PDA

View Full Version : Solved Vote hlasování (časová prodleva,zařízení)



Lolitos
17-11-2017, 14:30
Zdravím, oběhl jsem 3 různé unikátní IP jedním mobilem během cca 10-15 minut. Ale získal jsem jen 50 WC. Četl jsem, že člověk může hlasovat z domu, z práce. Ale jestli je tam omezení, že se musí člověk přihlásit pokaždé jiným zařízením? Zkoušel to už někdo? Pokud jsem pochopil musím se u stránek, kde se musím registrovat pokaždé, přihlásit přes jiný účet ale i tak bych měl získat minimálně 75 wc (3 hlasování ze tří různých IP) za hlasování u těch stránek bez registrace, což se neuznalo.
Když hlasuji z mobilu, tak mi to ukáže po hlasování, že musím čekat a když jsem byl připojený na jiné IP, tak při načtení stránek mi to zobrazovalo možnost znovu hlasovat.
Jestli se musí jen opravdu čekat, nebo je to nějaká chyba? Má někdo s tím už zkušenosti a funguje to bez problém? Dík za odpovědi :)

Sroubek
17-11-2017, 15:56
To co píšeš by mělo fungovat, pochopitelně může nastat problém na vote serveru, který nám to nepotvrdí.

Shakti
18-11-2017, 01:17
Hlásím naprosto totožný problém jako Lolitos nahoře. Mám možnost hlasovat z více IP, ale zatím se mi povedlo získat jen 50 WC. Na l2topzone mám dokonce více účtů a ačkoliv se mi tam povede zahlasovat a dostanu od nich potvrzení, tady po čekání dostanu jen hlášku o tom, že se něco pokazilo.
Na hopzone se mi nepovedlo získat WC vůbec, ačkoliv mi to jejich stránka potvrzuje pokaždé.

Ladislav57
18-11-2017, 07:16
A není lepší v klidu votovat z domova ? Počkat si těch 12 hodin ? Dělám to tak a vše je v pohodě.Myslím,že není kam spěchat.Naše hlasy pěkně pomaličku server posunou nahoru.

Shantariel
18-11-2017, 08:16
Ahoj,

prisel mi mail od Sroubka, ze se mam vyhnout proxy... skutecnost je takova ze v praci mam v okoli kde se pohybuju vice pripojeni + mobilni telefon + wifi doma. Za prvni den jsem udelal 200WC a proxy jsem nepouzil. Kde je teda hranice toho aby to nebyl pruser u topzone?

Live009
18-11-2017, 10:34
Čauves lidi. Chci se zeptat a poradit. Je možný, aby VOTE probíhal bez mého vědomí? :D Pokaždý, když chci kliknout na VOTE po 12-13h (jak si vzpomenu, tak tam mám už dávno napsáno: Naposledy hlasováno _"čas" A přitom jsem Já osobně na to fyzicky neklikal. Acc údaje jsem nikomu nesděloval.

Dík za jakoukoli Vaši radu / připomínku


Barlock

Sroubek
18-11-2017, 14:30
Čauves lidi. Chci se zeptat a poradit. Je možný, aby VOTE probíhal bez mého vědomí? :D Pokaždý, když chci kliknout na VOTE po 12-13h (jak si vzpomenu, tak tam mám už dávno napsáno: Naposledy hlasováno _"čas" A přitom jsem Já osobně na to fyzicky neklikal. Acc údaje jsem nikomu nesděloval.

Dík za jakoukoli Vaši radu / připomínku


Barlock

Tj snadné, sdílíš IP s některým z uživatelů, proto tě to nenechá. V týdnu se budou upravovat ty hlášky, takže to pak bude jasnější.

Sroubek
18-11-2017, 14:31
Hlásím naprosto totožný problém jako Lolitos nahoře. Mám možnost hlasovat z více IP, ale zatím se mi povedlo získat jen 50 WC. Na l2topzone mám dokonce více účtů a ačkoliv se mi tam povede zahlasovat a dostanu od nich potvrzení, tady po čekání dostanu jen hlášku o tom, že se něco pokazilo.
Na hopzone se mi nepovedlo získat WC vůbec, ačkoliv mi to jejich stránka potvrzuje pokaždé.

To že ti hopzone či topzone odpoví, že jsi zahlasoval neznamená že validně. Pokud jsi z proxy rozsahu či nějaké VPN, tak ti to řekne také, ale když se pak náš server ptá na ověření tvého hlasu, tak nám dá info o fake.

Mailou
18-11-2017, 21:47
Zdravim,

votoval sem +/- hodina řádně, podle pravidel a ve správný čas jak už se mi povedlo 2x na obou stránkách až do teď, kdy už hodinu čekám a ve vote sekci vidim stále jen čeká na kontrolu hlasu, přitom obě stránky mi hlas strhly. Nemám žádný adblocky apod. Byl bych rád o zkontrolování, popřípadě nahrazení slibované odměny kvůli který to hlavně všechno dělám. Díky

TheDeviL
18-11-2017, 22:18
Zdravim,

votoval sem +/- hodina řádně, podle pravidel a ve správný čas jak už se mi povedlo 2x na obou stránkách až do teď, kdy už hodinu čekám a ve vote sekci vidim stále jen čeká na kontrolu hlasu, přitom obě stránky mi hlas strhly. Nemám žádný adblocky apod. Byl bych rád o zkontrolování, popřípadě nahrazení slibované odměny kvůli který to hlavně všechno dělám. Díky

jop u me se to deje tez...

Sroubek
18-11-2017, 22:19
Zdravim,

votoval sem +/- hodina řádně, podle pravidel a ve správný čas jak už se mi povedlo 2x na obou stránkách až do teď, kdy už hodinu čekám a ve vote sekci vidim stále jen čeká na kontrolu hlasu, přitom obě stránky mi hlas strhly. Nemám žádný adblocky apod. Byl bych rád o zkontrolování, popřípadě nahrazení slibované odměny kvůli který to hlavně všechno dělám. Díky

Byl seklej script už to jede.

Live009
19-11-2017, 20:08
Tj snadné, sdílíš IP s některým z uživatelů, proto tě to nenechá. V týdnu se budou upravovat ty hlášky, takže to pak bude jasnější.

Skvělý, ale jak dál? Nechci o to přijít :'(

Sroubek
20-11-2017, 08:39
Skvělý, ale jak dál? Nechci o to přijít :'(

Jedem v test provozu, takže asi tak. Od toho ten test je.

Ladislav57
20-11-2017, 10:24
Lidičky co blázníte ? Je to stále testovací provoz.Nebojte,až to pojede budete bohatý :rofl:.

eywinka
21-11-2017, 16:12
Co znamená hláška "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu"? Mám to u topzone pořád - je to chyba na jejich straně?

Sroubek
21-11-2017, 16:29
Co znamená hláška "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu"? Mám to u topzone pořád - je to chyba na jejich straně?

To znamená, že se u nás vytvořil požadavek na vote ale od tebe reálně nedošlo k vote na vote portálu. Je to jako když klikneš na hlasovat a po přesměrování zavřeš okno nebo 5min nebudeš dělat nic.

slotrik
21-11-2017, 17:08
Hele já s tím u topzone mám ten stejnej problém,.. Hopzone je cajk na všech mejch wifinach na který se za celej den dostanu, každá je v jiným bytě atd. Ale u topzone mi projde hlas v klidu na jednom účtu a na dalších dvou který používám na jiným kompu např v práci mi to pokaždý hodí hlášku požadavek vypršel bla bla bla.. je to od včera :( a to nic nezavřu, pokaždé se naloguju kliknu vote for dark elmore a občas i chvili brouzdám na stránkách ať už elmore nebo topzone a stejně mi to hodi tuhle hlášku

eywinka
21-11-2017, 20:19
Na topzone jsem viděl hlášku ve smyslu "Hello {nick}".

Sroubek
21-11-2017, 20:20
Hele já s tím u topzone mám ten stejnej problém,.. Hopzone je cajk na všech mejch wifinach na který se za celej den dostanu, každá je v jiným bytě atd. Ale u topzone mi projde hlas v klidu na jednom účtu a na dalších dvou který používám na jiným kompu např v práci mi to pokaždý hodí hlášku požadavek vypršel bla bla bla.. je to od včera :( a to nic nezavřu, pokaždé se naloguju kliknu vote for dark elmore a občas i chvili brouzdám na stránkách ať už elmore nebo topzone a stejně mi to hodi tuhle hlášku

Adblocker máš vyplej?

Thebig
21-11-2017, 21:27
zdravim.aniž bych skusil poslat vote,pri vstupu na vote stranku na mě vybaflo tohle.hlavně to prvni.prihlasenej nejsem,ale pise me to ze jsem votoval.druhej odkaz po registraci funguje
http://www.imgup.cz/images/2017/11/21/4456.jpg

eywinka
21-11-2017, 22:48
To znamená, že se u nás vytvořil požadavek na vote ale od tebe reálně nedošlo k vote na vote portálu. Je to jako když klikneš na hlasovat a po přesměrování zavřeš okno nebo 5min nebudeš dělat nic.

Psal jsem z mobilu a nejak se mi smazala prvni odpoved na tento post. V L2 manageru jsem kliknul na Vote, na presmerovane strance okamzite votoval. Videl jsem tam hlasku podobnou "Hello, nick". Jakmile se stranka po votovani prestala nacitat, tak jsem ji zavrel (topzone).

slotrik
22-11-2017, 08:22
mám vyplé vyskakovací okna ale nastavení všeho mám pořád stejný, normálně to fungovalo ale od včera nebo od pondělka tuším to už u všech účtů hlásí "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu" a je jedno jestli se připojuju doma, v práci, u našich atd atd... Hopzone všude valí naprosto v klidu ale Topzone špaténka. Hlavně pokaždé když to zkouším znovu mi to zobrazí tlačítko vote for dark elmore na každým účtu takže hlas se asi ani nepřičetl takže můžu klikat jak chcu, ale smolík.

Sroubek
22-11-2017, 12:43
zdravim.aniž bych skusil poslat vote,pri vstupu na vote stranku na mě vybaflo tohle.hlavně to prvni.prihlasenej nejsem,ale pise me to ze jsem votoval.druhej odkaz po registraci funguje
http://www.imgup.cz/images/2017/11/21/4456.jpg

Tím prvním myslíš HopZone, ten přihlášení nevyžaduje. Pokud ti hlásí, že jsi votoval, tak to znamená že z tvé IP již proběhl vote, máš ji tím pádem sdílenou a někdo tě předběhl. Pokud tě předběhne někdo kdo votoval pžes web profil, tak se to dočteš v té hlášce po kontrole. Pokud nemůžeš zavotovat, tak hold tvůj request z web profilu expiruje.

Toto tedy funguje jak má.

Sroubek
22-11-2017, 12:52
mám vyplé vyskakovací okna ale nastavení všeho mám pořád stejný, normálně to fungovalo ale od včera nebo od pondělka tuším to už u všech účtů hlásí "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu" a je jedno jestli se připojuju doma, v práci, u našich atd atd... Hopzone všude valí naprosto v klidu ale Topzone špaténka. Hlavně pokaždé když to zkouším znovu mi to zobrazí tlačítko vote for dark elmore na každým účtu takže hlas se asi ani nepřičetl takže můžu klikat jak chcu, ale smolík.

A co ti to hodí za hlášku, že to expirovalo?

Sroubek
22-11-2017, 12:54
Když pošlete jméno svého manageru (profilu), tak se podívám do logu. U nás už je to vychytané, problém nastává u několika lidí, kteří provedou vote, ale portál si je neuloží. Takže my se potom na základě requestu ptáme serveru zda jste votovali a server o vás nemá záznam. To co se odehraje po přesměrování na vote portál je v jejich režii tam to nemáme jak ovlivnit. Pokud vaše vote není zapsáno nenaděláme s tím nic :/

skipped1
23-11-2017, 00:22
Mam taky trabl s topzone - odkliknu hlasovani, cekam, a "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu". V pondeli to slo (to byl asi jediny den, protoze predtim to zase neslo :D ). Profil managera stejny jmeno jako tady na foru

Jedine co je podezrele je hlaska, ze "If you are not getting your reward in game, please contact your server administrator and tell him to migrate on new API!" :-)

Sroubek
23-11-2017, 08:41
Mam taky trabl s topzone - odkliknu hlasovani, cekam, a "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu". V pondeli to slo (to byl asi jediny den, protoze predtim to zase neslo :D ). Profil managera stejny jmeno jako tady na foru

Jedine co je podezrele je hlaska, ze "If you are not getting your reward in game, please contact your server administrator and tell him to migrate on new API!" :-)

Votuješ s jedním účtem na topzone, nebo jich máš víc? Já mám dojem, že toho sledují více než jen IP napřiklad cookies a ty voty vám neuznávají. Hod mi jméno web profilu.

Simbao
23-11-2017, 09:16
Jedine co je podezrele je hlaska, ze "If you are not getting your reward in game, please contact your server administrator and tell him to migrate on new API!"

Tato hláška se mi taky zobrazuje, ale vždy VOTE proběhne v pořádku. Hlasuji pod 1 účtem.

skipped1
23-11-2017, 09:24
na topzone hlasuju jen z jedne ip a jednim uctem, ale je fakt ze jsem ten ucet vytvoril na jine IP, ze ktere hlasuje nekdo jiny s jinym uctem :D
Profil sem myslel ze mam stejne jmeno ale ted koukam ze ne, sorry ... jmeno Skipo :-)

Sroubek
23-11-2017, 09:44
Bavil jsem se teď as hodinu s borcem z topzone. Maji jinou politiku nez na hopzone. Hlidaji si to i dle PC. Takže není možné z jednoho PC votovat vícekrát, protože si to pak daj na banlist na nějakej čas. Co PC to vote a dost a pokud budem mít tak velký poměr invalid votes, tak nás odstřelej.

skipped1
23-11-2017, 10:45
z tohoto pc hlasuju urcite jen ja, z ip je to jina otazka (tu kde hlasuju na topzone), ta je sdilena se spoustou lidi, sice je nepravdepodobne ze by tu nekdo byl a chtel taky hlasovat, ale vyloucit to nemuzu

Sroubek
23-11-2017, 11:46
Určitě mrkněte sem:
https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18694-Vote-syst%C3%A9m-topzone-D%C5%AELE%C5%BDIT%C3%89-!!!&p=167189&viewfull=1#post167189

hugotoxxx
25-11-2017, 13:44
Z TOPZONE nedostávam WC. Napise to ze pozadavek vyprsel (Ucet na topzone mam i na dark elmore).

Pane Admin víte co s tím ? :)

Sroubek
25-11-2017, 14:10
Z TOPZONE nedostávam WC. Napise to ze pozadavek vyprsel (Ucet na topzone mam i na dark elmore).

Pane Admin víte co s tím ? :)

Hod me sem nebo lepe do PM na Fb jmeno sveho web profilu.

monotone
25-11-2017, 19:33
Má tu někdo stejný problem? Na stránkách darkelmore jak je "vaše IP je" xxxxxxx, mám IP poskytovatele, a né moji IP co mám doma, takže nastává problém že když chci votovat tak u hopzone mám napsano třeba že jsem hlasoval před hodinou a u topzone že požadavek vypršel, přitom dnes jsem se za celý den dostal na PC až teď večer kdy píšu tento příspěvěk, takže někdo z města kde žiju hraje taky L2 má stejného poskytovatele internetu tudiž já už nemůžu odhlasovat, do toho hlaška že TOPzone umožňuje pouze jedno vote z jednoho PC a bla bla bla.... takže co se stane až bude problém že mi odeberete WC a já v tom budu vlastně nevině. Mohl bych odhlasovat z mobilu ale nastavá tady tento problém že já si zavotuju na svůj profil z mobilu, někdo se stejnou IP, zavotuje u sebe a co pak ?

Sroubek
25-11-2017, 19:54
Má tu někdo stejný problem? Na stránkách darkelmore jak je "vaše IP je" xxxxxxx, mám IP poskytovatele, a né moji IP co mám doma, takže nastává problém že když chci votovat tak u hopzone mám napsano třeba že jsem hlasoval před hodinou a u topzone že požadavek vypršel, přitom dnes jsem se za celý den dostal na PC až teď večer kdy píšu tento příspěvěk, takže někdo z města kde žiju hraje taky L2 má stejného poskytovatele internetu tudiž já už nemůžu odhlasovat, do toho hlaška že TOPzone umožňuje pouze jedno vote z jednoho PC a bla bla bla.... takže co se stane až bude problém že mi odeberete WC a já v tom budu vlastně nevině. Mohl bych odhlasovat z mobilu ale nastavá tady tento problém že já si zavotuju na svůj profil z mobilu, někdo se stejnou IP, zavotuje u sebe a co pak ?

Vůbec jsem to nepochopil, promiň :(

monotone
25-11-2017, 21:59
Jednoduše, celý den sem nebyl na PC , večer jsem přišel a u HOPZONE mám napsáno votováno před 2 hodinami z jiného profilu. Nemám žádný jiný profil,nehlasoval jsem ani přes mobil a na PC jsem nebyl celý den asi tak. V kolonce "vaše IP" je IP providera ale né moje.

Sroubek
26-11-2017, 10:08
Jednoduše, celý den sem nebyl na PC , večer jsem přišel a u HOPZONE mám napsáno votováno před 2 hodinami z jiného profilu. Nemám žádný jiný profil,nehlasoval jsem ani přes mobil a na PC jsem nebyl celý den asi tak. V kolonce "vaše IP" je IP providera ale né moje.

Už rozumím, je to popsané v článku a v podstatě i tu. Pokud máš sdílenou IP, tak z ní může votovat někdo jiný, proto tě o tomto faktu informuje manager. Jediné co můžeš, je votovat rychleji :) Toto už není moc časté, ale sem tam to bývá na vesnicích, kde je nějaký podomácku vytvořený provider, který leží na jedné IP.

Bohužel taková jsou pravidla vote serverů a my s tím pramálo naděláme.