PDA

View Full Version : Closed PI a Elrokian Trap



fat12
25-10-2017, 18:54
Zdravím, chceme si zabíjet T-rexe a bohužel zjišťujeme:
a) Spawn T-rexů je špatný, dnes se spawnili pouze 2 na celém PI a dokonce jen 1 druh
b) T-rexové jsou o mnohem těžší a nejdou lehce sundat
Proto jsme se rozhodli udělat si Elrokian Trap, který má T-rexovi snižovat staty, aby byl lehčí. Bohužel, po použití to nemá žádný efekt. Co jsem se díval na internet a na videa, má to mít úplně jiný vizuální efekt a T-rex má být pomalejší a nevím co vše mu to má dalšího udělat. Psal jsem si s GM Diaz, aby to šel otestovat a uznal, že je něco špatně. Takže navrhuji, opravte Elrokian Trap nebo upravte T-rexe a nebo nejlépe udělejte stejné PI jako na minulém DE, protože to fungovalo dobře. Děkuji za odpověď.

Diaz
25-10-2017, 20:16
Abych to trochu uvedl na pravou míru, Elrokian Trap je nefunkční. PI je v pořádku.

Teclis
25-10-2017, 21:22
Zdravím, chceme si zabíjet T-rexe a bohužel zjišťujeme:
a) Spawn T-rexů je špatný, dnes se spawnili pouze 2 na celém PI a dokonce jen 1 druh
b) T-rexové jsou o mnohem těžší a nejdou lehce sundat
Proto jsme se rozhodli udělat si Elrokian Trap, který má T-rexovi snižovat staty, aby byl lehčí. Bohužel, po použití to nemá žádný efekt. Co jsem se díval na internet a na videa, má to mít úplně jiný vizuální efekt a T-rex má být pomalejší a nevím co vše mu to má dalšího udělat. Psal jsem si s GM Diaz, aby to šel otestovat a uznal, že je něco špatně. Takže navrhuji, opravte Elrokian Trap nebo upravte T-rexe a nebo nejlépe udělejte stejné PI jako na minulém DE, protože to fungovalo dobře. Děkuji za odpověď.

Ahoj,
a) V podstate na celom PI (az na par vynimiek) to funguje tak, ze kazdy spawn sa sklada z 3-4 druhov mobov, z ktorych spawne vzdy len 1 druh. Po zabiti sa nasledne nahodne generuje ktory druh respawne. Takze na to aby sa ti spawnol T-rex staci zabijat moby na jednom z jeho spawnov a casom spawne.
b) Videl som tam behat nejednu partu, ci uz mage alebo fighter a nevyzerali ze by s tym mali nejaky problem - prave naopak, miestami sa mi zdalo ze to davaju az moc na pohodu, predsalen je to endgame lokacia tak by to nemalo byt uplne easy. Staty tych mobov su spravne.
S elrokian trap mas pravdu - ten nefunguje ako ma. Problem je tam vo viacerych veciach co sa tyka implementacie do vsetkych troch casti core - toto je velmi rizikove a uprimne povedane, zatial tam mame veci s vyssou prioritou. (zatial si prvy kto poukazal na Elrokian trap za 2 servery)
Bohuzial musim priznat, ze PI na minulom DE bolo uplne ale uplne tragicke. Moby len tak postavajuce, zle skupinky, niektore moby ani len nespawnili. A ked si nahodou do nejakeho hitol, tak sa po tebe rozbehlo vsetko v rangi 1500 co malo nohy. Bohuzial na predoslom DE sme sa nedostali k jeho oprave.
Pre tento server to bola uz pred zaciatkom jedna z top priorit. Bohuzial opravit elrokian trap do takej formy aka by mala byt nie je v sucasnosti v nasich moznostiach, ale pozriem sa ci by sa nou nedalo spravit aspon nieco.

fat12
25-10-2017, 22:40
Děkuji za informace. Škoda, že trap nefunguje a nebudete to více opravovat. S tou farmou okolních mobů jsem to nevěděl. Moby nejsou problém, spíš ten T-rex. Jako když mi dává do IC za 5k? To je normální? A pokud vím, tak dnes za celý den jsme tam nikoho nepotkali, natož na T-rexech. Spíš si tam viděl někoho, kdo si dropoval knížky. Na minulém DE podle tebe PI nebylo dobré, ale T-rex byl aspoň lehčí....

hugotoxxx
26-10-2017, 04:43
S tim PI to muze byt pruser. Nam to muze byt jedno kdyz farmime WB (takze crystalu dost) , ale pro random party nebo random jednotlivce to muze byt odrazujici. Kazdy den slysim jak je to naprd s crystala. Je skoro mesic od startu a lidi nemaj SAcka v A gunach a proc ? protoze to PI je ztrata casu pri tomhle nastaveni. (nechci rýpat, ale měli by jste s tím něco udělat a teď nemyslím odstartovat nejakej stupidní event) Peace

HugoT0XXX

Caby
26-10-2017, 06:23
Zkoušeli jsme T-rexe v destro parte a destro v tallum dostaval za 3k jednim hitem takže pro nás hned PI zkončilo.

kubajz
26-10-2017, 07:24
Přesně tak jak píšete..pro mnohé bude event jediná cesta jak se k SA zřejmě dostat.
Doopravdy bych zauvažoval nad nerfem tyranosaurů, protože aby destra na fullbuffu dostával v průměru za 2k dmg bez kritu a to každou 1.5sekundu je nereálná situace na zfarmení a to ani s aktiv bishopem za zadkem imho..toho si proste stěží zfarmí activ CP.

Lean
26-10-2017, 07:40
Tak nějaká cena za to že můžeš easy nabit krystal být musí. Í tak je to moc op

kubajz
26-10-2017, 07:45
Je to natolik OP že je to pro casual hráče nereálné

fat12
26-10-2017, 11:44
Jestli je tohle retail obtížnost, tak má fungovat ta trapka. Proto to tam asi vývojáři dali... Jediné řešení je nerf T-rexe, když se nechcete hrabat v core kvůli trapce.

fat12
26-10-2017, 11:51
Tak nějaká cena za to že můžeš easy nabit krystal být musí. Í tak je to moc op

Kdyby aspoň nabíjení bylo 100%, ale nám nejde ani o nabíjení, spíš o top LS 76. Jiná cesta k tomu není, když nepočítám eventy.

uNiquii
26-10-2017, 16:16
Nejsme na java serveru, měli jsme stejné podmínky těch 15 dní zpátky když jsme tam šli. Smiřte se s tím :) Vše ok

Sneaky
26-10-2017, 16:35
Co se týče crystalů, tak jednou z možností je jít do riftu (ne do hero riftu, ale do toho o stupeň lehčího) a tam Anakazel nabíjí 11 a 12, pokud se tedy nepletu. A to dokáže sfarmit člověk i v menší partě.

fat12
26-10-2017, 16:54
Co se týče crystalů, tak jednou z možností je jít do riftu (ne do hero riftu, ale do toho o stupeň lehčího) a tam Anakazel nabíjí 11 a 12, pokud se tedy nepletu. A to dokáže sfarmit člověk i v menší partě.

Říkám, já nabíjení neřeším. Jde mi o top LS 76...

Ladislav57
26-10-2017, 17:47
Já už to neřešim,litam po mapě a v dropu i spoilu vidím že to není dobře nastaveno.DE see pro mne stává jen oddychový server.Je to škoda

Teclis
27-10-2017, 09:22
Jestli je tohle retail obtížnost, tak má fungovat ta trapka. Proto to tam asi vývojáři dali... Jediné řešení je nerf T-rexe, když se nechcete hrabat v core kvůli trapce.

Jeden pise 3k do tallumu, druhy 2k na fullbuffe a treti 5k do IC.
Dame si tu namahu a znovu to dokladne pretestujeme. Vysledky zverejnime. Nasledne to preberieme na porade v nedelu a dame k tomu stanovisko.


Já už to neřešim,litam po mapě a v dropu i spoilu vidím že to není dobře nastaveno.DE see pro mne stává jen oddychový server.Je to škoda

Je to sice offtopic ale nevadi. Pokial si myslis ze niekde je drop/spoil rate nastaveny zle, tak bud prosim ta konkretny aky item, aky mob, pretoze vo viacerych prispevkoch tvrdis ze cely drop spoil je zly, ale zatial su to iba nejake tvoje pocity, ktore nie su zalozene na faktoch. Pokial je niekde skutocne problem v drope/spoile tak to samozrejme opravime.
Nasa odozva co mame od ludi hrajucich na serveri je skor opacna a pochvaluju si ako mame nastaveny drop/spoil.

fat12
27-10-2017, 11:45
Jeden pise 3k do tallumu, druhy 2k na fullbuffe a treti 5k do IC.
Dame si tu namahu a znovu to dokladne pretestujeme. Vysledky zverejnime. Nasledne to preberieme na porade v nedelu a dame k tomu stanovisko.


Do IC na full buffu mi dává za 5k, když si T-rex nahodí jakousi frezu... Většinou to tak vychází, když má pod půl HP, ale někteří to mají už od začátku.

filimon
27-10-2017, 16:40
Jednu vec moc nechapu. Tohle by mel byt uplne stejny soft co byla 25x nebo ne? Tam s rexema nebyl problem. Destro s HD a rex lezel na jednu frezu co si vzpominam.

fat12
27-10-2017, 23:00
Jednu vec moc nechapu. Tohle by mel byt uplne stejny soft co byla 25x nebo ne? Tam s rexema nebyl problem. Destro s HD a rex lezel na jednu frezu co si vzpominam.

Tak to právě není. Teď tam je úplně jiný PI. Je úplně jiný spawn mobů, jiná obtížnost T-rexe, přijde mi, že je i jiný drop nebo aspoň šance a nevím co ještě. Sám Teclis tady psal, že na minulém DE to bylo zabugované.

ElectroOW
28-10-2017, 14:41
Mozna to bylo zabugovane ale aspon hratelne i pro solo hrace. Obcas je treba udelat nejaky kompromis aby si lidi zahrali a pobavili se. Zrovna to PI mohlo zustat jako na starem DE,..

morales
28-10-2017, 22:42
jo taky me stare PI bavilo vic

WRAlth
29-10-2017, 07:19
Určitě by tam bylo i lepší pvp o Rexe, ale takhle tam nikdo nechodí a na PI se ti móbové přemnožují. :) Za mě mi PI nevadí, my v naší full CP toho Rexe dokážeme v klidu zabít, akorát je problém, že ho klidně 40 minut nemůžeme najít. Ale jak již bylo řečeno, jde mi o casual hráče a ať i oni si to můžou zfarmit sami. Ostatně, kolik je šance u Anakazela? Myslím, že tam je malá šance, ne? Jinak si myslím, že je to nastavené celkem slušně ten spoil. GL

Dominik80
29-10-2017, 10:11
Za mě jsem určitě pro nerfnutí Trexe, dava strasne rany a skoro nemozne v par lidech zabit a anakazela jsme byli vcera 4x a nenabil ani jednou, WB rb bez sance si tam neco jit nabit, kdyz v par lidech stejne clovek nesunda a sundaji to nejlepsi klany. Krystaly se nedaji 11 a 12 sehnat a kdyz ano, tak abych farmil 14 dni na nej a to mi prijde, ze odradi mnoho hracu. O 13 grade krystelech se ani nezminuji vubec nejsou k sehnani.

Pohos
29-10-2017, 10:55
Dávám za pravdu Dominikovi80, snažil sem se sehnat BSC 12 a trvalo mi několik dní než mi někdo vůbec odepsal a potom za to chtěl šílený neadekvátní peníze. Proto je jasny, že by to chtělo normální RB co jdou dat a krystaly vychází.

kubajz
30-10-2017, 07:52
Za mě jsem určitě pro nerfnutí Trexe, dava strasne rany a skoro nemozne v par lidech zabit a anakazela jsme byli vcera 4x a nenabil ani jednou, WB rb bez sance si tam neco jit nabit, kdyz v par lidech stejne clovek nesunda a sundaji to nejlepsi klany. Krystaly se nedaji 11 a 12 sehnat a kdyz ano, tak abych farmil 14 dni na nej a to mi prijde, ze odradi mnoho hracu. O 13 grade krystelech se ani nezminuji vubec nejsou k sehnani.
SC13 je tady to nejlepsi co do zbraně můžeš sehnat. Je tedy fajn, že je to tak těžké k sehnání, však ani u nás v clanu moc SAček v S zbraních nemáme .. vlastně skoro žádné :D.
SC11 a 12 už je něco jiného a doufám, že pro dobro casual hráčů toho tyranosaura GMs nerfnou jinak buď campit RBčka co nabíjí nebo za stovky miliónů koupit od nejsilnějších clanů.

Můžu poprosit o vyjádření postoje GMs k tomuto?

kubajz
30-10-2017, 07:57
Možná by nebylo špatné lehce snížit i počet mobů na tom PI ať se tam dá vůbec pohnout a trochu zafajtit, ale je mi jasný že za tenhle návrh dostanu hate :D

Dominik80
31-10-2017, 14:34
To Gm by se k tomu nejake opravdu mohlo pridat a odpovedet zde neco

fat12
31-10-2017, 15:36
To Gm by se k tomu nejake opravdu mohlo pridat a odpovedet zde neco

PI není lokace pro sólo hráče. Po mnoha zkoušení jsme došli k závěru, že se nejvíce vyplatí parta a nechodit sólo. Takže si musíš najít partu. :)

Sroubek
31-10-2017, 19:33
PI bereme jako end-game lokaci, obtížnost je odpovídající. Rozhodně nemá jít o oblast na sólování, v podstatě to uznal i autor topicku. Snažíme se myslet i a jedince kteří nehrají v CP partách či klanech, takže jsme se po poradě rozhodli provést nerf T-Rexe (pAtk). Bude nasazeno po restartu.

ochrikk
31-10-2017, 20:33
a ted si děláš srandu? prvně píšeš, že to neni oblast pro solovani a pak hned že to nerfneš? jto tady bude každy brečet že tam to a ono a vy hned udělate nerf? pokud na to solo nema at si najde cp nebo random slozi pt, nebo vyfarmi adeny a koupí item co potřebuje s T-rexe my chodime dropovat XXXX hodin VoPku na pi a taky nam nepadla solo si to taky nikdo moc neda taky to nerfneš? na dotaz ktery jsem psal na email mi nikdo ani neodpovedel to je přístup, to same jako s WH to už rovnou povol bootovani a vsechno.....

Sroubek
31-10-2017, 20:37
a ted si děláš srandu? prvně píšeš, že to neni oblast pro solovani a pak hned že to nerfneš? jto tady bude každy brečet že tam to a ono a vy hned udělate nerf? pokud na to solo nema at si najde cp nebo random slozi pt, nebo vyfarmi adeny a koupí item co potřebuje s T-rexe my chodime dropovat XXXX hodin VoPku na pi a taky nam nepadla solo si to taky nikdo moc neda taky to nerfneš? na dotaz ktery jsem psal na email mi nikdo ani neodpovedel to je přístup, to same jako s WH to už rovnou povol bootovani a vsechno.....

Tak už, jen ze stylu jak zde píšeš se nediv, když se ti nedostává odpovědi. Není třeba hned křičet, zkus to řešit v klidu jako ostatní. Nikdo tu nedělá hned nerf, protože někdo brečí. Provádíme to po zralé úvaze.

ochrikk
31-10-2017, 20:40
a myslíš že to k něčemu bude jo? dopadne to tak že stejně lidi z velkych clanu co maji CP a tak, když nebudou mit co delat nebo nebudou všeci online tak pujdou farmit T-rexe a nějaky solo random si to stejně nebude farmit

ochrikk
31-10-2017, 20:41
a email jsem psal slusně v klidu, a stejně se nedostalo odpovědi... ale co už

Sroubek
31-10-2017, 20:42
a email jsem psal slusně v klidu, a stejně se nedostalo odpovědi... ale co už

Z jakého mailu?

ochrikk
31-10-2017, 20:48
Z jakého mailu?
máš to v sz.

ochrikk
31-10-2017, 20:54
Kdysi bylo DEčko fajn server kde se nebootilo, když už se na to přišlo banovalo se to. Dneska? zabanujeme jen pety a hlavní char necháme. povolené WH? nechapu už vubec jak můžete jako GM tým říct že je to povolene, ta hra ztráci smysl když si zapnu wh a podivam se kde stojí enemy a tak.... rovnou povolte bootovani a je to. tímto stylem nedávam velkou životnost serveru.

Lean
31-10-2017, 21:34
Však tu nemusíš hrát. :)

ochrikk
31-10-2017, 21:43
Však tu nemusíš hrát. :)
To je pravda, taky začínám uvažovat o tom, že přestanu hrát na DE, jsem celkem znechucen co se tu děje.

WRAlth
01-11-2017, 08:39
Ano, měním svůj názor, PIčko bych nechal tak, jak je. Chodíme tam ve full partě a krásně se tam dá farmit.

MrCrow
01-11-2017, 11:47
BTW technická, nabil tak už někdo na Tyrakovi nějaký SC? A jestli jo, tak to nabíjí random v partě nebo last hitu?

//Sroubek: ten co má 100% dává random jednomu z party, pokud jsou splněny podmínky (vzdálenost, quest, pouze jedno SA v invu)

whit3maan
07-11-2017, 20:04
včera zabito cca25 rexů nabito 3x, DNES zabito 20-25 rexů a nenabil ani jeden, je to normální ?

MrCrow
08-11-2017, 06:56
Je, nabíjí jen konkrétně 1, jak psal Šroubek, když víš, který přesně to je, nepřekvapí tě, že oatastní nenabijou ;)

Sroubek
08-11-2017, 09:00
Jeden T-rex má 100% šanci, že jeden z party napustí SA. Lze ho poznat podle dropu, jak už valná většina hráčů ví. Pochopitelně je třeba splnit další podmínky, mít quest, mít pouze jedno SA v invu (to je velmi častá chyba). ostatní T-rex napouštějí také, ale šance je o poznání menší. Měli jste prostě smůlu, je to jako když někdo klikne DC róbu na 10x a někdo jiný okamžitě. Jestli tam půjdete dnes, tak se schválně zajdu na tu vaši partu podívat.

Dominik80
08-11-2017, 15:18
Ja abych se pripojil do diskuze, tak jsme dali 24 t rexu a vime to podle Q itemu, a taky nenabil ani jeden.. ten 100procent se pozna jak presne podle dropu?

MrCrow
08-11-2017, 15:20
Chce to trochu googlovat a dá se najít, který je ten 100%, není to jen "podle dropu" ale taky záleží na ID moba ;)

Sroubek
09-11-2017, 09:36
Včera jsme znovu testovali napouštění SA na testu žádný problém. Zhruba 30minut jsem potom sledoval na PI SoulFly partu, která tam sjížděla ty "nízkošancové" T-Rexe, stihly napustit 3 SA. Jde to úplně na pohodu obzvláště po tom nerfu. Hold prostě někdo může může mít občas smůlu je to jak s craftem.