PDA

View Full Version : Server status informácie



dodak258
21-11-2017, 10:51
Ahojte,

ako hľadám na stránke a fóre akosi neviem nájsť server status + počet ľudí práve online a podobné veci myslím, že by to bolo fajn pridať.
Píšem preto lebo by som chcel sa vrátiť na DE, ale neviem s koľkými hráčmi online môžem rátať.

Diaz
21-11-2017, 11:16
Ahojte,

ako hľadám na stránke a fóre akosi neviem nájsť server status + počet ľudí práve online a podobné veci myslím, že by to bolo fajn pridať.
Píšem preto lebo by som chcel sa vrátiť na DE, ale neviem s koľkými hráčmi online môžem rátať.

Ahoj, ve hře .online ti to ukáže :)

A nějaké zajímavé věci můžeš vidět zde https://de.lineage2.cz/statistics. (https://de.lineage2.cz/statistics)

dodak258
21-11-2017, 13:06
Ďakujem za odpovede,

podľa môjho názoru by bolo dobré to mať niekde na hlavnej stránke. Myslím si, že je to skvelá reklama pre niekoho kto váha nad tým či sa mu oplatí vôbec stiahnuť klienta. Moja osobná reakcia bola taká že, server nie je mrtvy idem sa pridať.
Som programátor vedel by som s tým v prípade záujmu pomôcť.

Pekný deň

dodak258
21-11-2017, 13:17
Myslim, že tie informácie sú rovnako dôležité na webe ako aj ingame. A hlavne web láka ďalších hráčov.

Sroubek
21-11-2017, 14:03
Myslim, že tie informácie sú rovnako dôležité na webe ako aj ingame. A hlavne web láka ďalších hráčov.

Toto jsme tu řešili v minulosti mnohokrát, akorát se spekulovalo o tom co je realira a co není. nejlepší je vždy zajít a přesvědčit se :)

NarcisSally
21-11-2017, 17:33
Toto jsme tu řešili v minulosti mnohokrát, akorát se spekulovalo o tom co je realira a co není. nejlepší je vždy zajít a přesvědčit se :)

Myslim si, ze by to bylo na webu lepsi,kdyby to tam bylo videt. Pokud nekdo hleda server, tak tuto informaci uvita. Kazdy si muze do banneru napsat jakykoliv pocet lidi.

Sroubek
21-11-2017, 20:19
Myslim si, ze by to bylo na webu lepsi,kdyby to tam bylo videt. Pokud nekdo hleda server, tak tuto informaci uvita. Kazdy si muze do banneru napsat jakykoliv pocet lidi.

Ano stejně jako si dát do online statu co je na webu. Touto debatou jsem prošel mnohokrát. S díky odmítám, online status na webu nebude.