceme logicky přesný opak :)

TopZone je rozladěno z velkého pokusu fake votes a naše prosby o zklidnění situace sice pomohly, ale ne dostatečně. Takže pro klid všech duší na serveru votujících i nevotujících. Pro klid TopZone a dalších vote portálů, které chceme přidat. Provedeme změnu ve vote systému. Hlasování bude pravděpodobně omezeno na HWID, či jiným způsobem, to se momentálně rozhoduje.

Bohužel tak ztratíme mnoho vote hlasů, ale server by se měl i tak udržet bez problému v Top 10. Snad to bude stačit na příliv nových lidí.

Než bude vše připraveno zůstane vote kompletně uzamčen.

takze vela ludi si nabugovalo WCcka niekto to skupil , nakupil velke mnozstvo bews a teraz si to bude predavat za tu cenu co bola pred eventom takze sa nic nestalo len si niekto privirobil par kkk aden koli tomu ze to bolo zle nastavene

osobne som za rollback nech je to fer ku vsetkym a niesu zvyhodneny jedinci nech je poll

Sroubek
28-11-2017, 20:54
takze vela ludi si nabugovalo WCcka niekto to skupil , nakupil velke mnozstvo bews a teraz si to bude predavat za tu cenu co bola pred eventom takze sa nic nestalo len si niekto privirobil par kkk aden koli tomu ze to bolo zle nastavene

Četl jsi co jsem psal, před tím než jsi napsal tuto prima reakci?

Ladislav57
28-11-2017, 21:09
Lidi se nezmění,budou zkoušet ruzné podvůdky stále.A souhlasím se Šroubkem,že server to nijak neohrozí.Jeden nejmenovaný server má podobný vote system a navíc coiny padají z ruznych monster.Ekonomika tam šlape,nikdo nepodvádí.Pro zvědavce :-) uvádím,že jsem tam odtud utekl proto,že mají katastrofální antiboot system a je tam málo našinců. :-)

//Sroubek: zkusili jsme to takto, bylo více vote, ale hold strašákům pomluv se uhnout nedá, takže je změna nutná.

NarcisSally
29-11-2017, 00:15
Koukam, ze nema vubec cenu neco ohledne vote rozebirat. Aby se neco pridalo, aby se neco ubralo a aby se neco zmenilo. Ikdyz s to tak vidi vice lidi.

McAwesome
29-11-2017, 04:05
To je prostě problém Čechů, nedokážeme, nechceme nebo možná neumíme si ověřovat informace, které kdekdo vypustí. Pak to dopadá panikou na serveru nebo ještě hůř, že si volíme do parlamentu extremisty, estébáky, zabrušovače a podobný individua ..., kterým věříme každý jejich uprdnutí. Hold Češi se asi nezmění :-(

// Sroubek: je to bohužel přesně tak

yLogy
29-11-2017, 05:37
Tak hwid nič moc nevyrieši, akurát to pridá pár riadkov do vote scriptu a popri IP si človek zmení aj HWID.

Treba tam nastaviť aj limit 50 WC na 12 hodín na každý l2 manager účet.

A ak niekto narobí xy manager účtov, bude mať rôzne IP, rôzne chary kde to splachne, rôzne e maily na ktorom budú manažér účty registrované, rôzne hwid,...

No, v podstate si vytvorí novú identitu.
Tomu asi na internete nezabranis nijako.... Ale ten limit 50 WC každých 12 hodín na manažér účet je asi najlepší fix.

// Sroubek: Dík za tento post, to je totiž zářný případ toho jak nechat lidi, kteří tomu nerozumí panikařit.



Změnit si HWID není taková sranda, to už nějaký čas vezme. Dále změna HWID je a bude striktně zakázána pod trestem banu. A ano už z boje proti botům víme jak si změny HWID dohledat a spárovat. = nepoužitelné a moc pracné s vidinou banu se to dít nebude
Limit na WC denně je nesmysl, protože by to vedlo k zavádění duplicitních web profilů a to nechceme. Web profil je geniální věc, hráč tam má vše pohromadě, odpadlo nám neustálé řešení problémů s heslem, či dohledávání zapomenutých acc, nechceme to drolit.

Zakk
29-11-2017, 06:09
Kdy pujdou splachovat wc na postavu?vote mam na parku ale rad bych si splachnul alespon wc co mam nepocital jsem s tim ze kvuli nejakym ...... z ownage vypnete vote neni lepsi potrestat toho kdo to zacal odebrat hero status a on uz by tam takove kraviny priste nepsal..sice mi nejde doted do hlavy ta tabulka s adenama kde ty lidi z hodiny na hodinu vzali tolik miliard ale okey... sedet na vratnici votuju co 5minut proc jim to nedoprat kdyz se snazi vytahnout server vis novy lidi prichazej stary odchazej tak to ma byt hlavne zapnete to splachovani wc na ucet nevotoval jsem 14 dnu pro nic za nic (nasulte mi moje WC :D ) ten focus do zbrane se sam neudela

// Sroubek: Snažíme se dát novou verzi do provozu co nejdříve. Doufám, že to pojede už od 1.12, kdy se vote portály resetnou a jede se od začátku.

Zarreact
29-11-2017, 07:11
Jsem pro potrestání jedince za šíření poplašné zprávy (pokud se to nestane, budou dělat pořád bordel, protože můžou). Měla by se řešit příčina, né následky. Pokud je někdo pilný, ať si to v rámci pravidel votuje jak chce. Server rank jde nahoru, a to je to, proč to celé votování vzniklo.

// Sroubek: Todle je v povaze většiny CZ/SK musel bych pak zastřelit každého. Hold pro klid všech bude to omezení nutné, jinak se budeme stále dohadovat a lidi budou quitovat na nepodloženostech.

Wincent
29-11-2017, 07:48
Taky mi pár lidi psalo, že dají za den i 30k WC. Jestli je to pravda či ne je mi vlastně jedno. Serveru to pomohlo. Mě to nijak neuškodilo, tak to neřeším ... Spíš to pomůže nováčkům, když spadne hodnota SC a enchantů. Jestli někdo využil nějaké díry ve vote systému hopzoze a topzone, tak stejně GM musí mít konkrétní čísla kdo si kolik nechal spláchnout. Už v samotném článku o vote bylo napsáno že po porušení pravidel můžou být WC odebrány. Tak se nebojím že by si to GM nepohlídalo a je na každém, aby votoval podle svého svědomí. Postih za poplašné zprávy, které měly reálně vliv za několik ukončených postav by možná byl na místě. Na druhou stranu, Emoquit na základě tvrzení enemy může udělat opravdu jen hodně emotivní člověk. Já jen doufám, že se to brzy vrátí a splachování se zapne. Teď se vesměs trestají ti kteří poctivě votovali. Kdo jakýmkoliv i když třeba dovoleným způsobem podváděl, tak si hodně hlídal kdy bude zapnuto SPLACHOVÁNÍ a ti nolifeři mají stejně už WC in game. Ostatní něž se v klidu rozkoukali už mají splachování vypnuto. V každém případě je to naše vina. nás hráčů .. GM tým nám připravil nějaké zpestření a rozvinutí hry a my neumíme nic jiného než všeho jen zneužít a vždy najít způsob jak to odrbat. Já jsem třeba správce sítě a mám tady k dispozici asi 50 PC na kterých bych si mohl votovat..ale proč proboha?

//Sroubek: No není to jedno, v tom je právě ten problém. Pravda to pochopitelně není! Bohužel to vzbudí v lidech pocit, že vlastně nemá cenu hrát, protože někdo si jen dvakrát klikne a hned má všechno nadlani. To přesně se stalo včera a to je důvod proč se to celé řeší. Takové keci dokážou rozložit server za pár minut.

No, pěkný post, kdyby to tak viděl každý :)

Nachrade
29-11-2017, 08:23
Já tu včera nebyl, tak vím pouze zprostředkovaně co se událo. Zkusím se k tomu vyjádřit co nejobjektivněji.

Pokud tu byl způsob, jak získat velké množství WC za krátký čas a thung ho zveřejnil, tak si prosím vyprošuji ataky na jeho osobu. Proč by toto mělo být využíváno jen těmi co to znají a ostatní by měli zůstat ve stínu? Ať je to férové a každý má možnost to ojebávat podle libosti nebo tomu zamezte. Kdyby ten vote systém byl v pořádku tak byste ho asi neodstavovali.

V sekci realita jsem se nedočetl jedinou relevantní informaci. Průměrný počet WC na osobu mi moc neřekne. Rád bych požádal Šrouba o zveřejnění například top 5 hodnot WC před splácnutím, pokud máte toto evidováno. Pokud ne tak doporučuji, alespoň pro vaši interní statistiky, si vést jak aktuální tak i celkový počet WC, který protekl daným ackem. Z toho se již dá odvodit například počet wc/den atd. Docela by mě zajímalo, kolik z toho šikulové vytáhli.

Ekonomika se mění to žádná, jen podle vaultu přibylo za první den splachování v sekci S wep 7+ a více 30% nových kousků. To razantně mění tvář serveru. Jestli k lepšímu nebo horšímu to asi teď nedokáže nikdo říct. Ukáže až čas. Éra Star Wars začíná.

//Sroubek:

ad thung) nevím jaké info jsi dostal a zda jsi četl můj článek, ale v případě thunga jsem tam psal o jiné nepravdě, kterou vypustil. Vzal jsem si do huby právě jeho, protože ho znám leta a nečekal bych to od něj. Nesvaluju to na něj, však kotel lidí psal kraviny. Proto nechápu proč se o to otíráš, ale to není předmětem debaty.

Nedošlo k žádnému vote breaku / vše se používalo nadále stejně jako při testech, vědeli jsme dobře o možnostech. A vote také krásně rostlo, problém nastal v momentě kdy někdo začal šířit poplašné zprávy o tom, že stačí parkrát kliknout a máš všechno, protože pak prodal WC jen co logl ingame za ohromnej balík. No aby ne to chvilku trvá než se ceny srovnají, mohl to udělat každý. Systém jsem odstavil pouze kvůli nepodloženým pomluvám, které jak dobře víme mohou server zničit bez problému, možná snáze než kdyby někdo použil PHX.

K třetímu odstavci, četl jsi ten úvodní post?

K poslednímu odstavci, opět mimo realitu. Hned vše vinou vote. Nevím lidi, chcete tu na serveru hrát zas jako posledně a čekat až začne online padat, nebo to tu udržet a dát zábavu lidem co tu hrají déle ať se baví třebas enchantem, a nováčci a´t si získají rychleji finance equip atp. Zamyslel se nad tím někdo, nebo se jen bojíte o to aby někdo neurval víc? (Není to mířeno na Nacha, i když je to součásti jeho postu. je to k zamyšlení pro všechny.)

uNiquii
29-11-2017, 08:38
Já tu včera nebyl, tak vím pouze zprostředkovaně co se událo. Zkusím se k tomu vyjádřit co nejobjektivněji.

Pokud tu byl způsob, jak získat velké množství WC za krátký čas a thung ho zveřejnil, tak si prosím vyprošuji ataky na jeho osobu. Proč by toto mělo být využíváno jen těmi co to znají a ostatní by měli zůstat ve stínu? Ať je to férové a každý má možnost to ojebávat podle libosti nebo tomu zamezte. Kdyby ten vote systém byl v pořádku tak byste ho asi neodstavovali.

V sekci realita jsem se nedočetl jedinou relevantní informaci. Průměrný počet WC na osobu mi moc neřekne. Rád bych požádal Šrouba o zveřejnění například top 5 hodnot WC před splácnutím, pokud máte toto evidováno. Pokud ne tak doporučuji, alespoň pro vaši interní statistiky, si vést jak aktuální tak i celkový počet WC, který protekl daným ackem. Z toho se již dá odvodit například počet wc/den atd. Docela by mě zajímalo, kolik z toho šikulové vytáhli.

Ekonomika se mění to žádná, jen podle vaultu přibylo za první den splachování v sekci S wep 7+ a více 30% nových kousků. To razantně mění tvář serveru. Jestli k lepšímu nebo horšímu to asi teď nedokáže nikdo říct. Ukáže až čas. Éra Star Wars začíná.

Sranda je, že ten DB dal klučina +13 který ani vote system nepoužil. Normálně prodal většinu equipu za adeny, aby si mohl koupit EWS a skončit na serveru :D
Ale věděl jsem, že hned si to budou lidi spojovat s tímto

//Sroubek: Jo no, koukal jsem na to do logu, protože si na to ingame přišlo stěžovat hned asi 5 lidí, to je ten problém proč je těžké se tu někam pohnout. Věřím, že tu počáteční nedůvěru prorazíme a dostanem se tam kam potřebujeme.

Diaz
29-11-2017, 08:46
Taky mi pár lidi psalo, že dají za den i 30k WC.

Právě v tom "psalo" je celá pointa no ...

Sroubek
29-11-2017, 08:47
Budu vám psát vyjádření přímo do vašich postů, ať tu není kilometrová plachta.

Wincent
29-11-2017, 08:58
Ano ..a jelikož jen "psalo", tak nechápu proč se to tak zvrhlo.. je několik možností proč. Buď je to pravda a GM určitě zakročí proti tomuto. Nebo se někdo jen blbě vytahoval a lidi to vzali vážně. A nebo jednoduše někdo chtěl WC za pakatel a tím takhle krásně srazil cenu WC na minimum.. každý prodával dokud WC měl podle některých ještě nějakou cenu. Mě třeba bylo psáno přímo PM. " hele já udělám 30k WC denně. Za chvíli budou totálně bezcenné. Prodej je dokud můžeš" A nevykupoval to náhodou dotyčný na náměstí za směšnou cenu? :-D A druzí se diví kde lidi vzali tolik enchantů a že je teď více S +7 a výš. No přece od najivek co jím ty WC prodali :-D Já už bych to neřešil. Pár šmejdů si zase jednou vydělalo a hra jde dal.

Nachrade
29-11-2017, 09:15
Sranda je, že ten DB dal klučina +13 který ani vote system nepoužil. Normálně prodal většinu equipu za adeny, aby si mohl koupit EWS a skončit na serveru :D
Ale věděl jsem, že hned si to budou lidi spojovat s tímto


jen podle vaultu přibylo za první den splachování v sekci S wep 7+ a více 30% nových kousků

Zkus si to přečíst 3x po sobě.
Jelikož stejně nevěřím že to pochopíš tak tedy jinak. Nejde o jednu +13, to je rarita která se povede i bez vote systému. Minule se povedla poměrně brzy +16 z první ruky. Prostě občas se RNG god smiluje. Jde o to kolik (počet zbraní), zejména přímo +7 a +8 se tam objevilo, ne o to že se tam topnul nový max enchant.

uNiquii
29-11-2017, 09:21
Zkus si to přečíst 3x po sobě.
Jelikož stejně nevěřím že to pochopíš tak tedy jinak. Nejde o jednu +13, to je rarita která se povede i bez vote systému. Minule se povedla poměrně brzy +16 z první ruky. Prostě občas se RNG god smiluje. Jde o to kolik (počet zbraní), zejména přímo +7 a +8 se tam objevilo, ne o to že se tam topnul nový max enchant.

vidím tam jen další 2 DB +8 co tam nebyly. A? Však vote system jel 12 dní. Na serveru není málo lidí a člověk který to zkoupil a pak mu vyšly 4 enchanty tak měl :O :)))

Trouba
29-11-2017, 10:23
1) Bohužel se včera naplno projevilo průměrné IQ hráčů Ownage. Velký Thungdil vypustil poplašnou zprávu, protože zjistil že někteří jedinci si udělali pár WC navíc, a že by díky tomu mohli jednou mít stejný equip jako on. A 90% jedinců který měli nějaký problém byly právě frajeři z Ownage, protože už mají nafarmeno a díky tomu to dávají.

//Sroubek: navážíš se do Own zbytečně, todle jelo celoserverově, do thunga jsem si rejpnul protože se známe. Prosím ostatní nestrhněte debatu k obviňování kdo co.

2) Pánové, ne každý má čas na to tu být nonstop, sjíždět RB co nabíjejí, případně pak farmit natolik aby si od Vás koupil předražené SC12. Myslím si že pokud někdo v rámci své práce nebo svého času, který tráví v práci využil možnost votovaní vícekrát, pomohl serveru daleko více než všichni členové Ownage.

3) Píše se tu že to znevýhodňuje určitou skupinu lidi, ale však mě jako zaměstnance na kancelářské pozici zas znevýhodňuje to, že ti co nikde nepracují mají čas na to si vše nafarmit. Jasně, kdybych tu byl každý den o 5 ráno a sjížděl všechny RB v napetované partě o MAX 3 aktiv, tak taky votovat nebudu protože co z toho. Pro hráče, kteří zapnout hru na 2-3 hodiny denně, je nabití na 11 > 12 problém. 13 už by šla v RIFTu.

4) Myslím si tedy, že každý koná jak umí nejlépe. Kdo může farmit adeny a RB ať je farmí. Kdo má prostor pro to farmit v práci WC, ať je farmí. Thungdilova závist a to že má dutou hlavu bohužel způsobila, že ona snaha o narovnání příležitostí mezi jednotlivými hráči skončí v propadlišti dějin. Měl jsme velkou radost, že šroubek konečně začal myslet na normální hráče. Odměny byly nastaveny skvěle a jak bylo několikrát zmíněno na zahraničních serverech to funguje i s lepšími odměnami. Ale tam není Thungdil hero, aby psal historky o WC, který někde slyšel nebo si je vymyslel.

5) K enchantům: že ty zbraně vznikli kvůli WC? Však to je úplná blbost, reálná cena za 1000 WC byla 300kk-400kk (výkup 200kk), kdežto EWS se dá běžně vykoupit pod 180kk a nomrální prodej se pohybuje na 200kk.

6) Překvapilo mě že uNknow - ať jsem je měl zprvu za dementy (tímto přehodnocuji a mám spíše pozitivní postuj), mají celkem rozum a nebojí se toho, že kde jakej "random" z Giru bude mít SA v guně. Oproti tomu Ownage má z toho doteď únik moče, přesto že díky nim se bude vote razantně měnit.

7) Bohužel, myslím si že s touto změnou už server nebude umístěný tak dobře, jako tomu bylo doteď. Škoda, že se dá na názor jednoho týpka, kterej pro chod serveru ani pro morálku a nadšení lidí nikdy nic neudělal.

8) Pořád mém v živé paměti Sinister, kde byl člověk, který ať měl čas a možnosti hrát v TOP klanech, tak byl pouhým "Giran random" a tahal lidi na různé akce. Díky němu jsem já večer logoval s natěšením (a nebyl sem sám), abychom šli RB, nebo nějakou instanci. Ne kvůli Thungdilovy, který psal hovna do hero chatu. Vlastně díky němu, jsem prodloužit hraní na tomto serveru minimálně o půl roku.

9) Čili drobný apel na Šroubka. Proč dáš vždy na ty co jsou vidět a nezeptáš se těch malých, skromných (ala Randomové z Giru) kteří ti ten server drží pohromadě.

//Sroubek: No můžeš to jednou zkusit sám. Potřeba jsou všichni, velké klany, samostatné CP i randomové. Řídit takový server je jako manevrovat s lodí během bouře na moři. Jen ta bouře nikdy neustává :)

PS: Někdo řešil že to pokroutilo ekonomiku. No ono na Rate 15 už je tak dost pokroucená, tak WTF?

Ravenn
29-11-2017, 10:27
Pokud tu byl způsob, jak získat velké množství WC za krátký čas a thung ho zveřejnil, tak si prosím vyprošuji ataky na jeho osobu.Proč by toto mělo být využíváno jen těmi co to znají a ostatní by měli zůstat ve stínu?
Ty jsi asi vůbec nečetl první Šroubkův post. Žadný "Supr trupr tajný" způsob jak získat velké množství WC nebyl, Jen nějaký hráč udělal nejapný vtípek, toho se chytil další a vypisovali nesmysli atd.. Takže nikdo nic nevyužil a nikdo není ani ve stínu.



V sekci realita jsem se nedočetl jedinou relevantní informaci. Průměrný počet WC na osobu mi moc neřekne.
Šroubek jasně napsal "In game je celkem 20 lidí, kteří si jsou schopni koupit BEWS za WC, které mají." BEWS stojí 3k WC

"In game je momentálně 218k WC, které jsou roztroušeny na více než 450 charech." To je 485 WC na jeden char v průměru co je ve hře a mezi nimi je i těch 20 co si mohou koupit BEWS :) Odečti od 218tis aspoň 60tis co drží oněch 20 hráčů a průměr máš ještě o dost nižší.



Rád bych požádal Šrouba o zveřejnění například top 5 hodnot WC před splácnutím
Lepší by bylo TOP5 či 10 lidí , kteří vytvořili nejvíce WC celkově (bez ohledu na to kolik toho spláchli nebo mají na netu ) a tuto statistiku každý měsíc resetovat. Na konci měsíce by bylo vidět 10 nejvíce hlasujících lidí(měli by nejvíce WC) to jestli je spláchli nebo si je škudlí na web učtu už je jejich věc a do statistiky bych to neuváděl.



Ekonomika se mění to žádná, jen podle vaultu přibylo za první den splachování v sekci S wep 7+ a více 30% nových kousků. To razantně mění tvář serveru. Jestli k lepšímu nebo horšímu to asi teď nedokáže nikdo říct. Ukáže až čas. Éra Star Wars začíná.
Tak tohle je blbost. Musíš brát v potaz spoustu dalších věcí.
1. VOTE byl už 14 dní funkční, takže to není za 1 den, ale za 14 dní co lidé mohli hlasovat. Takže to nebude tak, že každý den přibude 30% S věcí na 7+ Pokud bychom vycházeli z toho co víme, tak za 14 dní se do hry nasype přes 200tis WC pro 450 hráčů.. to je 485 WC na jednoho v průmeru.. co si za to v průměrný hráč může koupit je dohledatelné v tabulce. :)
2. vůbec nebereš v potaz vývoj hráču na serveru. Před měsícem sem chodil na EWB, teď chodím na EWA a za pár dní začnu chodit třeba na EWS. Takže i bez VOTE systému přibývá hráčů na MAX LVL a tudíž přibývá i více EWS a jiných S věcí ve hře a ubývá A B a C grade(jelikož ty lidi jsou už přeexpení). VOTE to jen o něco urychlí, ale jak jsem psal výše, průměrnému hráči to dá jedno EWS měsíčně navíc.(pokud bude votovat cca 450 hráčů, tak to máš 450 EWS navíc na serveru měsíčně, ale spíš o něco více) To že někteří hráči mají hodně peněz a jsou schopní nějaké WC vykoupit nic nemení na počtu EWS z VOTE na serveru...jelikož pokud vykoupíš WC na EWS či jiné věci, tak někdo jiný si zase ten EWS nekoupí, jelikož své WC prodal. A to tu píšu jen za předpokladu, že budou chtít všicí za WC EWS, ale oni si hráči koupí i jiné a dražší věci, takže ty 7+ zbraně tu zase tak strašně rychle neporostou.

Nachrade
29-11-2017, 10:28
//Sroubek:
K třetímu odstavci, četl jsi ten úvodní post?

Četl. Dozvěděl jsem se o průměru 655 WC na char. A o tom, že někdo má par tisíc. To je kolik? 2? 5? 10? Více?. Nedozvěděl sem se o kolika WC před spláchnutím se na těch top pozicích konkrétně bavíme.



//Sroubek:
Nevím lidi, chcete tu na serveru hrát zas jako posledně a čekat až začne online padat ... (Není to mířeno na Nacha, i když je to součásti jeho postu. je to k zamyšlení pro všechny.)
Sice pěkně napsáno, ale mířeno na nás to je. Valná většina času serveru byla o dvou klanech a pouze jeden tady v topicu přispěl. Pokud se bavíme o posledně, kvalitativní rozkol mezi klany byl až tak velký, že jsme pro dobro serveru suportili vlastní enemy equipem a nechávali je sjed WB. To už si kluci, mimochodem ti samí co dnes rozšiřují lež, že ow chce hrát sami na mrtvém serveru (tomu vážně věříte?), ale zapomněli. Jen by mě zajímalo, kdo ze stávájících klanů by udělal pro udržení lidí na serveru to, co jsme dělali v r. 15/16. ...nikdo

Sroubek
29-11-2017, 10:42
Četl. Dozvěděl jsem se o průměru 655 WC na char. A o tom, že někdo má par tisíc. To je kolik? 2? 5? 10? Více?. Nedozvěděl sem se o kolika WC před spláchnutím se na těch top pozicích konkrétně bavíme.

Nebylo to tam psané konkrétně úmyslně. Ale dalo se to vyčíst mezi řádky. Když se podíváš na počet vote na obou portálech a znásobíš si to (mínus fakt že WC nejede od začátku dostaneš číslo). Psal jsem že v době psaní článku se bylo ingame kolem 200k WC roztroušeno na nějakých 450 charech. To ber jako polovinu toho co se stihlo spláchnout.

Proč neuvádím konkrétní čísla, protože když někdo, řekněme "jednodušší" uvidí částku 200k ingame, tak ho zachvátí panika, jelikož si to nerozloží na ty počty. Mám podrobné statistiky o toku DEC i WC do hry, kolik jich tam každou hodinu nateče, kolik je celkem na webu, ingame, kolik se za danej čas spotřebovalo, top 100 charů a další. Je to zobrazeno i graficky krom čísel. Promiň to zveřejňovat nebudu, beru to jako těžce vybudované know how serveru. Věřím, že to chápeš.



Sice pěkně napsáno, ale mířeno na nás to je. Valná většina času serveru byla o dvou klanech a pouze jeden tady v topicu přispěl. Pokud se bavíme o posledně, kvalitativní rozkol mezi klany byl až tak velký, že jsme pro dobro serveru suportili vlastní enemy equipem a nechávali je sjed WB. To už si kluci, mimochodem ti samí co dnes rozšiřují lež, že ow chce hrát sami na mrtvém serveru (tomu vážně věříte?), ale zapomněli. Jen by mě zajímalo, kdo ze stávájících klanů by udělal pro udržení lidí na serveru to, co jsme dělali v r. 15/16. ...nikdo

Ty to vstahuješ k tomu co je napsáno na foru, já k tomu co jsem včera prožil ingame. Dost lidí si to tu jen přečte aniž by reagovalo, proto to zamyšlení. Promin, jestli jsem se tě doktnul, nechápu proč sem taháš co jste pro server udělali. Já tu nic takového nehodnotím. Vážím si každého hráče i klanu co na serveru hraje.

Pro mě je důležité aby každý pochopil o čem vote je a o co se snažíme, tak doufám že mi k tomu třebas i ty pomůžeš, jakožto CL velkého klanu. Včera jsem se o tom bavil na TS s někým od vás, přišlo mě že to mělo celkem pozitivní výsledek, tak snad ho to bude mít i na další.

Nachrade
29-11-2017, 11:12
Proč neuvádím konkrétní čísla, protože když někdo, řekněme "jednodušší" uvidí částku 200k ingame, tak ho zachvátí panika, jelikož si to nerozloží na ty počty. Mám podrobné statistiky o toku DEC i WC do hry, kolik jich tam každou hodinu nateče, kolik je celkem na webu, ingame, kolik se za danej čas spotřebovalo, top 100 charů a další. Je to zobrazeno i graficky krom čísel. Promiň to zveřejňovat nebudu, beru to jako těžce vybudované know how serveru. Věřím, že to chápeš.


Já nemám na vote systém ani pozitivní ani negativní názor. Na to abych si ho vytvořil nemám ty pravé informace.
Dá se předpokládat, že mimo udaný průměr, existuje dolní extrém hráčů, kteří na vote systém dlabou, nebo zavotovali jen párkrát na zkoušku. Stejně jako existence horního extrému, kde se budou nacházet šikulové, kteří nějakým (v celku jedno jakým) způsobem navotovalo dost.
Pokud mám já (a mě podobní hráči), v roli aktivního legit votera s 2 voty za 12 h, určit do jaké míry jsou tyto pomluvy mimo, tak prostě mi tento 3 stránkový topic neposkytuje odpověď.
Nicméně chápu tvoje obavy z paniky.

Yamatoo
29-11-2017, 11:15
V sekci realita jsem se nedočetl jedinou relevantní informaci. Průměrný počet WC na osobu mi moc neřekne. Rád bych požádal Šrouba o zveřejnění například top 5 hodnot WC před splácnutím, pokud máte toto evidováno. Pokud ne tak doporučuji, alespoň pro vaši interní statistiky, si vést jak aktuální tak i celkový počet WC, který protekl daným ackem. Z toho se již dá odvodit například počet wc/den atd. Docela by mě zajímalo, kolik z toho šikulové vytáhli.



Ahoj, taky cítím potřebu se vyjádřit třeba to uklidní vody. Jsem jeden z těch kteří votovaly "aktivněji" než přes reius 12hodin. Po součtu všech WC za 30-35hodin aktivního votování jsem splachoval zhruba 17tis WC. Dle informací od GM jsem byl jen těsně druhý. To jen pro tvou informaci. a Věř mi když už se tě vote portál 10x ptá jestli si robot a hledáš tam hydranty, kola, lodě, auta, semafory atd...tak ti trochu hrabe a nedá se to dělat pořád. Zabíjel jsem tím čas třeba v práci, v dopravních prostředcích a tak. vzhledem k tomu že se postup bude měnit ti ten postup klidně řeknu, stači k tomu mobil nebo tablet ze sim, jakmile sim odpojíš a zase připojíš do sítě získá sim nové IP od operátora a mohl si votovat znovu. Nebo chodíš po obchodáku a připojuješ se na free wifi. Nehledej v tom žádnej Hack nebo nic takového je to jen manuálí otrocká klikačka, pouze mimo INgame. Hold Někdo zísává items in game a někdo mimo. Jen ta moje klikačka propagovala srvr když už na něm nemužu bejt tak aktiv jak bych chtěl.

Sroubek
29-11-2017, 11:24
Já nemám na vote systém ani pozitivní ani negativní názor. Na to abych si ho vytvořil nemám ty pravé informace.
Dá se předpokládat, že mimo udaný průměr, existuje dolní extrém hráčů, kteří na vote systém dlabou, nebo zavotovali jen párkrát na zkoušku. Stejně jako existence horního extrému, kde se budou nacházet šikulové, kteří nějakým (v celku jedno jakým) způsobem navotovalo dost.
Pokud mám já (a mě podobní hráči), v roli aktivního legit votera s 2 voty za 12 h, určit do jaké míry jsou tyto pomluvy mimo, tak prostě mi tento 3 stránkový topic neposkytuje odpověď.
Nicméně chápu tvoje obavy z paniky.

//Sroubek: Vše bylo v mezích toho co jsme umožnili a šlo i tak jen o jedince. Pro server to bylo prospěšné. Nový systém to omezí na hwid, takže vícero vote už moc nehrozí a pokud ano tak dost pracně. Pro vote bude nutno se z daného PC lognout do hry než se hlasování provede. Takže, kdo bude chtít provede vote z domova, z práce a celkem se nadře, tak uvidíme zda to lidi moc neodradí a nepošle to celou snahu kolem vote k šípku.

Vzhledem k tomu co to nadělalo ingame, nevidím jinou cestu jak lidi uklidnit, než takto.

DeadlyKitty
29-11-2017, 11:30
Když se tu rozjela tak zajímavá diskuze, zde jsou mé poznámky:

Domnívám se, že na vote systému není obecně nic špatného, a věřím, že může být dobrým marketingovým tahem. To však neznamená, že musí vyhovovat všem hráčům (obecně či v konkrétních podobách). Názorová rozmanitost je přirozená, proto příznivce ani odpůrce není potřeba napadat.

Problém vidím v tom, že vote systém na DE neběží od prvního dne. Za dva měsíce tu vznikla komunita hráčů, kteří přišli na server s určitým nastavením, které jim vyhovovalo nebo ho minimálně akceptovali, a teď se to mění vote systémem. Některým to přijde fajn, jako cesta k lepším zítřkům, jiným jako podvod. Nic jiného se vlastně ani nedalo čekat, nebo?

Já přišel hrát na server, kde i přes existenci donatu, nelze kupovat WB, guny, armory, enchanty a hráči si to musí vyfarmit sami. Vote systém s odměnami v podobě SC a enchantů je v tomto neopomenutelnou změnou. V dlouhodobém horizontu bude významně ovlivňovat situaci na serveru.




2) Pánové, ne každý má čas na to tu být nonstop, sjíždět RB co nabíjejí, případně pak farmit natolik aby si od Vás koupil předražené SC12. Myslím si že pokud někdo v rámci své práce nebo svého času, který tráví v práci využil možnost votovaní vícekrát, pomohl serveru daleko více než všichni členové Ownage.

3) Píše se tu že to znevýhodňuje určitou skupinu lidi, ale však mě jako zaměstnance na kancelářské pozici zas znevýhodňuje to, že ti co nikde nepracují mají čas na to si vše nafarmit. Jasně, kdybych tu byl každý den o 5 ráno a sjížděl všechny RB v napetované partě o MAX 3 aktiv, tak taky votovat nebudu protože co z toho. Pro hráče, kteří zapnout hru na 2-3 hodiny denně, je nabití na 11 > 12 problém. 13 už by šla v RIFTu.

4) Myslím si tedy, že každý koná jak umí nejlépe. Kdo může farmit adeny a RB ať je farmí. Kdo má prostor pro to farmit v práci WC, ať je farmí. Thungdilova závist a to že má dutou hlavu bohužel způsobila, že ona snaha o narovnání příležitostí mezi jednotlivými hráči skončí v propadlišti dějin. Měl jsme velkou radost, že šroubek konečně začal myslet na normální hráče. Odměny byly nastaveny skvěle a jak bylo několikrát zmíněno na zahraničních serverech to funguje i s lepšími odměnami. Ale tam není Thungdil hero, aby psal historky o WC, který někde slyšel nebo si je vymyslel.


Na to mám trochu jiný názor, kdybych neměl čas a chtěl všechno, hraju na serveru s plným donate nebo alespoň na nějakým high-rate.

iknos
29-11-2017, 11:38
Když se tu rozjela tak zajímavá diskuze, zde jsou mé poznámky:

Domnívám se, že na vote systému není obecně nic špatného, a věřím, že může být dobrým marketingovým tahem. To však neznamená, že musí vyhovovat všem hráčům (obecně či v konkrétních podobách). Názorová rozmanitost je přirozená, proto příznivce ani odpůrce není potřeba napadat.

Problém vidím v tom, že vote systém na DE neběží od prvního dne. Za dva měsíce tu vznikla komunita hráčů, kteří přišli na server s určitým nastavením, které jim vyhovovalo nebo ho minimálně akceptovali, a teď se to mění vote systémem. Některým to přijde fajn, jako cesta k lepším zítřkům, jiným jako podvod. Nic jiného se vlastně ani nedalo čekat, nebo?

Já přišel hrát na server, kde i přes existenci donatu, nelze kupovat WB, guny, armory, enchanty a hráči si to musí vyfarmit sami. V opačném případě bych tu nebyl. Vote systém s odměnami v podobě SC a enchantů je v tomto neopomenutelnou změnou. V dlouhodobém horizontu bude významně ovlivňovat situaci na serveru.


přesně tak nastavení bylo na začátku přesně dané. To nastavení přivedlo ty lidi nebo naopak je odradilo a šli jinam. O vote systemu se mluvilo i před startem a bylo zamítnuto vedením (aspoň co já vím), proto mi přijde jako přidáním vote v zaběhlém serveru jako špatný nápad.

Že někdo má méně nebo více času než druhý s tím se musí počítat. Když ten čas nemáš asi to není server pro tebe a je potřeba se nad tím zamyslet. Bohužel lajna je "fet" hra u které člověk musí být hodiny.

Youcko
29-11-2017, 11:44
Poprosil bych Pana Šroubka, aby zveřejnil statistiku, kdo nejvíce votoval (,,kdo dělal nejvíce pro server,,) a vlastně ,,komu to pomohlo,,
Děkuji :)

yLogy
29-11-2017, 11:56
Tak hwid nič moc nevyrieši, akurát to pridá pár riadkov do vote scriptu a popri IP si človek zmení aj HWID.

Treba tam nastaviť aj limit 50 WC na 12 hodín na každý l2 manager účet.

A ak niekto narobí xy manager účtov, bude mať rôzne IP, rôzne chary kde to splachne, rôzne e maily na ktorom budú manažér účty registrované, rôzne hwid,...

No, v podstate si vytvorí novú identitu.
Tomu asi na internete nezabranis nijako.... Ale ten limit 50 WC každých 12 hodín na manažér účet je asi najlepší fix.

// Sroubek: Dík za tento post, to je totiž zářný případ toho jak nechat lidi, kteří tomu nerozumí panikařit.



Změnit si HWID není taková sranda, to už nějaký čas vezme. Dále změna HWID je a bude striktně zakázána pod trestem banu. A ano už z boje proti botům víme jak si změny HWID dohledat a spárovat. = nepoužitelné a moc pracné s vidinou banu se to dít nebude
Limit na WC denně je nesmysl, protože by to vedlo k zavádění duplicitních web profilů a to nechceme. Web profil je geniální věc, hráč tam má vše pohromadě, odpadlo nám neustálé řešení problémů s heslem, či dohledávání zapomenutých acc, nechceme to drolit.



Ono v podstate áno, ja tomu nerozumiem.
Prečítal som si niečo o vote systéme

Jak bude Vote systém fungovat?

Z prostředí svého web profilu se dostanete do Vote sekce odkud bude možno hlasovat na různých vote serverech.
Každých 12 hodin bude možno provést vote na všech vote serverech.
L2 manager bude každých 5 minut ověřovat odeslané vote žádosti. Pokud potvrdí jejich správnost, získáte určitý počet Warrior Coinů (dále jen WC), které znáte z Mini-Eventů.
Warrior Coiny bude možno převést ingame a nakupovat za ně u Dark Elmore Vendora všechny enchanty, SA 12, 13 atp.

a potom som si prečítal fórum a vyjadrenia GMek in game, kde potvrdili že niektorý ľudia majú 17 000 WC a že vote systém funguje 12? dní.

Proste mi to tam matematicky nesedí. 12 dní, 2 vote servery, 12 hodín po 50 WC.
Neviem či je slovo panika to správne slovo, ale mohol by si to vysvetliť ako sa k tým 17 000 WC dopracovali.

NarcisSally
29-11-2017, 11:58
//Sroubek: Vše bylo v mezích toho co jsme umožnili a šlo i tak jen o jedince. Pro server to bylo prospěšné. Nový systém to omezí na hwid, takže vícero vote už moc nehrozí a pokud ano tak dost pracně. Pro vote bude nutno se z daného PC lognout do hry než se hlasování provede. Takže, kdo bude chtít provede vote z domova, z práce a celkem se nadře, tak uvidíme zda to lidi moc neodradí a nepošle to celou snahu kolem vote k šípku.

Vzhledem k tomu co to nadělalo ingame, nevidím jinou cestu jak lidi uklidnit, než takto.

Pokud se někdo bude muset lognout do hry a bude to omezené, tak bude server min. o 50% vote chudší.

Buď se smířit s málo vote = malá viditelnost. Nebo s hodně vote, ale úpravou odměn.

Yamatoo
29-11-2017, 12:11
Ono v podstate áno, ja tomu nerozumiem.

Proste mi to tam matematicky nesedí. 12 dní, 2 vote servery, 12 hodín po 50 WC.
Neviem či je slovo panika to správne slovo, ale mohol by si to vysvetliť ako sa k tým 17 000 WC dopracovali.

o par postů výše jsem ti psal jak jsem se k tomu dobpracoval. Veb lineage2.cz neřeší 12h delay. eší ten delay pouze hlasovací weby. Ve chvíli kdy hlasuješ z jiné IP nejsi omezen 12hodinamy a můžeš hlasovat znovu.

Trouba
29-11-2017, 12:14
Pokud se někdo bude muset lognout do hry a bude to omezené, tak bude server min. o 50% vote chudší.

Buď se smířit s málo vote = malá viditelnost. Nebo s hodně vote, ale úpravou odměn.


Tak tak, za mě jsem zvládnul na HopZone zhruba 5 vote rano v práci a 3 vote večer doma. S tímto omezením budu na 1 ráno a 1 večer. Čili pokles o 50% bych viděl jako tu hodně optimistickou variantu. Spíš si myslím že při 500 hlasujících to bude v průměru MAX 1 hlas denně na jednoho (ne vždy si na to všichni vzpomenou a nebo jim to nebude stát za to).

uNiquii
29-11-2017, 12:15
Zase si tu stěžuje jen ownage. Ti kluci budou pořád jen brečet v čele s Nachem. Ti kteří všude psali jak se dá vote o***** :D

Šroube, normálně se už nesnaž. Celý vote system vypni, od 1.12. server nepujde vidět server vůbec a at si tu hrajou dál solo na umirajícím serveru.

Gratuluji Vám všem dětem z ownage, že ničíte to co pro Vás Šroubek dělá aby udržel zábavu na místě a to že marníte jeho peníze, které jistě do programování dal. :o) Tududum

Rtwo
29-11-2017, 12:20
Za toto by si mal dostat ban, debil. Jaky umierajuci server? To ze ty si to prestal hrat neznamena, ze cely server nemoze existovat bez teba.
K tomu topiku by som sa len tolko vyjadril:
Povedalo sa, ze sa to bude kotnrolovat a ze nepustite prenos WC do hry ked tam budu nejake cary-mary. Niekto tam mal 17k+ WC a aj tak ste to pustili do hry. Gratulujem, neviete ani slovo dodrzat. Horsie by ale bolo ak by sa tak ukazala neschopnost, toho sa bojim viac teda.

Ravenn
29-11-2017, 12:25
Proste mi to tam matematicky nesedí. 12 dní, 2 vote servery, 12 hodín po 50 WC.
Neviem či je slovo panika to správne slovo, ale mohol by si to vysvetliť ako sa k tým 17 000 WC dopracovali.
Ty tomu vážně nerozumíš. Žádné takové omezení není. Na HOPzone můžeš z 1 IP adresy hlasovat každých 12 hod. Pokud máš možnost hlasovat z vícero IP adres, tak máš logicky víc WC.
Např. : Z domova(první IP), pak jdeš do školy(druhá IP ze školní wifi) na oběd do Mekáče(třetí IP adresa z jejich wifi) na nakupy do obchodáku (4 IP adresa) z práce...(5 IP adresa) Vezmeš mobil segře, tátovi mámě(to už jsi na 8mi IP adresách), atd..... některé můžeš použít za den 2x a jsi třeba na 20 VOTE za den 20*25WC a máš 500WC za den.... ale je to oser.... Ten co dal 17tis WC... u toho musel sedět hodně dlouho a z dlouhodobého hlediska to je asi neúnosné. Já to vzdal hodně brzy..kor když víš že potřebuješ jen WC na SC a pár EW.. :)

uNiquii
29-11-2017, 12:27
Za toto by si mal dostat ban, debil. Jaky umierajuci server? To ze ty si to prestal hrat neznamena, ze cely server nemoze existovat bez teba.
K tomu topiku by som sa len tolko vyjadril:
Povedalo sa, ze sa to bude kotnrolovat a ze nepustite prenos WC do hry ked tam budu nejake cary-mary. Niekto tam mal 17k+ WC a aj tak ste to pustili do hry. Gratulujem, neviete ani slovo dodrzat. Horsie by ale bolo ak by sa tak ukazala neschopnost, toho sa bojim viac teda.

Ty vole to že ty čteš mezi řádky, je tvoje mínus.
Server se dá označit jako umirající, když není přísun nových lidí. Protože nikdy nepřibudou.
Takhle tady ted za kratkou dobu naběhlo 300 nových lidí a vy jen a jen brečíte. Si připadam jak ve školce

Zarreact
29-11-2017, 12:29
Mám na hraní čas opravdu málo, v práci nám začla topná sezóna a jsem teď pořád někde v terénu. Tzn. Opravdu jsem byl rád za to, že jsem si mohl votovat po cestě přes republiku na freeWifi apod.

Předtím jsem si vydělával jen spoilením EWC v Pavel Ruins, ale od té doby co mě tam PKje pořád nějaký trouba, tak tam chodím zřídka. Votování byla pro mě jediná možnost jak si vydělat na equip a přiblížit se k mé spokojenosti.

Jestli ale budu muset votovat ze zařízení kde se musím nejdříve připojit do hry, pak pro mě padá možnost pracovního pc, protože opravdu nemůžu hrát lajnu v práci. U rodičů na pc by jim vyhořela grafická karta, takže jedině doma. Jelikož chodím do práce a končívám náhodně, budu votovat 1x za den, a na to se můžu vy.....

Takže pokud o opravdu bude vázano na HWID tak na serveru končím, a končí asi tak 15 lidí co znám, se kterými se znám ze hry.
Takže výborně, nepotrestáme šiřitele poplašné správy, nevytvoříme paniku, ale vytvoříme revoluci a rozloučení, protože pořád a pořád se něco mění a mě už není 15 let abych se pořád přizpůsoboval a doufal že se to někdy zlepší. Děkuji za pokažený den, za zbytečné hodiny hraní pro tento server co vypadal slibně, ale pak si vklidu podkopl vlastní židličku. Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem. A to je problém dnešní doby. hawk.

Ravenn
29-11-2017, 12:35
Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem.
Jen tu kopeš kolem sebe.. místo abys teda použil selský rozum a přednesl nám svůj návrh na řešení dané situace.. hmmm?

uNiquii
29-11-2017, 12:36
Jen tu kopeš kolem sebe.. místo abys teda použil selský rozum a přednesl nám svůj návrh na řešení dané situace.. hmmm?


všiml sis, že nikdo po tobě nechce řešení dané situace? hihi :D

Btw hoši, kde je Joseee allias Kane?

Youcko
29-11-2017, 12:38
Mám na hraní čas opravdu málo, v práci nám začla topná sezóna a jsem teď pořád někde v terénu. Tzn. Opravdu jsem byl rád za to, že jsem si mohl votovat po cestě přes republiku na freeWifi apod.

Předtím jsem si vydělával jen spoilením EWC v Pavel Ruins, ale od té doby co mě tam PKje pořád nějaký trouba, tak tam chodím zřídka. Votování byla pro mě jediná možnost jak si vydělat na equip a přiblížit se k mé spokojenosti.

Jestli ale budu muset votovat ze zařízení kde se musím nejdříve připojit do hry, pak pro mě padá možnost pracovního pc, protože opravdu nemůžu hrát lajnu v práci. U rodičů na pc by jim vyhořela grafická karta, takže jedině doma. Jelikož chodím do práce a končívám náhodně, budu votovat 1x za den, a na to se můžu vy.....

Takže pokud o opravdu bude vázano na HWID tak na serveru končím, a končí asi tak 15 lidí co znám, se kterými se znám ze hry.
Takže výborně, nepotrestáme šiřitele poplašné správy, nevytvoříme paniku, ale vytvoříme revoluci a rozloučení, protože pořád a pořád se něco mění a mě už není 15 let abych se pořád přizpůsoboval a doufal že se to někdy zlepší. Děkuji za pokažený den, za zbytečné hodiny hraní pro tento server co vypadal slibně, ale pak si vklidu podkopl vlastní židličku. Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem. A to je problém dnešní doby. hawk.

Já myslel, že se v práci pracuje.... :D

Yamatoo
29-11-2017, 12:40
Jen tu kopeš kolem sebe.. místo abys teda použil selský rozum a přednesl nám svůj návrh na řešení dané situace.. hmmm?
Já jsem Šroubkovy návrh již dával

Navrhoval jsem upravit příděl WC na jednotlivé portály podle toho zda se dají nebo nedají cyklit. Tam kde to jde častěji než 12h třeba jen 10wc za vote, tam kde to jde 1x12hodin omezeno HWIP ponechat 25. Reálně by tak potenciálně neodradil lidi kteří můžou a chtějí cyklicky hlasovat z vícero míst a zařízení, ale omezil by tak počet tím získaných WC třeba na polovic.

tím by měl jak dostatek hlasů tak i možnost korigovat objem wc in game. A nemyslím si že by tím ztratili lidé motivaci hlasovat.

iknos
29-11-2017, 12:45
Mám na hraní čas opravdu málo, v práci nám začla topná sezóna a jsem teď pořád někde v terénu. Tzn. Opravdu jsem byl rád za to, že jsem si mohl votovat po cestě přes republiku na freeWifi apod.

Předtím jsem si vydělával jen spoilením EWC v Pavel Ruins, ale od té doby co mě tam PKje pořád nějaký trouba, tak tam chodím zřídka. Votování byla pro mě jediná možnost jak si vydělat na equip a přiblížit se k mé spokojenosti.

Jestli ale budu muset votovat ze zařízení kde se musím nejdříve připojit do hry, pak pro mě padá možnost pracovního pc, protože opravdu nemůžu hrát lajnu v práci. U rodičů na pc by jim vyhořela grafická karta, takže jedině doma. Jelikož chodím do práce a končívám náhodně, budu votovat 1x za den, a na to se můžu vy.....

Takže pokud o opravdu bude vázano na HWID tak na serveru končím, a končí asi tak 15 lidí co znám, se kterými se znám ze hry.
Takže výborně, nepotrestáme šiřitele poplašné správy, nevytvoříme paniku, ale vytvoříme revoluci a rozloučení, protože pořád a pořád se něco mění a mě už není 15 let abych se pořád přizpůsoboval a doufal že se to někdy zlepší. Děkuji za pokažený den, za zbytečné hodiny hraní pro tento server co vypadal slibně, ale pak si vklidu podkopl vlastní židličku. Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem. A to je problém dnešní doby. hawk.
ok takze ty a 15 lidi jste sli na tento server az potom co se reklo ze bude vote system ?kdyby se nake vote ubec nepridavalo tak by jsi delal co ?joo to je presne to ze se to resi v prubehu serveru....

iknos
29-11-2017, 12:47
Btw hoši, kde je Joseee allias Kane?
a pak kdo tady na forum pise blbosti a hleda flame....

Zarreact
29-11-2017, 12:53
Ano, to je reálné řešení.

Vy co se tu hloupě smějete. Né každý je nolife hráč co sedí 12 hodin denně u PC a farmí a farmí. Né každý je v aktivním klanu kde mu pomůžou. A pokud on sám hraje hodinu, možná dvě,tři denně. Tak ho ani v top klanech nevezmou mezi sebe, protože je neaktivní = nic si nezaslouží.
Ten člověk je pak odkázán sám na sebe, musí pak tahat 8 dualbox oken aby si expil buffery, u toho spoiloval a taky něco naexpil.
Pokud jste v takové situaci, a kolem vás běhají lidi v Sku ++, tak přestáváte mít motivaci. Jednoduše jste rekreační hráč, co by chtěl být aktiv a vypracovat se, ale práce, děti, povinosti atd. vám nedovolí to co dříve. Pak najednou přijde řešení vašich problémů v podobě WC a votování. Pokud jste trochu inteligenčně nadaní, přečtete si několikrát pravidla, tak vás napadne, že to jde řešit mobilem na cestách, a nemusíte jet 170 km/h po dálnici ,aby jste stihli 12h cyklus na vote. Takže slunce zase začlo svítit a v duši zavládl klid a naděje, protože sen mít někdy S grade, zase nevypadal tak nereálně.
Ale ejhle, vše fungovalo, ale pak nějací pomatenci začli šířit nepravosti a vytvořili paniku, která se podle mě uklidní jen tehdy, pokud nepřijdou zase nové a nové změny. Ale stávající zavedená pravidla se pouze upraví, jak psal kolega výše. Například.
HWID je holý nesmysl pro normální lidi, co dělají na tři směny, ale přesto měli radost že se serveru daří, tím jak mohli votovat a votovat, přestože to zabralo nějaký čas a píli
(ale méně než farmení ve 2 hodinách denně)

Ravenn
29-11-2017, 12:57
Já jsem Šroubkovy návrh již dával

Navrhoval jsem upravit příděl WC na jednotlivé portály podle toho zda se dají nebo nedají cyklit. Tam kde to jde častěji než 12h třeba jen 10wc za vote, tam kde to jde 1x12hodin omezeno HWIP ponechat 25. Reálně by tak potenciálně neodradil lidi kteří můžou a chtějí cyklicky hlasovat z vícero míst a zařízení, ale omezil by tak počet tím získaných WC třeba na polovic.

tím by měl jak dostatek hlasů tak i možnost korigovat objem wc in game. A nemyslím si že by tím ztratili lidé motivaci hlasovat.
Ale tak to zase moc neřeší ne? Zdražení věcí ve VOTE už tu 1x bylo.. tohle by bylo v podstatě jen další zdražení, ale né zabránění počtu přitečených WC do hry..jen abys udělal 17tis, tak budeš muset hlasovat 2,5x více :rofl: Vím, že to už asi nejde... to by člověk v podstatě jen 24 hod denně hlasoval neustále dokola..ale jak říkám, bylo by to jen další zdražení.. ikdyž asi férovější, než nechat stavájící systém a zdražit přímo věci ve hře.

Zarreact
29-11-2017, 12:58
ok takze ty a 15 lidi jste sli na tento server az potom co se reklo ze bude vote system ?kdyby se nake vote ubec nepridavalo tak by jsi delal co ?joo to je presne to ze se to resi v prubehu serveru....

Na tvoje otázky najdeš odpovědi v citaci.
Přišli jsme kvůli nastavení jaké bylo od počátku.
Když začla v práci topná sezóna, byl jsem z toho, že nemůžu hrát jako dříve špatný -> pak přišlo Vote smilování a vyřešení mých problémů. jak přežít 4 měsíce s minimálním hraním kolem 1h denně, a jak se udržet v ekonomické rovině s mými spoluhráči/protihráči , kteří můžou hrát jak dlouho chtějí.
Takže to jak se teď cítím je asi jako když ti v práci slíbí vánoční prémie, ty už se vidíš na novém gauči místo pohovky po babičce, ale pak po dvou týdnech zjistíš, že se budeš muset s tou pohovkou vidět ještě minimálně 4 měsíce, než začneš zase chodit do práce a vydělávat. Kapišto?

Ladislav57
29-11-2017, 13:30
Ahoj,od Zarreacta perfektně popsáno,palec ode mne.Už jsem se tu zminoval o jinych serverech,které mají také votecoiny a denne hraje i 4 tisíce lidí.Votuje se tam na třech vote serverech,hráč získá 100 coinů + specialní bednu ze které padnou taky enchy nebo knihy.Jeden coin se prodává ve hře v pruměru za 3 miliony aden.Ve hře jich je mraky a nic se tím nekazí.Ceny setů B u craftů začínají klidně na 1,5 miliardy adena a dál to roste.Ekonomika ve hře se rychle přispůsobí nárůstu coinů i aden.A jak píše Zarreact,pro nás solohráče je to opravdu krásný vánoční dárek.

Flamdring
29-11-2017, 13:37
Zrušte vote reward úplně a je to, ne? Pokud hráčům opravdu záleží na tom, aby sem přišlo více lidí na server, budou klikat i bez odměny.
Nikdo si nebude nic závidět, nikdo nebude zbytečně vypouštět lži ve hře, jak si naklikal 10k wc za den.

Wincent
29-11-2017, 13:46
Já vás celkem i chápu. Na druhou stranu si aktuálně stěžujete na to, že vás někdo nutí dodržovat pravidla. Pod máte navotováno, tak na ten vysněný S EQ i tak časem bude i s votovaním 1x denne . Když bude méně WC, budou i dražší. Nevím jaký extrém by se vám líbil. To že budete teď mít méně WC, a nebo že budete mít mnoho bezcených. Protože to k tomu celkem směřovalo. neviňte GM, ale ty co to způsobili. Včetně vás pokud jste byl jeden z extrémních voterů. Já osobně viním jen ty co roznesly ty poplašné a vylhané zprávy. Protože je už prokázané, že to byla lež. Taky se mi nové opatření nelibí a byl bych ještě rád, kdyby se to vyřešilo jinak. Třeba nějakým stropem pro denní hlasování. I když to by se to zase dalo obejít více účty.

Mikes
29-11-2017, 13:48
Když to tady tak čtu, tak se chci taky vyjádřit (naštěstí jsem po takové době trefil správné heslo na login :D). Jsem docela zhnusený z dění (hlavně chování některých jedinců) okolo votování.
Opravdu mi to přijde (někdo to už tady na fóru psal) jako v mateřské školce. Když si s tou hračkou nemůžu hrát já, tak si nebude hrát nikdo (a to připomínám, že tato hračka serveru rozhodně prospěje - vím z vlastní zkušenosti, protože když jsem se rozhodoval v minulosti než byl znovuspuštěný DE, na jakém zahraničním serveru hrát, sledoval jsem na hopzone a topzone žebříčky a nejlepší server jsem zvolil).
Rozhodně i já to cítím tak, že tady nejvíc protestovali ti, kteří když zrovna nespí, tak paří. A taky bych reagoval na tu poznámku, že když nemáš čas, běž hrát na HR kde máš equip hned. No ne každý chce hrát na nějakém latinskoamerickém HR, nebo serveru kde se domluvíš leda tak řecky, když je tady CZ server s dobrou komunitou, kde tě hraní baví a těšíš se, až večer po práci na relax logneš, pokecáš s kámošema v clanu, zajdete nějakou akci. Už to prostě není jako dřív, kdy Lajna brala hlavně mladé floutky, kteří u toho mohli dřepět skoro celý den. Hráčská komunita Lineage stárne a přirozeně chodí do práce.
Díky votování se pro nás, NEnolifery tyto rozdíly mezi hráči alespoň trošililinku smazávají a hra se i pro nás stává atraktivnější (nehledě tedy na to, že jako bonus se rozšiřuje počet nováčků na serveru).
Plivete tu jedovaté sliny, že votování server zabije, ale věřte (hraji lineage už více jak 10 let), že nejvíc lidí hrálo na serverech kde byl voting zavedený a ano, dalo se hlasovat z více IP a odměny byly ještě daleko rozsáhlejší. Proto si myslím že bez vote, nebo s vote ale s jeho drastickým omezením, bude následovat již tak oblíbený a klasický scénář, kdy po roce bude server dead (tak jako minulé DE).
Hrál jsem na tomto serveru v minulosti bez vote, budu hrát i dál ať se stane cokoli (rozhodně nebudu quitovat jak již nějací emočně zasažení udělali).
Jen můj názor.

//Sroubek: dík za tvůj post!

Mikes
29-11-2017, 13:54
Ano, to je reálné řešení.

Vy co se tu hloupě smějete. Né každý je nolife hráč co sedí 12 hodin denně u PC a farmí a farmí. Né každý je v aktivním klanu kde mu pomůžou. A pokud on sám hraje hodinu, možná dvě,tři denně. Tak ho ani v top klanech nevezmou mezi sebe, protože je neaktivní = nic si nezaslouží.
Ten člověk je pak odkázán sám na sebe, musí pak tahat 8 dualbox oken aby si expil buffery, u toho spoiloval a taky něco naexpil.
Pokud jste v takové situaci, a kolem vás běhají lidi v Sku ++, tak přestáváte mít motivaci. Jednoduše jste rekreační hráč, co by chtěl být aktiv a vypracovat se, ale práce, děti, povinosti atd. vám nedovolí to co dříve. Pak najednou přijde řešení vašich problémů v podobě WC a votování. Pokud jste trochu inteligenčně nadaní, přečtete si několikrát pravidla, tak vás napadne, že to jde řešit mobilem na cestách, a nemusíte jet 170 km/h po dálnici ,aby jste stihli 12h cyklus na vote. Takže slunce zase začlo svítit a v duši zavládl klid a naděje, protože sen mít někdy S grade, zase nevypadal tak nereálně.
Ale ejhle, vše fungovalo, ale pak nějací pomatenci začli šířit nepravosti a vytvořili paniku, která se podle mě uklidní jen tehdy, pokud nepřijdou zase nové a nové změny. Ale stávající zavedená pravidla se pouze upraví, jak psal kolega výše. Například.
HWID je holý nesmysl pro normální lidi, co dělají na tři směny, ale přesto měli radost že se serveru daří, tím jak mohli votovat a votovat, přestože to zabralo nějaký čas a píli
(ale méně než farmení ve 2 hodinách denně)

Amen :)

Zarreact
29-11-2017, 14:09
Když to tady tak čtu, tak se chci taky vyjádřit (naštěstí jsem po takové době trefil správné heslo na login :D). Jsem docela zhnusený z dění (hlavně chování některých jedinců) okolo votování.
Opravdu mi to přijde (někdo to už tady na fóru psal) jako v mateřské školce. Když si s tou hračkou nemůžu hrát já, tak si nebude hrát nikdo (a to připomínám, že tato hračka serveru rozhodně prospěje - vím z vlastní zkušenosti, protože když jsem se rozhodoval v minulosti než byl znovuspuštěný DE, na jakém zahraničním serveru hrát, sledoval jsem na hopzone a topzone žebříčky a nejlepší server jsem zvolil).
Rozhodně i já to cítím tak, že tady nejvíc protestovali ti, kteří když zrovna nespí, tak paří. A taky bych reagoval na tu poznámku, že když nemáš čas, běž hrát na HR kde máš equip hned. No ne každý chce hrát na nějakém latinskoamerickém HR, nebo serveru kde se domluvíš leda tak řecky, když je tady CZ server s dobrou komunitou, kde tě hraní baví a těšíš se, až večer po práci na relax logneš, pokecáš s kámošema v clanu, zajdete nějakou akci. Už to prostě není jako dřív, kdy Lajna brala hlavně mladé floutky, kteří u toho mohli dřepět skoro celý den. Hráčská komunita Lineage stárne a přirozeně chodí do práce.
Díky votování se pro nás, NEnolifery tyto rozdíly mezi hráči alespoň trošililinku smazávají a hra se i pro nás stává atraktivnější (nehledě tedy na to, že jako bonus se rozšiřuje počet nováčků na serveru).
Plivete tu jedovaté sliny, že votování server zabije, ale věřte (hraji lineage už více jak 10 let), že nejvíc lidí hrálo na serverech kde byl voting zavedený a ano, dalo se hlasovat z více IP a odměny byly ještě daleko rozsáhlejší. Proto si myslím že bez vote, nebo s vote ale s jeho drastickým omezením, bude následovat již tak oblíbený a klasický scénář, kdy po roce bude server dead (tak jako minulé DE).
Hrál jsem na tomto serveru v minulosti bez vote, budu hrát i dál ať se stane cokoli (rozhodně nebudu quitovat jak již nějací emočně zasažení udělali).
Jen můj názor.

Přesně tak :)

Bcomplex
29-11-2017, 14:12
Ahoj predeme bych se chtěl omluvit jesli jsem na fóru včera způsobil nějaký hoax ale o šílenství ve hře jsem se dozvěděl az v jedenáct v noci. Klidně nechte tak jak to je ted ale regulujte spalování wc do hry aby se to nezahltilo. Někdo tady pořád mluvi o tom že na hraní nemá čas a proto votuje, ale pak tedy nechapu proč gm nechteli zvýšit drop item u na S recepty a hajilo se tím ze by to bylo nefér vůči lidem kteří si to nafarmily podstive za 8hodin každý den ve fogu ale ja taky dělám na 2 smeny někdy mam času vic někdy míň. Jako každá vec ma rub i líc ale chce to najit ten správní střed a jak tu někdo psal na serveru ze to tam pěkně jelo a ze tam bylo hodně lidí ano hraval jsem na podobném serveru ale nebylo to IL a top věci tam nebyly. Jinak se opravdu omlouvám jesli jsem zde šířil nějakou paniku nebylo to úmyslně dekuji

NarcisSally
29-11-2017, 14:21
Kazdy tu pise o serverech, kde za vote mate xy veci, ale nikdo nenapise jakou verzi ten server ma, jake rate, kolik lidi atd. atd. Je jasne, ze na 1000x H5 PvP serveru bude za par vote Top gun s max. enchantem a SA.

Uz pred spustenim vote psalo nekolik lidi o tom, ze by se mel reward upravit, protoze jde ziskat top veci snadne. A jedine co Sroubek udelal bylo zvednuti vsech cen.

Ten, kdo to vote navrhl asi vi jak funguje a asi vi jak ho o*****, protoze se ho strasne moc zastava a nevidi tu druhou stranku veci. Kdyby to tak nebylo, tak se tohotak fanaticky nezastava.

Mikes
29-11-2017, 14:27
Kazdy tu pise o serverech, kde za vote mate xy veci, ale nikdo nenapise jakou verzi ten server ma, jake rate, kolik lidi atd. atd. Je jasne, ze na 1000x H5 PvP serveru bude za par vote Top gun s max. enchantem a SA.

Uz pred spustenim vote psalo nekolik lidi o tom, ze by se mel reward upravit, protoze jde ziskat top veci snadne. A jedine co Sroubek udelal bylo zvednuti vsech cen.

Ten, kdo to vote navrhl asi vi jak funguje a asi vi jak ho o*****, protoze se ho strasne moc zastava a nevidi tu druhou stranku veci. Kdyby to tak nebylo, tak se tohotak fanaticky nezastava.

Tak já jsem konkrétně mluvil o L2 Warland, Interlude, denně online 3k+
Rates
» Xp 20x.
» Sp 20x.
» Adena 20x.
» Drop 20x.
» Spoil 20x.
» PartyXp 1.2x.
» PartySp 1.2x.

Dominik80
29-11-2017, 14:44
Jsem pro to ať se votuje jako doposud, server bude aspon videt na vote portalech, pritahne to hrace a myslim si ze zrovna tak top veci se sehnat z vote nedaji..
Koupis za vote ewska ale zbran stejne musis vycraftit a stejne to rupne.. to stejny krystal jedna parta musela chodit skoro 60x anakazela aby nabila sc13 bez toho aby nekdo byl v klanu clovek nesezene je to rozumna odmena za to, ze se clovek snazi aby server byl videt a nebylo tu mrtvo.
Uz ted tu hraje malo hracu, tento vote system aspon mel sanci nekoho pritahnout. Sice spadnou ceny ews a krystalu ale nerekl bych ze nejak enormne, protoze obe veci jsou spotrebni a budou se vyuzivat dokola.
Timhle si clovek mohl aspon navotovat krystal do DB a jit na pvp a ne jen furt farmit a farmit a cekat dokola nez nejaky top klan se uvolni a nekomu proda SC13. Co top hraci a klany budou delat az dalsi lide odejdou ze serveru kvuli tomu, ze budou akorat deprivovani z toho ze nemuzou sehnaz sc atd muzou pak dvat pvp na mrtvem serveru maximalne s taurinem.

Youcko
29-11-2017, 14:50
Jsem pro to ať se votuje jako doposud, server bude aspon videt na vote portalech, pritahne to hrace a myslim si ze zrovna tak top veci se sehnat z vote nedaji..
Koupis za vote ewska ale zbran stejne musis vycraftit a stejne to rupne.. to stejny krystal jedna parta musela chodit skoro 60x anakazela aby nabila sc13 bez toho aby nekdo byl v klanu clovek nesezene je to rozumna odmena za to, ze se clovek snazi aby server byl videt a nebylo tu mrtvo.
Uz ted tu hraje malo hracu, tento vote system aspon mel sanci nekoho pritahnout. Sice spadnou ceny ews a krystalu ale nerekl bych ze nejak enormne, protoze obe veci jsou spotrebni a budou se vyuzivat dokola.
Timhle si clovek mohl aspon navotovat krystal do DB a jit na pvp a ne jen furt farmit a farmit a cekat dokola nez nejaky top klan se uvolni a nekomu proda SC13. Co top hraci a klany budou delat az dalsi lide odejdou ze serveru kvuli tomu, ze budou akorat deprivovani z toho ze nemuzou sehnaz sc atd muzou pak dvat pvp na mrtvem serveru maximalne s taurinem.

EWS nebude mít skoro žádnou hodnotu
SC - 12,13 nebudou mít žádnou hodnotu
RCPT na S zbran tu skoro každý farmý na noclan.

takže to bude o tom kdo bude mít víc navotovano, než nafarmeo GL....

iknos
29-11-2017, 14:52
EWS nebude mít skoro žádnou hodnotu
SC - 12,13 nebudou mít žádnou hodnotu
RCPT na S zbran tu skoro každý farmý na noclan.

takže to bude o tom kdo bude mít víc navotovano, než nafarmeo GL....

přesně tak hra se přesune uplně jinam a to na votovaní a do hry nebudeš muset ani lognout ... gg wp jsem myslel že sme tu aby sme si zahráli hru a né klikání na prohlížeči .....

chalheim
29-11-2017, 14:59
Dokud budou wc tradeable je to naprd. Jinak ať to klidně zůstane tak jak je. Ale dokud můžu votovat, ve hře ani nebudu a pak to jen v giru někomu prodám a získám tím full equipy tak si nemyslím, že to je dobré a dokonce zadarmiko a nepotřebuju ani donate :-D .

Ravenn
29-11-2017, 15:01
Uz pred spustenim vote psalo nekolik lidi o tom, ze by se mel reward upravit, protoze jde ziskat top veci snadne. A jedine co Sroubek udelal bylo zvednuti vsech cen.

Ten, kdo to vote navrhl asi vi jak funguje a asi vi jak ho o*****, protoze se ho strasne moc zastava a nevidi tu druhou stranku veci. Kdyby to tak nebylo, tak se tohotak fanaticky nezastava.

Přečti si tu ty komentáře. Ty tu hájíš svoje, ale když někdo jiný Ti tu napíše důvod, aby VOTE a SC 13 atd zůstalo tak už je to špatně? Je to jeho nároz, stejně jako ty máš zase svůj.
Ber, že na forum běžně chodí jen pár hráčů... většinou z TOP klanů, takže když tu oni napíšou, že VOTE nechtějí, nebo, že chtějí aby tam nebylo SC 13 a BEWX, tak to není názor celé komunity serveru. Dnes je vidět, když se stoplo VOTE, že sem pro informace přišlo i dost lidí, kteří sem běžně nepíší a vyjádřili svůj názor a vidíš tu i dost názorů..aby to zůstalo a jejich argumenty, proč VOTE chtějí, proč chtějí SC atd...
Na tom množství názorů co tu dnes vidíš, je prostě jasné, že se nedá zavděčit všem.. dokonce asi ani většině... ať se udělají změny jakékoliv, vždy tu bude někdo nadávat, hrozit nebo prskat

fat12
29-11-2017, 15:06
Je to vtipný jak Ownage tady brečí... :D Konečně se farmáři dostanou k SC13 a k OE S gun a pánům se to přestává líbit, že jim tady vzniká nějaká konkurence. :D :D Běžte klikat taky, čau!

Dominik80
29-11-2017, 15:06
Jakou hru? Uz tedka si sam od rana zabiju 8 top rb nekdy vic :D kde je ta hra? Kde jsou ty pvp o ne jak na zacatku? Hodne lidi je znechucenych, ze se nemuzou posunout dale ve hre, nemaji krystal a maji treba cas hrat jen par hodin denne ob den, to maji vsechny ty dny a hodiny travit v riftu a cekat nez se anakazel umoudri a nabije? To pak neni ani sance nejaky WB rb zabit, kdyz jsi useless na pvp.
Cena ews mozna klesne, ale je to spotrebni zbozi cenu si udrzi stale jelikoz enchant neni 100procent a budou potreba dale a dale

Youcko
29-11-2017, 15:08
Je to vtipný jak Ownage tady brečí... :D Konečně se farmáři dostanou k SC13 a k OE S gun a pánům se to přestává líbit, že jim tady vzniká nějaká konkurence. :D :D

jaká konkurence ? snad hraje hru... a pokud nejsi schopny si to nafarmit tak to nehraj

ZeroDuri
29-11-2017, 15:11
EWS nebude mít skoro žádnou hodnotu
SC - 12,13 nebudou mít žádnou hodnotu
RCPT na S zbran tu skoro každý farmý na noclan.

takže to bude o tom kdo bude mít víc navotovano, než nafarmeo GL....

aj keby si to hrotil s telefonom, tak nedas 40 vote za 30 minut - potrebujes 40 vote na 1 EWS, skor tak za hodinu...
a teraz kolko trva spoilnut jedno EWS vo fogu? za hodinu vo fogu das aj 3 EWS. cize s EWS sa NEdostanes na uroven toho co dokazes v hre. a plus posunies server hore popri tom ako si "privyrobis" v hernom downtime.

dalsia vec - ako dlho take klikanie by ta bavilo? kohokolvek? par dni, a utrase sa to. aj ten najvacsi zurvalec si doklika co chce, a potom max bude votovat par krat denne.

starwars z toho tiez nevznikne, lebo kolko je sanca na nieco +10? kolko BEWS by si musel mat? 100vky? nerealne...

ako som dokazal na priklade EWS z vote a z fogu, na cene to nestrati nejako vyrazne, pride k urcitej korekcii, ale to prichadza vo vsetkom ked je vo vacsom mnozstve
S weap recepty ako spominas tiez povodne sli za 800+ a teraz 600+...tiez penalizujes ludi co farmili skor?

ak chce niekto "farmit" votovanim, nech sa paci, realne nicomu neuskodi, lebo ked hlasuje aktivne - nehra aktivne ale pritiahne ludi

zbytocne vela QQ pre nic

//Sroubek: jsem rád, že se občas někdo i zamyslí :)

iknos
29-11-2017, 15:15
aj keby si to hrotil s telefonom, tak nedas 40 vote za 30 minut - potrebujes 40 vote na 1 EWS, skor tak za hodinu...
a teraz kolko trva spoilnut jedno EWS vo fogu? za hodinu vo fogu das aj 3 EWS. cize s EWS sa NEdostanes na uroven toho co dokazes v hre. a plus posunies server hore popri tom ako si "privyrobis" v hernom downtime.

dalsia vec - ako dlho take klikanie by ta bavilo? kohokolvek? par dni, a utrase sa to. aj ten najvacsi zurvalec si doklika co chce, a potom max bude votovat par krat denne.

starwars z toho tiez nevznikne, lebo kolko je sanca na nieco +10? kolko BEWS by si musel mat? 100vky? nerealne...

ako som dokazal na priklade EWS z vote a z fogu, na cene to nestrati nejako vyrazne, pride k urcitej korekcii, ale to prichadza vo vsetkom ked je vo vacsom mnozstve
S weap recepty ako spominas tiez povodne sli za 800+ a teraz 600+...tiez penalizujes ludi co farmili skor?

ak chce niekto "farmit" votovanim, nech sa paci, realne nicomu neuskodi, lebo ked hlasuje aktivne - nehra aktivne ale pritiahne ludi

zbytocne vela QQ pre nic
to nemění nemění nic na tom, že snad jsme si sem přišli zahrát hru a vše co k tomu patří i to dlouhé farmení , a né jen klikat na webu to mužou jít hrat něco jiného .

//Sroubek: dlouhé farmení novou krev nepřivede...

Ravenn
29-11-2017, 15:21
EWS nebude mít skoro žádnou hodnotu
SC - 12,13 nebudou mít žádnou hodnotu
RCPT na S zbran tu skoro každý farmý na noclan.

takže to bude o tom kdo bude mít víc navotovano, než nafarmeo GL....
Jakože za 14 dní co to běží si 20 hráčů(ze 450 co si WC převedli do hry) může koupit 3-17 EWS, popřípadě 1 -6 BEWS má takový vliv na server? Mesíčně to máš kolik EWS navíc z VOTE? Ani ne 1 EWS na hráče... Mnohem vice EWS přibude díky tomu, že lidé postupně doexpují 80ku a víc a víc lidí bude v HIGH lokacích,
SC to samé co BEWS... kolik jich je? za 14 si může jen 20 hráču koupit aspon 1 SC13 a ti nej 5 SC... za 14 dní.. ta poptávka po SC bude stále o dost větší než nabídka...když tu hraje X stovek hráčů.

//Sroubek: ano uvažujeme podobným směrem

Mikes
29-11-2017, 15:22
to nemění nemění nic na tom, že snad jsme si sem přišli zahrát hru a vše co k tomu patří i to dlouhé farmení , a né jen klikat na webu to mužou jít hrat něco jiného .

Máš pravdu, avšak doplním: Bohužel, v dnešní době k hraní na serverech mimo offic patří i votování ;) (lepších serverech), protože tolik hráčů jak bývalo, už prostě není.

ZeroDuri
29-11-2017, 15:23
to nemění nemění nic na tom, že snad jsme si sem přišli zahrát hru a vše co k tomu patří i to dlouhé farmení , a né jen klikat na webu to mužou jít hrat něco jiného .

ale meni, z fogu mam vybratych cca 8 rcptov - cize si to vies prelozit do herneho casu
nestravil by som tam tolko casu, keby som vedel ze ani do jednej z tych gun nedam SA, takto som mal motivaciu farmit este viac, lebo viem ze ta farma + vote (votoval som kazdych 12h z 3 pc) a mam zbran aj s SA.

keby som jednym klikom mal EWS/BEWS/SC13? alebo ze do 5 minut chapem ten outrage. za seba ti mozem povedat, ze ovela radsej hodinu vlakujem, ako by som mal hodinu preklivat telefon na vote. 99% ludi naklika par SC13 a voting sa ukludni, lebo na to nemas robota, a cez reCAPCHA sa zatial (aspon co ja viem) nedostane.

co tak taky pripad kedy nemozes ist do hry? ale chcel by si (si na ceste do prace/doktorovi) naklikas par vote, lognes ides hrat. co by ti nonstop votovanie dalo? votujes aby si to dalej vyuzil ingame...nie aby si mal a nehral...

Bcomplex
29-11-2017, 15:33
A co přidat dalsi odmeny cepky atd. A u těch sporných věci snížit cenu a dát je do balíčku kde by byly i ewc eac a udělat to jako lootbox ze BSC13 BEWS bude mít menší šanci a ewc větší. Pak treba ty wc aby padali i z mobu jak to nekdo psal. Měli bychom na zlepšení a ne se hadat jesli je vote vhodné nebo není, vote zůstane jen by se měl zvýšit počet itemu co by se za to dali pořídit mozna bych dal i prestupi za wc ale jiny poměr než decu a za deci bych dal další lepší veci i kdyz na IL to jde blbě.

NarcisSally
29-11-2017, 15:39
Tak at Sroubek znovu spusti vote, prida S/A rcp a keye,aby byla co nejvetsi podpora pro solo hrace. Pokud bude kazdy prodavat SC12/13, tak se za chvili nebudou prodavat a solo hraci nebudou mit adeny na S equip.

Tohle by to byla podpora pro solo hrace. Co to ted solo hracum dava, to nevim.

//Sroubek: hned v úvodu jsme to hlásali, že si vyhrazujeme právo na změny. Nejde jen o ceny, ale i o to co tam bude. V první fázi jde hlavně o zavedení a usazení vote. Momentálně jsme spokojeni s tím co tam je.

ZeroDuri
29-11-2017, 15:41
Tak at Sroubek znovu spusti vote, prida S/A rcp a keye,aby byla co nejvetsi podpora pro solo hrace. Pokud bude kazdy prodavat SC12/13, tak se za chvili nebudou prodavat a solo hraci nebudou mit adeny na S equip.

Tohle by to byla podpora pro solo hrace. Co to ted solo hracum dava, to nevim.

S rec/keye nafarmis solo, kupis za adeny. SC13 sa moc nepredavalo, alebo ak hej tak za astronomicke sumy (2-3+ S guny)
mne to pomohlo, som momentalne solo hras a mam aspon kamen do S ka

Dominik80
29-11-2017, 15:42
Presne, proc by nekdo votoval a nehral? Nevidim v tom duvod tim vote spis lakatw hrace na hrani a ziskani itemu a tim vote i dalsich hracu.
Nechapu proc to zde nemuze fungovat a musi se pridavat nejaky npc do hry a buh vi co, tim se snizi vote nebal bych se rict o vice nez 90 procent, clovek nebude logovat na 5 min do hry aby si zavotoval.
Vekovy prumer hrace zde si troufam rict pohybuje 23 roku plus. Kdo z nich bude hodiny a hodiny farmit rift a pi aby dostal krystal na server kde uz tou dobou nebudou hrat lide? A ani ti top lide, protoze nebudou mit co delat?

Bcomplex
29-11-2017, 16:02
Dobré by bylo aby se WC na serveru nějak regulovaly bude jich hodne cena stoupne malo cena klesne zachvilku by treba lidi ani nemuseli nakupovat decy tam je drží nejvice 3 přestup protože 2 stoji 40M to je teď asi 100 wc

//Sroubek: regulovat se to bude samo, podstatné je aby bylo do čeho je cpát a motivace vůbec votovat

ZeroDuri
29-11-2017, 16:10
Dobré by bylo aby se WC na serveru nějak regulovaly bude jich hodne cena stoupne malo cena klesne zachvilku by treba lidi ani nemuseli nakupovat decy tam je drží nejvice 3 přestup protože 2 stoji 40M to je teď asi 100 wc

naco a hlavne ako regulovat?

otazka je co chces docielit? aby ludia votovali, alebo donatovali?

ak bude vela WC cena pojde dole, cize budes potrebovat viac votovat aby si dosiahol rovnakeho "zisku". kazdy clovek co vie trochu ratat si vie povedat, ze voting na adeny za urcitym bodom sa ti neoplati, lebo viacej adena nadropujes ako navotujes. - cize ty co uz maju naexpene, 2nd prestupy na postavy neriesia tak ci onak.

novacik ma dalsiu moznost ako urobit druhy prestup, a nebude votovat ako zmyslu zbaveny. stale win win pre kazdu stranu

Bcomplex
29-11-2017, 16:44
Tak když jsem majtel serveru chci oboje noví hráč preci zaplatí ten druhý prestup za decy a tim zaplatí provoz a pořízeny. A vote přiláká zase ty hráče nové kteří si ty decy koupí za real prachy jako ja nebo spousta lidi. Ja jen ze to přišlo takhle po spuštění serveru kdyz lidi farmily dlouho aby to mely a řekne se ze je to pro lidi kteří nemají čas hrat nebo hrají solo, a když se po spuštění serveru chtělo zvýšení drop q itemu a taky to farmim po jednom a nekdy famim víc nekdy min

Yamatoo
29-11-2017, 16:47
Tak si to tu tak pročítám a zjišťuji že polovina lidí je snad finančně negramotná a nebo nemá ani trochu úsudek o ekonomice. WC jako takové se stanou ( staly ) alternativní platidlo a bude jich vždy nedostatek. Vetšinou se totiž budou pálit do EWS a to budou využívat zase jen "top" hráci kteří budou mít items a adena na jejich skoupení.

Vote tím pádem bude mít jeden důležitý aspekt co si tu nikdo neuvědomuje, zvýšení populace na srvru která bude hladová po items... a tím bude zvedat ceny items které "nejdou" vytáhnout z vote. Težit z toho zase budou TOP hráči kteří items budou moci z RB, Fogu a spol tahat. Pro ně bude výhoda v tom že WC budou moci zkupovat za "jimy zvolenou cenu" a budou si moc enchantit atd...

reálně je Vote systém win-win kombinací pro všechny. Bohužel brčí tu jen ti negramotní co si to neuvědomili , nestihly bud votit, nebo prodávat items za WC.

jediné které to štve jsou borci kteří to buď podcenili nebo nestihli... Smutné je že kvůli lidské negramotnosti se bude měnit systém který mel potenciál udržet nebo zvětšit komunitu na srvru a udělat na ní zajímavější ekonomiku.( ano cena třech produktů by padla níž tím myšleno SC - ostaní items by měly ale vyšší hodnoty. )

Borci co prodávali v pondělí DBčka za 6kWC jsou ted vysmátí jak boruvky a jsou Bohatší než před tím a to votit nemuseli pro ně je to win side.
Pro votery to je Win side protože mají items ke kterým by se jen tak nedostali, pro Server je to Win side, protože přijdou další hráči kteří budou chtít dohnat v expu a items srv a bude je to nutit kupovat DEC na přestupy....

Trouba
29-11-2017, 16:53
Yamatoo, bohužel je to tak, a trošku mě mrzí, že se šroubek dá nejspíš na ty hejtery, který tomu nerozumí a většina z nich je Ownage... Když by tuto specifickou skupinu vyhodil, tak musí být více lidí pro zachování systému tak jak je.

ZeroDuri
29-11-2017, 17:14
ak som spravne cital tak prvy den slo do hry 600k WC a zacalo 300 novych ludi

skusme si to rozbit na drobne
je to cca 170 SC13. prislo 300 novych hracov, cize to vychadza ze 1/2 len novych hracov by mala po 1xSC13...nevravime o sucasnej populacii co tu je, cize rozpustene to ma takmer 0 vplyv. resp dokonca to SC13 malo spravit o par percent vzacnejsim, lebo je vacsia populacia ktora ho chce, ako pred zaciatkom vote

na BEWS - keby vsetky WC mala jedna postava ma 170 BEWS, statisticky potrebujes cca 220 enchantov na +16. (neratame tie EWS co treba na +1+3). cize 2 tyzdne votovania celeho serveru nevytvorili ani jednu 16kovu gunu...

jedine pre co sa to mohlo zdat take "silne" je ze jednym momentom doslo do hry relativne "velke" mnozstvo novej meny, cize to zakolisalo trhom...zastavit vote podla mojho bola rovnako panicka reakcia ako aj tie ostatne.

Bcomplex
29-11-2017, 17:25
ak som spravne cital tak prvy den slo do hry 600k WC a zacalo 300 novych ludi

skusme si to rozbit na drobne
je to cca 170 SC13. prislo 300 novych hracov, cize to vychadza ze 1/2 len novych hracov by mala po 1xSC13...nevravime o sucasnej populacii co tu je, cize rozpustene to ma takmer 0 vplyv. resp dokonca to SC13 malo spravit o par percent vzacnejsim, lebo je vacsia populacia ktora ho chce, ako pred zaciatkom vote

na BEWS - keby vsetky WC mala jedna postava ma 170 BEWS, statisticky potrebujes cca 220 enchantov na +16. (neratame tie EWS co treba na +1+3). cize 2 tyzdne votovania celeho serveru nevytvorili ani jednu 16kovu gunu...

jedine pre co sa to mohlo zdat take "silne" je ze jednym momentom doslo do hry relativne "velke" mnozstvo novej meny, cize to zakolisalo trhom...zastavit vote podla mojho bola rovnako panicka reakcia ako aj tie ostatne.
Ano tady je pravda ze nebyt takového poplachu mohlo se to v pohodě do měsíce rozplinou ale tady to vzniklo tak že ty wc se rychle nahrnuli do hry poměrně ve velkém množství kdyby se zaplo hlaskovani a spalchovani současně problém by asi nebyl tak velký jako když na server přijde new item který je dost ceny pro každého a hlavně ve velkém množství

Zarreact
29-11-2017, 20:07
Jsem rád, že se tady sešlo nakonec hodně rozumných lidí, co dokáží trochu přemýšlet. Snad se to dostane na patřičná místa a vyhodnotí to rozumně. Vote systém, tak jak doteď fungoval, by měl fungovat dále. Musíme se dívat na výsledky a ovoce co to sklidilo. To že pár farmářů je naštvaných, to se bude dít vždycky. Ale jak koukám, tak většina tady umí přemýšlet a současný pozastavený vote podporuje.

Dominik80
29-11-2017, 20:14
Presne tak vote by melo dale poracovat, jak tu vetsina lidi pise, vzdy se najde nekdo kdo bude proti, ale ma to o mnoho vice plusovyCh bodu nez minusovych za me. GIve back vote.

cryters
29-11-2017, 20:43
...

Sneaky
29-11-2017, 22:37
Jsem rád, že se tady sešlo nakonec hodně rozumných lidí, co dokáží trochu přemýšlet. Snad se to dostane na patřičná místa a vyhodnotí to rozumně. Vote systém, tak jak doteď fungoval, by měl fungovat dále. Musíme se dívat na výsledky a ovoce co to sklidilo. To že pár farmářů je naštvaných, to se bude dít vždycky. Ale jak koukám, tak většina tady umí přemýšlet a současný pozastavený vote podporuje.
vše si čteme, nebojte :) ale nějaká rozhodnutí nelze udělat z fleku, dejte tomu chvíli, vyřešíme to tou nejlepší cestou

uNiquii
30-11-2017, 09:07
Kazdy tu pise o serverech, kde za vote mate xy veci, ale nikdo nenapise jakou verzi ten server ma, jake rate, kolik lidi atd. atd. Je jasne, ze na 1000x H5 PvP serveru bude za par vote Top gun s max. enchantem a SA.

Uz pred spustenim vote psalo nekolik lidi o tom, ze by se mel reward upravit, protoze jde ziskat top veci snadne. A jedine co Sroubek udelal bylo zvednuti vsech cen.

Ten, kdo to vote navrhl asi vi jak funguje a asi vi jak ho o*****, protoze se ho strasne moc zastava a nevidi tu druhou stranku veci. Kdyby to tak nebylo, tak se tohotak fanaticky nezastava.


Neuvěřitelné konspirační teorie tě napadaj.

Random z Giranu, lul.

slotrik
30-11-2017, 12:22
Patřím k těm hráčům kteří se k L2 a taky sem vrátili po delší odmlce protože na hraní už nebyl čas přišla práce, clan se rozpadl atd. Kámoš mi řekl že startuje tuzemskej server navic DE na kterým sem hrál už předtím tak sem si řekl pecka po práci si zahraju (protože L2 ze sebe člověk jen tak nevymaže) a pojedu si v klídku svoje tempíčko, v český komunitě!, časem se k někomu přidám ať si užiju i nějaký to RB, CS, PVP.
Kšeftování v giranu je sice super a udělám si aden dost na to abych měl top A equipy atd. už dělám i na Sku ale narovinu jediná možnost pro mě jak získat např ten SC 11,12,13 je prostě přes vote, např. enchanty si rychleji naspoilim než vyvotuju a ikdyby jich tu bylo v oběhu milion stejně jich 90% prorupem :D.
Z mýho pohledu tu proti VOTE a odměnám nejvíc řvou ty (nechci psát děcka) co farmí a maj na to čas, mají možnost chodit a nabíjet krystaly (nic špatnýho z jejich strany). Ví že bez vote by se drtivá většina neměla možnost dostat např. k těm už milionkrát zmíněným krystalům, nebo aspoň ne teď, a oni by tu měli o konkurence pro PVP/OLY/RB míň a mohli si v klidu říkat jaký sou "owneři". Ale časem by tu bylo podle mě i míň lidí, protože když budu vědět že se k tomu nemám šanci dostat tak co tady budu dělat - každýho nebude bavit jen farmit do nekonečna a abych půl roku čekal na to abych se dostal k SC13, to by mě to dřív přestalo bavit než se k němu profarmim nebo proobchoduju.
Podle mě všichni i tihle "top hráčí" mají stejný podmínky pro votování v ničem nejsou omezení. Časem (až dostanou vytouženej krystal) stejně každýho přestane bavit hrotit klikani WC a bouchne tam jeden a dva denně že se časem něco nasbírá.

Tak nedržkujte a Votujte - z mýho pohledu to serveru jen pomůže a bude to tu zajímavý pro všechny i nově příchozí, ne jen pro ty co na to mají čas to hroutit horem spodem.
Díky GM za práci a péči o server - přeuju pevný nervy :D

mrchaCZ
p.s. Ta hra nás má bavit :-)

ujonexus
30-11-2017, 12:23
Ako tak precitavam jednotlive nazory, tak prevazna vacsina ludi je zo systemom odmeny za WC spokojna (mozno az na par vynimiek), tu by sa asi nemuselo nic menit.

Niektorym vsak robi problem fakt, ze par jedincom sa podarilo ziskat velky pocet WC, za pomerne kratku dobu. (urcite ich to muselo stat vela usilia, postup tu bol zverejneny)
Predpokladam, ze sa jednalo o votovanie na portali HopeZone, tam staci len zmenit IP a votuje sa dalej.
Tym padom by mohlo byt riesenie pomerne jednoduche, aby sa niektorym jednotlivcom dalo vyhovet - ponechat votovanie len cez portal TopZone, kde maju vacsie ochrany (tiez sme sa tam neumiestnili zrovna najhorsie, v top10) :

,,Vote systém – topzone
1. TopZone umožnuje jedno vote z jedné IP na jednom PC na jednom účtu co u nich máte registrovaný.
2. Pokud jde někdo z jiné IP a jiného cote účtu, ale ze stejného PC zpravidla končí banem, nevím na jak dlouho "

JustAnotherStar
30-11-2017, 12:37
Jsem toho nazoru, ze se to nemelo zastavit hned na zacatku jen kvuli "brekotu". Trh se se vsim srovna sam. Vydela/prodela par prvnich obchodujicich, jako vzdy. Pokud muzu neco lehce ziskat, cena bude nizka. Votovani nelimituje nikoho a kazdy ma stejne podminky. A nemyslim si ze to vyresi zvyseni ceny itemu. Pocka se o par dnu vice a na trhu se objevi stejne mnozstvi.

Predelanim vote na unikatni IP+hwid budu v nevyhode jako asi vice hracu. Hraju s pritelkyni a doted jsme hlasovali 3x (2x mobilni data, 1x sdilena IP). Ted budeme hlasovat 1x (pokud budeme hlasovat), protoze fakt nebudeme mit naladu na to se kazdy den 2x pripojovat do hry pres mobilni data abychom si mohl pricist dalsich 2x50 WC (Hopzone+Topzone 2x denne). Ziskani BEWS/SC13 se mi povede po 35 dnech - timto vote prestalo mit smysl a nebudu to delat ;) I kdybych musel votovat "jen" nejakych 17 dnu, tak je to proste maly reward ve forme spotrebniho zbozi.

Nekoukejte porad na to co by mohli mit ostatni, ale koukejte i na to co to prinasi vam. Nabizi to rychlejsi srovnani rozdilu urovne mezi hraci, vsichni maji stejne podminky. Vote je dobry napad, ale timhle se podle me pohrbi.

uNiquii
30-11-2017, 12:48
Jsem toho nazoru, ze se to nemelo zastavit hned na zacatku jen kvuli "brekotu". Trh se se vsim srovna sam. Vydela/prodela par prvnich obchodujicich, jako vzdy. Pokud muzu neco lehce ziskat, cena bude nizka. Votovani nelimituje nikoho a kazdy ma stejne podminky. A nemyslim si ze to vyresi zvyseni ceny itemu. Pocka se o par dnu vice a na trhu se objevi stejne mnozstvi.

Predelanim vote na unikatni IP+hwid budu v nevyhode jako asi vice hracu. Hraju s pritelkyni a doted jsme hlasovali 3x (2x mobilni data, 1x sdilena IP). Ted budeme hlasovat 1x (pokud budeme hlasovat), protoze fakt nebudeme mit naladu na to se kazdy den 2x pripojovat do hry pres mobilni data abychom si mohl pricist dalsich 2x50 WC (Hopzone+Topzone 2x denne). Ziskani BEWS/SC13 se mi povede po 35 dnech - timto vote prestalo mit smysl a nebudu to delat ;) I kdybych musel votovat "jen" nejakych 17 dnu, tak je to proste maly reward ve forme spotrebniho zbozi.

Nekoukejte porad na to co by mohli mit ostatni, ale koukejte i na to co to prinasi vam. Nabizi to rychlejsi srovnani rozdilu urovne mezi hraci, vsichni maji stejne podminky. Vote je dobry napad, ale timhle se podle me pohrbi.

"Budu v nevýhodě"
Lidi prosím vás, už se konečně zamyslete. Člověk který bude fungovat na 150% tak musí mít větší odměnu, než člověk který převede věci z leve strany na pravou dle návodu. (člověk, který neudělá nic na víc a po splnění úkolu čeká na další = neudělá nic sám od sebe na víc..... Typický dělník)

Tady fakt netřeba motat nějakou výhodu a nevýhodu :D Nezáviďte prosím ostatním

JaMiskater
30-11-2017, 12:50
Je smutný, že kvůli několika jedincům, kteří si striktně hlídají RBčka a asi nechodí do práce (nebo si to chodí někam odsedět a hrají tam), se začlo takhle panikařit. Vote systém, v podobě v jaké byl, naštval jednotky lidí, jeho aktuální stopnutí naštvalo těch lidí vyšší desítky...

To je taková ta L2 klasika, kdy top (nolife) farmeři pláčou, že nemají pořádnou konkurenci, ale jakmile se objeví nějaký zjednodušení pro casual hráče, kterým by to pomohlo je dohnat, tak se zase pláče, že je to nefér :D Najednou by byly ty topíci nejradši, kdyby všichni ostatní běhali forever v karmianu...

Nejlepším příkladem je pláč v hero shoutech o tom, že lidí nechodí oly - nechodí jí většinou proto, protože s těma A/S gunama bez SA by tam byly akorát pro smích... Tomu mohl krásně pomoct vote systém a SC 12-13 dosažitelný víceméně pro kohokoliv, kdo by měl zájem.
Ve výsledku by právě ty SC byly jediný, co by částečně ztratilo na hodnotě. Možná trochu i EWS, ale potom co by všichni gambleři porupali guny, by se zase zvedla cena matroše, keyů a receptů :)

JustAnotherStar
30-11-2017, 12:54
"Budu v nevýhodě"
Lidi prosím vás, už se konečně zamyslete. Člověk který bude fungovat na 150% tak musí mít větší odměnu, než člověk který převede věci z leve strany na pravou dle návodu. (člověk, který neudělá nic na víc a po splnění úkolu čeká na další = neudělá nic sám od sebe na víc..... Typický dělník)

Tady fakt netřeba motat nějakou výhodu a nevýhodu :D Nezáviďte prosím ostatním

Špatně jsem se vyjádřil, nevybral jsem to slovo dobře :) Nikomu nic nezávidím, právě se divím, že lidi pořád koukají na ostatní. Jen jsem chtěl vysvětlit jiný pohled na věc - pro mě to nebude vůbec zajímavé. Ale já tu odměnu z vote nepotřebuju.

uNiquii
30-11-2017, 13:13
Je smutný, že kvůli několika jedincům, kteří si striktně hlídají RBčka a asi nechodí do práce (nebo si to chodí někam odsedět a hrají tam), se začlo takhle panikařit. Vote systém, v podobě v jaké byl, naštval jednotky lidí, jeho aktuální stopnutí naštvalo těch lidí vyšší desítky...

To je taková ta L2 klasika, kdy top (nolife) farmeři pláčou, že nemají pořádnou konkurenci, ale jakmile se objeví nějaký zjednodušení pro casual hráče, kterým by to pomohlo je dohnat, tak se zase pláče, že je to nefér :D Najednou by byly ty topíci nejradši, kdyby všichni ostatní běhali forever v karmianu...

Nejlepším příkladem je pláč v hero shoutech o tom, že lidí nechodí oly - nechodí jí většinou proto, protože s těma A/S gunama bez SA by tam byly akorát pro smích... Tomu mohl krásně pomoct vote systém a SC 12-13 dosažitelný víceméně pro kohokoliv, kdo by měl zájem.
Ve výsledku by právě ty SC byly jediný, co by částečně ztratilo na hodnotě. Možná trochu i EWS, ale potom co by všichni gambleři porupali guny, by se zase zvedla cena matroše, keyů a receptů :)


nejsi náhodou ownage guy? Protože brečí jen ownage kvůli vote.
Kvůli oly psali jen lidi od Wellknown uNknown, kteří proti vote systému nemaj nic :O :)

Navíc BSC13 pomůže lidem co hrajou málo a chodí do práce v pvp na AQ proti ownage ve 4 ráno? :D
Interesting.

JaMiskater
30-11-2017, 13:40
nejsi náhodou ownage guy? Protože brečí jen ownage kvůli vote.
Kvůli oly psali jen lidi od Wellknown uNknown, kteří proti vote systému nemaj nic :O :)

Navíc BSC13 pomůže lidem co hrajou málo a chodí do práce v pvp na AQ proti ownage ve 4 ráno? :D
Interesting.

Jsem ownage guy, ale taky jsem solo guy (radši 100 oken než cp) a nikoho nehulim aby mi dal SC jen za to, že jsem v klanu a občas se přiseru k nějaký akci.
Jinak právě o malý účasti na oly co jsem tak postřehnul už začínali v heru plakat např. i You a Thung. Jedni z hlavních aktérů emo vote panic stopu :D

Pomůže to těm, co chtěj ať už na pvp nebo na oly v tom, že nebudou zaseklý na top B gunách a budou si mimo SC případně prodejem/tradem WC moct dovolit i třeba armor sety, který by jinak farmili tejdny.

Bcomplex
30-11-2017, 13:52
Tady se taky jedna o to ze před spuštěním serveru to nešlo teď to jde. A když se chtělo zvisit q drop na recepty z 1x na 2x tak to hned nešlo ja treba taky chodím do prace a když mam odpolední tak hraju nekdy 3 hodky nekdy vic a taky by se mi líbilo kdybch nafarmil trochu vice itemu

Sroubek
30-11-2017, 22:26
Špatně jsem se vyjádřil, nevybral jsem to slovo dobře :) Nikomu nic nezávidím, právě se divím, že lidi pořád koukají na ostatní. Jen jsem chtěl vysvětlit jiný pohled na věc - pro mě to nebude vůbec zajímavé. Ale já tu odměnu z vote nepotřebuju.

Když jsme to spustili v té první verzi, která se z mnoha důvodů ladila 14dní, věděli jsme přesně co a jak se dá dělat. Celá situace navodila dojem, že jsme to stáhli hlavně kvůli brekotu. Je to jen částečná pravda. Uváděl jsem tu i jiný důvod, který by nás do toho natlačil a teď se to prostě hodilo udělat při jednom.

První verze bylo naše přání a vidina toho, že se procpeme na vrchol, což by se stalo, jenže pak by následoval banánek. Vote portály mají interní pravidla a když se to tam od nás začalo hrnout jako lavina, dostával jsem od nich bídu. Topzone by nás zabanovalo jako první. Počet false vote byl obrovský, požadovali HWID řešení.

Uvidíme jak to pojede, myslím si že top 10 dáme a s přidáním dalších 2 portálů si každý přijde na své.

Vote systém 2.0 se bude pochopitelně také ladit do co nejideálnějšího stavu pro všechny strany.

Dík za pochopení, děláme co se dá :)

Zarreact
01-12-2017, 07:02
Když jsme to spustili v té první verzi, která se z mnoha důvodů ladila 14dní, věděli jsme přesně co a jak se dá dělat. Celá situace navodila dojem, že jsme to stáhli hlavně kvůli brekotu. Je to jen částečná pravda. Uváděl jsem tu i jiný důvod, který by nás do toho natlačil a teď se to prostě hodilo udělat při jednom.

První verze bylo naše přání a vidina toho, že se procpeme na vrchol, což by se stalo, jenže pak by následoval banánek. Vote portály mají interní pravidla a když se to tam od nás začalo hrnout jako lavina, dostával jsem od nich bídu. Topzone by nás zabanovalo jako první. Počet false vote byl obrovský, požadovali HWID řešení.

Uvidíme jak to pojede, myslím si že top 10 dáme a s přidáním dalších 2 portálů si každý přijde na své.

Vote systém 2.0 se bude pochopitelně také ladit do co nejideálnějšího stavu pro všechny strany.

Dík za pochopení, děláme co se dá :)

Nechci házet žádné rady, jen můj názor
Že by molho být TopZone na HWID a HopZone zůstalo jak bylo. Všichni by tak byli spokojení :D;D

tojebejk
01-12-2017, 07:51
Mě by zajímalo, kdy se vote opět spustí. Já jakožto solo hráč, který je pracovně vytížen a nemá dostatek času pro hru, jsem spoléhal na WC z hlediska koupě SC 12 / 13. Nyní každým dnem přicházím o několik desítek WC. V tuto chvíli už jsem mohl mít SC a v pondělí u BoMa ho vložit do zbraně. Aktuální stop stav vote systému, mě naopak demotivuje a odrazuje od pokračování na serveru. Je tu více lidí s podobným názorem?

//pokud to už tady někdo psal, tak se omlouvám za spam. Nečetl jsem kompletně celé toto téma.

Simbao
01-12-2017, 08:53
Mě by zajímalo, kdy se vote opět spustí. Já jakožto solo hráč, který je pracovně vytížen a nemá dostatek času pro hru, jsem spoléhal na WC z hlediska koupě SC 12 / 13. Nyní každým dnem přicházím o několik desítek WC. V tuto chvíli už jsem mohl mít SC a v pondělí u BoMa ho vložit do zbraně. Aktuální stop stav vote systému, mě naopak demotivuje a odrazuje od pokračování na serveru. Je tu více lidí s podobným názorem?

//pokud to už tady někdo psal, tak se omlouvám za spam. Nečetl jsem kompletně celé toto téma.

A když tu VOTE systém nebyl, tak tě to nemotivovalo tu hrát? Co to je za kecy?

tojebejk
01-12-2017, 09:18
A když tu VOTE systém nebyl, tak tě to nemotivovalo tu hrát? Co to je za kecy?

Vote systém je perfektní pomoc pro hráče jako jsem já. Když se systém spustil, už jsme si mohli naplánovat další kroky ve hře (např. získání SC 12). Po pár dnech se vote zastaví a tím pochopitelně i přísun wc. Zkrátka jsem s tím počítal a nyní mě zajímá kdy se vote opět sputí...

Trouba
01-12-2017, 09:41
No já budu hlasovat tak jako tak, ale s tímto HWID omezením to na TOP 10 na HopZone moc nevidím.... Protože se na to polovina lidí vysere, a druhá půlka bude reálně hlasovat z 1-2 zařízení (například u mě budeme muset za 2 účty (já a přítelkyni) hlasovat pouze jednou, protože máme společný internet. Je to škoda no. TopZone když to vyžaduje ať se omezí jakkoli - nebo se banují lidé, kteří evidentně zkoušení TopZone obchcat.

Ravenn
01-12-2017, 10:28
Nechci házet žádné rady, jen můj názor
Že by molho být TopZone na HWID a HopZone zůstalo jak bylo. Všichni by tak byli spokojení :D;D
Ty jsi to nepochopil. HWID se zavádí
1. TOPZone to chce, kvůli false vote.
2. HOPZone a další VOTE servery : Je to kvůli tomu, aby se neopakovalo to co bylo, že někdo začne rozkřikovat poplašnou zprávu, že má desetitisíce WC, že si koupil 10 SC13 atd.. že to někdo hacknul atd....


Mě by zajímalo, kdy se vote opět spustí.
Pokud stále platí info co dával šroubek tak by to mělo být hodně brzo... čím dřív tím líp...jelikož prvního dne každého měsíce se resetují VOTE hlasy a začíná se od nuly. Pokud je cíl být v TOP10 tak musíme začít hlasovat od začátku.Ale předělání zabere nějaký čas, taky se to musí otestovat atd.. a pokud děláš v IT světě tak bys věděl, že nic nejde tak jak si člověk naplánuje:D

tojebejk
01-12-2017, 11:29
Pokud stále platí info co dával šroubek tak by to mělo být hodně brzo... čím dřív tím líp...jelikož prvního dne každého měsíce se resetují VOTE hlasy a začíná se od nuly. Pokud je cíl být v TOP10 tak musíme začít hlasovat od začátku.Ale předělání zabere nějaký čas, taky se to musí otestovat atd.. a pokud děláš v IT světě tak bys věděl, že nic nejde tak jak si člověk naplánuje:D

Díky za konstruktivní odpověď :)
Dělám ve světě, kde je plánování naopak klíčové a musí fungovat :D. Ještě jednou díky za info.

Calma
02-12-2017, 12:45
Jsem rád, že se Šroubku nenecháš odradit pár uplakánkama. Pokračuj v dobré práci a věřím, že vote system 2.0 bude jenom ku prospěchu

Ravenn
02-12-2017, 15:51
Už to jede, tak hlasujte!!! :)

Trouba
02-12-2017, 16:12
Nic moc teda....

Ladislav57
02-12-2017, 16:19
Od přihlášení nesmí uběhnout více jak 60 sekund. To je hláška dobrá,to neznám. :rofl:

EauRouge
02-12-2017, 17:31
Mam otazku, predtym mi fungovalo vote z telefonu, teraz to uz takto nepojde?

DVDpro
02-12-2017, 17:39
Mám dojem, že už ne. Hlídá se to teď přes přihlášení do hry. Což na mobilu půjde blbě.

DVDpro
02-12-2017, 17:42
Nic moc teda....
To půjde. Nechte tomu pár dní. Je fajn, že server je díky těmto snahám víc vidět. Každé zviditelnění lepší než žádné.

slotrik
02-12-2017, 17:52
jj aspoň něco. :D ... hele a od kdy jsou zhruba v plánu ty další dva servery na vote se už ví?

Zarreact
02-12-2017, 22:50
Super že vote už konečně funguje :) Ale celý vote systém byl vyvinut kvůli viditelnosti ve světě, a pokud to bude omezeno na hwid, topzone klidně, ale hopzone bych dal jen jak bylo. Ano, můžete si snaživostí přivydělat více WC ale ingame si vyděláte více. Je to win win pro obě strany. Omezení na HWID pro hopzone je podle mě škoda. Teď po dlouhém odstavení vote to budou všichni klikat tak 4 dny, ale pak to většinu přejde a budou klikat možná, možná 1x denně. Tím se vracíme k celé myšlence vote. A podle mě je důležitější mít novou krev na serveru, oživit ho, posílit ho novými lidmi.
Jestli nebude fungovat vote reklama jak má, budeme stagnovat. Toť můj názor. Jen aby jste to vzali na váhu panika x noví lidé

Sneaky
03-12-2017, 09:09
Super že vote už konečně funguje :) Ale celý vote systém byl vyvinut kvůli viditelnosti ve světě, a pokud to bude omezeno na hwid, topzone klidně, ale hopzone bych dal jen jak bylo. Ano, můžete si snaživostí přivydělat více WC ale ingame si vyděláte více. Je to win win pro obě strany. Omezení na HWID pro hopzone je podle mě škoda. Teď po dlouhém odstavení vote to budou všichni klikat tak 4 dny, ale pak to většinu přejde a budou klikat možná, možná 1x denně. Tím se vracíme k celé myšlence vote. A podle mě je důležitější mít novou krev na serveru, oživit ho, posílit ho novými lidmi.
Jestli nebude fungovat vote reklama jak má, budeme stagnovat. Toť můj názor. Jen aby jste to vzali na váhu panika x noví lidé

jestli propukne na trh šílenství s WC, tak lidé budou stále votovat, určitě ne na 100%, ale budou si to klikat, přeci jen to budou adeny for free. Nebo nejen adeny, ale enchanty, atd.

DVDpro
03-12-2017, 11:36
Tedy v Giranu poslouchat ty neustále stejný nářky několika jedinců jak server bude končit a jak je to celé na... To je mazec, co některý lidi dokážou vyplodit za řeči. Přitom teď mají všichni stejné možnosti. Vote systém je zabezpečený a funguje (aktuálně 12 místo) a lidi brečí stejně jako když nebylo. Neměl jsem problém hlasovat ve Vote přímo na portálu, když to bylo tady vypnuté (tedy bez odměny). Rád propaguji server, protože to prodlouží jeho živostnost a tím pádem přidá další porci zábavy. Cenu WC ve hře určují hráči samy sobě, takže se divím, že někdo říká jak je to špatně nastavený. Prostě otázka nabídky a poptávky.

Z chatu v Giranu mám pocit jako kdyby některým vadilo, že server jede 3 měsíce a s Vote systémem a propagací jakou dostává, jak od GM tak od některých hráčů pojede i dál.

Hora cio
04-12-2017, 00:04
za vote dávám GM velkí + uš bilo na čase. :thumbus up::bravo:teď to bude pro všecki fér i ti slabšý co su dole tak ti pudu hodně richle hore, vokne viběru postav ok, topzón de v poho testovano na jednom IP a hopzón házý ivana trojana a u captchi musí člověk chvylku počkat neš to modře načte a hurá vodhlasovat. :D

Sroubek
04-12-2017, 09:26
Tak na HopZone jsme již v top10 :) a pak že to nepůjde :)

Shantariel
04-12-2017, 11:49
odhlasoval sem na topzone a ted mi to pise ze muzu halsovat zas za 12 hod coz je ok ale WC se mi nenacetli a u hopzone to nejak blbne taky, dam vote a ta captcha se nacita strasne dlouho, pritom se mi strasne sekaj vsechny okna ve hre a WC taky nikde

Sroubek
04-12-2017, 14:50
odhlasoval sem na topzone a ted mi to pise ze muzu halsovat zas za 12 hod coz je ok ale WC se mi nenacetli a u hopzone to nejak blbne taky, dam vote a ta captcha se nacita strasne dlouho, pritom se mi strasne sekaj vsechny okna ve hre a WC taky nikde

Nemám hlášen problém s WC, ale u hopzone to je nějaké divoké kvuli tomu minerovi. Nejlepší je jít na stránky přímo regnout se a přihlásit. Potom když jdeš už na vote od nás jsi přihlášen a žádná capcha tě prudit nebude.

Gogliostron
04-12-2017, 16:30
To hlasování do 120 sec od přihlášení je ale s prominutím demence. Jsem myslel, že člověk musí být ve hře a nebo alespoň ve výběru postav. Ale muset kvůli tomu relognout, když na topzone dostanu chybu a potřebuji po dvou minutách zkusit kliknout znovu...

MrCrow
04-12-2017, 16:51
Jj, díky tomu lognutí už si nikdy nezavotuju, protože já to doma schytával hláškou "Naposledy hlasováno před XY hodinami z jiného profilu", takže pro mě byla šance jedině votovat na mobilu nebo v práci - což teď odpadá, no. Ale tak díky, že jsem si mohl zavotovat aspoň ten týden...

Ladislav57
05-12-2017, 16:50
Ježiš to je takový problem řídit se návodem od Šroubka? To je takový problém si udělat učet na vote serverech ?Lidi prosím myslete hlavou.Vždyt to všechno funguje parádně.

Ladislav57
05-12-2017, 17:06
Ted jsem přijel z práce a oba servery naprosto v pohodě.Komu to nejde tak je chyba mezi židlí a klávesnicí.

Sroubek
06-12-2017, 08:55
Ne mají pravdu, první verze posílala pář jedinců na chybovku i když by neměla. Od včerejška je to opraveno. Být s nějakým acc lognut v rozmezí dvou minut, snad není problém pro nikoho. Alespoň dle statistik se hlasuje parádně.

Mikes
06-12-2017, 14:33
Jj, díky tomu lognutí už si nikdy nezavotuju, protože já to doma schytával hláškou "Naposledy hlasováno před XY hodinami z jiného profilu", takže pro mě byla šance jedině votovat na mobilu nebo v práci - což teď odpadá, no. Ale tak díky, že jsem si mohl zavotovat aspoň ten týden...


čau, vypadá to, že doma máš sdílenou veřejnou IP s vícero uživateli v síti, obrátil bych se na tvého poskytovatele :)

Ravenn
06-12-2017, 15:57
čau, vypadá to, že doma máš sdílenou veřejnou IP s vícero uživateli v síti, obrátil bych se na tvého poskytovatele :)
To mu vůbec nepomůže. Pokud má sdílenou IP adresu tak hold je s někým dalším v síti, kdo tu hraje. A platit si vlastní veřejnou IP adresu kvůli VOTE je celkem blbost.

Swier
08-12-2017, 07:57
Jj, díky tomu lognutí už si nikdy nezavotuju, protože já to doma schytával hláškou "Naposledy hlasováno před XY hodinami z jiného profilu", takže pro mě byla šance jedině votovat na mobilu nebo v práci - což teď odpadá, no. Ale tak díky, že jsem si mohl zavotovat aspoň ten týden...

Tak v dnešní době má snad každý internet v mobilu připoj se na chvilku na mobil buď hot spotem pokud máš noťas nebo kabelem do pc a je to.

Já mám větší problém nejde mi votovat pokud jsem v okně pouze do výběru postav :( a v práci mám tak mrzáckej pc že když spustim l2 dál než do výběru postav a chroma tak se zhroutí. Zkoušel jsem snad už vše i offline shop ale bohužel votování z výběru postav nejde.
Samostatně se do L2 dostanu ale když spustim prohlížeč zhroutí se na nedostatku ramek.
Asi mám smůlu nebo někdo nějaký nápad?

MrCrow
08-12-2017, 08:23
čau, vypadá to, že doma máš sdílenou veřejnou IP s vícero uživateli v síti, obrátil bych se na tvého poskytovatele :)

To já vím, že mám. Ale předtím jsem mohl aspoň hlasovat právě třeba v klidu z práce nebo na mobilu po cestě do práce. Ale s teď s tím lognutím do hry, mi tohle všechno padá. :)


Tak v dnešní době má snad každý internet v mobilu připoj se na chvilku na mobil buď hot spotem pokud máš noťas nebo kabelem do pc a je to

No, to taky dělám, ale i to někdy neklapne :D

DeBouS
08-12-2017, 09:28
To me poser :-D
Vyjadreni jak pojd na me z boku.
Vicero IP, proc ne? fajn :-D
Udelam si na to cas, takove vyjadreni jsem fakt necekal videl jsem jak clovek co je pro me random ma pres 8 SC - rekl mi presne jak to udelal.
ja ma OE guny farmim Vote pres jednu IP kazdy den mam neco okolo 650WC. chci jen podotknout, ze po 2 mesicich nemam stale SC 13 :-D
Sirit paniku nechci , uz je stejne pozde¨, ale kurva uznat chybu stejne to ten dotycni prodal za par adeny rozhazel na xx postav = nikdy nedohledas kolik toho bylo.

Krabator
23-02-2018, 23:13
Ahoj. Nevím, jestli panika z ničeho, ale opět už druhý den nemůžu z neznámého důvodu votovat. Dosud jsem nikde na fóru žádné zdůvodnění nenašel a nejsem si vědom žádného svého překročení pravidel.

Dotaz:
Sype se to už definitivně, nebo je problém jinde?

Diaz
24-02-2018, 07:44
Ahoj. Nevím, jestli panika z ničeho, ale opět už druhý den nemůžu z neznámého důvodu votovat. Dosud jsem nikde na fóru žádné zdůvodnění nenašel a nejsem si vědom žádného svého překročení pravidel.

Dotaz:
Sype se to už definitivně, nebo je problém jinde?

Zdravím,
vote je funkční. Když klikneš na tl. hlasovat přesměruje tě to zpět na tu samou stránku?