PDA

View Full Version : Vlakovani



Bcomplex
08-11-2017, 06:52
Ahoj lidi chtel bych zkusit vlakovat ale nemam zkusenosti mohl by mi nekdo prosim poradit ?? Mam destra 63 sws 43 bd 59 se 61. Jake mam pouzit buffy a kde mohu vlakovat na mem levlu dekuji.

uNiquii
08-11-2017, 07:18
můžeš vlakovat třeba cata nebo Giant cave, vzhledem k tvým buffum né přes Frenzy, ale přes guts a zealot :)
ww,shield,might,haste,berserker,focus,deathwhisper , vamp,blessthebody,Great Shield
Dance:Fury, fire, warrior (místo warrior si dáš vampire až budeš mít)
Song: Wind, hunter, earth (až budeš mít tak renewal, a když budeš mít místo tak vitality a pokud jsi na mage mobech, což nedoporučuji tak warding místo earth)
Guts, zealot, rage

Doporučuji koupit knížky na buff slot, a vlezou se ti třebas i nějaké resisty :)

Bcomplex
08-11-2017, 08:06
Děkuji za rady :) ale mam problem jestli to pujde s temi B itemy z eventu a ty songy mam zatim jen dva. Uz se dělá tallum ale telo mi nevyšlo . Kolik tak stojí ta kniha ted jsem daval 120m za pretupi :)

Kane
08-11-2017, 10:00
400k u black mamona (napr. giran pod schodami na ceste do magic shopu)

Bcomplex
08-11-2017, 10:15
Dobře dekuji :)

Bcomplex
09-11-2017, 08:37
Ještě jdnu otazecku jakou lokaci jeste muzu skusit song uz bude mit earth a giant cave dole je dost na prd jsou tam magic moby tak jesli muzete poradit i jinou. Sws 53 bd 61 se 61 destro 64 set mam z toho eventu zubej ale davam dohromady tallum :) klidne bych si nechal i poradit na ts dekuji za info .

kubajz
09-11-2017, 08:44
hod si pp buffy od npc a jdi devotion necropole ;)
adeny tam sice moc nenapadaji ale za to budes mit stony, ty pak vymenis za AA a ty muzes prodat a zarobis dost ;)

Bcomplex
09-11-2017, 08:48
Jo to uz jsem premyslel ale nejsem regli :( ale jinak diky za info :)

Bcomplex
15-11-2017, 14:21
Ahoj tak uz zvládam vlakovat disciple. Tak dekuji za rady. Jen jeste bych potreboval poradit nejde mi skoro vubec vlakovat stakato nest máte nějakou radu jeste?? Destro 77 bd 76 sws 71

BackTrack
25-11-2017, 15:14
A best lokacie podla levelu na vlackovanie? okrem cata/necro

hugotoxxx
25-11-2017, 15:23
A best lokacie podla levelu na vlackovanie? okrem cata/necro

zaleži jaký máš lvl..... destro staci 72+ spíš jde o pety (máš POF,reneval??) a také co potřebuješ (exp, adena , aa, S recepty)


hm ? :D

Ogurash
25-11-2017, 15:46
Me by to zajimalo obecne, Hugo, jestli muzes rict informace ke vsem moznostem - rozdil mezi IT a FoG, Ketra a Varka, jestli jde vlakovat MoS/Pagan atd :)

filimon
25-11-2017, 16:30
Me by to zajimalo obecne, Hugo, jestli muzes rict informace ke vsem moznostem - rozdil mezi IT a FoG, Ketra a Varka, jestli jde vlakovat MoS/Pagan atd :)

Obecne je na vlakovani nejlepsi FoG ale je tam dost lidi. V IT budes mit klid ale je pak slozitejsi vybrat rcp. Varka/Ketra se taky necha ale tam je to s RCP na armor na delsi dobu. Pokud budes vlakovat pagan tak asi jen tu posledni room pred RB jinak je to neefektivni. No a Mos je zase asi dobry na dropy s Qstem na ews/eas je to o stesti.

thoraxe
25-11-2017, 17:05
vsetko sa da vlakovat ked vies ako nato :)

hugotoxxx
25-11-2017, 18:23
Vlakovat jde naprosto vse :) jedine co musis vychytat je buff jaky si kde dat. Ja vlakuju bez COVKA (pouzivam POF ve fogu)

Kata vlakuju bez cov bez POW. ja toho destu hraju na speed (davam si i zerka). Je dulezite si dobre poskladat buff schema.

Nahazuj pres Guts, prvne guts a az potom zabehni do rohu a nahod frenzy zealot.

Jedine v cem ja delam zmeny jsou songy a Pof. Nekde si davam warding a nekde EARTH. Kazdopadne pouzivej renewal + vitality + prvni vlak bless the body (kvuli nahozeni).

dalsi otaky ? :)

DYE: +4 str +4 dex -8com (tohle se pouziva na RB) ja s tim i normalne vlakuju
pokud mas problem nahodit nedavaj si zadne DYE (budes mit vic HP a muzes driv nahodit)

kubajz
27-11-2017, 07:53
dobrý kompromis je +4dex-4con - na vlaky to staci, neni treba boostit str

ujonexus
27-11-2017, 12:39
Nasiel som jedno pekne video jak sa vlakovalo na starom DE 25x https://www.youtube.com/watch?v=O3TbgxWqCuY&t=13s

WRAlth
27-11-2017, 12:53
Hugo, ale ty vlakuješ s WB setem :D. Bacha na to. :D

Buffy jsou hodně situační podle toho, kde zrovna vlakuješ. Výběr mezi CHOV,POF,POWind je takový, že s CHOV se dá v pohodě taky vlakovat, nicméně je to složitější, ale já na to vlakoval celý server. POF je klasický, protože nežere tolik speed, ale nemáš tolik HP a nedáváš tak vysoký critical damage. POWind od SEčka dávám ketra/varka, prostě tam kde ty moby mají málo HP a zabiješ je na pár ran.

Prostě vlakuj, vlakuj, vlakuj a furt něco obměňuj (buffy, dye, způsoby atp..), dokud nebudeš umírat a budeš vlakovat několik hodin v kuse, aniž by jsi zemřel. :)

DYE ani tak řešit nemusíš, ale STR nepotřebuješ, to už spíš DEX-CON, ale já vlakoval bez toho a v pohodě.