PDA

View Full Version : Vote systém - topzone DŮLEŽITÉ !!!



Sroubek
23-11-2017, 10:46
Probral jsem znovu s adminem TopZone po skype jaké mají podmínky a jak to u nich funguje a toto je výsledek:

TopZone umožnuje jedno vote z jedné IP na jednom PC na jednom účtu co u nich máte registrovaný.
Pokud jde někdo z jiné IP a jiného cote účtu, ale ze stejného PC zpravidla končí banem, nevím na jak dlouho.


Vše výše uvedené je tedy započteno jako fake vote (stejně jako by někdo použil PROXY IP rozsah) a těch tam máme téměř 50% což se TopZone nelíbí.

Je třeba si uvědomit, že vás ve všech případech nechá vote server provést vote a dokonce vám řekne, že proběhlo. Jenže realita je potom jiná. Je to proto aby je nikdo nemohl obcházet a vlastně uživatel netušil, že vote portál ví!

Jak se to projeví u vás na profilu?

pokud někdo hlasuje z banované IP (Proxy IP, VPN atp.) dostaneme od serveru info o false vote a vy dostanete červenou hlášku s tím že zhruba hodinu nelze votovat
pokud ale zkoušíte to co jsem psal v bodech 1 a 2, tak nám server řekne, že z dané IP nebylo votováno vůbec, proto se to u vás projeví oranžovou hláškou, které vás informuje o expiraci requestu


Nemá cenu to zkoušet dokola jen navyšujete fake vote a serveru místo pomoci spíš škodíte.

Nová pravidla pro TopZone

TopZone umožnuje pouze jedno vote z jednoho PC a jednoho účtu. Vše ostatní bude končit fake vote nebo expirací requestu. Pokud bude z vašeho účtu zaznaménán větší počet expirací či fake vote, budeme nuceni vám odebrat WC.

Na HopZone můžete vesele votovat z více IP (z domova z práce atp). Na obou serverech jsme momentálně na 10té pozici, cože je za 6+ dní super postup, tak si to prosím nepokazme.

Buczech
23-11-2017, 11:28
Přesně to jsem si taky myslel že se děje a taky se mi zdá, že když třeba hlasuju u nich z mobilu s učtem, který jsem použil před více než 12 hodinami na svem PC, tak to taky nepřičte, protože to nejspíš taky váže HWID na účet...což teda z jejich strany vážně nechápu, protože proč by se člověk ke svému účtu nemohl přihlásit z jiného zařízení a votovat z něj?!

Ale možná to bude i tím, že jsem byl na wifi ve škole a možná to ještě i váže k tomu účtu poslední použitou IP adresu...

slotrik
23-11-2017, 11:38
mě dnes topzone napsal tuhle hlášku
If you are not getting your reward in game, plese contact your server administrator and tell him to migrage on new API

každopádně já votuju z více zařízení, ne z jednoho NTB a stejně nefunguje ani jeden účet ale to je možná teď protože jsem možná mohl dostat ten ban ale nikde mi to žádnou hlášku neposlalo o banu
toť jen aktuál zpětná vazba

fat12
23-11-2017, 11:57
Prostě to mají dobře pošéfovaný. 1 fyzická osoba má nárok na 1 vote. Pak mají přesný výsledek kolik lidí hlasuje. :)

Sroubek
23-11-2017, 12:08
mě dnes topzone napsal tuhle hlášku
If you are not getting your reward in game, plese contact your server administrator and tell him to migrage on new API

každopádně já votuju z více zařízení, ne z jednoho NTB a stejně nefunguje ani jeden účet ale to je možná teď protože jsem možná mohl dostat ten ban ale nikde mi to žádnou hlášku neposlalo o banu
toť jen aktuál zpětná vazba

Ohledne hlášky jsem se ptal také, má skutečně informovat o staré API, ale my jedeme na té nové. Oni tu starou už ani neprezentují, to mám potvrzeno. Proč to dělá neobjasnil. Myslím si, že to tam mají divoké oproti hopzone.

V každém případě bude třeba k topzone přistupovat jinak.

Sroubek
23-11-2017, 12:30
UP - přepsal jsem první post.

ujonexus
23-11-2017, 13:14
Chvilu potrva, nez sa do toho vsetci dostanu a bude sa votovat, tak aby to serveru neuskodilo.
Kazdopadne tie aktualne umiestnenia su velmi zaujmave HopZone - 10 mieto, TopZone - 10 miesto.

Takze pre istotu este jedna otazka, ktora asi viacero ludi tiez napadla : zapocita Topzone votovanie s roznou IP, s roznym zariadenie a roznym ich uctom a roznym Vasim uctom na DE ?

Pri prikladoch to bude zrozumitelnejsie :

Doma
-vote z PC, jedna IP / jedno zariadenie / jeden registrovany ucet na TopZone / jeden ucet na DE
Mobilny internet
-vote z mobilu, druha IP / druhe zaridenie / druhy registrovany ucet na TopZone / druhy ucet na DE
Praca
-vote z noteooku, tretia IP / tretie zariadenie / treti registrovany ucet na Topzone / treti ucet na DE

Je dost nepohodlne a namahave, zakladat vsetky tie ucty, ale teoreticky by to malo fungovat a votovanie by tak malo korektne prejst.

//Sroubek: Ano dle jejich logiky by to mělo jít, pokud se omylem nepřihlásíš jednou na špatný účet atp v ten moment jsi v háji.

//ujonexus : zatial funguje vsetko tak ako ma, niekde som sa tu docital ze mozem na kazde votovnie pouzivat len jeden DE acc, tak som aj spravil. Denne 2x odvotujem z 3. roznych zariadeni a az na nejake to jedno votovanie (25WC, to ale nevadi) mi vsetko zbehne korektne.

skipped1
23-11-2017, 13:16
Dekuji za info - ja si asi budu muset smazat cookie, to je jedine co me napada, ze bych nemohl v praci votovat (chrome pokud vim, tak prenasi nektere cookie mezi pocitacema). Anebo proste topzone nebudu hlasovat vubec :)

Doman
23-11-2017, 13:37
Dekuji za info - ja si asi budu muset smazat cookie, to je jedine co me napada, ze bych nemohl v praci votovat (chrome pokud vim, tak prenasi nektere cookie mezi pocitacema). Anebo proste topzone nebudu hlasovat vubec :)

Dej vědět, jestli promazání cookies pomohlo. Já mám s TopZone problémy už od prvního pokusu, ale pak jsem měnil účet i síť... neúspěšně :D

skipped1
23-11-2017, 13:52
no, tak nepomohlo :D Dalsi krok - 24 hodin pauza, treba me odbanuji :)

hugotoxxx
23-11-2017, 15:05
Nevím jak ostatním ale mě to někdy nepřičte WC, mam odvotováno tak cca 600 WC. Na účtu mam ale 225.

Má někdo stejný problém ?

Sroubek
23-11-2017, 16:30
Oni nás teď celekm sledují, protože jsme tam vystřelili jako raketa proti ostatním. A ten poměr false vote nám nakreslil terč na zadel. Pokud to nepomůže to co jsem napsal, tak budu muset to blokovat na HWID, to bych nerad jelikož je to propojené s hrou.

Toushiro
23-11-2017, 16:52
Jen pro upřesnění abych to pochopil.
Když dám vote na PC kde mám IP domácího netu + xxx1 účet na topzone a yyy1 účet na OG stránkách, tak nemůžu jít a votovat na mobilu kde mám data tudíž jiná IP + jinej účet na topzone xxx2 avšak stejnej yyy1 účet na OG tak to nepůjde nebo ano?
IP a účet na topzonu jsou jiné jen mám stejný účet na OG.

Sroubek
23-11-2017, 17:02
Jen pro upřesnění abych to pochopil.
Když dám vote na PC kde mám IP domácího netu + xxx1 účet na topzone a yyy1 účet na OG stránkách, tak nemůžu jít a votovat na mobilu kde mám data tudíž jiná IP + jinej účet na topzone xxx2 avšak stejnej yyy1 účet na OG tak to nepůjde nebo ano?
IP a účet na topzonu jsou jiné jen mám stejný účet na OG.

OG účet neboli web profil můžeš mít stejný my jim nepodáváme data o tom kdo jsi.

Ber to takto: Sledují unikátnost tvého PC, tvé IP a účtu co máš u nich. To co máš na OG je jim fuk, protože jim o tom žádná data nedáváme.

Snahou TopZone je zaručit unikátnost vote aby každý reálný hráč mohl votovat pouze jednou.

kayee
23-11-2017, 18:28
Mně osobně tedy dělá stále problém ten TopZone. Votuju z jednoho PC z jedné IP a ze stejného učtu. Pokaždé mi to vyhodí po cca 5 minutách, že: "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu". HopZone není problém. Tam funguje vše tak jak má. Radši to už nebudu zkoušet, abych nepřišel o WC....

//Sroubek: pokud je to jak tvrdíš, tak prosím uveď jméno web profilu mrknem do logu

//kayee stejný jako na foru, teď jsem to zkusil, včera jsem to zkoušel a nic.

//Sroubek: máš tam plachtu různých vote z ruznejch IP, takže ti nejspíš vlepil vote banánka, zkus jiné PC

//kayee: zkoušel jsem ve škole na sítích a PC a doma na 2 sítích a různých zařízeních a i přes to nic. Email mi od nich žádný nepřišel jako kolegovi dole.

slotrik
23-11-2017, 19:01
ja už druhej den zkouším vote jen z jednoho pc jeden ucet po časové lhůtě ale furt mi to háže po 5 minutách to stejný jak kayee, muj ucet je stejny jako tu na foru... uz 2 dny to zkouším jako nejpoctivější ale problém furt stejný
taky bych o wc nerad přišel, můžu vědět jak dlouho by měl ten eventuální ban na topzone trvat? a kdybych ho měl dalo by mi to vůbec možnost hlasovat? protože tu mám furt

//Sroubek: stejný případ jako kolega kayee

//slotrik: tak sem to zkusil z jinyho pc ale porad to stejny, nevis jak dlouho ten banan trva nebo je to permanent? dik za info

Ladislav57
23-11-2017, 20:09
Tak nevím,já hlasuju jen doma a nemám vubec žadné problemy.

//Sroubek: kdo jede normálně a nezkouší parádičky tak by neměl mít problém

Fiaschken
23-11-2017, 20:13
https://ctrlv.cz/shots/2017/11/23/j4qk.png
Trošku jsem si nad tím přemýšlel, protože nejsem schopen votovat vždy ze stejného zařízení. Tady je odezva přímo od Topzone

Sroubek
23-11-2017, 20:19
https://ctrlv.cz/shots/2017/11/23/j4qk.png
Trošku jsem si nad tím přemýšlel, protože nejsem schopen votovat vždy ze stejného zařízení. Tady je odezva přímo od Topzone

Jo jo, kdo si to jede po 12ti hod tak je to v klidu. Pokud někdo pak udělá ze stejného PC acc tak už to kilujou.

Ladislav57
23-11-2017, 21:00
Tak jsem nyní vyzkoušel to nějak ožulit a fakt to nejde.Lidičky,budte poctiví v tom hlasování.Vyplatí se to.

//Sroubek: jo jo a pokud nebudete bude vám chodit Sroubek loupat perníček tak dlouho až zůstanete bez WC :)

Ladislav57
23-11-2017, 21:06
Tedy já ráno opravdu WC potřebuju.Pokud mi to Šroubek zakáže,tak jsem ztracenej.:P

//Sroubek: WC můžete používat svobodně, ale splachování WC během testů není v provozu :-D

MrCrow
23-11-2017, 21:53
No mě to jede všude fajn, práce/doma/mobil, 3x acc a vše se započítává, jen tedy na telefonu mi to pořád píše u topzonu: Požadavek vypršel, zkuste prosím později.

Live009
23-11-2017, 22:54
A jak mám udělat to, že někdo votuje z mojí IP adresy? To mám já přijít o svoje WC kvůli tomu, že má někdo stejnou IP adresu jako já? Nějaký rady, jak se toho škůdce zbavit, abych mohl v klidu votovat a já mít z toho profit a né někdo jiný?

Ravenn
23-11-2017, 23:30
No musíš dát Vote po 12hod a jedné minutě a tím předběhneš toho fráju co jinak votuje ze stejné IP adresy :D

skipped1
24-11-2017, 00:13
ja s topzone nepodvadim - hlasuju jen jednou z jednoho pc ale za celou dobu to bylo uspesne asi jen dvakrat ... ted zkousim celodenni klid a zkusim tam hlasovat po 25 hodinach :) Jestli ani to nepomuze, tak jim pisnu mail

kuchtiiik
24-11-2017, 10:24
Myslím, že sem dostal Ban na svém domací PC na topzone, ale přes VPN na pracovní pc, co se pojím z DOMACIHO PC tak tam můžu :-D

Zarreact
24-11-2017, 13:01
Jo jo, kdo si to jede po 12ti hod tak je to v klidu. Pokud někdo pak udělá ze stejného PC acc tak už to kilujou.

Ahoj, chci se jen ujistit, že mi na dveře nebude klepat FBI a nevyvraždí mi za to rodinu.

Na TopZone mám jen jeden účet.
Např, v 10 večer votuju doma, a v 10 ráno z jiné IP v práci votuju opět ze stejného TopZone účtu. Jsem v mezích zákona? Nebo se mám bát toho, že mi seberete všechny WC?

Díky za odpověď.

Sroubek
24-11-2017, 13:05
Ahoj, chci se jen ujistit, že mi na dveře nebude klepat FBI a nevyvraždí mi za to rodinu.

Na TopZone mám jen jeden účet.
Např, v 10 večer votuju doma, a v 10 ráno z jiné IP v práci votuju opět ze stejného TopZone účtu. Jsem v mezích zákona? Nebo se mám bát toho, že mi seberete všechny WC?

Díky za odpověď.

Pokud doma vaříš peník, tak stejně někdo dorazí, ale určitě ne z topzone či OG. Topzone je stavěno na vote z jednoho účtu po 12ti hodinách, je jim jedno z jaké IP. Co je štve, když si jeden člověk udělá účtů hromadu a jen pobíhá a votuje, to pak vyrážej dveře :)

JoserVonOser
24-11-2017, 13:37
Chvilu potrva, nez sa do toho vsetci dostanu a bude sa votovat, tak aby to serveru neuskodilo.
Kazdopadne tie aktualne umiestnenia su velmi zaujmave HopZone - 10 mieto, TopZone - 10 miesto.

Takze pre istotu este jedna otazka, ktora asi viacero ludi tiez napadla : zapocita Topzone votovanie s roznou IP, s roznym zariadenie a roznym ich uctom a roznym Vasim uctom na DE ?

Pri prikladoch to bude zrozumitelnejsie :

Doma
-vote z PC, jedna IP / jedno zariadenie / jeden registrovany ucet na TopZone / jeden ucet na DE
Mobilny internet
-vote z mobilu, druha IP / druhe zaridenie / druhy registrovany ucet na TopZone / druhy ucet na DE
Praca
-vote z noteooku, tretia IP / tretie zariadenie / treti registrovany ucet na Topzone / treti ucet na DE

Je dost nepohodlne a namahave, zakladat vsetky tie ucty, ale teoreticky by to malo fungovat a votovanie by tak malo korektne prejst.

//Sroubek: Ano dle jejich logiky by to mělo jít, pokud se omylem nepřihlásíš jednou na špatný účet atp v ten moment jsi v háji.

Takže když budu pařit u kámoše na notebooku a votnu od něho tak mě to nic nedá a kámošovi to poseru:)

Sroubek
24-11-2017, 14:58
Takže když budu pařit u kámoše na notebooku a votnu od něho tak mě to nic nedá a kámošovi to poseru:)

Dle jejich složité politiky se to může stát ano. Jednoduší je to topzone nepokoušet :)

Nachrade
24-11-2017, 21:24
https://i.imgur.com/UsUgIKc.png

skipped1
24-11-2017, 23:22
ja s topzone nepodvadim - hlasuju jen jednou z jednoho pc ale za celou dobu to bylo uspesne asi jen dvakrat ... ted zkousim celodenni klid a zkusim tam hlasovat po 25 hodinach :) Jestli ani to nepomuze, tak jim pisnu mail

Tak jsem cekal 33 hodin a hlasovani na topzone normalne proslo ... tak snad to vydrzi :-)

Live009
25-11-2017, 12:37
No musíš dát Vote po 12hod a jedné minutě a tím předběhneš toho fráju co jinak votuje ze stejné IP adresy :D

Budu do muset zkusit vychytat. Jinak mi nezbývá, než mu to nechat : (

Doman
26-11-2017, 15:05
Tak jsem cekal 33 hodin a hlasovani na topzone normalne proslo ... tak snad to vydrzi :-)

Já čekal taky asi den a půl, ale na TopZone stále ta stejná písnička, vypršený požadavek. Mezitím jsem hlasoval na Hopu, tak můžu ještě zkusit, neklikat vůbec na nic, ale taky... jeden ntb, účet, domácí adresa a více než denní pauza a nic :/

Maer
26-11-2017, 20:48
Já třeba votuji pouze na HopZone a to celkem z 5-ti IP adres, resp. 2 v práci, 1 doma, 1 u bráchy a 1 mobilní síť :-)´. TopZone mi při KAŽDÉM pokusu vyhodilo hlášku, že mi to prostě nevezme a to i přes fakt aktivního profilu a používání z jedné jediné IP adresy. Nebudu riskovat smazání WC jen proto, že je TopZone neskutečná splaška server..

thoraxe
26-11-2017, 21:01
a top zone to ide len z jedneho zariadenia ..

ZeroDuri
03-12-2017, 11:44
TopZone u mna vobec nejde, vzdy hodi hodi hlasku o exspiraci... este niekto ma ten isty problem? skusal som viac krat a stale to iste (profil - Duri-SGC).

DVDpro
03-12-2017, 12:40
TopZone u mna vobec nejde, vzdy hodi hodi hlasku o exspiraci... este niekto ma ten isty problem? skusal som viac krat a stale to iste (profil - Duri-SGC).
Oba Vote servery jedou. To vypadá jako kdyby jsi dostal BAN na jejich straně.

Sroubek
03-12-2017, 16:05
Pokud máte odstavený adblocker a i tak končíte na topzone expirací, tak jste v banu. Dávájí to tuším na 48 hodin. Postačí počkat.

Ban tam zpravidla dostane ten, kdo se pokusí udělat z jednoho PC a jedné IP adresy vícero účtů. Jsou tm i nějaké další možnosti jak ban získat.

Pokud budete votovat z domova a z práce, tak je nutné založit vote účet jen na tom konkrétním PC. Ne to založit na jednom a pak lognout na druhém!

K tvému banu, doporučuji nechat to 2-3dny bez povšimnutí a potom zkusit, pokud ti to nepůjde budeš muset napsat přímo jim na podporu.

Ladislav57
03-12-2017, 19:16
Ahoj,já jsem přihlášený na obou votovacích serverech přes facebook a naprosto v pohodě vše jde.