PDA

View Full Version : Solved Qesty na reputaky



bagetak
02-11-2017, 20:23
mohl bych se zeptat jake jsou odmeny za tyto qesty ? A Clan's Fame A Clan's Prestige A Clan's Reputation
odmeny z bosu jsem nejak neresil ale dnes jsem odevzdaval tyrannosaurus claw a dostat v prepoctu asi 15 za jeden me prislo malo kdyz jsem hledal na forkach tak sem nasel na jednom ze by mela byt odmena 30 za jeden a kdyz odevzdam 10 tak navic 120 reputaku a tolik jsem vazne nedostal, nikde jsem nenasel tady na forku jak je to nastavene tak jestli by to mohl nekdo napsat semka

bagetak
06-11-2017, 21:05
mel jsem 22 qest itemu tyranosaurus claw, dostal jsem cca 340 bodu prumer okolo 15 bodu za jeden item, zda se mi to malo,
co jsem hledal na jinych strankach treba lineage.cz tam maji odmena 50 reputaku psanou za jeden claw, na l2wiki je psane 30 za jeden claw plus 118 za kazdy 10ty

jelikoz jsem nikde nenasel primo pro interlude informace tak bych se chtel zeptat jestli je to spravne tak jak to je ted nastavene, co si pamatuju z jinych serveru tak to byvalo 50 za jeden claw

Teclis
07-11-2017, 15:54
Za kazdy quest item z tyraka je 15 reputakov. Plus ked odovzdas viac ako 10(vratane) je tam bonus 59 reputakov, takze najviac sa oplati to odovzdavat po 10.
Za RB je od 279 - 689 v zavislosti od toho o ake ide RB.