PDA

View Full Version : Dimensional rift



Zakk
28-10-2017, 22:52
Caute potrebuju radu ohledne riftu chci chodit zabijet anakazela 78 pamatuju si driv ze sel vysolovat s jednim destrem ale dnes jsem to zkousel a nezabil jsem ho poprosil bych o radu nebo navod jak nato pokud ho uz nekdo zabil tak s jakyma buferama a kolik destru tam bylo dekuju za odpoved jakoukoliv

Sneaky
28-10-2017, 22:59
A v jakém složení jsi tam šel, včetně výbavy?

Zakk
28-10-2017, 23:05
dva destrove oba S sperky,tallum set +3,Dragon slayer bd wc s covkem a SE jde o to ze jsem se neuvampil nechapu to a kdyz jsem se ptal lidi sami nevedeli jak je nastavenej tady rift :-( proto sem pisu jinak bych to tu nezakladal popripade dolognout sws a uvampim se? nebo stejne to bude malo?

fat12
29-10-2017, 02:05
Problém bude. že nemáš earth a hunter od sws + IM s focusem. Dragon slayer je na *****. :D

WRAlth
29-10-2017, 08:20
Full buff: SWS (Champion, Renewal, Earth, Hunter)
BD (Fury, Fire, Vampire)
WC (chov, war chant)
Kočka
Berseker spirit (zerk)

a měl by jsi to zabít, pokud by moc nakládal, tak si dej od WC Earth chant místo War chant. Popřípadě ještě vynechat zerk. Nevím jak nakládá. GL

kubajz
30-10-2017, 09:01
Jak píše fat12, potřebuješ co nejvyšší kritikal rate aby ses vyvampil. Dance of vampire je ti takřka k ničemu když nekrituješ =)
Můžete někdo podat info, zda-li je to možné ho v jednom destru na fullbuffu a s jakym EQ vysolovat?

Díky a GL