PDA

View Full Version : Autoclicker



NarcisSally
27-10-2017, 07:01
Chtel bych se zeptat, jak je to s Autoclickerem?
Napr. kdyz predelavam 7k Animal Skinu na Leather, tak bych ho nemusel klikat sam, ale zapl bych autoclicker.

Jde mi o to, abych za to nemel ban, to by me mrzelo.

MrCrow
27-10-2017, 07:14
7k je ještě v pohodě, to je tak 15 min práce. 35k je horších, no :D Ale souhlas, že "adenky" by někdy bodly :) Zatím to řeším makrem na myši.

Lean
27-10-2017, 08:03
Žádného klikera sem tu nerozjel. Jediný co funguje je karmou na klávesnici nebo myši

Ravenn
27-10-2017, 10:07
Já to klikám postupně,když jsem v Giranu, přijdu k trpošovi , za 30s mu vyplácám manu a běžím dál :) ale nějaký povolený "hack" by se hodil:D

NarcisSally
27-10-2017, 17:39
Nechci je radsi ani zkouset, pokud nebudu vedet ze to nebude problem.


Já to klikám postupně,když jsem v Giranu, přijdu k trpošovi , za 30s mu vyplácám manu a běžím dál :) ale nějaký povolený "hack" by se hodil:D
Proto sedim v TLM robe, aby si lidi mohli craftit co nejvic :)

hugotoxxx
29-10-2017, 15:01
hosi mi mame 350 000 AB, 350 000 Aminal skin atd ..... taky by se hodil klicker, je tedy nejaky ktery by mohl zachranit moji mysku ? :D PS mam nahradni mys kterou pouzivat na craft :D :D :D

NarcisSally
29-10-2017, 23:31
hosi mi mame 350 000 AB, 350 000 Aminal skin atd ..... taky by se hodil klicker, je tedy nejaky ktery by mohl zachranit moji mysku ? :D PS mam nahradni mys kterou pouzivat na craft :D :D :D

Autoclickeru je nekolik, jen nevim jak reaguje server guard na takovy program

ujonexus
15-11-2017, 15:39
Autoclickeru je nekolik, jen nevim jak reaguje server guard na takovy program

Skusal som mnozstvo roznych programov, ktore pod OS funguju (jednoduche softwarove autoklikanie), ale akonahle som v hre, ani jeden nereaguje.
Tiez by ma zaujmala tato otazka a ako to riesia ostatny hraci, ked vidim ake velke mnozstvo materialu musim denne spracovavat. Funguje niekomu nejkay program ?
Nerad by som obetoval nie prilis lacnu mys, ked existuje jednoduchy sposob ako ju posetrit.

Kane
16-11-2017, 10:10
Bud sa Sroubek rozhodol venovat vytazok z donatu na nakup novych mysi pre vsetkych crafterov alebo neviem... Lebo fakt je to demencia klikat 2k x ked idete postavit 1 gunu. Adenky by mali byt povolene, nevidim nejaky vazny dovod preco by nemali byt lebo sa nedaju zneuzit na afk botenie atd...

cozeco
16-11-2017, 11:40
coz o to clicker my funguje. Ale ten matros jako solista se shani tezko

Lean
16-11-2017, 11:57
Bud sa Sroubek rozhodol venovat vytazok z donatu na nakup novych mysi pre vsetkych crafterov alebo neviem... Lebo fakt je to demencia klikat 2k x ked idete postavit 1 gunu. Adenky by mali byt povolene, nevidim nejaky vazny dovod preco by nemali byt lebo sa nedaju zneuzit na afk botenie atd...
Pokud by sis š tim vyhrál a měl více počítačů tak v pohodě dalo

krillicane
17-11-2017, 07:39
Razer Synapse, nahraj si macro jako klik mysi - nastav si makro na nejake tlacitko - zapni si to na Toggle continuous playback on/off a mas autoclicker. Teda za predpokladu ze mas Razer hlodavce. Ale predpokladam, ze tohle budou umet vsichni vyrobci co umoznuji makra...

ujonexus
20-11-2017, 10:17
Bohuzial u Logitech softwaru sa neda do macra nahrat klik, len tlacitko z klavesnice, sice neviem z akeho dovodu, ale touto cestou si asi nepomozem.