PDA

View Full Version : Recept na tallum helmet a tallum boot's



McAwesome
25-10-2017, 13:15
Ahoj vsichni. Prosim vas kde je mozno ziskat recepty na tallum helmet a tallum boots (drop/spoil)? Hledal jsem to a jde to jen u Alpine Buffalo nebo Alpine Kookaburra, ale nikde neni, kde tihle moby jsou... Poradte prosim. Diky ;-)

Ravenn
25-10-2017, 13:54
Takže jdeš z Rune portem do Beast Farm(nevím přesný název). Na farmě je několik prodejců žrádla.. Kup si u něj Golden a Crystal spice(pár set kusů od každého, cena je myslím 62a za jeden). Dej si je do lišty na Fka,aby se Ti to lépe krmilo.
Potom běháš po farmě a hledáš na polích ty neagro zvířátka a krmíš je... při každém krmení se dané zvíře zvětší(a stane se agro) a vzroste mu HP a změní se mu spoil i drop... pokud se Ti spoil nelíbí, krmíš dál, dokud zase nevyroste a nezmění se na 2x HP... pokud spoil nechceš, zase krmíš až se změní na 4HP...pak už ho musíš zabít at se ti spoil líbí nebo ne....
Když krmíš moba z 2xHP na 4xHP je tam celkem šance, že se změní na milého mobíka který s Tebou bude chodit a bude Tě občas healovat.. toho nezabíjej ..prostě ho ignoruj a krm další zvíře. Krmím vždy moba jedním druhem krmiva.
nějaké tabulka co se dá spoilovat je zde, tallum věci jdou celkem dobře :) Boty Ti dyžtak prodám(za dobrou nabídku).... skoro každý den jich pár vyrobím, když jsem teda ve hře :D (ikdyž Sroubek asi nastavil neskutečně nízké % uspěchu... o 60% já teda mluvit nemohu :D ),
http://lineage.pmfun.com/list/quest-more/beast-farm-spoil

McAwesome
25-10-2017, 14:39
Diky moc za info. Mozna se ozvu, kdyz nebudu uspesny.

filimon
25-10-2017, 18:10
60% uz proklinam. Vim te korea random je svine ale zacinam pomalu ztracet nervy..

Timi
26-10-2017, 08:19
60% uz proklinam. Vim te korea random je svine ale zacinam pomalu ztracet nervy..

Bohužel je to tak, asi jako já neměl nikdy štěstí na enchant, ale gear jsem si z 80% nadropoval na mobech :)

Ravenn
26-10-2017, 09:56
60% uz proklinam. Vim te korea random je svine ale zacinam pomalu ztracet nervy..
Podle mě těch 60% funguje ok .. na ofíku... tady asi Sroubek trošku utáhnul šrouby:rofl: Ale je fajn, že to tolik nevychází, aspoň musím více točit matroš, recepty a hlavně prachy :D na 16x ta ekonomika stejně nefunguje moc dobře.