PDA

View Full Version : Solved Lethal strike od dýkaře



Reeve
22-10-2017, 17:47
Zdravím,
byl jsem zvyklý že dýkař dává lethal strike se svými skilly stejně jako třeba Cardinal nebo EE se skillem Turn undead a sníží tím HP na 1, ale zde jsem se poprvé setkal s tím že i když mi vyjde lethal strike tak mobovi snížím HP sotva na 1/4. V PvP to tu ještě otestované nemám. Zajímá mě jestli je to v pořádku protože je to celkem zásadní.

Kane
23-10-2017, 09:51
Zdravím,
byl jsem zvyklý že dýkař dává lethal strike se svými skilly stejně jako třeba Cardinal nebo EE se skillem Turn undead a sníží tím HP na 1, ale zde jsem se poprvé setkal s tím že i když mi vyjde lethal strike tak mobovi snížím HP sotva na 1/4. V PvP to tu ještě otestované nemám. Zajímá mě jestli je to v pořádku protože je to celkem zásadní.

zalezi kolko x hp je to mob, myslim ze 4x HP mobovi das len lethal na 1/4 celkoveho hp ale mozno sa mylim...

Reeve
23-10-2017, 14:55
Žádnému mobovi neuberu lethalem až na 1 HP (vyzkoušeno) a rozdíly jsem nezaregistroval ani pokud měl mob násobené HP. Někdy lethalem dokonce uberu jen 1/2 HP. Myslím že tohle nefunguje jak má. Prosím GM o opravu nebo aspoň vysvětlení proč to na DE tak funguje.

neoras
25-10-2017, 05:35
Lethal mobce sebere 1/2 hp z aktuálních hp. Pokud má 1/2, sebere 1/4 ze 100%.

Reeve
25-10-2017, 11:54
No toho jsem si všiml taky, ale má to tak fungovat? Nehraju za dýkaře poprvé a ještě jsem to neviděl. Jinak se samozřejmě rád poučím pokud je to součást tohoto chroniclu.

neoras
25-10-2017, 21:12
http://legacy.lineage2.com/news/chronicle5_04.html

20. Lethal Strike’s effect has been increased.


Effect 1: At a low probability, it lowers monsters’ HP by 50% and players’ CP to 1.


Effect 2: At an extremely low probability, it lowers monsters’ HP to 1 and players’ CP and HP to 1.

Teclis
25-10-2017, 21:38
http://legacy.lineage2.com/news/chronicle5_04.html

20. Lethal Strike’s effect has been increased.



Effect 1: At a low probability, it lowers monsters’ HP by 50% and players’ CP to 1.


Effect 2: At an extremely low probability, it lowers monsters’ HP to 1 and players’ CP and HP to 1.



Na tieto 2 efekty sa treba pozerat ako na 2 nezavisle skill effecty. Niektore skilly vyuzivaju len effect 1 (napr. Backstab, Deadly blow), niektore vyuzivaju len effect 2 (napr.: banish seraph, turn undead) a par vyuziva oba efekty - lethal blow, lethal shot - s tymito dvomi je mozne zrazit HP/CP na 1 jak hracovi, tak mobovi.