PDA

View Full Version : Vote systém s odměnou



Sroubek
09-11-2017, 22:14
Vážení hráči a hráčky,


přinášíme vám informace o chystaném Vote (hlasovacím) systému pro server Dark Elmore. V minulosti jsme si Vote vyzkoušeli a upustili od něj. V dnešní době nabízejí votovací portály mnohem více možností kontroly než před lety, proto jsme se rozhodli zavést vote systém a víme, že bude ku prospěchu našeho serveru...

Článek pokračuje na našem webu: https://www.lineage2.cz/cs/news/83-vote-system-s-odmenou (https://www.lineage2.cz/cs/dark-elmore/)

Došlo ke korekci cen v článku na základě připomínek:

BEAB - z 250 na 400 WC
BEAA - z 375 na 500 WC
BEWS - z 2000 na 3000 WC


SC 11 - z 800 na 1000 WC
SC 12 - z 1600 na 2000 WC
SC 13 - z 2400 na 3500 WC

High LS 70 - z 100 na 150 WC
High LS 76 - z 200 na 300 WC
Top LS 70 - z 150 na 200 WC
Top LS 76 - z 300 na 400 WC
1x QHP - z 10 na 20 WC
50x CP(50) - z 10 na 20 WC
50x CP(200) - z 10 na 80 WC


HP/MP/CP restore - z 10 na 25 WC
Remove 1 PK - z 20 na 25 WC

Ceny jsou již upraveny i v článku na webu.
Do budoucna si vyhrazujeme právo na dodatečné změny i po spuštění vote systému.

iknos
10-11-2017, 10:00
My se držíme zlatého pravidla, pokud možno nic po startu serveru zásadně neměnit. Pokud ho někdy překročíme, tak jen z lehka.



Jsem moc rád že se držíte toho pravidla, protože to co tady píšeš úplně změní server. Doufám že to byl jen blbý vtip.

glycerin
10-11-2017, 10:59
Jsem moc rád že se držíte toho pravidla, protože to co tady píšeš úplně změní server. Doufám že to byl jen blbý vtip.

Nechapu proc pises ten nesmysl co jsi napsal. Ten server se potrebuje nekam posouvat a tim ze ten server bude porad stejny a nenabidne nic noveho tak budou hraci pouze koncit nikoliv prichazet...

Krimson
10-11-2017, 11:12
Dobrá práce Sroubku konečne nejake inovácie čo zabrania pádu serveru GJ.
A treba ignorovať hate od hráčov čo radi farmia na servery kde je online 10 ludi a hračov čo hatuju že to zmeni server ano zmeni k lepšiemu viac ludi priláka a ty čo donatili si možu povedať že aspon sa niečo za tie peniaze robi !! tak sa uvedomte budte radi

kubajz
10-11-2017, 11:14
Jsem rád, že pořád přemýšlíte o vylepšení serveru.
Jen doufám Šroube, že to más dost dobře posychrované aby se to votování nedávalo ojebávat a nelítali tady za chvíli všichni s OE S guny a na serveru to nevypadalo jako ve Star Wars?

uNiquii
10-11-2017, 11:19
Jsem moc rád že se držíte toho pravidla, protože to co tady píšeš úplně změní server. Doufám že to byl jen blbý vtip.


Co je blbý vtip? Je to super. Je to inovace/update jak udržet server alive.
Teď nebudu lhát, když napíšu že moje CP (uNi) už 2 až 3 týdny nefarmí a jen čeká na pvp o Dungeon/world bosse (které jsou ted v noci a dopoledne kdy to moc nejde) a nemáme co dělat.... Takhle je zase důvod vrátit se k farmě.

Nijak to navíc nikoho nedává do výhody ani do nevýhody. Všichni začnou dostávat vote itemy ve stejný den.... Nikdo jich nebude mít víc než jiný, začne se tím řídit ekonomika.... Je to moc super.
Navíc enchanty mají pořád 60% nebo kolik šanci. Už jsme rupli 7x DB na +6 kurde. Tak pojdme farmit znovu :D


Big thumbs up !

uNiquii
10-11-2017, 11:21
Jsem rád, že pořád přemýšlíte o vylepšení serveru.
Jen doufám Šroube, že to más dost dobře posychrované aby se to votování nedávalo ojebávat a nelítali tady za chvíli všichni s OE S guny a na serveru to nevypadalo jako ve Star Wars?


zabere to čas než na serveru bude dostatek itemů. Každou koupi itemu od NPC ubyde ze serveru určité množství vote coinu... Server pujde vidět na největších vote portálech... my se nebudeme nudit, enchant má pořád stejnou šanci... Super :))))

WTS RB šperky = 70 až 100 000 Vote coinu. (Např na tohle nikdo nenašetří dřív než za půl roku :D)

Sroubek
10-11-2017, 11:40
Jsem rád, že pořád přemýšlíte o vylepšení serveru.
Jen doufám Šroube, že to más dost dobře posychrované aby se to votování nedávalo ojebávat a nelítali tady za chvíli všichni s OE S guny a na serveru to nevypadalo jako ve Star Wars?

Děláme proto max, ale jak se říká: "Důvěřuj, ale prověřuj"! Tok do hry bude sledován stejně jako u DEC, takže v případě potíží se na to přijde rychle. Výhodou je, že mnoho za nás dnes řeší samotné votovací servery, což dříve nebylo ani náhodou.

DeBouS
10-11-2017, 12:40
Děláme proto max, ale jak se říká: "Důvěřuj, ale prověřuj"! Tok do hry bude sledován stejně jako u DEC, takže v případě potíží se na to přijde rychle. Výhodou je, že mnoho za nás dnes řeší samotné votovací servery, což dříve nebylo ani náhodou.

Velky díky a velky souhlas prst nahoru !! Když prijde jenom o 500+ vice lidi furt je to o dost vetsi motivace pro vetsi klany.
I ja po dlouhe dobe hraju jako "randomak" aspon zatim coz pro me otevira vice moznosti :-)

Dominik80
10-11-2017, 18:32
Skvely napad s vote systemem, souhlasim!

WRAlth
10-11-2017, 20:56
+1 gj

Ladislav57
11-11-2017, 13:11
Vote system funguje :-) na TopZone je DE mezi novymi servery už šestý.

Thungdil
11-11-2017, 18:47
nesmyslně nastavené odměny...

thoraxe
12-11-2017, 08:56
TOP LS 76 za 1,5 dna alebo 2x High LS 70 za den mi pride prehnane taktiez BEWS za 10 dni BEAS za 5 dni a SC 11,12,13 toez prehane za 15 dni mat top crystal co sa tu ani neda zohnat poriadne takze trosku by som to upravil , nevidim tam petov a knizky na buff sloty by som tam tiez dal samozrejme za vyssiu cenu

hugotoxxx
12-11-2017, 09:53
TOP LS 76 za 1,5 dna alebo 2x High LS 70 za den mi pride prehnane taktiez BEWS za 10 dni BEAS za 5 dni a SC 11,12,13 toez prehane za 15 dni mat top crystal co sa tu ani neda zohnat poriadne takze trosku by som to upravil , nevidim tam petov a knizky na buff sloty by som tam tiez dal samozrejme za vyssiu cenu


Má pravdu ten chlapec !! ty odměny bych klidně ponechal, ale zvýšit cenu (snad u všeho min o 30%) nebo by to serveru nemuselo pomoct ale zabít ho. Jak řekl kubajz, zachvilku by to bylo star wars :D . Dále přidat knihu na 3. 4. buff slot.
WC klidně ponechat tradovatelné, ale je tam riziko že to někdo bude "ochcávat" známe naše chytré české hlavičky.. :D :D

HugoT0XXX

iknos
12-11-2017, 10:37
Má pravdu ten chlapec !! ty odměny bych klidně ponechal, ale zvýšit cenu (snad u všeho min o 30%) nebo by to serveru nemuselo pomoct ale zabít ho. Jak řekl kubajz, zachvilku by to bylo star wars :D . Dále přidat knihu na 3. 4. buff slot.
WC klidně ponechat tradovatelné, ale je tam riziko že to někdo bude "ochcávat" známe naše chytré české hlavičky.. :D :D

HugoT0XXX

je to divné ale dokonce lidi co se nikdy na ničem neshodnou tak teď sme všichni stejného názoru .... ty odměny se musí zvednout 30% je dle mého názoru furt málo.

IPfree
16-11-2017, 11:50
Hopzone link nefunguje!

Jinak super nápad, ceny už jsou ok, teď ještě zprovoznit ty odměny :)

Sroubek
16-11-2017, 12:25
Hopzone link nefunguje!

Jinak super nápad, ceny už jsou ok, teď ještě zprovoznit ty odměny :)

Funguje, ale vote servery jsou často pod ddos, či mají maitanance, takže to chce jen zkusit později :)

Máme v plánu spustit testovací verzi, budete votovat, získávat WC, ale zatím je nepošlete ingame. Pokud po pár dnech bude vše OK zapneme splachování WC na zvolený char :)

slotrik
16-11-2017, 19:45
BTW to co jste spustili teď ten "test" provoz vote znamená že všechny ty vote hlasy ktery sem teď celou dobu dával se mi nebudou počítat ? pecka, díky

Sroubek
16-11-2017, 19:57
BTW to co jste spustili teď ten "test" provoz vote znamená že všechny ty vote hlasy ktery sem teď celou dobu dával se mi nebudou počítat ? pecka, díky

Já nevím, čte někdo ty články, nebo je třeba udělat video aby někdo ten obsah vstřebal? :-D pecka, taky díky

slotrik
16-11-2017, 20:26
jj nemáš za co ;-) nasypal sem tam hodně hlasů každej den z prací atd takže zavotovaný dost na obou..
jak tam bylo napsaný že už můžem hlasovat tak sem doufal že když hlasuju "přes profil" tak se to nějak ukládá a pak se to promítne což teda ne tak nevadí, smutnej příběh holt

Sroubek
16-11-2017, 22:35
jj nemáš za co ;-) nasypal sem tam hodně hlasů každej den z prací atd takže zavotovaný dost na obou..
jak tam bylo napsaný že už můžem hlasovat tak sem doufal že když hlasuju "přes profil" tak se to nějak ukládá a pak se to promítne což teda ne tak nevadí, smutnej příběh holt

V článku odkud se votovalo bylo napsáno, že se vote system připravuje, ale že serveru mlžete pomáhat už teď jen bez WC. Hádám, že tě to neodradí klikat dál a WC se jen pohrnou. Dík za votování už teď je to znát :)

Ravenn
17-11-2017, 11:34
Je nějak omezen počet hlasování za 12 hodin od jednoho uživatele, nebo mohu vesele klikat? A nepište mi tu, že je to vázáno na IP, ne každý člověk má jednu, dvě nebo tři IP adresy, ale třeba desítky :P

thoraxe
17-11-2017, 12:22
no sak to ... to si na den naklikam tie wc a nebudem mat sc za 17 dni ale za 2 ... stale som toho nazoru niektore itemy zmazat niektore LEN zvysit cenu

Sroubek
17-11-2017, 12:27
Je nějak omezen počet hlasování za 12 hodin od jednoho uživatele, nebo mohu vesele klikat? A nepište mi tu, že je to vázáno na IP, ne každý člověk má jednu, dvě nebo tři IP adresy, ale třeba desítky :P

Zatím tu nikoho takového nevidím a když si s tím dá tu práci, tak prima serveru to pomůže :)

Sroubek
17-11-2017, 12:27
no sak to ... to si na den naklikam tie wc a nebudem mat sc za 17 dni ale za 2 ... stale som toho nazoru niektore itemy zmazat niektore LEN zvysit cenu

Tak to nebude jsem klidnej, ono to není tak snadné.

thoraxe
18-11-2017, 08:14
takze mozem votovat aj 10 krat za den a nebudem trestany zato jo ? staci viac IP a acc na tych vote strankach .... ci ?

Sroubek
18-11-2017, 13:30
takze mozem votovat aj 10 krat za den a nebudem trestany zato jo ? staci viac IP a acc na tych vote strankach .... ci ?

Je to napsané už v úvodním článku, proč to nikdy nikdo nečte :-D Serveru jde o validní hlasy, nicméně dost lidí to zkouší z proxy což dělá nevalidní hlasy a topzone si na to už stěžoval, takže asi kdo bude projíždět proxyny dostane ban, kdo jede z normálních IP nebude mít problém.

Shantariel
18-11-2017, 14:25
takze mozem votovat aj 10 krat za den a nebudem trestany zato jo ? staci viac IP a acc na tych vote strankach .... ci ?

já mam spíš obavu, že když můžu hlasovat 8x denně díky práci atd a nic jako proxy nepoužívám, tak aby mi najednou někdo neřekl, že používám proxy :D .. nebo to se dá rozeznat?

Sroubek
18-11-2017, 14:27
já mam spíš obavu, že když můžu hlasovat 8x denně díky práci atd a nic jako proxy nepoužívám, tak aby mi najednou někdo neřekl, že používám proxy :D .. nebo to se dá rozeznat?

No je to snadné když bude od tebe provedeno 5x valisní vote a 500x fake, tak je asi jasné proč :)

Shantariel
18-11-2017, 14:35
já mam spíš obavu, že když můžu hlasovat 8x denně díky práci atd a nic jako proxy nepoužívám, tak aby mi najednou někdo neřekl, že používám proxy :D .. nebo to se dá rozeznat?

ja jen spis aby treba takhle nebylo vyhodnoceny to ze za 12hodin odhlasuju treba 8x, protoze doma,LTE,prace a okolo jsou dalsi 2-3wifi na ktery mam pristup... 500x je samozrejme divny :d

Sroubek
18-11-2017, 14:56
ja jen spis aby treba takhle nebylo vyhodnoceny to ze za 12hodin odhlasuju treba 8x, protoze doma,LTE,prace a okolo jsou dalsi 2-3wifi na ktery mam pristup... 500x je samozrejme divny :d

Pro nás jsou důležité všechny validní vote, jestli máš jednu IP nebo přístup k vícero je tvá věc, v rámci web profilu to neomezujeme, takže pokud ti vote uzná vote server dostaneš WC. Včera jsem se tu hádal asi hodinu s borcem z topzone s tím že je na náš server enormní lavina fake votes, protože to lidé prostě zkoušejí. Ono aby ne klikneš vote server ti poví že OK tak jedeš další a pak na účtu 0 WC :-D

Takže pokud to bude topzone hodne štvát a někdo ty proxiny nenechá ani přes upozornění tak hold dostane po papule. Pokud máš haldu validních vote a pár invalid, tak jsi v poho.

Erbis
19-11-2017, 12:01
Ahoj, bere se za invalid vote i když kliknu na tlačítko hlasovat a jen mě to přesměruje na stránky TopZone na kterém nic nezmáčknu?

Sroubek
19-11-2017, 12:23
Ahoj, bere se za invalid vote i když kliknu na tlačítko hlasovat a jen mě to přesměruje na stránky TopZone na kterém nic nezmáčknu?

Ano, ale proč bys to dělal?

Erbis
19-11-2017, 12:37
Ano, ale proč bys to dělal?

Protože, když třeba hlasuji v práci, tak mi to v profilu píše, kdy jsem hlasoval. Přijdu domů, kde chci hlasovat a na stránkách nic nemám - tudíž kliknu na hlasovat abych viděl, za jak dlouho opět budu moci hlasovat.

Shantariel
19-11-2017, 15:09
Ano, ale proč bys to dělal?

delam to uplne stejne jak ty a sem akorat ve schize jestli nedostanu ban i kdyz zadnou proxy nemam a nepouzivam :D docela by se hodilo nejak vyjastnit co vse se da pocitat jako invalid vote, protoze obcas to blbne a kdyz se na vice wifinach v praci podivam stridave na profil jestil uz muzu hlasovat tak mi to obcas napise ze "neco se nepodarilo" a ja pak nevim jestli se treba i toohle nepocita jako invalid

Sroubek
19-11-2017, 19:07
Protože, když třeba hlasuji v práci, tak mi to v profilu píše, kdy jsem hlasoval. Přijdu domů, kde chci hlasovat a na stránkách nic nemám - tudíž kliknu na hlasovat abych viděl, za jak dlouho opět budu moci hlasovat.

To je celkem nesmysl ne? Přeci když jdeš domů máš jinou IP, proto ti to nepíše čas, můžeš tedy lognout a hlasovat. Jen na topzone musíš mít pro doma a práci jinej acc.

Erbis
20-11-2017, 07:40
To je celkem nesmysl ne? Přeci když jdeš domů máš jinou IP, proto ti to nepíše čas, můžeš tedy lognout a hlasovat. Jen na topzone musíš mít pro doma a práci jinej acc.

V případě, že mám víc účtů na topzone to nesmysl je.

thoraxe
20-11-2017, 13:11
pocita sa za valid vote ked obeham 30 IPciek s jednym zariadenim ? (mobil)

uNiquii
20-11-2017, 13:39
pocita sa za valid vote ked obeham 30 IPciek s jednym zariadenim ? (mobil)

jo :)

Krakatew
21-11-2017, 11:56
Ahojte nevieme kedy sa spusti prevod in game wcciek ?

kubajz
21-11-2017, 12:39
až vše bude fungovat tak jak má :)

Sroubek
21-11-2017, 13:00
Jo jo, děláme drobné korekce a sledujeme fungování, ale už se to blíží :)

thoraxe
21-11-2017, 16:39
zmazu sa tie WC ked to spustite naostro ?

Sroubek
21-11-2017, 19:48
zmazu sa tie WC ked to spustite naostro ?

Hlásil jsem, že k tomu může během testu dojít, ale vše nasvědčuje tomu, že to nebude třeba, většina lidí hlasuje ukázněně. V nejhorším by při problému došlo k selektivnímu promazání.

Flamdring
27-11-2017, 18:32
Zdar, ještě někdo má stejný problém u vote na hopzone?

https://s33.postimg.org/kv7lyaqrj/tezba_vote.png

Giooo
27-11-2017, 19:02
Jo HopZone tam ma minera jak prase ...dej vyjjimku v avastu a stranku po votovani hned zavri :)

kayee
28-11-2017, 19:24
Nějak vám nefunguje Vote ani splachování WC, nějaký důvod k tomu bude? :)

//Sroubek: https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18712-Vote-syst%C3%A9m-panika-z-ni%C4%8Deho

Destor
06-12-2017, 17:35
Zdravím nejsem si jistý jestli se to tu už neprobíralo ale jakto že v těch odměnách za WC máte i EAC EAB EWC a EWB když podle aktualizovaného seznamu na začátku článku to tam vůbec být nemělo? Díky.

Sroubek
06-12-2017, 18:33
Nějak vám nefunguje Vote ani splachování WC, nějaký důvod k tomu bude? :)

//Sroubek: https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18712-Vote-syst%C3%A9m-panika-z-ni%C4%8Deho

Od včerejšího patche přede vote jako kotě :) Pokud máš stále nějaký problém hoď mi PM na FB.

Sroubek
06-12-2017, 18:34
Zdravím nejsem si jistý jestli se to tu už neprobíralo ale jakto že v těch odměnách za WC máte i EAC EAB EWC a EWB když podle aktualizovaného seznamu na začátku článku to tam vůbec být nemělo? Díky.

Od te doby uplynulo mnoho vody je tu na to i řada topicků. Bylo nutné zajistit dostatečnou motivaci pro hráče, rozhýbat ekonomiku a použít k tomu něco co neovlivní zásadně hru.

kemerkos
08-12-2017, 20:06
Mohol by som sa opýtať, prečo mi nejde votovať cez Hopzone?? vždy keď zavotujem tak mi to dá žltý rámik "
Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu" ale ked by som chcel znova tak mi to povie že môzem hlasovať až za 12 hodin .... no ale samozrejme mi to nezapočíta to vote a tak prichádzam o WC ( toto trvá už vyše 4 dní). prosím o odpoveď, ďakujem.

Kemerkos

Flamdring
11-12-2017, 12:56
Mohol by som sa opýtať, prečo mi nejde votovať cez Hopzone?? vždy keď zavotujem tak mi to dá žltý rámik "
Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu
" ale ked by som chcel znova tak mi to povie že môzem hlasovať až za 12 hodin .... no ale samozrejme mi to nezapočíta to vote a tak prichádzam o WC ( toto trvá už vyše 4 dní). prosím o odpoveď, ďakujem.

Kemerkos

Jo, mám stejný problém. A když to dám zkusit znovu na hopzone, napíše mi to, že z mého pc/ip už hlasování proběhlo.
Nešlo by vybrat nějaký jiný server pro votování? ideálně bez mineru?

Swier
11-12-2017, 16:03
Jo, mám stejný problém. A když to dám zkusit znovu na hopzone, napíše mi to, že z mého pc/ip už hlasování proběhlo.
Nešlo by vybrat nějaký jiný server pro votování? ideálně bez mineru?

Taky tak dnes rano jsem rychle zavotoval teď přijdu a jen 25 WC tak koukám hopzone "zamítnul váš požadavek" -
řikám si pohoda zavotuju teda teď a hláška - z vašeho pc/ip adresy bylo votováno - mám sdílenou ip tak třeba votoval někdo jiný - tak pustím internet na mobilu připojím se a stejně - z vašeho pc/ip bylo votováno.

Mikes
11-12-2017, 19:10
Taky tak dnes rano jsem rychle zavotoval teď přijdu a jen 25 WC tak koukám hopzone "zamítnul váš požadavek" -
řikám si pohoda zavotuju teda teď a hláška - z vašeho pc/ip adresy bylo votováno - mám sdílenou ip tak třeba votoval někdo jiný - tak pustím internet na mobilu připojím se a stejně - z vašeho pc/ip bylo votováno.

Taky mám podobný problém.
Sdílenou veřejnou IP teda nemám, ale i tak mi to píše, že z této IP bylo již hlasováno. Přitom u votovacích tlačítek je napsané, že sem naposledy hlasoval před 21 hodinama :)

Sroubek
11-12-2017, 19:53
https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18991-J%C3%A1-vim-op%C4%9Bt-otravuju-s-VOTE-ale&p=168294&viewfull=1#post168294

Zarreact
23-01-2018, 10:53
Ahoj, neuvažujete o upravení cen, nebo zvýšení reward?
Jak bylo psáno na počátku, má to motivovat lidi. A v tabulce na webu je napsáno:


SC 13
3500 WC
35x vote
17.5 dne



Když ale votuji poctivě co 12 hodin. získám 100 WC za den, takže mi bude trvat 35 dní, než SC13 získám. Je to spíše demotivující.
Navíc, upřímě, má to být pro lidi, kteří nejsou nolife hráči. Jenže když chcete chodit nějak normálně spát, nebo vstávat, nedá se většinou moc stíhat interval 12h- Nechcete upravit hlasování už třeba po 10h ?
Ale lepší by byly opravit odměny, nebo srazit ceny. Tabulka je zavádějící a klamavá. (přesto že máte vyhrazenou vyjímku na změny).
Lidí je tu o polovinu méně než vote začínalo a na trhu se oběvují vyšší SC jen díky votování. Přijde mi že se ekonomika lehce zadrhla. Stagnuje to, adeny by se měly rozhýbat, ať je to více fresh, jako na začátku.

Díky za odpověď.

Diaz
23-01-2018, 13:36
Ahoj, před tabulkou je psáno, že se odvíjí z přepodkladů 4 votovaích serverů. Ty i nadále máme v úmyslu přidávat.

Snížit interval u hlasování nejde, protože je to dáno intervalem hopzone a topzone.

Zarreact
24-01-2018, 08:13
Jo takhle, já jsem to pochopil, že se mluví o 4x votování za den.

A nešlo by do té doby ten reward shodit, ať to poměrově sedí k tabulce?

Případně pak ještě doplnit info, k jakému datu je plánované přidání dalších dvou serverů? :)

Děkuji za odpověď.

Zarreact
20-02-2018, 10:57
Tak jak to bude s těmi dalšími Vote servery? Vždyť je to nekonečné!!! Tak buď do té doby snižte ceny na půlku nebo zvyšte 2x odměnu ve formě WC.
Už to trvá hrozně dlouho...