PDA

View Full Version : TOGGLE: Buff block



kubajz
06-11-2017, 13:27
Ahoj,

rád bych navrhl k diskuzi zavedení toggle skillu, který při zapnutí zamezí obdržení jakéhokoliv buffu.
Sloužilo by to k zamezení demence, která se děje takřka na každém serveru a to buffování hráčů nežádoucími buffy.
Tento skill by měla každá postava od levelu 1.

Prosím vyjádřete zde pouze své názory pro/proti a proč. Neřešme tu prosím kdo koho debuffoval jako první, řešme jak této nepříjemnosti zabránit.
Na reakce typu "však sám debufuješ demente" nebo "ty si s tím začal" nereaguji a doufám, že moderátoři fóra komentáře tohoto typu odstraní.

Osobně jsem si tuto funkci, kterou navrhuji zažil na pár serverech a setkala se jen s kladným ohlasem.


PS: Ano, taky sem debuffoval a sám bych s tím jen tak nezačal když se mi to příčí, ale to je teď bezpředmětné. Zkusme jednou něco vyřešit a nehádat se o tom kdo má větší čůro.
K tomu máte krčmu!

boda1993
06-11-2017, 15:49
Taky sem to chtěl dneska navrhnout bylo by to určitě super . Prosím o zvážení tohodle doplňku na server . Ale s dodatkem že by to nefungovalo na oly

MrCrow
06-11-2017, 16:36
Proti. Proč? Nauč se s tím žít. To už je takovej úděl ILka... :D

Caby
06-11-2017, 17:01
Taky jsem proti

NarcisSally
06-11-2017, 17:07
Kazdy ma jinou taktiku jak porazit enemy. A pokud mohou koukat skrz zed, tak mohou i debuffovat :)

Vote: Nezavadet

hugotoxxx
06-11-2017, 19:32
Plně souhlasám a divím se že to navrhnul zrovna OW člen.


Like !!

Simbao
06-11-2017, 22:10
Proti!

Sroubek
06-11-2017, 22:39
Toto se řešilo už na minulém serveru, možné to je, ale setkalo se to s tvrdým odporem :)

kubajz
07-11-2017, 08:12
Proti. Proč? Nauč se s tím žít. To už je takovej úděl ILka... :D
Úděl ILka je taky dělat přestupové questy, nobly, subky, entrance itemy k WBčkům atd.
Toto není retail server pokud sis nevšiml.
Tedy tvůj důvod "nauč se s tím žít" má doopravdy hodnotu ...
To neumíš vyplodit nějaký rozumný proti argument?

kubajz
07-11-2017, 08:13
Taky jsem proti
Můžeš alespoň říci proč když už si sem napsal, že jsi proti?

Děkuji

kubajz
07-11-2017, 08:16
Kazdy ma jinou taktiku jak porazit enemy. A pokud mohou koukat skrz zed, tak mohou i debuffovat :)

Vote: Nezavadet
Ahoj,

děkuji za tvůj názor. Právě proto, že je toto cesta jak nekoho "porazit" bych můj návrh zavedl.
Myslím si, že možností jak enemy porazit máme hned několik a tato cesta je .... no nemám pro to slušné slova.

kubajz
07-11-2017, 08:18
Proti!
Ahoj,

můžeš to prosím odůvodnit? Jen jestli nejsi jeden z těch, kteří chodí po farm lokacích a směle debuffují a to i v případě že o spot nemají vůbec zájem.

//No offense.. jen že sem se s tim už tady taky setkal

kubajz
07-11-2017, 08:21
Toto se řešilo už na minulém serveru, možné to je, ale setkalo se to s tvrdým odporem :)
Ahoj,

já moc nerozumím tomu odporu..ani bych se nedivil, kdyby ti kteří tomu vzdorují nebyli právě ti, kteří to rádi praktikují a vysírají tím zbytek serveru, mnoho hráčů na fórum vůbec nechodí, byl bych rád kdybyste udělali menší průzkum na toto téma in-game.
Jedna věc je když tě někdo začne debuffovat na farmě - tomu se dá ještě alespoň trošku ač hodně blbě bránít, obzvlášť když jsi někde u portu..druhá věc mnohem nepříjemnější je když si nějaký pomatený dítě umane, že bude "fullbufovat" kiss of evou a podobnými na potkání ve městech. ]:>" smilieid="84" class="inlineimg">

Simbao
07-11-2017, 08:54
Ahoj, samozřejmě můžu. Neříkám, že jsem chodil po lokacích a debuffoval hráče schválně, ale když si naloguju postavy do BS a pak příjde nějaký überepick frajer v Sku, všechno vypekuje aby mohl farmit shardy, tak jsem se uchýlil k této podlé metodě. Beru to tak na úrovni PK, efekt je stejný.

kubajz
07-11-2017, 08:56
Bohužel jsou tu zde i tací kteří chodí jen tak si zadebuffovat po lokacích, jako se mi to stalo před 2 dny.

Děkuju za tvůj názor.

Simbao
07-11-2017, 08:59
Jasný, v mém případě to je jen jakýsi způsob obrany, ale stejně tak, jako chodí hráči PKovat, tak chodí debutovat, prostě to beru tak, že to k té hře patří.

MrCrow
07-11-2017, 09:58
Bohužel jsou tu zde i tací kteří chodí jen tak si zadebuffovat po lokacích, jako se mi to stalo před 2 dny.

Děkuju za tvůj názor.

Já se tomu ani nedivím, když chodíš z města s fullbuffem d/s/kočka... Taky bych ti to přebuffoval :D
Kdybyste všichni chodili na CH buff, tak vás nějaký buffy resistů nemůžou překvapit ;)

kubajz
07-11-2017, 10:07
Promiň ale to je dost hloupá odpověď. :)

MrCrow
07-11-2017, 10:29
Ano, protože na hloupej dotaz, hloupá odpověď ;)

kubajz
07-11-2017, 10:36
Hoši prosím vás zítra na tu Tezzu radši jen na PP buffech ať vás někdo nepřekvapí s debuffem než odportíte na to PvP

glycerin
07-11-2017, 11:59
Já osobně jsem pro to aby se toogle zavedl. Co jsem viděl některé argumenty, ve smyslu že nekoho debuffuješ když tě vypekuje a má na sobě S armor, tak ten clověk stejně stou karmou odportí do haly kde si tu karmu stejně vynuluje a nabuffuje se znova :)

kubajz
07-11-2017, 12:31
Proti budou samozřejmě především ti, kteří to sami dělají a upřímně bych se nedivil kdyby se jich tu na fóru většina našla, ale věřím že mnoho hráčů kteří nechodí na fórum by to ocenili proto prosím zkuste zavést na toto téma i in-game.

StajireK
07-11-2017, 12:34
Za mě jednoznačně ano, a když to tu srovnáváte s PK tak proti PK se můžeš aspoň bránit, nemusíš se nechat jen tak vyjet bez odporu, ale jak se chceš bránit proti PP co stojí v goddardu u GK a debuffuje každého kdo kolem něho běží ?
V lokaci se aspoň flagneš a můžeš ho zabít, ale ve mestě se neubráníš nijak. A těch PP je tam za poslední dobu čím dál tím víc.

MrCrow
07-11-2017, 12:52
A nehcete taky zakázat buff/heal RB ? :D To je taky totiž proti fair play!

kubajz
07-11-2017, 13:02
Za mě jednoznačně ano, a když to tu srovnáváte s PK tak proti PK se můžeš aspoň bránit, nemusíš se nechat jen tak vyjet bez odporu, ale jak se chceš bránit proti PP co stojí v goddardu u GK a debuffuje každého kdo kolem něho běží ?
V lokaci se aspoň flagneš a můžeš ho zabít, ale ve mestě se neubráníš nijak. A těch PP je tam za poslední dobu čím dál tím víc.
+1

kubajz
07-11-2017, 13:04
A nehcete taky zakázat buff/heal RB ? :D To je taky totiž proti fair play!
Vše co tu zmiňuješ se alespoň děje mimo PZ a tam ti to může někdo vysvětlit svou zbraní, že se mu to nelíbí ale co naděláš s idiotem za monitorem, který se rozhodne všechny okolo obdarovat kiss of evou, invigorem atd?

MrCrow
07-11-2017, 13:51
Ne, to ty právě nechápeš, že je to úplně jedno jestli je to ve městě nebo venku. Ano, přebuffnutí je hnus, ale prostě to beru, jako součást hry.
A co nadělám nic, půjdu buď jinudu, nebu se přebuffnu a půjdu jinudy. :) Já jsem na tohle docela splachovací, zase to tak neřeším, nenasere mě to. :)

Johnas
07-11-2017, 14:16
Jednoznacne PRO

protoze jen ubohej clovek debuffuje a ruku na srdce vetsinou se to deje u PVP kdyz se lidi regrupujou a druha strana se nezmuze na poradnej odpor tak zacnou delat tuhletu prasarnu. A navic tahle uprava je pro vsechny nepomuze jen jedne strane.

Lean
07-11-2017, 14:20
sem proti, aktivni partu tohle nerozhaze

NarcisSally
07-11-2017, 14:38
Ahoj,

děkuji za tvůj názor. Právě proto, že je toto cesta jak nekoho "porazit" bych můj návrh zavedl.
Myslím si, že možností jak enemy porazit máme hned několik a tato cesta je .... no nemám pro to slušné slova.

Tato cesta je svinstvo, to ano. Sam jsem se s tim nesetkal a kdyby ano, tak buffy nejsou problem.

Dejou se zde (podle me) daleko horsi veci, ktere jsou castejsi nez "debuff".

V PvP 1v1 to imo nestihnes. Pri farmeni ti to "nevadi", protoze mas buff s sebou. Pri mass PvP/RB mate WC/OL.

Pokud se GM rozhodne zavest toto, tak se musi 100% zakazat i to hloupe WH.

vcut
07-11-2017, 15:36
WH bych zakazal nezavisle na cemkoliv, je to totalni picovina..

kubajz
07-11-2017, 16:16
Na WH je zde jiny topic, vubec to s timto nesrovnavejte a netahejte to sem prosím.

kubajz
07-11-2017, 16:18
sem proti, aktivni partu tohle nerozhaze
Podle mě to teda značně rozhodí i aktiv partu (minimálně je to stojí manu navíc, kterou můžou potřebovat na pvp) a nehrají zde jen full aktivní party. Tohle uvažování je krapet sobecké.

kubajz
07-11-2017, 16:31
Tato cesta je svinstvo, to ano. Sam jsem se s tim nesetkal a kdyby ano, tak buffy nejsou problem.

Dejou se zde (podle me) daleko horsi veci, ktere jsou castejsi nez "debuff".

V PvP 1v1 to imo nestihnes. Pri farmeni ti to "nevadi", protoze mas buff s sebou. Pri mass PvP/RB mate WC/OL.

Pokud se GM rozhodne zavest toto, tak se musi 100% zakazat i to hloupe WH.

Pokud zabíjíš jednoho moba tak jak jsem videl na tvem streamu tak ne, potom ten debuff az tak nevadi. Neco jineho je kdyz vlakujes ;)
Nevím proč neeliminovat tohle svinstvo ktere sam svinstvem nazyvas.

kuchtiiik
07-11-2017, 16:41
Já to asi nechápu, pochopil jsem to takto: nechceš aby fungovalo debuffování? To znamená, když budu hrát za BD a já ti v PVP budu chtít nahodit HEX tak to neprojde, protože to bude zakazané?
Pochopil bych že kiss of eva nebo nějaký hovna co nepoužíváš a nějaký random ti to nabuffuje tak to nasere a to chápu, to bych zrušil, ale já teď upřímně nevím jak to mám chápat tento návrh, a taky upřímně hlasím, že sem dement na tu hru :-D takže se chcí spíš jen zeptat a požádat o vysvětlení :)

NarcisSally
07-11-2017, 17:03
Pokud zabíjíš jednoho moba tak jak jsem videl na tvem streamu tak ne, potom ten debuff az tak nevadi. Neco jineho je kdyz vlakujes ;)
Nevím proč neeliminovat tohle svinstvo ktere sam svinstvem nazyvas.

Pokud hrajes za necra a potrebujes farmit shardy v BS, tak nemuzes behat s polem ;)

Muze se ti to stat jak pri farmeni po jednom mobovi, tak pri farmeni vlacku. Pokud debuffnes me, tak umru stejne jako ty, protoze na sebe taham vic nez jednoho moba.

Ty si stojis za tim, aby se to zavedlo. Jasi stojim za tim, aby se to nezavedlo. Ty nepresvedcis me, ja nepresvedcim tebe. Budeme s tim muset zit.

kubajz
07-11-2017, 17:51
Já to asi nechápu, pochopil jsem to takto: nechceš aby fungovalo debuffování? To znamená, když budu hrát za BD a já ti v PVP budu chtít nahodit HEX tak to neprojde, protože to bude zakazané?
Pochopil bych že kiss of eva nebo nějaký hovna co nepoužíváš a nějaký random ti to nabuffuje tak to nasere a to chápu, to bych zrušil, ale já teď upřímně nevím jak to mám chápat tento návrh, a taky upřímně hlasím, že sem dement na tu hru :-D takže se chcí spíš jen zeptat a požádat o vysvětlení :)
Debuffem je zde myšlen nežádoucí BUFF.
Na příkladu: Hraješ za destroyera, máš na sobě 50mobů které mlátíš polearmou a přijde inteligent který se rozhodně ti buffnout kiss of evu, empower, acumen, concentration a tím ti vytlačí podstatné buffy typu focus, haste atp. :)

Mnou navrhovanou modifikací by sis zapl toogle skill, který by nebral žádnou manu ani HP takže bys ho mohl mít zaplý nonstop pokud bys chtěl a zamezil bys tím obdržení jakéhokoliv buffu. Na rebuff bys ho musel samozřejmě tedy vypínat.

Kane
08-11-2017, 11:06
som za resp. na cze/svk servery kde to demenciou priam prekvita je to nutnost...

kuchtiiik
08-11-2017, 14:02
Aha, chápu jak to myslíš, a svým způsobem souhlasím, sice se mi nestalo, že by mě někdo jen tak na náhodu přebuffoval aby mi něco smazal, ale věřím, že se to stává, ale zase pak v PVP je to dost užitečné, když se to tak vezme, čili bych spíš pochopil kdyby ten toogle skill byl nastavený tak aby sis do něj určil, že nechceš ten a ten skill, ale pokud to bude tvoje Enemy tak ti to dát může, kdykoliv a kdekoliv kromě safe zony, to si myslím, že je takový kompromis, protože je to prostě určitá část strategie v PVP (nevím jestli to třeba podobný návrh někdo nezmínil, případně sorry že se opakuji). Ale na druhou stranu, je to dost ubohé i v PVP, ale myslím, že alespoň takto by to projít mohlo.

kubajz
09-11-2017, 08:42
Další důvod proč by se to mělo podle mě zavést je buff od duchů kteří jsou ve městech během výherní periody. Ne každému se ten jejich buff hodí a při toggle skillu si sám můžeš vybrat zda ho chceš nebo ne :) jednoduché a účelné.

Mohu poprosit o vyjádření vedení? Budete se tomu věnovat?

Děkuji

MrCrow
09-11-2017, 08:45
Ty voe, nevymýšlej, prej "nehodí se buff od duchů", jako vážně? :D Nechcete rovnou všechny obrázky zrušit, zrušit všechny supporty a budeme hrát jen na 2 flašky? :D
Nebylo by to pak zábavnější? Jo! Ještě CP poty zrušit!

kubajz
09-11-2017, 09:03
Píšu, že ne každý ho třeba chce dostat. Zrovna ty po něm třeba vyloženě toužíš koukám
Chceš ho? Tak jednoduše ten toggle nezapneš.

Tex
09-11-2017, 09:12
Hlas: Jsem PROTI zavedení anti-buff togle skillu

Důvod č.1: Debufování může rozhodit tak akorát nějakýho sólistu, co si koupí buffy za adeny u NPC, a pak si jde někam sólo farmit. V případě jakýkoliv party kde je aktiv buffer se záškodnický debuffer prostě odpráskne, rebuff se holt hodí o pár minut dřív než se plánovalo, a pokračuje se v předchozí činnosti. Lineage 2 byla vytvořena primárně pro hru v partě, proto jsem proti zavedení čehokoli, co by podpořilo sólisty na úkor týmové hry s aktiv supportama. Jen ať sólisti začnou brát na farmu aktiv supporta, pak už je nějaký debuffy nerozhodí.

Případ debufování ve městě snad ani nemá cenu řešit, ale tak pro úplnost teda - prostě se přijde na farmplac / PvPplac, hodí se rebuff a dáll platí už to co jsem napsal výše.

Důvod č.2: Je to platná (a občas vysoce efektivní) část PvP strategie na Interlude Chroniclu. Sám jsem za EEčko na menších PvP potyčkách občas hodil nějakýmu enemy fighterovi Prophecy of Water, abych ho zpomalil a on nemohl rychle utéct od mých spoluhráčů pryč z boje (BSoE se tehdy používalo jen když byl někdo PK s 5+ PK-bodama, na rate 1x bylo docela drahý na to aby se používalo při kdejakým fajtu).

kubajz
09-11-2017, 09:28
Tex

představ si situaci, kdy máš enemy, kteří campí na portu a ty se tedy potrebujes nabuffovat ve meste jenomže tam potkas hovado ktere te bude urputne debuffovat..co s tim podle tebe? Nabufovat se jinde a pak se rychle preportit? Co kdyz nekdo nema rychle porty a stejne ten debuff dostane?

Rozumny proti argument je to s tim powkem jak si uvadel, tomu rozumim i kdyz muzes pouzit block windwalk

Lean
09-11-2017, 17:41
Tex

představ si situaci, kdy máš enemy, kteří campí na portu a ty se tedy potrebujes nabuffovat ve meste jenomže tam potkas hovado ktere te bude urputne debuffovat..co s tim podle tebe? Nabufovat se jinde a pak se rychle preportit? Co kdyz nekdo nema rychle porty a stejne ten debuff dostane?

Rozumny proti argument je to s tim powkem jak si uvadel, tomu rozumim i kdyz muzes pouzit block windwalkna il je gate chant takze si portnes partu kamkoliv

kuchtiiik
16-11-2017, 15:28
Tak už se mi taky stalo, že v cata, když jsem byl na Fréze mi začal hazet PP debuffy, naštěstí freza vyřešila i bez buffu, ještě se flagnul a chcípnul :-D ale uznávám, je to fakt humus v tomto případě, kdyby byl enemy tak v pořádku, ale takto fakt humus

Fuzz3R
16-11-2017, 16:21
++

Fuzz3R
16-11-2017, 16:23
Tex

představ si situaci, kdy máš enemy, kteří campí na portu a ty se tedy potrebujes nabuffovat ve meste jenomže tam potkas hovado ktere te bude urputne debuffovat..co s tim podle tebe? Nabufovat se jinde a pak se rychle preportit? Co kdyz nekdo nema rychle porty a stejne ten debuff dostane?

Rozumny proti argument je to s tim powkem jak si uvadel, tomu rozumim i kdyz muzes pouzit block windwalk

to popisujes jednu tezzu kdyz ste shitbufovali u gk v godd? nebo antika? mate to celkem v oblibe vam by ten block buff spis uskodil :) nerikam ze to delas ty ale nekdo od vas ano .)

kubajz
16-11-2017, 18:55
to popisujes jednu tezzu kdyz ste shitbufovali u gk v godd? nebo antika? mate to celkem v oblibe vam by ten block buff spis uskodil :) nerikam ze to delas ty ale nekdo od vas ano .)
Tohle tu teď řešit je nepodstatné ;)

Maerwen
18-12-2017, 19:52
Nevidím důvod proč by se tomuto mělo jakoliv zamezovat. Je to legitimní součástí taktiky ať to tak zůstane, plně v souladu s tvrzením, že nastavení hry se již za běhu měnit nebude. Řešením není toto zakázat, hledejte řešení u sebe a změnte styl hry a pak vám toto nebude vadit.

Maerwen
18-12-2017, 20:22
Hlas: Jsem PROTI zavedení anti-buff togle skillu

Důvod č.1: Debufování může rozhodit tak akorát nějakýho sólistu, co si koupí buffy za adeny u NPC, a pak si jde někam sólo farmit. V případě jakýkoliv party kde je aktiv buffer se záškodnický debuffer prostě odpráskne, rebuff se holt hodí o pár minut dřív než se plánovalo, a pokračuje se v předchozí činnosti. Lineage 2 byla vytvořena primárně pro hru v partě, proto jsem proti zavedení čehokoli, co by podpořilo sólisty na úkor týmové hry s aktiv supportama. Jen ať sólisti začnou brát na farmu aktiv supporta, pak už je nějaký debuffy nerozhodí.

...


Mluvíš mě z duše :)

Kane
19-12-2017, 11:12
Hlas: Jsem PROTI zavedení anti-buff togle skillu

Důvod č.1: Debufování může rozhodit tak akorát nějakýho sólistu, co si koupí buffy za adeny u NPC, a pak si jde někam sólo farmit. V případě jakýkoliv party kde je aktiv buffer se záškodnický debuffer prostě odpráskne, rebuff se holt hodí o pár minut dřív než se plánovalo, a pokračuje se v předchozí činnosti. Lineage 2 byla vytvořena primárně pro hru v partě, proto jsem proti zavedení čehokoli, co by podpořilo sólisty na úkor týmové hry s aktiv supportama. Jen ať sólisti začnou brát na farmu aktiv supporta, pak už je nějaký debuffy nerozhodí.

Případ debufování ve městě snad ani nemá cenu řešit, ale tak pro úplnost teda - prostě se přijde na farmplac / PvPplac, hodí se rebuff a dáll platí už to co jsem napsal výše.

Důvod č.2: Je to platná (a občas vysoce efektivní) část PvP strategie na Interlude Chroniclu. Sám jsem za EEčko na menších PvP potyčkách občas hodil nějakýmu enemy fighterovi Prophecy of Water, abych ho zpomalil a on nemohl rychle utéct od mých spoluhráčů pryč z boje (BSoE se tehdy používalo jen když byl někdo PK s 5+ PK-bodama, na rate 1x bylo docela drahý na to aby se používalo při kdejakým fajtu).

Typicky nazor farmara, az mozno raz povysis svoje hranie na taky level ze budes fightit o epiky povieme si...

Tex
20-12-2017, 12:58
Typicky nazor farmara, az mozno raz povysis svoje hranie na taky level ze budes fightit o epiky povieme si...

Nevím v jakém PvP klanu zde na serveru hraješ, ale jestli se proti debufferům neumíš udržet například flagnutý (- příklad jedné z účinných taktik proti debufferům), aby jste debuffera mohli hned zabít jakmile dá první "buff", tak si stejně žádný epic šperk zatím nejspíše nezasloužíte. Pravděpodobně jsi v tvém PvP klanu ještě nepovýšil své hraní na takový level, aby jsi věděl jaké taktiky se proti debufferům dají použít, když vidíš, že se k tobě blíží enemy debuffer.

tskoda
20-12-2017, 14:36
Nevím v jakém PvP klanu zde na serveru hraješ, ale jestli se proti debufferům neumíš udržet například flagnutý (- příklad jedné z účinných taktik proti debufferům), aby jste debuffera mohli hned zabít jakmile dá první "buff", tak si stejně žádný epic šperk zatím nejspíše nezasloužíte. Pravděpodobně jsi v tvém PvP klanu ještě nepovýšil své hraní na takový level, aby jsi věděl jaké taktiky se proti debufferům dají použít, když vidíš, že se k tobě blíží enemy debuffer.

Nehraje nikde pač umí jen podvádět

iknos
20-12-2017, 14:48
Nehraje nikde pač umí jen podvádět


i když tu nehraje může říct svoje, stejně jako UNIkoko t. Nebo to může jen UNIkoko t? on je totiž vše.

Kane
21-12-2017, 08:59
Nevím v jakém PvP klanu zde na serveru hraješ, ale jestli se proti debufferům neumíš udržet například flagnutý (- příklad jedné z účinných taktik proti debufferům), aby jste debuffera mohli hned zabít jakmile dá první "buff", tak si stejně žádný epic šperk zatím nejspíše nezasloužíte. Pravděpodobně jsi v tvém PvP klanu ještě nepovýšil své hraní na takový level, aby jsi věděl jaké taktiky se proti debufferům dají použít, když vidíš, že se k tobě blíží enemy debuffer.

Ok tak mi vyries tuto hadanku genius: Fightis o antharasa, stojis v girane pri GK cakas na port k srdci a nejaky zobrak od unknown ta debufuje. Ako sa tam flagnes? Da sa bufnut v inom meste a potom preportit rychlo cez giran ale stracas tym moznost synchronizacie s ostatnymi a v pripade foi aj niekolko sekund, zalezi od PC a schopnosti naklikat port. Ano da sa tam ist aj cez most napr. ale ked potrebujes portnut enemy do chrbta k srdci? Tak nemudruj....

kubajz
21-12-2017, 10:51
Je to prostě zmrďárna, kterou je nutné lamičkám zatrhnout! Alespoň na IL chronicle, kde není možnost si buffy vyklikávat.

Prosím o vyjádření adminů

Sroubek
21-12-2017, 10:56
Není tu moc se k čemu vyjadřovat, řešilo se to mnohokrát. Navrhovali jsme i různá řešení a vždy to bylo zamítnuto, takže tu nevidím moc prostor ke změně...

kubajz
21-12-2017, 11:59
tak lock prosim

Kane
21-12-2017, 17:05
Nj kazdy si lognite svojich 9 petov a hura farmit :D

tskoda
21-12-2017, 18:59
i když tu nehraje může říct svoje, stejně jako UNIkoko t. Nebo to může jen UNIkoko t? on je totiž vše.

Koukám vaše flustrace je velkaaaa . Synku opravdu nemůžu za to že vám Uni dali na ***** a odešli. Nám se celý svět netočí jen okolo nich. Borec se ptal kde hraje, já odpověděl. Nikde, protože nedává fér farmu na ilku... tím je řečeno o něm vše

Kane
21-12-2017, 22:09
Uni rushol cp s 20 ludmi a z toho tazil... hocijaka lama by davala na ***** ked by hrala v S + hero proti ludom v C grade. Ked chlapci urobili equip uni zacal dostavat na ***** a emoquitol...

WRAlth
22-12-2017, 10:38
Mě by zajímalo, proč jste ze startu serveru nehráli jako teď? Proč v 9 ráno na AQ je vás 20 aktivních lidí a na začátku serveru jste neposkládali ani jednu aktivní partu a Nach si musel v Crumě spoilovat sólo karmián keye? :D Kdyby jste byli stejně aktivní předtím jako teď, tak i to by nepomohlo, protože by jste dostávali přes *****. Ano, 70% WBček co máte, je z důvodu, že je vás daleko více než nás, máte v allianci manoneru, která nepřijala war a my s Valíkama prostě nemůžeme pekovat, jak na běžícím páse.

Psal jsem Kraťasovi, proč nemá koule a nepřijme war a odpověděl mi, že na co, když jsou pvp zóny. Kraťasi AQ, Zaken, Baium není pvp zóna a u Antíka a Valíka je tak malá, že musíme čekat, až se k nám dostanete na metr a pak vás můžeme teprve sejmout.

Nicméně kvalita se prokázala u Antíka, když jsme měli napetovaných 7 paret a vy 11 a i přesto, že jste tam otočili 2x nebo dokonce 3x FOI po sobě, tak jste nás nesundali. Hold tady se prokazuje, že když všem PLkám dojdou lidi, tak to stojí za to. Co se týče Zakena, AQ, Baiuma, Tezzy, tak to už s námi nepočítejte, na takové akce už nám nechodí lidi. Viz předposlední AQ, když jsme na vás naběhli z hecu s destro partou a potom jsme resubnuli na lukaře. Ale to jsme se šli z nudy pobavit. :)

Jinak za mě beru úplně cokoliv, co server nabízí (blokování mostu, restorování RB, debuffování, buffování mobů, ....), ale co nepochopím, tak jsou ty vaše vyjebané classovky a výmluvy, že si je máme hlídat si strčte do ... 14 dní v kuse být reglej na classovku od 18h-00:00 je nemožné, všichni od nás chodí do práce a do školy a nejde to. Mluvím o classovkách viz Warlock, Titan, Paladin, OL, WC .. O charech, který si to hero dokážou úplně v pohodě vymlátit... Meatshield zůstane v naších srdcích jako největší panenka bez koulí, stejně jako nobrain a bubak... Potom, co jsme viděli 8 humanů ve vaší parte u barakiela, jak děláte noblessy, tak jste to úplně zabili, tak s tímto tempem si tu za chvíli budete hrát sami. Oly byla ta poslední, co nás tu bavila a doufali jsme, že až budete mít stejný equip jako my, tak konečně budete regovat open, nicméně to je bez šance . Škoda, že i Šroubek trošku zaváhal, když jsme ho předtím to varovali, že to takhle dopadne, ale nenechal si říct, teď už je pozdě.

Nachu, vyhrál jsi spoustu bitev, ale válku vyhráli dávno Unknown. Jak tu někdo moudrý řekl, že síla se ukáže v tom, kdo se dokáže zase po nějaké době sejít a znovu nedát protivníkovi šanci, tak to se už stalo několikrát. Ať se daří.
Pak dej vědět, až budeš po 3 měsících na mrtvém serveru, kde hraje 14 lidí plné cwh WB šperků, tedy několik pixelů, které ti stejně zmizí.

fat12
22-12-2017, 11:53
Uvedu zde pár mích citátů z minulosti. Nikdo mi nevěřil, nikdo to z admin teamu neřešil. Potvrzuje se to co furt tvrdím. Server díky Ownage umírá.


Však my všichni víme o co ti jde. Psal jsem to několikrát. Jen se chceš zbavit všech lidí a enemy a pohřbít server, aby si tady mohl hrát sólo a zabíjet si své vytoužený Baiumy, aby ti tím Wh přetékal. Stejně jako na minulém serveru. Jakou si měl radost, když poslední enemy na serveru skončily a mohl si hrát sám.



Tvoje zásada je znechutit všem hru ať lidé odejdou ze serveru.



Hlavní důkaz je minule DE. Vaše chování se nezměnilo. Hlavně to tvoje! Všichni co zde minule hráli to moc dobře ví. Jen se snažíš oblbnout lidi co tě neznají. Pride i UNK jsem hned upozorňoval. Na tebe jsem upozorňoval, až vylezeš z nory, tak uvidí co jsi zač.



No jako zrušit classovku nebo ji zapnout jen určitý den je dobrý nápad. Rozhodně by to vyřešilo problém a když se chce, tak se dá řešit vše a rozhodně to není neřešitelný problém. Je pravda, že to je dost trapné, když si člověk naloguje class a udělá si hera.



Souhlasím! Zaveďte stejné pvp zóny jako jsou u Tezzy, Valika a Antika. Hlavně u Zakena, klidně ať to začíná pod seskokem nebo u toho průplavu do potopené lodi včetně mostu a na lodi kde je brána. Sice Ownage tvrdí a hájí se tím, že UnK to začali první blokovat most, ale je rozdíl, když se to blokuje s war chary a nebo s no clan pety nebo s pety v pet clanu. Téhle možnosti to akorát Ownage maximálně zneužili. Stejně jako zneužívají ressery mimo clan atd. Dále bych zavedl i pvp zónu u AQ. Zhruba někde kde začíná poslední roomka s moby, ať ta pvp zóna není někde kolem říčky. To by byl fakt malý plácek na pvp. Baiuma ponechat, to je dobré pro nové hráče, že mají aspoň šanci si píchnout a Core, Orfen neřeším. (S Baiumem nesouhlásím, tam bych pvp zónu už zavedl taky, protože noví hráči stejně nepřichází a když to někdo potřebuje, tak si to koupí.)



Jasný, čisté pvp nedáváte, nedáváte to ani v zergu, tak je jasné, že pvp zóny vám vyhovovat nebudou. Chceme hrát slušně a užít si slušné pvp a ne vymýšlet nové vojebávky na vaše vojebávky. Uznávám, párkrát jste nás s tím zergem porazili nebo vás bylo na noční až ranní akce více, takže jsme prohráli. Jsme clan, který se snaží udržet dobré jméno serveru. Snažíme se lákat hráče a dělat reklamu. Za to vy jste úplný opak. Snažíte se server pohřbít, aby Nach mohl říct "Vyhrál jsem server!" na serveru kde bude 200 postav? Ukažte, že jste lepší a naberte ty pety a vše mimo clan do main clanu a pojďte normální pvp. Jenže on je problém ten, že normální pvp neumíte. Jako včera u Valika a pro jistotu na Antika jste ani nepřišli. Raději nalogujete 10 bishu na restore co? Za to SF je jiná liga. V pvp nás porazili a kdyby možná měli lepší organizaci a neportili bezhlavě k Antikovi, možná by ten šperk už měli. Pro vás GF!

WRAlth
22-12-2017, 12:15
K té olympiádě bych jen chtěl říct, že už je na to celkem pozdě. Před 4mi týdny, když jsem viděl první classovku paladinů, tak jsem psal Šroubkovi, že tímto tempem to zhasne. Na férovku řekl, že zasahování do hry během průběhu je sebevražda. Teď už tam vidím classovky 5 charů, kteří jsou "OLY MAKERS" do značné míry. Občas je lepší dělat experimenty, než nedělat nic. Jsem zvědavý, jestli konečně tu classovku zruší a nastaví tam ty odměny za každý odehraný zápas, jak jsem již kdysi navrhoval, abychom předešli této situaci. Hold těžko říct, jestli už není pozdě na nějaké větší úpravy. Ale díky Šroubku, tenhle server byl daleko lepší, než ten poslední. Konečně byly vidět nějaké úpravy, aktivita GM, eventy, snaha a mnohem lepší a vyrovnanější pvp.

Lean
22-12-2017, 12:27
on si nekdo udelal 5 petu aby si spustil klasovku? :D jeste k tomu destra co nahodi hned jak se portne do areny a OLko co ma maximalne cca 3 schopny protivniky? :D

WRAlth
22-12-2017, 12:43
on si nekdo udelal 5 petu aby si spustil klasovku? :D jeste k tomu destra co nahodi hned jak se portne do areny a OLko co ma maximalne cca 3 schopny protivniky? :D

Paladin, Warlock, Titan, Dominator, Doomcryer... Všechno, za co se dá fightit. :)

Nachrade
22-12-2017, 14:02
U vás člověk neví, jestli momentálně quitujete server nebo "vyhráváte".


Mě by zajímalo, proč jste ze startu serveru nehráli jako teď? Proč v 9 ráno na AQ je vás 20 aktivních lidí a na začátku serveru jste neposkládali ani jednu
Myslíš ze startu serveru, kde jsme měli stejný či dokonce vyšší počet aq než vy a točili jsme vás tam v karmianu? Kolik jich máte teď, 6 včetně té co jste nám ukradli?


Ano, 70% WBček co máte, je z důvodu, že je vás daleko více než nás, máte v allianci manoneru. 99% jsme zfarmili před ally s MN a většinou díky tomu, že i s vaším equipem a počtem hero statusů jste strašné lopaty. Náš klan od začátku kopíruje co se počtu týče váš počet. Když to bylo 5 na 5 pt tak se vám to nelíbilo, protože to bylo o kvalitě lidí a to byl pro vás problém. Přibrali jste pt dafuq, ow přibralo pt avalanche. Přibrali jste 1-2 pt SF, přibrali jsme 1-2 pt MN. Kde je problém?


Nicméně kvalita se prokázala u Antíka, když jsme měli napetovaných 7 paret a vy 11. Jsem rád, že si napsal kolik vás tam bylo, takže vás tam bylo stejně, ne-li víc. V commandu jsme sice měli 11 pt ale podívej se na jejich počty, ty 2 členné pt na manu byli docela OP... Nebo soulsteal s jeho pety. Riichard, který došel na akci pozdě, logl si pety, dostal komand a pak šel stejně afk a nedošel. V kterémkoli bodě si stopni to video a očísluj mi prosím našich 11 paret, nebo si vem papír, vypiš si naše nicky a popřemýšlej nad tím, jaký jsi hlupák.
Tyto velké bosy vyhrává kdo dojde kempit první, ani jedna strana ještě nevyhrála pvp proti té druhé, pokud ta druhá kempila. Včetně vašeho legendárního pvp u valíka, kde jste na nás s double foikou nedali jediný kill.


Co se týče Zakena, AQ, Baiuma, Tezzy, tak to už s námi nepočítejte. Samozřejmě, protože u těchto bosů, i když se jedná o částečně uzavřené lokace, neplatí tak extrémní výhodu prvního zakempení, takže rozhoduje spíše pvp skill. Koneckonců jaký vlastně pocítíme rozdíl, kromě chybějících repuťáků, když na tyto WBs nedojdete?


Viz předposlední AQ, když jsme na vás naběhli z hecu s destro partouMyslíš to jak jste vytáhli další z řady vašich kundovin alá změnit si na pet klanu crest na ow crest, dojít mezi nás a naportit partu dester na frézách? Nevymyslel toto eazy? Co si vzpomínám tak na ILku byli low v pvp shopni udělat buď pouze toto a nebo dostat popiči, takže by mi to sedělo. Jinak exploitění haly, stahování warů, používání enemy crestů k naportění dester na fréze... ale OW jsou ty špatní.


ale co nepochopím, tak jsou ty vaše vyjebané classovky a výmluvyAha takže vaše classovky lité od startu serveru, viz dýky, Hawk etc jsou OK ale ty naše se musí zakázat, změnit nastavení serveru etc... Žádná klasovka z tebe neudělá hero, pokud jsi v dané klase lepší, než majitel klasovky, tak ti to dokonce usnadní práci. Jenže to je to, ve většině případu tam ani strachy neregnete, protože víte, že byste dostali.


vyhrál jsi spoustu bitev, ale válku vyhráli dávno UnknownMno vy jste žádnou válku nevyhráli kucííí. Váš kapitán desertoval, jakmile si uvědomil, že s bauimkem je utrum. Zbytek tu očividně střídavě brečí na fóru a quituje server. Vaše kvalita je naopak dost bídná, nebo vám chybí sebereflexe. Jinak si nedokážu vysvětlit, že opět jste "vyhráli server", když máte razantně méně WB, méně pvp a pouze Giran castle k tomu (to vše při stejném počtu aktivních lidí a 4x více hero statusech - lol).


Jak tu někdo moudrý řekl, že síla se ukáže v tom, kdo se dokáže zase po nějaké době sejít a znovu nedát protivníkovi šanci, tak to se už stalo několikrát. Ať se daří. Já ti řeknu v čem vaše síla rozhodně není, a nemusíme ani na nic čekat. Vaše síla není v mentalitě něco zlepšit jakmile v něčem plavete. Vy prostě musíte buď vyhrát absolutně vše, nebo jdete quit. To bohužel v konkurenci jakou pro vás klan OWnage je nereálné. Bohužel, přesvědčili jste se o tom, o čem se přesvědčilo spoustu lepších klanů před vámi, že OW je klan, který jde porazit, ale rozhodně ne porážet dokola. V tom je náš rozdíl od vás, pokud nás někdo doběhne, přemýšlíme co zlepšit a příště jsme prostě silnější a už to nedopustíme. Samozřejmě to vše v rozumných mezích, tzn. ne stahování waru, užívání enemáckých crestů a všecky podobné low cypoviny, které jsou vaší devízou.

PS: Ano fat12, již všichni víme, že jsi byl v minulosti mnou herně šikanován a ještě jsi se přes to nepřenesl. Doporučuji relaxační hudbu a 2 rivotrily.

iknos
22-12-2017, 14:38
Mě by zajímalo, proč jste ze startu serveru nehráli jako teď? Proč v 9 ráno na AQ je vás 20 aktivních lidí a na začátku serveru jste neposkládali ani jednu aktivní partu a Nach si musel v Crumě spoilovat sólo karmián keye? :D Kdyby jste byli stejně aktivní předtím jako teď, tak i to by nepomohlo, protože by jste dostávali přes *****. Ano, 70% WBček co máte, je z důvodu, že je vás daleko více než nás, máte v allianci manoneru, která nepřijala war a my s Valíkama prostě nemůžeme pekovat, jak na běžícím páse.

Psal jsem Kraťasovi, proč nemá koule a nepřijme war a odpověděl mi, že na co, když jsou pvp zóny. Kraťasi AQ, Zaken, Baium není pvp zóna a u Antíka a Valíka je tak malá, že musíme čekat, až se k nám dostanete na metr a pak vás můžeme teprve sejmout.

Nicméně kvalita se prokázala u Antíka, když jsme měli napetovaných 7 paret a vy 11 a i přesto, že jste tam otočili 2x nebo dokonce 3x FOI po sobě, tak jste nás nesundali. Hold tady se prokazuje, že když všem PLkám dojdou lidi, tak to stojí za to. Co se týče Zakena, AQ, Baiuma, Tezzy, tak to už s námi nepočítejte, na takové akce už nám nechodí lidi. Viz předposlední AQ, když jsme na vás naběhli z hecu s destro partou a potom jsme resubnuli na lukaře. Ale to jsme se šli z nudy pobavit. :)

Jinak za mě beru úplně cokoliv, co server nabízí (blokování mostu, restorování RB, debuffování, buffování mobů, ....), ale co nepochopím, tak jsou ty vaše vyjebané classovky a výmluvy, že si je máme hlídat si strčte do ... 14 dní v kuse být reglej na classovku od 18h-00:00 je nemožné, všichni od nás chodí do práce a do školy a nejde to. Mluvím o classovkách viz Warlock, Titan, Paladin, OL, WC .. O charech, který si to hero dokážou úplně v pohodě vymlátit... Meatshield zůstane v naších srdcích jako největší panenka bez koulí, stejně jako nobrain a bubak... Potom, co jsme viděli 8 humanů ve vaší parte u barakiela, jak děláte noblessy, tak jste to úplně zabili, tak s tímto tempem si tu za chvíli budete hrát sami. Oly byla ta poslední, co nás tu bavila a doufali jsme, že až budete mít stejný equip jako my, tak konečně budete regovat open, nicméně to je bez šance . Škoda, že i Šroubek trošku zaváhal, když jsme ho předtím to varovali, že to takhle dopadne, ale nenechal si říct, teď už je pozdě.

Nachu, vyhrál jsi spoustu bitev, ale válku vyhráli dávno Unknown. Jak tu někdo moudrý řekl, že síla se ukáže v tom, kdo se dokáže zase po nějaké době sejít a znovu nedát protivníkovi šanci, tak to se už stalo několikrát. Ať se daří.
Pak dej vědět, až budeš po 3 měsících na mrtvém serveru, kde hraje 14 lidí plné cwh WB šperků, tedy několik pixelů, které ti stejně zmizí.

proč sme nehráli jako teď? já bych řekl že hrajeme furt stejně, jen prostě sme na začatku serveru nehrali s 20ti lidma v cp jako to bylo u vás nám se prostě tak hrát nechtělo a proto u nás šla parta klidně spát ale u vás se dával x-hodinovej rush.
20 lidi na aq pff to je naboxované.
Je nás více ? je nás více možná tak co se postav týče (a to možná ani ne) vás je více co se lidí týče (aktiv lidí ) :D.
Manonera tam bude problém v kratasovi ale to je jejich věc, mají tam dost schopných lidi ale on je brzí (můj názor )
pvp u antíka tu už nádherně vysvětlil Nach.
Zony u WB server už nakou dobu jede a o nastavení serveru se vědělo takže ste věděli o těch zonach a stejně ste nebyli schopní se přizpůsobit nebo něco vymyslet, vaše blbost.
Classky- řekl bych že člověk co si udělá classku tak do toho dá úsilí a čas hodně času. On pro to aby byl hero něco udělá, pokud jsi v té classe lepší ukaž to a běž tam nebo si to zařiď at tam jsi.
Celkově oly na IL co od toho čekáte hlavně pls hugobox aka přetáčač a extenza proč k*rva furt píšete ať se reguje oly pak tam s těma postavama stejně nebudete nebo aspoň do té doby než si nebudete 150% jistí že potkate jen svoje nalité PP nwbo tanka.
Nikdo vám na open nebude chodit pač každej ví že tam potká jen 3x PP 2x světlého tanka 2x glada. co vím tak tam chodil jedno TH a pak se na to taky vysral pač zjistil že to nemá cenu. a tím že se napíše do hera "regujte oly " tak chcete co ? aby tam jinej clan regnul taky pp a tanka ? to vás baví ? prostě tady oly nebude dobrá. Jediné co to tu může trochu rozhýbat by byl ten PVP event (třeba 9v9 ) ale ten je nám slibován už od roku 2015 takže asi tak :D
Jo ta ty kecy typu že vás to tu nebaví a že pujdte jinam si taky nechte nepiště nikoho to nezajíma a prostě jděte .
Válka s UNK je ende už dávno a to odchodem UNI****** a jeho pt (nebo tu furt hraje ? ) když qutinuli oni tak už to neni ono.
Wraltíku ty budeš furt ten uplakanej INS .
cg k valikum antikum asi z toho máte svatky když se vás vždy sejde tolik (prostě je to jen občas no )

WRAlth
22-12-2017, 15:07
Co jsem se naučil, během působení na DE je to, že tvůj skill spočívá v tom, jak si umíš úplně všechno obhájit i úplným lhaním. :D Jasně, působí to na nováčky, který si to tady čtou a věří ti, ale já ne.


Já ti řeknu v čem vaše síla rozhodně není, a nemusíme ani na nic čekat. Vaše síla není v mentalitě něco zlepšit jakmile v něčem plavete. Vy prostě musíte buď vyhrát absolutně vše, nebo jdete quit. To bohužel v konkurenci jakou pro vás klan OWnage je nereálné.

Kdo šel quit? Jedna parta nám leavnula server, protože tento server pro ně už nic nenabídl. Protože oly neregujete, stojíte v CH a nechodíte pvp. Ano, složili jste pár WB, když tu ještě s námi hráli. Nikdy nepohlídáš všechny WB a můžeš být sebelepší. Přesto, že quitnula, tak jste se k antíkovi dostali jenom jednou a Valíka jeste ještě nezfarmili, viď? A to jste měli 8 paret? Já ti něco povím, my jsme ho nedávno zfarmili za troje buffy ve 3 mage partách a 3 luk partách. :)


Bohužel, přesvědčili jste se o tom, o čem se přesvědčilo spoustu lepších klanů před vámi, že OW je klan, který jde porazit, ale rozhodně ne porážet dokola. V tom je náš rozdíl od vás, pokud nás někdo doběhne, přemýšlíme co zlepšit a příště jsme prostě silnější a už to nedopustíme.

Samozřejmě, s tím s tebou musím souhlasit. Taky jste se přesvědčili i o nás, že nás jde porazit, ale prostě nejde to pořád dokola. Vy jste nás doběhli a začínali nás porážet v pvp a už víme v čem byl problém a toho jsme využili u Antíka, Valíka, Zakena. Ale musí se sejít lidi, na to ještě recept nemáme, když náš klan dokáže složit nějaký počet až tak někdy na večer nebo odpoledne po práci. :) Ale ty určitě na to recept máš, když dopoledne máš tolik aktivních lidí, viď?


Samozřejmě to vše v rozumných mezích, tzn. ne stahování waru, užívání enemáckých crestů a všecky podobné low cypoviny, které jsou vaší devízou.

Proti stáhnutí waru jsem byl výsadně proti, taky hned jak ho stáhli, tak jsem šel off. Co se vašeho crestu týče, tak šlo jen o hloupý vtip. Naportili jsme se, proti vašemu počtu jsme nic nemohli udělat, zasmáli se na TS a byl konec. Nevidím v tom žádný problém.

Za jedním si stojím.. Začínali jsme ve 4 CP a vždycky dobírali CP za jinou (když se jiná rozpadla apod.), nebo když jsme chtěli držet s vámi krok, když vy jste nabírali membery.

WRAlth
22-12-2017, 16:30
když máte razantně méně WB, méně pvp

Jestli počítáte vaše Orfeny a Core a nebo AQ, která nám 9x po sobě nepadla, tak máš pravdu. Ale pokud soudíš kvalitu podle WB, tak nezapomínej na vaší noční hrůzu "Valakas".
A pvp už jsme tu vysvětlovali minule. Jediný, kdo nám vzal WAR jste byli vy a museli jsme udělat hunt na vás až k vám do Clan Hally, jinak je nemožné vás zastihnout mimo PZ. Nedávno vzali war i Soulfly, ale ti jsou zase mezi námi.


proč sme nehráli jako teď? já bych řekl že hrajeme furt stejně, jen prostě sme na začatku serveru nehrali s 20ti lidma v cp jako to bylo u vás nám se prostě tak hrát nechtělo a proto u nás šla parta klidně spát ale u vás se dával x-hodinovej rush.

Tomu sám nevěříš. První 3 týdny jsme kromě Nacha v Crumě a v Ketře nepotkali ani jedno OWčko. Co se stylu hraní týče, to je na každém z vás, jak se rozhodne hrát. Příští DE, jestli vůbec přijdeme, tak začneme o měsíc později, abychom vám stačili.


Manonera tam bude problém v kratasovi ale to je jejich věc, mají tam dost schopných lidi ale on je brzí (můj názor )

Plně souhlasím. Bylo mi to jasné už před startem serveru, že to tak dopadne.


Zony u WB server už nakou dobu jede a o nastavení serveru se vědělo takže ste věděli o těch zonach a stejně ste nebyli schopní se přizpůsobit nebo něco vymyslet, vaše blbost.

Kdo mohl čekat, že budete mít 50% Commandu no-war charů? Že naberete celou allianci manonery, která nám nepřijala war?


Classky- řekl bych že člověk co si udělá classku tak do toho dá úsilí a čas hodně času. On pro to aby byl hero něco udělá, pokud jsi v té classe lepší ukaž to a běž tam nebo si to zařiď at tam jsi.

Kámo, ty jsi nečetl můj příspěvek předtím, viď? Řeknete nám čas a den, kdy spustíte ty vaše vyjeba** classovky a regneme tam úplně vše. Ale kdykoliv když stojí Logitech u monumentu, tak "TRUE" Hero Nach už classovku neregne. Včera jsem ho tam měl reglého 2 hodiny v kuse a nic, potom mě relogl Boučik a potom dokonce Treeman a nic. Hold logne extreme (paladin) do hry a nebo je na open class a fightí, tak ten posera Meatshield si spustí svojí classovku, jak tomu chceš předejít a trefit vaše classovky? Class oly můžete jet jakýkoliv den (14 dní) a v jakoukoliv hodinu..


Celkově oly na IL co od toho čekáte hlavně pls hugobox aka přetáčač

Kámo, Hugo tam šli ve dvou lidech to pouze zkusit, jestli to funguje. Samozřejmě to nefungovalo, protože uvnitř se nešlo buffovat. Na no-buffu mi ukaž, jak přetočíš periodu ty hrdino.


Nikdo vám na open nebude chodit pač každej ví že tam potká jen 3x PP 2x světlého tanka 2x glada.

A proč Thungdil, Periphery, vaše EEčko tam může regovat? Proč my tam regujeme s Crazym za koně? Hold kdyby vás tam reglo více najednou, tak první vlna půjdou eečka a gladi a ppčka a druhá vlna regnete WCčka a zbytek... Prostě čím více lidí, tím menší šance, že dostaneš naprd char.


Jo ta ty kecy typu že vás to tu nebaví a že pujdte jinam si taky nechte nepiště nikoho to nezajíma a prostě jděte .

Vy mi připomínáte jako stádo divokých prasat. Přijdou, všechno rozmrdají, ostatní odeženou a nažerou se a vypadnou. To vy umíte.

BloodTouch
22-12-2017, 16:50
Paladin, Warlock, Titan, Dominator, Doomcryer... Všechno, za co se dá fightit. :)

proti gladom s +10 dualmi alebo pp s equipom ? a ty sa divis ze ludia nereguju open alebo si robia CB ...

WRAlth
22-12-2017, 20:35
proti gladom s +10 dualmi alebo pp s equipom ? a ty sa divis ze ludia nereguju open alebo si robia CB ...

Ano, já za koně jsem porazil Srongerse. Nikde nemáš dáno, že vychytáš tyhle chary. Čím více charů regne, tím větší šance, že vychytáš přijatelný char. Furt se nevymlouvejte a regujte... Já za koně chodím i proti EEčkám, přesto že ten erase je skoro 90%, občas se poštěstí a dám jim pořádně zabrat. :)

kubajz
22-12-2017, 23:43
Tohle je totál OT vy bazeranti. Běžte si ty péra poměřovat zpátky do krčmy

Lean
23-12-2017, 00:28
Tohle je totál OT vy bazeranti. Běžte si ty péra poměřovat zpátky do krčmy

nikoho nezajimas :-)

Krimson
23-12-2017, 02:21
Neni nič lepšie ako čitat DE bulvar ked serem. :D

Kane
23-12-2017, 12:02
Ano, já za koně jsem porazil Srongerse.

To bude tym, ze strongers to vobec nevie hrat a tazi len z naboteneho equipu a z toho, ze tam nema konkurenciu... Inak chcel som ti odpisat k tomu tvojmu slohu ale Nach ta uz zotrel dostatocne.

NarcisSally
23-12-2017, 13:08
Co jsem se naučil, během působení na DE je to, že tvůj skill spočívá v tom, jak si umíš úplně všechno obhájit i úplným lhaním. :D Jasně, působí to na nováčky, který si to tady čtou a věří ti, ale já ne.



Kdo šel quit? Jedna parta nám leavnula server, protože tento server pro ně už nic nenabídl. Protože oly neregujete, stojíte v CH a nechodíte pvp. Ano, složili jste pár WB, když tu ještě s námi hráli. Nikdy nepohlídáš všechny WB a můžeš být sebelepší. Přesto, že quitnula, tak jste se k antíkovi dostali jenom jednou a Valíka jeste ještě nezfarmili, viď? A to jste měli 8 paret? Já ti něco povím, my jsme ho nedávno zfarmili za troje buffy ve 3 mage partách a 3 luk partách. :)



Samozřejmě, s tím s tebou musím souhlasit. Taky jste se přesvědčili i o nás, že nás jde porazit, ale prostě nejde to pořád dokola. Vy jste nás doběhli a začínali nás porážet v pvp a už víme v čem byl problém a toho jsme využili u Antíka, Valíka, Zakena. Ale musí se sejít lidi, na to ještě recept nemáme, když náš klan dokáže složit nějaký počet až tak někdy na večer nebo odpoledne po práci. :) Ale ty určitě na to recept máš, když dopoledne máš tolik aktivních lidí, viď?



Proti stáhnutí waru jsem byl výsadně proti, taky hned jak ho stáhli, tak jsem šel off. Co se vašeho crestu týče, tak šlo jen o hloupý vtip. Naportili jsme se, proti vašemu počtu jsme nic nemohli udělat, zasmáli se na TS a byl konec. Nevidím v tom žádný problém.

Za jedním si stojím.. Začínali jsme ve 4 CP a vždycky dobírali CP za jinou (když se jiná rozpadla apod.), nebo když jsme chtěli držet s vámi krok, když vy jste nabírali membery.

23.12. 13:05 a crest po několikáté na MrWC změněný? :) https://ctrlv.cz/i7xK
https://ctrlv.cz/i7xK

Nachrade
23-12-2017, 14:14
23.12. 13:05 a crest po několikáté na MrWC změněný? :) https://ctrlv.cz/i7xK
https://ctrlv.cz/i7xK

PSSSSSSST. Tady nesmíš upozorňovat na to, že si kluci serou do huby a lžou. To jim nesedí do repertoáru.

Alanies
23-12-2017, 14:17
Nachu teď , ale pro změnu píšeš lži ty...

Fiaschken
23-12-2017, 14:19
takhle vypadá recept na tolik aktivních lidí :-)
https://ctrlv.cz/shots/2017/12/23/dxpI.png

Nachrade
23-12-2017, 14:35
Nachu teď , ale pro změnu píšeš lži ty...

A jak prosím tě? Wralth tu psal, že používání našeho crestu a portění dester na fréze byl jednorázový joke. Ten jednorázový joke už trvá 5 dní... Co na tom není pravda? U aq, u casual RB dnes a denně, dnes u Baiuma? Nehledě na další snůšku hoven co tam vyprodukoval, mě už to ani nebaví vyvracet. Zamyslete se nad sebou.
https://ctrlv.cz/shots/2017/12/23/svAm.png

fat12
23-12-2017, 16:02
A jak prosím tě? Wralth tu psal, že používání našeho crestu a portění dester na fréze byl jednorázový joke. Ten jednorázový joke už trvá 5 dní... Co na tom není pravda? U aq, u casual RB dnes a denně, dnes u Baiuma? Nehledě na další snůšku hoven co tam vyprodukoval, mě už to ani nebaví vyvracet. Zamyslete se nad sebou.
https://ctrlv.cz/shots/2017/12/23/svAm.png

Dělání sraček a říkání blbejch keců jste si začali vy. Tak drž hubu, nebreč a běž vykouřit Manoneře nebo to je naopak? :D Nachu, že se vůbec tomuhle divíš...

fat12
23-12-2017, 16:05
Dokonce jste už zase na Youtube... :D

https://www.youtube.com/watch?v=639snZ1HmBI&t=290s

tskoda
23-12-2017, 18:20
Kdepak.... George, Afera, Edamae, PeePo aspol.. Že se zachovali jako prasata a lidský odpad bych asi tolik neřešil, ale že vlezli do takového hovna jako je own po těch všech serverech co je nemohli ani cítit to je gól, pánové nemáte žádnou hrdost....

Hora cio
23-12-2017, 19:14
toe vonooóó....konečně rbčko. :D :drink:

Lean
24-12-2017, 02:49
to nikomu v te parte nevadi ze hileri nemaji con od dencra? a kdyz dostane cardinal overbuf tak ani acumen nepotrebuje?

Tex
24-12-2017, 09:50
to nikomu v te parte nevadi ze hileri nemaji con od dencra? a kdyz dostane cardinal overbuf tak ani acumen nepotrebuje?

Offtopic: No jo, PvP skilleři z Unknown a z Ownage :D To i ten "random z Giranu" jak to tady nazývají se umí nabufovat líp :) Já se už nedivím, že tu plačou o anti-buff toggle, když se nezvládnou ani správně nabuffovat :D

Flamdring
27-12-2017, 11:47
NE - buffy jsou součást hry. Navíc buffy jsou podporného charakteru, nechápu, proč to každý nazývá debuffem. Debuffy jsou ty, které mohou hráči uškodit, a ty jsou už v základu hry zakázané (zerk, holy wepna atd.) Je to stejné jako se dá "zneužívat" toho, že ve hře nejde procházet přes chary jako na kama+ a taky to nikdo neřeší. Prostě to vše k této verzi hry patří. Navíc by se toho dalo zneužívat například u BD/SWS kdy by si to vypli a mohli dancovat do nekonečna za 60MP. Další věc je neskutečná práce s úpravou na server, kde by gm museli vyjmenovávat všechny buffy a debuffy, abys neběhal se zaplým togglem a byl immunní vůči anchoru, silence, atd. Nezapomínejme na takový stun, který je v podstatě tež debuff a kolik má ten skill levelů, které by se všecky musely vyjmenovat.
PS: toto píšu jako nestranný člověk, páč nemám žádnou postavu ve vašich pr0 klanech ;)

Kane
27-12-2017, 12:09
NE - buffy jsou součást hry. Navíc buffy jsou podporného charakteru, nechápu, proč to každý nazývá debuffem. Debuffy jsou ty, které mohou hráči uškodit, a ty jsou už v základu hry zakázané (zerk, holy wepna atd.) Je to stejné jako se dá "zneužívat" toho, že ve hře nejde procházet přes chary jako na kama+ a taky to nikdo neřeší. Prostě to vše k této verzi hry patří. Navíc by se toho dalo zneužívat například u BD/SWS kdy by si to vypli a mohli dancovat do nekonečna za 60MP. Další věc je neskutečná práce s úpravou na server, kde by gm museli vyjmenovávat všechny buffy a debuffy, abys neběhal se zaplým togglem a byl immunní vůči anchoru, silence, atd. Nezapomínejme na takový stun, který je v podstatě tež debuff a kolik má ten skill levelů, které by se všecky musely vyjmenovat.
PS: toto píšu jako nestranný člověk, páč nemám žádnou postavu ve vašich pr0 klanech ;)

prosim ta nastuduj si najskor nieco o tej hre a az potom sa vyjadruj ok?
1. Zerk holy vobec niesu problem, ale urcite ocenis na magovy taky focus, haste atd...
2. Togle funguje len na buffy od inych hracov, nie na vlastne resp. da sa to tak nastavit
3. Toggle buff nema ziadny vplyv na anchor, silence a stun...

Flamdring
27-12-2017, 12:45
prosim ta nastuduj si najskor nieco o tej hre a az potom sa vyjadruj ok?
1. Zerk holy vobec niesu problem, ale urcite ocenis na magovy taky focus, haste atd...
2. Togle funguje len na buffy od inych hracov, nie na vlastne resp. da sa to tak nastavit
3. Toggle buff nema ziadny vplyv na anchor, silence a stun...

1. Vůbec si to nepochopil, pro jistotu se vylískej, přečti si to znovu a pokud stále nic, vylískej se znova
2. Toggle funguje tak, jak ho GM nastaví, žádný takový nesmysl ve hře není, takže se musí celý kompletně vytvořit (btw to zahrnuje i nový celý system, kvůli skillname a skillgrp)
3. viz bod 2.

MrCrow
27-12-2017, 13:55
Že to tady furt řešíte :D stejně už vám ten “buff block” je k ničemu, když tu nikdo nehraje - respektive ten kdo hraje, stejně žádné enemy nikde nenajde...

Dras
27-12-2017, 23:12
mrcrow ale stale najdes debily co te buffuju kdyz tahas vlacky ve fogu napriklad :D

Kane
28-12-2017, 13:22
1. Vůbec si to nepochopil, pro jistotu se vylískej, přečti si to znovu a pokud stále nic, vylískej se znova
2. Toggle funguje tak, jak ho GM nastaví, žádný takový nesmysl ve hře není, takže se musí celý kompletně vytvořit (btw to zahrnuje i nový celý system, kvůli skillname a skillgrp)
3. viz bod 2.

Ja som to pochopil ale nejdem ti to tu znova vysvetlovat ked netusis. A nic sa nemusi robit na novo, staci si to kupit a implementovat ale to by Sroubek musel pustit nieco z donate...

MrCrow
28-12-2017, 15:32
mrcrow ale stale najdes debily co te buffuju kdyz tahas vlacky ve fogu napriklad :D

Ano, ale pokud vím, tak od začátku se řeší buffování v peace zoně, takže ve FoGu ho klidně můžeš sjet. Ono kdyby tam každý neměl to noclan destro s no clan supportem, dostal by normálně náklep od enemy, takhle ty buffy budete dostávat furt :)

Flamdring
28-12-2017, 15:41
Ja som to pochopil ale nejdem ti to tu znova vysvetlovat ked netusis. A nic sa nemusi robit na novo, staci si to kupit a implementovat ale to by Sroubek musel pustit nieco z donate...

nevysvětluj, nemá cenu :D prostě si to nepochopil a tím to ukončíme :D A nechápu, proč by to měl kupovat, když to nepotřebujeme :D Navíc toto není zajebaná java, do které se dokupujou moduly, bo je to všecko stejné... Těch extenderu na IL je hafo, ať už ilext, dvamp, advext... Takže ani není nikde zaručené, že to bude fungovat i kdyby to koupil... BTW podívej se, kolik stojí dementní ochrana na serveru měsíčně, natom je krásně vidět, kaj mizí prachy z donatu

Dras
28-12-2017, 21:07
mrcow no ja nevim, ja nemam cas delat destra no clan, jedu ho na subce a ze war nemame s nafarmenejma klanama je snad pochopitelne (a i supporty co mam mam v klanu). a nebo ho mam sjet na pk a bez clanhally co, dropovat? nebo se flagnout s tim ze za rohem ten typek ma hownage/uk nafarmeneho typka co me sjede? :D v peacezone je mi debuffovani u ** :D ale resit den co den decka co u toho sedej celej den a nemaj na praci nic jineho nez behat a debuffovat v bazlive nadeji ze budou mit "fair pvp" tak to me vskutku neba xD

Lean
28-12-2017, 22:10
mrcow no ja nevim, ja nemam cas delat destra no clan, jedu ho na subce a ze war nemame s nafarmenejma klanama je snad pochopitelne (a i supporty co mam mam v klanu). a nebo ho mam sjet na pk a bez clanhally co, dropovat? nebo se flagnout s tim ze za rohem ten typek ma hownage/uk nafarmeneho typka co me sjede? :D v peacezone je mi debuffovani u ** :D ale resit den co den decka co u toho sedej celej den a nemaj na praci nic jineho nez behat a debuffovat v bazlive nadeji ze budou mit "fair pvp" tak to me vskutku neba xD

tak bud nonstop flagnutej a buff ti neda :-)

Sudz
03-01-2018, 17:47
debuf u gk/vlakování je klasická známka že ten dotyčnej je v tiltu, protože nemá na to tě vyndat. Klidně bych byl pro ten toggle i když je pravda, že aktiv supporti co takticky přehazuji například pov/pow potom přijdou o podstatnou část náplně v pvp.

hugotoxxx
04-01-2018, 03:52
Fabio sice jsi vylízanej ko kot , ale musím s tebou souhlasit :D :D

Ludvajs
07-01-2018, 22:08
Pekne zavest do hry takovou vec ktera drasticky zmeni hru pro support chary. Opet se ukazuje ze si nektere klany dokazi vybrecet zmeny dle libosti aniz by probehlo regulerni hlasovani. Takze supporti hura vsichni udelat novou postavu a naexpit si ji aby jste si zahrali...
GG rly

Kane
07-01-2018, 22:20
jak to ymeni hru pre suport chary? Ci myslis debufovanie pri GK?

Ludvajs
08-01-2018, 08:47
Destro má frézu, nekro má death spike, wc má drain, pp má buffy. Ano i přebafování je součást hry. To že jste uplakani solisti je váš problém. Kdyby jste to aktivní pp, wc, se vzali do party a nechovali se jako by vám lokace patřila nedostával bys rebuff.

Kane
08-01-2018, 09:15
Destro má frézu, nekro má death spike, wc má drain, pp má buffy. Ano i přebalování je součást hry. To že jste uplakani solisti je váš problém. Kdyby jste to aktivní pp, we, se vzali do party a nechovali se jako by vám lokace patřila nedostával bys rebuff.

stačilo len napísať, že si mimo...