PDA

View Full Version : Wall Hack



Killers
02-11-2017, 13:49
No jenže to je právě ono, za dob LE bylo WH téměř to jediné jak se dalo tak trochu podvádět. Pochopitelně to měl kde kdo, jen se o tom moc nevědělo. V té době nebyla ani žádná možnost jak to blokovat. Dnes tu ta možnost je, ale jak jsem ti už psal nadělá to víc škody než užitku.



Ahoj Šroube,
co se týče toho WH, sám píšeš, že to byl dřív podvod. Co se tedy najednou změnilo? Však to docela zásadně ovlivňuje herní strategii. Argument, že to můžou mít všichni, je jako kdyby si říkal, že všechny neopravené bugy na serveru můžou taky využívat všichni a proto je nebudeš opravovat. WH velmi ovlivňuje herní strategii např. u WBček, případně CATA a jiná místa, kde je spousta stěn a předmětů. Takticky chceš projít na určité místo, aby si nešel přes oblíbené fleky enemy a i když tě v životě nemohli vidět tak si doběhnou huntit pety atd. U WB chceš jít jinou cestou aby si tě nikdo nevšiml a nakonec zjistíš, že o tobě vědí už z giranu. To rovnou můžeš předělat textury na průhledné a je vyřešeno. Určitě vývojáři nedělali stěny proto aby si skrz ně mohl vidět.
Třeba mi tu tedy vysvětlíš, jaké pozitivum tato úprava má?
A vůbec to není o tom kdo kdy dostal na ***** atd.... Proč se tedy nesmí botit, když bota si může taky každý stáhnout?
Ber to prosím jako konstruktivní kritiku a ne jako osobní atak, pouze o tom chci s tebou diskutovat a třeba se dobereme nějaké vzájemné shody.
Dík
Killers/Format

Sroubek
02-11-2017, 14:02
Dovolil jsem si z toho udělat nový topick, vyjadřoval jsem se k tomu na vícero místech, tak ať to má své vlákno. Zachvilku ti sem přilepím svůj názor.

Sroubek
02-11-2017, 14:11
Upřímně nemám WH rád, ale je tu několik úskalí, která se dříve nemuseli řešit. Kdyby to bylo o tom jen zablokovat WH neváhám ani vteřinu, bohužel jak asi dobře víš, WH není nic jiného než vypnutí textur a ponechání drátového modelu. Toto je provedeno úpravou klienta. Bohužel soubory které jsou na to třeba upravit, jsou používány i pro mnoho jiných užitečných modifikací. Dnes má téměř každý hráč svůj systém nějak vyladěn a používá ho na všech serverech.

V minulosti jsme zde měli velkou řadu souborů blokovaných proti změnám, ano nešel WH, ale vyvolalo to velkou vlnu nevole, řada lidí dokonce na základě tohoto omezení odešla ze serveru. Proto jsme na tomto serveru chtěli zkusit mnohem mírnější taktiku co se omezení týká. Omezili jsme pouze věci o kterých je známo že mění zásadně funkce klienta.

Shrnuto podtrženo asi chápeš, že to je celkem nelehká situace. Když bloknu WH nadělám tím spoustu nepříjemností, u WB si holt dají klany čumpety po cestě, Cata můžeš udělat to samé. Nerozporuji to co píšeš, máš pochopitelně pravdu, ale když si to dám na "misky vah", tak se mě to kloní k tomu WH neřešit... snad je ti můj postoj jasnější. Mluvím tu o mém postoji, ale myslím to za celý team.

Lean
02-11-2017, 15:20
Nauc se prosim psat hold-t spravne

//Sroubek: dík za upozornění

LordTazz
02-11-2017, 15:32
A já za to na prvnim DEčku dostal perma ban, no to potěší :P

NarcisSally
03-11-2017, 00:05
Jakozto nezaujaty bych poprosil vypsat veci, ktere by nebylo mozne s bloklym WH upravovat.

Diky tomu by se dalo dale diskutovat jak s WH nalozit.

glycerin
03-11-2017, 08:51
Nechápu proč Vám to najednou tak moc vadí. Je to stejné pro všechny a upřímně zakazovat něco v průběhu serveru je nesmysl pokud to nějak zásadně neovlivní hru a že WH ji opravdu moc zásadně neovlivňuje.

Lumpicek
03-11-2017, 14:09
:D docela vtipné... Pokud WH neovlivňuje hru pak tedy nechápu proč se za něj na starém DE dostávaly Permy. No v tom případě jsou povoleny i ostatní úpravy které nezachytí Guard :)

uNiquii
03-11-2017, 14:16
:D docela vtipné... Pokud WH neovlivňuje hru pak tedy nechápu proč se za něj na starém DE dostávaly Permy. No v tom případě jsou povoleny i ostatní úpravy které nezachytí Guard :)


Již před startem bylo řečeno, že vše co ti dovolí hra dostat se do hry je povoleno, to co je zamezeno tak s tím hru nespustíš.

Třeba můj milovaný assist na vlnovce je zakázan :(

Lumpicek
03-11-2017, 14:45
Již před startem bylo řečeno, že vše co ti dovolí hra dostat se do hry je povoleno, to co je zamezeno tak s tím hru nespustíš.

Třeba můj milovaný assist na vlnovce je zakázan :(


V tom případě stačí systém hry upravit do takové formy aby si hru spustil. Nic ve zlém ale taková hra ztrácí význam.

Systém donatu si v tomto případě podřezal větev.

1. Do hry kde jsou povoleny (Hacky / úpravy na úrovni hacku) Nebude inteligentní člověk investovat zbytečně peníze.
2. S botem si jednoduše obejdeš systém a do hry se dostaneš a na DECka si prostě vyděláš.
3. V tom horším případě, kdy budeš tímhle stylem vydělávat, pak nepotřebuješ DECka a vše si prostě nafarmíš.

= Hra ztrácí význam a umře to stejně jako poslední DE...

Sroubek
03-11-2017, 14:54
:D docela vtipné... Pokud WH neovlivňuje hru pak tedy nechápu proč se za něj na starém DE dostávaly Permy. No v tom případě jsou povoleny i ostatní úpravy které nezachytí Guard :)

Očividně jsi nečetl ani řádku o tom co jsem psal...

Sroubek
03-11-2017, 14:56
V tom případě stačí systém hry upravit do takové formy aby si hru spustil. Nic ve zlém ale taková hra ztrácí význam.

Systém donatu si v tomto případě podřezal větev.

1. Do hry kde jsou povoleny (Hacky / úpravy na úrovni hacku) Nebude inteligentní člověk investovat zbytečně peníze.
2. S botem si jednoduše obejdeš systém a do hry se dostaneš a na DECka si prostě vyděláš.
3. V tom horším případě, kdy budeš tímhle stylem vydělávat, pak nepotřebuješ DECka a vše si prostě nafarmíš.

= Hra ztrácí význam a umře to stejně jako poslední DE...

To snad nemůžeš myslet vážně, co jsi tu napsal?

Lumpicek
03-11-2017, 15:12
Myslím to smrtelně vážně, od doby co vím, že tu tyhle úpravy fungují, tak jsem neposlal ani korunu. A to se bohužel nezmění. Celá hra je aktuálně o tom kdo vidí skrz více více textur a kdo má lépe upravený systém... žádný moment překvapení a vyrovnaného PVP... Nejsmutnější je, že už dost lidí přesně z tohoto důvodu odešlo...

Sroubek
03-11-2017, 15:15
Myslím to smrtelně vážně, od doby co vím, že tu tyhle úpravy fungují, tak jsem neposlal ani korunu. A to se bohužel nezmění. Celá hra je aktuálně o tom kdo vidí skrz více více textur a kdo má lépe upravený systém... žádný moment překvapení a vyrovnaného PVP... Nejsmutnější je, že už dost lidí přesně z tohoto důvodu odešlo...

To co jsi napsal předtím mi nedává moc smysl. Donate pro nás není prioritou, takže pokud tě to neodvedlo od hraní, tak u mě dobrý. Ten problém nafukuješ není to tak dramatické, jak se tu snažíš uvést.

fat12
03-11-2017, 15:22
Já v tom vidím jen jednu věc. Ownage jsou noobové a prohrávají pvp i když mají zerg. Do toho jste jim vzali bsoe. Stejně furt nechápu proč to na 16x rate používají. :D Takže se tady snaží udělat špatnou atmosféru a chovají se jako když jim celý server ubližuje... :D

klingistan
03-11-2017, 16:17
Lumpicek ma v niecom urcite pravdu. Wallhack ZASADNE meni tu hru, pretoze moment prekvapenia je pri pvp jednym z najvacsich faktorov.
Osobne to nepouzivam, pretoze tym hra pre mna straca iste caro, kvoli ktoremu tu hru hrame nie?

glycerin
03-11-2017, 16:27
Vy jste hrozne ublizeny :D moment prekvapeni u mass pvp neudelas ani nahodou, vsude ma kazda strana milion no klan postav se kteryma se koukaji kde kdo je...

To by jsi mel videt nejmenovane servery co se da vsechno do system dat za upravy a to jsou teprve veci, ktere ti ovlivni hru ....

morales
03-11-2017, 16:27
ja se o wallhacku dozvedel poprve na minulem DE kdyz ho pouzivali ownage xD

fat12
03-11-2017, 16:34
Vy jste hrozne ublizeny :D moment prekvapeni u mass pvp neudelas ani nahodou, vsude ma kazda strana milion no klan postav se kteryma se koukaji kde kdo je...

To by jsi mel videt nejmenovane servery co se da vsechno do system dat za upravy a to jsou teprve veci, ktere ti ovlivni hru ....

Možná je sere, když chodí huntit pety a subky do fogu, že o nich enemy vědí dřív a stíhají to odlognout... :D

Gogliostron
03-11-2017, 17:43
A co zoom hack. Ten je tady už od dob DarkAngels (a možná déle), chvilema to bylo někde zakázaný, chvílema ne.
Když zakážete dráťák, tak stejně půjde koukat skrz stěny pomocí zoomhacku... pamatuju že se to jailovalo na CS když někdo natargetoval někoho, koho by neměl vidět a takový srandy...

Tím chci říct, že mi příjde že tohle řešit v dnešní době nemá moc smysl...

yLogy
03-11-2017, 18:24
Ked už je tu toľko odborníkov.
Dá sa nejako upraviť nejaký súbor aby som vedel používať napríklad Q W E R tlačítka na klávesnici na klikanie skillov?

Viem to remapnut vo windowse ale to je potom všade tak a je to nepraktické a na zmenu treba restartnut celý systém.
Eventuálne existuje nejaký soft ktorý to remapne iba pre určité aplikácie.

uNiquii
03-11-2017, 19:25
V tom případě stačí systém hry upravit do takové formy aby si hru spustil. Nic ve zlém ale taková hra ztrácí význam.

Systém donatu si v tomto případě podřezal větev.

1. Do hry kde jsou povoleny (Hacky / úpravy na úrovni hacku) Nebude inteligentní člověk investovat zbytečně peníze.
2. S botem si jednoduše obejdeš systém a do hry se dostaneš a na DECka si prostě vyděláš.
3. V tom horším případě, kdy budeš tímhle stylem vydělávat, pak nepotřebuješ DECka a vše si prostě nafarmíš.

= Hra ztrácí význam a umře to stejně jako poslední DE...


Kámo, necham tě trochu pouvažovat. Když teda donate nebude, protože si každý koupí DEC za adeny, tak odkud si je kurňa koupí, když to nikdo nedonatne? Ahaaaaa
Vyblil jsi stejnou kravinu jako jsou všechny tvé příspěvky.

Pěkný večer přeji,

uNiquii.

Soheal
03-11-2017, 19:55
Ked už je tu toľko odborníkov.
Dá sa nejako upraviť nejaký súbor aby som vedel používať napríklad Q W E R tlačítka na klávesnici na klikanie skillov?

Viem to remapnut vo windowse ale to je potom všade tak a je to nepraktické a na zmenu treba restartnut celý systém.
Eventuálne existuje nejaký soft ktorý to remapne iba pre určité aplikácie.

nez se lognes si dej initialize

http://leteckaposta.cz/565865472
(http://leteckaposta.cz/565865472)

Ecthe
03-11-2017, 20:31
lol vam vadi nejake wh, kdyz se tu klidne pouziva neopron :D

Kane
03-11-2017, 21:53
lol vam vadi nejake wh, kdyz se tu klidne pouziva neopron :D

neopron?

Alanies
03-11-2017, 22:16
Také na prvním DE kvůli WH zabanovali část lidí z klanu(HYA), ale co bylo bylo. Nevidím jediný problém u WH. A nejlepší když brečí potrefená husa...
Za mě Šroube +1, že máš sílu na tenhle typ lidí...

Ecthe
03-11-2017, 22:25
neopron?


lol vam vadi nejake wh, kdyz se tu klidne pouziva neophron :D

/fixed :)

ElectroOW
04-11-2017, 02:03
Treemane jednou tva strana vyhrava a hned ti narostlo ego az nekam k nebesum :D vzpomen si na minulem DE jaky to byl trapas :D

fat12
04-11-2017, 02:27
Treemane jednou tva strana vyhrava a hned ti narostlo ego az nekam k nebesum :D vzpomen si na minulem DE jaky to byl trapas :D

To byl no. Jak jste nikoho ze startu nedávali a počkali si, až to top clany leavnou a nahamtali jste si WB šperky. :D S tím egem trochu pomlč. Všichni víme jak dopadl předposlední Baium. Takové řeči, že prohráváme a pak jak vám sklaplo. :D V takové situaci se ukazuje charakter, brouku. :)

Lumpicek
04-11-2017, 03:26
Kámo, necham tě trochu pouvažovat. Když teda donate nebude, protože si každý koupí DEC za adeny, tak odkud si je kurňa koupí, když to nikdo nedonatne? Ahaaaaa
Vyblil jsi stejnou kravinu jako jsou všechny tvé příspěvky.

Pěkný večer přeji,

uNiquii.

Nechám tě znovu přečíst si můj příspěvek... Píši o následcích jak donate umře jelikož si přes Bota všichni všechno nafarmí a následně to lidi quitnou... Ne o tom, že DECka neexistují. A laskavě buď slušný :) chápu, že ti vadí tento příspěvek, jelikož bez WH už evidentně hrát neumíš a tento příspěvek ohrožuje tvé EGO a existenci na serveru :). BTW raději nepiš nic, pokud se zde hodláš jen povyšovat a urážet.

morales
04-11-2017, 15:23
nerekl bych ze je tady tolik botu.......lidi ve farm lokacich mi prijdou aktivni.... low lokace teda neprochazim ale tam stejne tolik nevydelas.... rikas jak vsichni boti... muzes to trochu rozvest? kde treba ty botery vidis? takhle to akorat vypada ze kopes kolem sebe protoze ti neco nejde...

hugotoxxx
04-11-2017, 16:16
Co bylo, bylo. akorát OW zůstanou na vždy stejný..... ubrečení a čekající až jim leavnou enemy aby naspali "vyhráli jsme další DE". Do té doby samé fnuk fnuk (nemířim to na některé jedince, ale na celek)

Kane
04-11-2017, 18:23
Co bylo, bylo. akorát OW zůstanou na vždy stejný..... ubrečení a čekající až jim leavnou enemy aby naspali "vyhráli jsme další DE". Do té doby samé fnuk fnuk (nemířim to na některé jedince, ale na celek)

co ten tvoj napad ist do Pride a urobit solidnu tretiu stranu? Asi len kecy alebo? Ci uz no ballz a radsej sa budes hrat na pana s uknown za ritou? Radsej tu nevykrikuj lebo sa strapnis viac ako unique...

Lean
04-11-2017, 20:57
co ten zabanovanej kluk tu porad otravuje :D

uNiquii
04-11-2017, 21:01
Jsem uNiquii a ne unique. Nevím jak jsem se ztrapnil?:( tim ze jsem dal dokupy schopny clan? Kurde to jsem trapak teda

WRAlth
06-11-2017, 00:29
co ten tvoj napad ist do Pride a urobit solidnu tretiu stranu? Asi len kecy alebo? Ci uz no ballz a radsej sa budes hrat na pana s uknown za ritou? Radsej tu nevykrikuj lebo sa strapnis viac ako unique...

To by se vám hodilo, abychom oslabili Uni, vznikli 2 low strany, které přejedete a potom budete mastit ego, viď? :) Buďte rádi, že máte konečně silného protivníka a není nouze o pvp.

Timi
06-11-2017, 05:51
Poslete mi nekdo odkaz do pm.
Kdyz uz to muze pouzivat kazdy.

E: Dovedete si predstavit, ze nam policajti prestanou davat pokuty za prestupky, jenom proto, aby se nesetkali s vlnou nevole?
Proc se uprednostnuji "hraci", kteri nehraji fer, pred temi, kteri si vse vydrou poctivou cestou?

uNiquii
06-11-2017, 08:17
Poslete mi nekdo odkaz do pm.
Kdyz uz to muze pouzivat kazdy.

E: Dovedete si predstavit, ze nam policajti prestanou davat pokuty za prestupky, jenom proto, aby se nesetkali s vlnou nevole?
Proc se uprednostnuji "hraci", kteri nehraji fer, pred temi, kteri si vse vydrou poctivou cestou?

Co si zrovna ty vydřeš poctivou cestou?
WH ti farmu gremlinů vážně neulehčí :X

vcut
06-11-2017, 09:57
At ma kdo argument jakykoliv, proste je to cheat, ktery v te hre nema co delat.

Timi
06-11-2017, 10:35
Co si zrovna ty vydřeš poctivou cestou?
WH ti farmu gremlinů vážně neulehčí :X

Hmm... Ono vlastne vubec neni spatny, kdyz te hraci neznaji :D

NarcisSally
06-11-2017, 14:46
Ikdyz je to v prubehu serveru, tak at se WH zrusi. O cem pak jsou PvP? O koukani z Giranu do FoGu, aby se slo na enemy?

Lean
06-11-2017, 15:25
nikoho aktivniho wh nedostane do nevyhodne situace

filimon
06-11-2017, 18:31
nikoho aktivniho wh nedostane do nevyhodne situace
A proto ho pouzivas?

Lean
07-11-2017, 00:04
A proto ho pouzivas?

Já tu používám daleko horší veci než je nějaky hloupý wh

klingi2k15
07-11-2017, 09:38
nikoho aktivniho wh nedostane do nevyhodne situace
dobry bullshit :D takze moment prekvapenia a nacasovania neexistuje... napr. pvp vo fogu parta (s wh) vs parta (bez wh) (nehram tu tak neviem ci nejake take vobec je) "ok teraz stop farm na minutu, idu k enemies za 3..2..1.. dame si s/d a potom budeme pokracovat" :D

EauRouge
07-11-2017, 11:34
Tak ak to je povolene, to rovno pridajte do default systemu, aby ti co to chcu tak to mohli pouzivat. Tak je podla mna vela ludi v nevyhode, nie kazdy vie ze to existuje a da sa to pouzivat - napriklad ja doteraz :D alebo mi aspon poslite link :D

Lean
07-11-2017, 14:23
dobry bullshit :D takze moment prekvapenia a nacasovania neexistuje... napr. pvp vo fogu parta (s wh) vs parta (bez wh) (nehram tu tak neviem ci nejake take vobec je) "ok teraz stop farm na minutu, idu k enemies za 3..2..1.. dame si s/d a potom budeme pokracovat" :D
enemy tam jde s cilem si zafajtit a je jedno zda vyhraje ci ne, proste zabava.

Kane
08-11-2017, 11:07
Chlapci tu pouzivaju radar a assist cez interface a vy tu idete riesit WH? Ake usmevne...

Fuzz3R
08-11-2017, 18:35
Chlapci tu pouzivaju radar a assist cez interface a vy tu idete riesit WH? Ake usmevne...
si hodne mimo co pises zadny radar ani ass prez interface nemame

#kanejemimo

WRAlth
08-11-2017, 22:10
Chlapci tu pouzivaju radar a assist cez interface a vy tu idete riesit WH? Ake usmevne...



:D :D :D :D A kdo ho má? Já bych ho i bral, nemáš link?