PDA

View Full Version : Solved Windowed / full screen



coxi
17-11-2017, 20:13
Zdravím,

mám problém, chci hrát ve windowed modu, ale nefunguje mi combo alt + enter ani nic podobnýho.. Zkusil jsem i do option.ini dát podle jinýho fora nejakou vychytávku a furt nic. Jde s tím něco udělat? Když přehazuju okna, hrozně to trvá.

Díky.

the-chip
18-11-2017, 15:47
Čau,
zkus hru minimalizovat a naject na ní myší na liště -> aby se ti zobrazilo miniokno s náhledem hry.
Pak přímo do toho mini okna klikni pravym tlačítkem myši a dej maximalizovat. Udělá ti to z fullscreenu windowed mode.
Funguje Win 7 -> win 10

Bonker
19-11-2017, 00:28
Zdravím, řeším podobný problém. Povedlo se mi zprovoznit podporu 144Hz a i windowed mode, ale v takovým režimu, že to nemá pořád okraje, je to borderless window, takže si prostě druhý okno na druhým monitoru neudělám. Myslím že je to dost potřeba, takže bych uvítal kdyby se k tomu někdo vyjádřil, pokuds tím má zkušenosti.

OS: Win10

Ostatní chronicly (novější) mi problém nikdy nedělaly. Alt+enter stačil.

Teclis
22-11-2017, 08:44
Skuste zeditovat option.ini.

StartupFullScreen=True zmenit na false

Bonker
22-11-2017, 12:28
To sem udělal, bez efektu, hra se pořád pouštěla ve fullscreen modu, dokonce mám pocit, že sem ten řádek s tímto příkazem musel přidávat . Po čisté reinstalaci sem zjistil že to u mě dělaly úpravy ze složky modify, které sem při první instalaci automaticky nahrál s tím že si polepším. Můj problém vyřešen tím že sem je podruhé nenahrál. (Zkusil jsem je nahrát a opravdu to bylo tím. Možná jsem ale ojedinělý případ.)

Sroubek
22-11-2017, 14:01
To sem udělal, bez efektu, hra se pořád pouštěla ve fullscreen modu, dokonce mám pocit, že sem ten řádek s tímto příkazem musel přidávat . Po čisté reinstalaci sem zjistil že to u mě dělaly úpravy ze složky modify, které sem při první instalaci automaticky nahrál s tím že si polepším. Můj problém vyřešen tím že sem je podruhé nenahrál. (Zkusil jsem je nahrát a opravdu to bylo tím. Možná jsem ale ojedinělý případ.)

Řešili jsme spolu na FB, je to zvláštní, zatím nemám hlášen jiný případ, mě to jde v pohodě na W7 i W10, tak zatím dávám solved.