PDA

View Full Version : Seven Sign



McAwesome
06-11-2017, 10:38
Zdravim, mam dotaz ohledne Seven Signs. Kdyz jsem prispel v prvni fazi Seal Stony Pristovi of Dawn, dostanu za to cim jsem prispel Ancient Adena? Diky za odpovede ;-)

Sroubek
06-11-2017, 10:46
Zdravim, mam dotaz ohledne Seven Signs. Kdyz jsem prispel v prvni fazi Seal Stony Pristovi of Dawn, dostanu za to cim jsem prispel Ancient Adena? Diky za odpovede ;-)

jop

kubajz
06-11-2017, 11:05
když už je tu založen topic na toto téma, napadá mě také něco na co bych se rád zeptal..
Pro můj dotaz použiji příklad..
Registruji se u Dusku, během registrovací periody dám duskovi nějaké kameny, ale dusk prohraje.
Otázka zní dostanu kameny až příště dusk vyhraje? Kdyby dusk vyhrál hned tu periodu kdy jsem se zaregistroval tak je tam nějaký bonus kterým se násobí množství AA, nebo je to stejné jako kdybych vlozil kameny ve výherní periodě?

Díky :)

uNiquii
06-11-2017, 11:19
když už je tu založen topic na toto téma, napadá mě také něco na co bych se rád zeptal..
Pro můj dotaz použiji příklad..
Registruji se u Dusku, během registrovací periody dám duskovi nějaké kameny, ale dusk prohraje.
Otázka zní dostanu kameny až příště dusk vyhraje? Kdyby dusk vyhrál hned tu periodu kdy jsem se zaregistroval tak je tam nějaký bonus kterým se násobí množství AA, nebo je to stejné jako kdybych vlozil kameny ve výherní periodě?

Díky :)

1. Nedostaneš to, prostě to provaříš
2. Není tam bonus. Pořád stejné množství

LordTazz
06-11-2017, 15:19
1. Nedostaneš to, prostě to provaříš


Ty AAčka by měl dostat, až vyhraje jeho strana.

kubajz
07-11-2017, 07:53
taky si myslím

Sneaky
07-11-2017, 13:47
Berte to jako periodu, kde se týden soutěží a ta strana, která vyhraje shrábne vše. Ta co prohraje naopak vše ztratí.
Ale je možné, že jste zažili různé servery. Už se Vám někdy stalo, že Vám to pak zpětně dalo AA? Mě teda nikdy :)

Lean
07-11-2017, 13:56
Berte to jako periodu, kde se týden soutěží a ta strana, která vyhraje shrábne vše. Ta co prohraje naopak vše ztratí.
Ale je možné, že jste zažili různé servery. Už se Vám někdy stalo, že Vám to pak zpětně dalo AA? Mě teda nikdy :)me jo, tady na de

fat12
07-11-2017, 14:28
Furt ty AA máš uložený u Dawna nebo Duska. Jen musíš počkat až vyhraje a pak je vybrat.

Sneaky
07-11-2017, 20:24
me jo, tady na de
tak to je pro prohrané dobrá zpráva :) teď aby zamakali na festivalu