PDA

View Full Version : Valakas 27/11/2017 - Cardinal PoV Logy2



yLogy
27-11-2017, 03:36
https://youtu.be/l94KzMZ8THw

Nachrade
27-11-2017, 05:28
Počet stáhnutí waru od klanu unknown na této akci byl dokonce ještě větší, než počet jejich chcíplých memberů v tomto videu....

LordTazz
27-11-2017, 06:20
Oni přece můžou rušit war, to jen my nesmíme.

Niob
27-11-2017, 07:03
Zabili jste ho aspon ? :D

glycerin
27-11-2017, 08:18
Jestli uz se aktualizoval web, tak Valakas souboj vyhrál :D

uNiquii
27-11-2017, 08:41
Logy sorry, ale z toho videa mě vážně bolí hlava :D Co to je za pohled kurva? Do země furt čumět. Z toho jde úplně cítit jak ownage zase měli radost že vyhráli proti klukům z uNknown pvp a museli to dát rychle na forko i když to patří do grafického odpadu :D Děláte tím jen ostudu serveru, když se někdo podívá na takový maras. Kde ani enemy pomalu nejdou vidět.

Zabili jste konečně i valíka?:)

tskoda
27-11-2017, 09:44
Noo jooo oblíbená písnička co tu máme každý server. Celou dobu nic a jak odejde i poslední konkurence hoši v ow to tu spustí ve velkém

Kane
27-11-2017, 10:35
Logy sorry, ale z toho videa mě vážně bolí hlava :D Co to je za pohled kurva? Do země furt čumět. Z toho jde úplně cítit jak ownage zase měli radost že vyhráli proti klukům z uNknown pvp a museli to dát rychle na forko i když to patří do grafického odpadu :D Děláte tím jen ostudu serveru, když se někdo podívá na takový maras. Kde ani enemy pomalu nejdou vidět.

Zabili jste konečně i valíka?:)

podla toho co som vcera videl na tvojom streame resp. hru za glada na oly by si mal zaliezt spet do svojho jednoizboveho manazerskeho bytu obohateneho o tabulky a nevyliezat....


Noo jooo oblíbená písnička co tu máme každý server. Celou dobu nic a jak odejde i poslední konkurence hoši v ow to tu spustí ve velkém

nevie co fetujes kid, ale Ownage davalo obcas unknown na ***** este ked tu boli vsetci z unknown. Dalo by sa ti oponovat ze: Klasicka pesnicka kazdy server ked ownage doexpi noliferov a zacne im nakladat tak ti zacnu plakat na forku ze uz davno leavli, ze ich to nebavi a podobne sracky...

uNiquii
27-11-2017, 10:41
podla toho co som vcera videl na tvojom streame resp. hru za glada na oly by si mal zaliezt spet do svojho jednoizboveho manazerskeho bytu obohateneho o tabulky a nevyliezat....



nevie co fetujes kid, ale Ownage davalo obcas unknown na ***** este ked tu boli vsetci z unknown. Dalo by sa ti oponovat ze: Klasicka pesnicka kazdy server ked ownage doexpi noliferov a zacne im nakladat tak ti zacnu plakat na forku ze uz davno leavli, ze ich to nebavi a podobne sracky...


Jožku, ty vždycky píšeš úplně mimo téma.

hihi

glycerin
27-11-2017, 10:58
podla toho co som vcera videl na tvojom streame resp. hru za glada na oly by si mal zaliezt spet do svojho jednoizboveho manazerskeho bytu obohateneho o tabulky a nevyliezat....



nevie co fetujes kid, ale Ownage davalo obcas unknown na ***** este ked tu boli vsetci z unknown. Dalo by sa ti oponovat ze: Klasicka pesnicka kazdy server ked ownage doexpi noliferov a zacne im nakladat tak ti zacnu plakat na forku ze uz davno leavli, ze ich to nebavi a podobne sracky...

Ty vždycky musíš napsat nějaké tvé ***** úplně mimo topic :D

Kane
27-11-2017, 11:00
Ty vždycky musíš napsat nějaké tvé ***** úplně mimo topic :D

ked v tom spolu s uniquitom vidite OT tak vas uprimne lutujem...

glycerin
27-11-2017, 11:04
On mu tam napíše, že to video stálo za nic z pohledu kamery, že tam není nic vidět a ty sem napíšeš ***** ohledně oly :D tak mi pověz jakou to ma souvislost ty chytrolíne :)

WRAlth
27-11-2017, 11:13
GF, rozjeli jste nás hezky. Naše organizace byla hodně špatná včera. Uni, ten Logyho pohled, já se mu nedivím, kdyby jsi viděl můj pohled, se kterým jsem hrál, jen aby se mi to nesekalo, tak to se teprve budeš smát. :D

A jak to nakonec dopadlo? Po prvním zrušením waru jsem se na to vysral, vypnul hru a šel spát.

glycerin
27-11-2017, 11:18
GF, rozjeli jste nás hezky. Naše organizace byla hodně špatná včera. Uni, ten Logyho pohled, já se mu nedivím, kdyby jsi viděl můj pohled, se kterým jsem hrál, jen aby se mi to nesekalo, tak to se teprve budeš smát. :D

A jak to nakonec dopadlo? Po prvním zrušením waru jsem se na to vysral, vypnul hru a šel spát.

To máš doma co za kalkulačku ? :D si vypni efekty skillu a je to ne ? :D

iknos
27-11-2017, 12:58
GF, rozjeli jste nás hezky. Naše organizace byla hodně špatná včera. Uni, ten Logyho pohled, já se mu nedivím, kdyby jsi viděl můj pohled, se kterým jsem hrál, jen aby se mi to nesekalo, tak to se teprve budeš smát. :D

A jak to nakonec dopadlo? Po prvním zrušením waru jsem se na to vysral, vypnul hru a šel spát.


gf , jsem rád že se ukázal charakter každého hráče. Nádherná ukazka toho jak to bude vypada když to povede Deserter (aspoň on se tam prezentoval tak že to vede). Wralth, Boucik a zbytek co to chtějí hrát fér gf. Jinak pak piště něco o pvp když sundáte war :D

iknos
27-11-2017, 13:01
hlavně při dalších akcích nezapomeňte napsat něco o FOI jako to bylo pod portem k V. tohle pvp bylo 2v1 FOI ve váš prospěch (a ani to nepomohlo)

WRAlth
27-11-2017, 13:41
To máš doma co za kalkulačku ? :D si vypni efekty skillu a je to ne ? :D

Hele mám noťas a v jeho slávě byl dobrej, bohužel už je 5 let starej. :D Hold jeho časy, když jsem minulé DE tahal 9 boxů v pohodě už je dávno pryč. :D

NarcisSally
27-11-2017, 14:18
Hele mám noťas a v jeho slávě byl dobrej, bohužel už je 5 let starej. :D Hold jeho časy, když jsem minulé DE tahal 9 boxů v pohodě už je dávno pryč. :D

Ho zkus procistit/preinstalovat a treba se na par boxu jeste chytne... O.o

fat12
27-11-2017, 14:30
Slyšel jsem, že to kluci z Ownage drží up, aby si to nikdo nemohl zabít. :D Že vám není hanba!

Niob
27-11-2017, 15:49
V notasu je to horsi, tam ty komponenty dostavaj vetsi coudy... většina notasu vydrží s max výkonem tak rok, pak uz to jde do kopru... proto mam lenovo na firmu, hezky po 12 měsících jdes, řeknes je to lenovo funguje spatne a ani se te neptaj a uz si vybiras nový :)

Niob
27-11-2017, 15:51
A naši stáhli war zase.... každy ma jinou krysí taktiku....

NarcisSally
27-11-2017, 16:10
V notasu je to horsi, tam ty komponenty dostavaj vetsi coudy... většina notasu vydrží s max výkonem tak rok, pak uz to jde do kopru... proto mam lenovo na firmu, hezky po 12 měsících jdes, řeknes je to lenovo funguje spatne a ani se te neptaj a uz si vybiras nový :)

Kdyz jsem jezdil na notasu, tak jsem ho lehce ozivil vycistenim od prachu, novym vetrackem, novou pastou a procistenim systemu.

Notebooky jsou kancelarske vybaveni a nemaji moc hrani rady.

Ravenn
27-11-2017, 16:17
Kdyz jsem jezdil na notasu, tak jsem ho lehce ozivil vycistenim od prachu, novym vetrackem, novou pastou a procistenim systemu.

Notebooky jsou kancelarske vybaveni a nemaji moc hrani rady.

Nejvíc starému NTB pomuže výměna HDD za SSD.. HDD je největší brzda starých NTB.

Niob
27-11-2017, 16:20
Jo jo to každopádně... ale psal ze to ma 5 let, tam bud trejd disku nebo svecena voda :D

NarcisSally
27-11-2017, 16:56
A co RAMky? Pokud by mel napr. jen 1x 8GB, ale mel volny jeste druhy slot?

Niob
27-11-2017, 17:09
Muze byt lepsi, ale disk to furt potahne ke dnu

NarcisSally
27-11-2017, 18:02
Jo, to je pravda. Aspon vi, jak rozdychat znovu notebooj...

WRAlth
28-11-2017, 13:39
Díky tomu, abych ho tolik nezatěžoval, tak v něm nemám skoro vůbec nic. Všechno mám na externím disku. Nicméně musím zaťukat, že partu na RB si ještě lognout dokážu, ale už to není takový full detailový. :D

NarcisSally
28-11-2017, 14:36
Díky tomu, abych ho tolik nezatěžoval, tak v něm nemám skoro vůbec nic. Všechno mám na externím disku. Nicméně musím zaťukat, že partu na RB si ještě lognout dokážu, ale už to není takový full detailový. :D

A nebo aplikuj nejakou z rad a treba se ti ty full detaily vytahnou :D