PDA

View Full Version : PI drop VoP



ochrikk
01-11-2017, 14:30
Zvýšit šanci na drop amuletu VoP nebo naspawnit více mobů, farmili jsme tam xx hodin a ani jedna nepadla, na serveru jsou celkem 2x tyto amulety a od te doby snad nikomu nepadl což je divné, nemohlo se něco stát s dropem při nějakem rr?

Sroubek
01-11-2017, 14:32
Nepravděpodobné, ale prověříme. To padá jen z těch leaderů skupinky jestli se nepletu?

ochrikk
01-11-2017, 14:35
Nepravděpodobné, ale prověříme. To padá jen z těch leaderů skupinky jestli se nepletu?

ano padá to s Ornithomimus (80)za tu dobu co tam chodíme máme několik desítek SB a amuletu všeho druhu ale ta VoP prostě nepadne.

boda1993
01-11-2017, 17:55
ano padá to s Ornithomimus (80)za tu dobu co tam chodíme máme několik desítek SB a amuletu všeho druhu ale ta VoP prostě nepadne.

VOP padá uplně vpohodě stejně jako ostatní knihy jen je tomu prostě potřeba dát čas , kdyby nepadalo tak by to snad na serveru nebylo ne ? je to prostě zasranej Random nic víc

ochrikk
01-11-2017, 18:00
VOP padá uplně vpohodě stejně jako ostatní knihy jen je tomu prostě potřeba dát čas , kdyby nepadalo tak by to snad na serveru nebylo ne ? je to prostě zasranej Random nic víc

ahaaa čas, lidi už tam nechcou chodit jsme znechuceni PIckem, travime tam několik hodin denně a prostě nepada

fat12
01-11-2017, 18:03
Stejně jako vy to museli dropovat i ty co to už mají. Bylo by to dost nespravedlivé a nefér vůči nim nemyslíš? To, že nemáte štěstí není problém serveru a nastavení. Když jsme dropovali Cleanse, taky jsme tam byli 8 hodin. Pak náhodně jiný den jsme zabili toho moba a spadl nám 2. během 1min. To je něco podobného jak kdybych chtěl změnit drop u RB, aby mi konečně nepadali keye, ale aby mi padl nějaký full drop.

ochrikk
01-11-2017, 18:09
Stejně jako vy to museli dropovat i ty co to už mají. Bylo by to dost nespravedlivé a nefér vůči nim nemyslíš? To, že nemáte štěstí není problém serveru a nastavení. Když jsme dropovali Cleanse, taky jsme tam byli 8 hodin. Pak náhodně jiný den jsme zabili toho moba a spadl nám 2. během 1min. To je něco podobného jak kdybych chtěl změnit drop u RB, aby mi konečně nepadali keye, ale aby mi padl nějaký full drop.


jenom 8 hodin? kámo my tam byly snad 50hodin celkově už

ochrikk
01-11-2017, 18:10
a nebo by nám musel poslat Barthy bootersky script na to PI 8)

Ecthe
01-11-2017, 18:30
Barthy uz tu prece nehraje, venuje se pneumatikam a rodine. :D

WRAlth
02-11-2017, 00:11
jenom 8 hodin? kámo my tam byly snad 50hodin celkově už

Dával jenom příklad. Momentálně jsme zjistili, jak je PIčko hodně dobrá, easy farma a jelikož od nás nikdo nefarmil tímto stylem, jakým se to má farmit. Tak tam chodíme každý den na hodinku-dvě pofarmit a i my jsme museli štěstí naproti a VOPko nakonec padlo. Třeba už taky padne. :)