PDA

View Full Version : Solved Vote: HopZone



LastHope
16-11-2017, 15:03
Nefunguje mi HopZone.....adblock vypnutý, stránka se prostě nenačte....když to zavřu, a zkusím znovu.....Tak mi píše že jsme přijali Váš požadavek na vote nebo něco takého... Pokud to funguje i bez toho, že se načte stránka, tak ok :D

Sroubek
16-11-2017, 15:43
Nefunguje mi HopZone.....adblock vypnutý, stránka se prostě nenačte....když to zavřu, a zkusím znovu.....Tak mi píše že jsme přijali Váš požadavek na vote nebo něco takého... Pokud to funguje i bez toho, že se načte stránka, tak ok :D

Maj to tam pod DDoS útokem, tak to hasej. Zkus to pozdeji :) Topzone prosel?

Simbao
16-11-2017, 15:53
Ano, i mě se nedaří hlasovat, TOPZONE funguje.

Sroubek
16-11-2017, 15:57
Uvidíme no, možná tam je ddos od nás :-D Snad se brzo proberou, bohužel to zpožďuje i přidělení odměn. Jestli to tam budou mít často, tak to bude chtít ošetřit.

kuchtiiik
16-11-2017, 16:33
Chápu dobře, že můžu dát vote z domova i zpráce, čili v tuto chvíli, jestli počítáme s tím, že hopzone funguje, mohu získat 100 WC během "jednoho kola" myšleno 1x klik hopzone a topzone z domova, 1x klik hopzone a topzone z prace, ale je potřeba na těch portálech mít dva účty? Protože pokud chci VOTE z domova pod stejným účtem, tak mi to hlasí, že mohu votovat až za XX hodin? Musím mít teda více účtů? Díky :)

Live009
16-11-2017, 17:44
Hlasoval jsem pro HopZone teď v 18:42 a to samé. Errórek.

Sroubek
16-11-2017, 18:05
Chápu dobře, že můžu dát vote z domova i zpráce, čili v tuto chvíli, jestli počítáme s tím, že hopzone funguje, mohu získat 100 WC během "jednoho kola" myšleno 1x klik hopzone a topzone z domova, 1x klik hopzone a topzone z prace, ale je potřeba na těch portálech mít dva účty? Protože pokud chci VOTE z domova pod stejným účtem, tak mi to hlasí, že mohu votovat až za XX hodin? Musím mít teda více účtů? Díky :)

Top zone to váže i na účet, takže pokud chceš votnout vícekrát musíš na to mít extra účty.

Sroubek
16-11-2017, 18:06
Hlasoval jsem pro HopZone teď v 18:42 a to samé. Errórek.

Jsou stále v háji, to poznáš už jen dle toho, že se nedostaneš na main site https://l2.hopzone.net (https://l2.hopzone.net/)

slotrik
16-11-2017, 20:14
hopzone stále nefunkční, topzone na klídeček,
jak tu byl dotaz o tom hlasování z práce a z domova ... tyhle vote se budou v pohodě počítat nebo ne? Já jen abych věděl jestli je to cajk.. dík za info

Sroubek
16-11-2017, 22:28
hopzone stále nefunkční, topzone na klídeček,
jak tu byl dotaz o tom hlasování z práce a z domova ... tyhle vote se budou v pohodě počítat nebo ne? Já jen abych věděl jestli je to cajk.. dík za info

Je to cajk je to i v tom článku. Pro server je to přínos a ten někdo se musí snažit doma i v práci, takže odměna je na místě.

skipped1
17-11-2017, 23:26
Tak ja to mam obracene - hopzone prosel v pohode, TopZone me po nejakem case cekani na kontrolu pise: Něco se nepovedlo, zkuste to prosím znovu. Zkusil jsem trikrat