PDA

View Full Version : Ownage - AQ 21.10.2017



LordTazz
22-10-2017, 09:12
Někteří si myslí, že je to tu mrtvé. My se rozhodně nenudíme.


http://www.youtube.com/watch?v=UjwCrVoxnUg

uNiquii
22-10-2017, 10:55
Gf kluci :)
Včerejší AQ pvp. Škoda, že už hraje tak 50% naších lidí, když už enemy začli fightit konečně. I tak 2h zábavy v jeskyni :)
Nějak jsem si rozladil rendr zas, kvalita se dá i tak ale na 1080p


https://youtu.be/0FbJiHDHsfM

morales
22-10-2017, 10:57
hodne dobra akce

Killers
22-10-2017, 12:33
Uniq klasická výhovorka :D jak přestenou něco dávat, tak buď už nehraje tolik lidí nebo nás prý nechávají..... no balls přiznat pravdu
Jinak PvP pěkné :)

uNiquii
22-10-2017, 13:14
Proto tam mas v mem videu i zaber na ts. Žádná vyhovorka

uNiquii
22-10-2017, 13:18
1:30 v mem videu. :))) btw přestali dávat? Vsak to bylo 4:3 na vyhrané pvp pro vas. S tim ze jsme měli 3 Pt na dualech. Sam ve videu můžeš vidět jak jsme kvůli toho furt bez songu. I tak píšu gf, bavilo me to :)))

Killers
22-10-2017, 13:24
Však PvP dobré, ale nemusíte se pořád na něco vymlouvat... všichni lepí party dualem nebo jiným aktiv charem, ale u Vás je to prostě výmluva vaší neschopnosti a organizace. Jediné co vás udrželo o něco déle na živu jsou hera a přefarmený equip..... asi tak.... :)

Fuzz3R
22-10-2017, 13:26
killers ja nevim co jedes za drogy ale sam vidis ve videu TS ne? tak jake vymluvy? proste o vikendu lidi maji jine zajmy :D

uNiquii
22-10-2017, 13:28
Killer. A co by nas jiného drželo déle na živu, kdyz to je 3pt Vs 5. :D vsak to byla *****

kubajz
22-10-2017, 16:03
Gf kluci :)
Včerejší AQ pvp. Škoda, že už hraje tak 50% naších lidí, když už enemy začli fightit konečně. I tak 2h zábavy v jeskyni :)
Nějak jsem si rozladil rendr zas, kvalita se dá i tak ale na 1080p


https://youtu.be/0FbJiHDHsfM
Uni co jste ale čekali? Že rushne celý server vaším stylem 20 lidí na 9 postav a pak hned budou hodinové mass pvp?
Kdyby jste se vysrali na honbu vašeho ega tak to teď mohlo taky vypadat uplne jinak, skoda toho

uNiquii
22-10-2017, 19:54
Uni co jste ale čekali? Že rushne celý server vaším stylem 20 lidí na 9 postav a pak hned budou hodinové mass pvp?
Kdyby jste se vysrali na honbu vašeho ega tak to teď mohlo taky vypadat uplne jinak, skoda toho



nic jsme nečekali. Šlo nám o tohle: https://scontent.fprg1-1.fna.fbcdn.net/v/t35.0-12/22751018_1734581446553410_1875974276_o.png?oh=98fd 0867a5360641bd3581650357dfc6&oe=59EEB7F0

uNiquii
22-10-2017, 19:57
Už po druhé fail. Ve 4 CP jsme tentokrát skončili na 10% HP po 4,5h protože jsme udělali dlvl pod lvl 76 na cele naší PT = nemohli jsme používat hero guny. :/ :))))) Dneska máte AQ asi free. Podle mě nic nesložíme :D Všichni se pujdou vyvětrat a spát.

Btw Jirka Král přidá video z tohodle serveru a dá tam i odkaz. Třeba to tu natáhne 1000 nových lidí z těch 800k subscribe :D

yLogy
22-10-2017, 20:30
Na čo sa máme sústrediť?
Na to že na free pve events cez víkend máte plno a na pvp eventy cez víkendy majú všetci niečo iné na práci?

uNiquii
22-10-2017, 20:57
Na čo sa máme sústrediť?
Na to že na free pve events cez víkend máte plno a na pvp eventy cez víkendy majú všetci niečo iné na práci?

V pátek a sobotu se u nás v clanu chodí pít. V neděli jsme aktivní. 50% lidi už nehraje protože prostě není co dělat :) Máš být rád za pvp a nehledat pořád výmysly. Pokud nás označuješ za PVE hráče tak mi vysvětli proč si u baiuma dávate odlog ve foiku a nejdete pvp. Proč jsme vás nikdy neviděli u zakena ani u tézy?:) Proč ze začátku když jsme u AQ stáli 2h v pvp partách, vy jste farmili? Proč se snažíte nás stále nějak urážet, když jsme celou dobu ve 4 CP aby jste nebrečeli že unknown zergují a snažíme se udržet tempo proti vašemu zergu. Na tohle nemáš prostě odpověd, který má logicky hlavu a patu

kubajz
22-10-2017, 21:49
Uni tak doufám, že až sundáte prvního valíka tak to nepoleavuje i zbytek od Vás :) a taky doufam, ze s tim Jirkou Králem to nebyla sranda, bylo by to fajn. Veřím, že by nějaké kidy dotáhnul

zase me zabanovali
22-10-2017, 21:52
Uni tak doufám, že až sundáte prvního valíka tak to nepoleavuje i zbytek od Vás :) a taky doufam, ze s tim Jirkou Králem to nebyla sranda, bylo by to fajn. Veřím, že by nějaké kidy dotáhnul

kdyz odejdou tak ste vlastne vyhrali server?

uNiquii
22-10-2017, 22:27
Uni tak doufám, že až sundáte prvního valíka tak to nepoleavuje i zbytek od Vás :) a taky doufam, ze s tim Jirkou Králem to nebyla sranda, bylo by to fajn. Veřím, že by nějaké kidy dotáhnul


je to pravda. Video má natočené a ve hře hraje za nick Newia :)

yLogy
22-10-2017, 22:41
V pátek a sobotu se u nás v clanu chodí pít. V neděli jsme aktivní. 50% lidi už nehraje protože prostě není co dělat :) Máš být rád za pvp a nehledat pořád výmysly. Pokud nás označuješ za PVE hráče tak mi vysvětli proč si u baiuma dávate odlog ve foiku a nejdete pvp. Proč jsme vás nikdy neviděli u zakena ani u tézy?:) Proč ze začátku když jsme u AQ stáli 2h v pvp partách, vy jste farmili? Proč se snažíte nás stále nějak urážet, když jsme celou dobu ve 4 CP aby jste nebrečeli že unknown zergují a snažíme se udržet tempo proti vašemu zergu. Na tohle nemáš prostě odpověd, který má logicky hlavu a patu
Myslím, že hrám L2 už dostatočne dlho na to aby som chápal pár vecí. :) Fakt, že ste to rushli zo začiatku a získali level, noblesse, item výhodu nad ostatnými... nieje PVP skill... to je proste PvE... či chceš alebo nie... ste typický example ľudí čo idú PvE a PvP len keď je to ok... Môžme sa staviť o čo chceš, že keď zvyšok serveru dorobí noblesse, nejaký equip, pár krát Vás powipuje a quitneš to... a pôjdeš niekde na iný server, kde zo začiatku dáte zase PvE a proces sa bude opakovať... Vieš ty píšeš, že sa chodí piť a neviem ešte čo, ale keď sa tak pozerám na aktivitu a vývoj tak mi to skôr pripadá, že sa "pije" v tých iných klanoch...

Môžeš sa tu ohánať faktami ako že sharujete accounty a naivne si myslieť že v iných klanoch sa to nerobí... robí sa to v tejto hre tak všade, ale stále čas strávený v hre hlavne na začiatku nezmeníš... Kvôli týmto faktorom to zo začiatku vždy vyzerá takto, niekto má viac času, niekto menej a štýl L2 je taký, že keď ten to kto má viac času potom získava výhody všade a všetko robí rýchlejšie ( free zóny, free RB, free hera, atď ), ale v rozumnom čase to ostatný dobehnú, nakoľko predsa len tam je nejaký limit a rare itemy sa nedajú farmiť až tak rýchlo... a potom sa ukáže mentalita hráčov...

A keď tu už teraz píšeš, že tí ľudia ti to leavuju atď po pár wipoch na antce... tak to sú presne tí PvE hráči čo to narashujú zo štartu a kvitnú pri prvom neúspechu.

Nachrade
22-10-2017, 22:41
V pátek a sobotu se u nás v clanu chodí pít. V neděli jsme aktivní. 50% lidi už nehraje protože prostě není co dělat :) Máš být rád za pvp a nehledat pořád výmysly. Pokud nás označuješ za PVE hráče tak mi vysvětli proč si u baiuma dávate odlog ve foiku a nejdete pvp. Proč jsme vás nikdy neviděli u zakena ani u tézy?:) Proč ze začátku když jsme u AQ stáli 2h v pvp partách, vy jste farmili? Proč se snažíte nás stále nějak urážet, když jsme celou dobu ve 4 CP aby jste nebrečeli že unknown zergují a snažíme se udržet tempo proti vašemu zergu. Na tohle nemáš prostě odpověd, který má logicky hlavu a patu

Vezmu to popořadě.
Baium s foikem byl o tom, že tam lidi nebyli aktiv, chtěli jsme aspoň těm kdo tam byli ve hře zaručit šanci si píchnout, nějaké stahování warů kvůli tomuhle, o tom nemohla být řeč, to se u nás nedělá. Ostatně kolik lidí se s tím foikem logli zpět do hry? 2 kitty a thung. Dobře víš, že my deme fajtit vždy všechno.

PVE klanem vás lidi asi označují proto, že vás znají buď z czg, kde alex cimo a bender bez zergu nebyli schopni uhrát jakékoliv pvp nebo DE2015 kde nakashi s glycerinem dokázali jen proběhávat na foice k téze, stahovat wary u baiuma či farmit server v době když jsme hráli teru. Když jsme se vrátili na DE a týden je k ničemu nepustili, předvedli jenom tichý quit.
Dále máte full hero klan, S sa guny a proti klanu s C šperkama a homíčkama +0 jste dokázali nastřílet méně pvp bodu, než oni na vás.
https://i.imgur.com/GHPPpS1.png

Tézu jsme upřímně nechodili, protože nám kvůli nějaké distance ochraně nepadali v 4S vůbec goblety, takže to se pak blbě chodí téza. Již však vyřešeno s GM. Zakena obecně farmíme vždy až s nejmenší prioritou, není to tak důležitý šperk a je s tím docela práce. Však ono jen serveru prospěje, když to budou chvíly farmit SF nebo kdo to jezdí.

Lidé si z tebe taky dělají *****, protože si strašně kálíš do pusy, víš? Například dnes si mi psal, že nejdete aq( nic proti tomu sám jsem tomu nevěřil a pokládal to spíše za nějakou mlžící taktiku) . A realita?

https://i.imgur.com/bK6eaeN.png

Kane
22-10-2017, 23:15
Jasne uni povazujes sa tu za pvp hraca a pritom vsetko co viete je len rushnut prvy tyzden max dva server, nafarmit equip atd. a ked zacnete dostavat na ***** od horsich part tak emoquitnete server so ******mi typu "nudime sa", "vyhrali sme server" a podobne. Ostatne logy to pekne napisal... Poznam Huna a viem, ze je len tyzdenny hrac na kazdom servery kde pride a Juchy ten ani to nie...

Fuzz3R
22-10-2017, 23:16
Nachu moc nechapu ten screen PVP bodu jsi si vedom ze jediny war co mame je s vami? Jsi si vedom ze vas je 2x vic? celkem zavadejici :D

uNiquii
22-10-2017, 23:17
Vezmu to popořadě.
Baium s foikem byl o tom, že tam lidi nebyli aktiv, chtěli jsme aspoň těm kdo tam byli ve hře zaručit šanci si píchnout, nějaké stahování warů kvůli tomuhle, o tom nemohla být řeč, to se u nás nedělá. Ostatně kolik lidí se s tím foikem logli zpět do hry? 2 kitty a thung. Dobře víš, že my deme fajtit vždy všechno.

PVE klanem vás lidi asi označují proto, že vás znají buď z czg, kde alex cimo a bender bez zergu nebyli schopni uhrát jakékoliv pvp nebo DE2015 kde nakashi s glycerinem dokázali jen proběhávat na foice k téze, stahovat wary u baiuma či farmit server v době když jsme hráli teru. Když jsme se vrátili na DE a týden je k ničemu nepustili, předvedli jenom tichý quit.
Dále máte full hero klan, S sa guny a proti klanu s C šperkama a homíčkama +0 jste dokázali nastřílet méně pvp bodu, než oni na vás.
https://i.imgur.com/GHPPpS1.png

Tézu jsme upřímně nechodili, protože nám kvůli nějaké distance ochraně nepadali v 4S vůbec goblety, takže to se pak blbě chodí téza. Již však vyřešeno s GM. Zakena obecně farmíme vždy až s nejmenší prioritou, není to tak důležitý šperk a je s tím docela práce. Však ono jen serveru prospěje, když to budou chvíly farmit SF nebo kdo to jezdí.

Lidé si z tebe taky dělají *****, protože si strašně kálíš do pusy, víš? Například dnes si mi psal, že nejdete aq( nic proti tomu sám jsem tomu nevěřil a pokládal to spíše za nějakou mlžící taktiku) . A realita?

https://i.imgur.com/bK6eaeN.png

Za prvé, smazej si crests v systemu at vidíš cresty. Nekalím si do huby, vždy mluvím i píšu pravdu. Na AQ pvp jsme se neukazáli, logli jsme jen low destra. Gratuluji k první tezze.
Za druhé, jak můžeme mít více pvp když nás je 40 (4CP) a vás 90, dále když máme war jen s váma(zbytek to do dnes nepřijal) a vy máte war s pulkou serveru?
Za třetí vždy mám podklady ke všemu co kdy napíšu a vždy mám pravdu :)

Fuzz3R
22-10-2017, 23:17
za to kane ty nezvladnes ani nafarmit, jedine co dokazes je pustit Adrenalin a flame na forku LUL

uNiquii
22-10-2017, 23:17
Jasne uni povazujes sa tu za pvp hraca a pritom vsetko co viete je len rushnut prvy tyzden max dva server, nafarmit equip atd. a ked zacnete dostavat na ***** od horsich part tak emoquitnete server so ******mi typu "nudime sa", "vyhrali sme server" a podobne. Ostatne logy to pekne napisal... Poznam Huna a viem, ze je len tyzdenny hrac na kazdom servery kde pride a Juchy ten ani to nie...


Nikoho nezajímáš NULO. Juchy s nama nehraje

Nachrade
22-10-2017, 23:25
Za prvé, smazej si crests v systemu at vidíš cresty. Nekalím si do huby, vždy mluvím i píšu pravdu. Na AQ pvp jsme se neukazáli, logli jsme jen low destra. Gratuluji k první tezze.
Za druhé, jak můžeme mít více pvp když nás je 40 (4CP) a vás 90, dále když máme war jen s váma(zbytek to do dnes nepřijal) a vy máte war s pulkou serveru?
Za třetí vždy mám podklady ke všemu co kdy napíšu a vždy mám pravdu :)

Jo, bo já vidím, že máme 80 a vy 62. Z toho my zatím nebyli nikdy přes 4 party taktéž, nehrajeme ve stejnou dobu. Btw, nebyli jste ještě par stránek dozadu v tomto nebo jiném topiku 20-30 aktiv na jednu CéPé :) ?

uNiquii
22-10-2017, 23:27
Jo, bo já vidím, že máme 80 a vy 62. Z toho my zatím nebyli nikdy přes 4 party taktéž, nehrajeme ve stejnou dobu. Btw, nebyli jste ještě par stránek dozadu v tomto nebo jiném topiku 20-30 aktiv na jednu CéPé :) ?

Ano, 20 lidi na 9 charu ne více než 9 charu :)))

hugotoxxx
22-10-2017, 23:54
Tohle random clan nikdy nepochopí proc mame 15-20 lidi na jednu CP. Oni totiz nerozdelujou PT od CP. Je smutne se takhle hantit na forku, ale tyhle **** se nedaj cist ......

Forum Hera .......


Achjo CZ komunita no...... breci ze maj low EQ a ze mi jedem no life. zkuste vic farmit a min kecat.........

WRAlth
23-10-2017, 07:50
kdyz odejdou tak ste vlastne vyhrali server?

Ne, tak potom, jak nebude s kým fightit, tak ownage řeknou, že vyhráli server.

Niob
23-10-2017, 07:57
Co tu řešíte za hovna ? Uplne zbytecne ... ruch sme jeli z jednoho prostého důvodu, a to ze oenage bude mit zerg... jestli ted ma nebo ne, je jedno, slo o to získat výhodu... ted jste nas dobehli a je zábava, tak co sw tu dohadujete.... k pvp bodům, my mame jeden war, vy se všema, takze se to srovnávat neda... ke quitu: 50% nehraje je trosku mylná informace, spis bych to formuloval ze nehraje tolik, ale nikdo pokud vim nequituje server protoze nedáváme.... s hunem hraju řekneme nějakých 10 let a ze by po týdnu někde končil ? Blbost....
jinak sobotní nocni helman gf

Kane
23-10-2017, 09:43
za to kane ty nezvladnes ani nafarmit, jedine co dokazes je pustit Adrenalin a flame na forku LUL

naco sa vyjadrujes ked ani len netusis?


Nikoho nezajímáš NULO. Juchy s nama nehraje

Asi zaujimam, a hlavne teba ked musis komentovat kazdy moj post. neviem kto je vacsia nula ci ja alebo ty kto musi sharovat svoj char aby vobec nieco uhral... Btw Juchy s vami hral, to ze uz nehraje len potvrdzuje co som napisal...

Killers
23-10-2017, 10:03
Naše destro parta se s tou Vaší držela do doby, než ste se chytli za ptáky s Pride aby jste vyzerkovali sub RB, protože v jedné destro partě ste vy nebyli schopný sundat ani Behemonta :D a když jsme tam přišli my, tak jste dokázali jen buffovat RB, které naše destro parta dala na 2 frézy bez smrti. Takže tolik k faktům :D
Po sub RB bylo kouření penisů a anální vláčkování 2 baiumů zase s Pride, jinak by jste měli tak leda gremlina na Talking islandu.
Po získání těchto výhod a prvních noblů jste si začali hrát na hrdiny a už jen občas jste rozkuřovali s Pride, kteří nemají páteř a stahují wary, jako kalhoty před Uniqem pro naplnění jeho úst semenem.
Pak následovala první hera, tzn. Hero fear, UD.... a i tak ste dokázali pofailovat antku, kdy u nás v klanu byli pouze 2 nobles hráči.
Chápu, že se teď nudíte a umíte honit PvP body jenom na petech při tom, když naše party dohání eq třeba ve FoGu atd.
Ve varce proti SPH na hala buffu jste s dýkou a lukařem nebyli schopní sundat ani 400 CP :D
Tolik asi k faktům, doufám že po prvních porážkách to nequitnete, ať se můžeme pobavit třeba za měsíc či dva, jak se situace změnila....

Fuzz3R
23-10-2017, 10:37
hm hm hadat se nebudu ale docela by me zajimalo kdyz se vase destro pt tak drzela ze jsem vas videl ve fogu az 4 dny po nas :rofl:

Fuzz3R
23-10-2017, 10:39
nikdy mi nedoslo a jakych baiumech s pride je rec a to jsem byl na vsech :D skoda resit

Killers
23-10-2017, 10:43
Hm, do FoGu jsme šli po našem setkání v MoS, proto je dost možný, že už sme tam byli dokonce dříve než vy, ale no stress, pouze vsuvka :D

uNiquii
23-10-2017, 10:53
Naše destro parta se s tou Vaší držela do doby, než ste se chytli za ptáky s Pride aby jste vyzerkovali sub RB, protože v jedné destro partě ste vy nebyli schopný sundat ani Behemonta :D a když jsme tam přišli my, tak jste dokázali jen buffovat RB, které naše destro parta dala na 2 frézy bez smrti. Takže tolik k faktům :D
Po sub RB bylo kouření penisů a anální vláčkování 2 baiumů zase s Pride, jinak by jste měli tak leda gremlina na Talking islandu.
Po získání těchto výhod a prvních noblů jste si začali hrát na hrdiny a už jen občas jste rozkuřovali s Pride, kteří nemají páteř a stahují wary, jako kalhoty před Uniqem pro naplnění jeho úst semenem.
Pak následovala první hera, tzn. Hero fear, UD.... a i tak ste dokázali pofailovat antku, kdy u nás v klanu byli pouze 2 nobles hráči.
Chápu, že se teď nudíte a umíte honit PvP body jenom na petech při tom, když naše party dohání eq třeba ve FoGu atd.
Ve varce proti SPH na hala buffu jste s dýkou a lukařem nebyli schopní sundat ani 400 CP :D
Tolik asi k faktům, doufám že po prvních porážkách to nequitnete, ať se můžeme pobavit třeba za měsíc či dva, jak se situace změnila....


Ty vole, co furt máš s pride ty vygumovaná nulo? Naše destro pt nikdy nepotřebovala help od pride, my jsme jako první sundali rychle halateho, kernona a golkondu aby to pride neměli. Stopli jsme war jen u halateho který nám chyběl, aby jsme ten den šli zabít konečně baiuma a nezdržovali se o dalších 24hodin. Vaše RB parta byla totalně useless, nebyla schopná dát sub RB ještě 4dny po tom co jsme dodělali nobless. Tak mi tu nevymýšlej nějaké svoje ubrečené pohádky, které ti maminka musí vymýšlet před spaním.

uNknown nikdy nepotřebovalo help s RB, však huntění RB je naší zábavou a na IL už člověk nemůže být neschopný jako vy.

Destro PT jsme měli ve fogu od lvl 68 a to cca 20h po startu serveru, tak mi tu nevykládej, že jsi měl destro pt ve fogu dříve než my. Možná jste se byli koukat na moby, jak to tam vypadá, ale my mezitím finishovali COV :)

uNiquii
23-10-2017, 10:58
naco sa vyjadrujes ked ani len netusis?



Asi zaujimam, a hlavne teba ked musis komentovat kazdy moj post. neviem kto je vacsia nula ci ja alebo ty kto musi sharovat svoj char aby vobec nieco uhral... Btw Juchy s vami hral, to ze uz nehraje len potvrdzuje co som napisal...

Nikoho nezajímáš NULO.

Killers
23-10-2017, 11:18
Vzhledem k tomu, že již několikrát bylo prokázano, že tvoje výplody jsou pouze s...ce do huby a čisté lži, tak tvou odpověď budu naprosto ignorovat. Již dost si se tu ponížil randome :D
Začínáte být těžce nervózní, že již nejste na vrcholu potravního řetězce a vaše výplody a reakce in game jsou toho důkazem. Je jen otázkou času, kdy nedáte ani jednoho WB a ten čas se blíží.
RBčka ste sundavat neuměli :D jestli 4x smrt a rebuf a pak zabití RB počítáš mezi vaše úspěchy, jsou velmi slabé. Konkrétně jsem zmínil Behemonta, který vám naplácal a raději ste mu dali buff, aby nám mohl naložit. Protože u předešlých RB jste viděli, že nám nemůžete konkurovat :D
Jediné co dobře ovládáte je PvE, které váš pád jen o něco prodloužilo.
Je zbytečné se s tebou hádat, když zřejmě trpíš paranoiou v již rozvinuté fázi, kdy seš slepě přesvědčen že "fakta" která předkládáš se zakládají na pravdě a tupě jim věříš. Bohužel se to léčit nedá, ale prášky na to existují. Zkus si je nechat předepsat a hodit do svého hrníčku, možná pak realitu uvídíš jinak. :D

Lean
23-10-2017, 11:31
...dovolím si trošku oponovat. První týden sem nepatřil do žádného klanu, jen sem kamarádovi když byl off logoval postavu a čekal v tojce na truhly na subb. Vás obrovskej problém je v tom se někam dostavit v co nejkratším možném čase. Když se viděl že se schazite 20+minut na bosse tak me bylo jasny ze to bude problem. A ve finále slutecne byl. 9 oken bych možná dokázal dotáhnout do 3 patra pěšky solo driv

Fuzz3R
23-10-2017, 11:46
Vzhledem k tomu, že již několikrát bylo prokázano, že tvoje výplody jsou pouze s...ce do huby a čisté lži, tak tvou odpověď budu naprosto ignorovat. Již dost si se tu ponížil randome :D
Začínáte být těžce nervózní, že již nejste na vrcholu potravního řetězce a vaše výplody a reakce in game jsou toho důkazem. Je jen otázkou času, kdy nedáte ani jednoho WB a ten čas se blíží.
RBčka ste sundavat neuměli :D jestli 4x smrt a rebuf a pak zabití RB počítáš mezi vaše úspěchy, jsou velmi slabé. Konkrétně jsem zmínil Behemonta, který vám naplácal a raději ste mu dali buff, aby nám mohl naložit. Protože u předešlých RB jste viděli, že nám nemůžete konkurovat :D
Jediné co dobře ovládáte je PvE, které váš pád jen o něco prodloužilo.
Je zbytečné se s tebou hádat, když zřejmě trpíš paranoiou v již rozvinuté fázi, kdy seš slepě přesvědčen že "fakta" která předkládáš se zakládají na pravdě a tupě jim věříš. Bohužel se to léčit nedá, ale prášky na to existují. Zkus si je nechat předepsat a hodit do svého hrníčku, možná pak realitu uvídíš jinak. :D


Ja treba nevim o cem obcas pises v MOS jsme se nikdy neukazali , na behemotovi jsme taky ne :D od startu jsme jsem byl 60h+ vzhuru a fakt sem vas ve fogu nevidel takze nemam paru jak si tam mohl byt driv, s RB jsme nikdy nemeli problem rekl bych ze si nas s nekym pletes :D

uNiquii
23-10-2017, 11:52
Vzhledem k tomu, že již několikrát bylo prokázano, že tvoje výplody jsou pouze s...ce do huby a čisté lži, tak tvou odpověď budu naprosto ignorovat. Již dost si se tu ponížil randome :D
Začínáte být těžce nervózní, že již nejste na vrcholu potravního řetězce a vaše výplody a reakce in game jsou toho důkazem. Je jen otázkou času, kdy nedáte ani jednoho WB a ten čas se blíží.
RBčka ste sundavat neuměli :D jestli 4x smrt a rebuf a pak zabití RB počítáš mezi vaše úspěchy, jsou velmi slabé. Konkrétně jsem zmínil Behemonta, který vám naplácal a raději ste mu dali buff, aby nám mohl naložit. Protože u předešlých RB jste viděli, že nám nemůžete konkurovat :D
Jediné co dobře ovládáte je PvE, které váš pád jen o něco prodloužilo.
Je zbytečné se s tebou hádat, když zřejmě trpíš paranoiou v již rozvinuté fázi, kdy seš slepě přesvědčen že "fakta" která předkládáš se zakládají na pravdě a tupě jim věříš. Bohužel se to léčit nedá, ale prášky na to existují. Zkus si je nechat předepsat a hodit do svého hrníčku, možná pak realitu uvídíš jinak. :D


synečku, ty fakt píšeš o sračkách. Nikdy nikdo neprokázal lež, protože my se celou dobu jen bráníme vašemu slovnímu napadení. Z ničeho nervozní nejsme.Protože máme ty vole RBšperku dostačující počet. Pro mě není zázrak to, že mám rb šperk nebo jsem hero. Mě baví to pvp na které jste nás nechali svou neschopností čekat 21 dní přesně. :o) Což kurde na 16x rate je strašně moc. Ty si ten ego honič, který nedokáže nic sundat a musí si vymýšlet. Co jsem slyšel tak ownage nezabili valakase na serveru kde hráli solo (minule DE) dřív než si nevybrečeli sundání statu.
Jediné co cítím, je to že váš zerg konečně začíná něco dělat a tak dřív nebo později naberu jednu CP (5tou partu) :))))

Killers
23-10-2017, 11:54
Fuzzere, ale byli jste MoS, však jsme na vás poslali i mage, pt aby vás vyčistila :D a u behemonta ste taky byli... tam jste mi flagovali DCcko, když sem dával soe a vy jste to měli za GateChant... :D asi tolik. Vzhledem k tomu, že Pride neumí nic a v té době se na RB mohli leda tak koukat a jiné destro PTy než vaše a naše na této úrovni prakticky neexistovali, je tedy velice pravděpodobné že na něčem frčíš a třeba mi poradíš na čem :D rád bych to zkusil taky :D

Killers
23-10-2017, 12:03
Uniqu ty si tak marný :D v každém vlákně jiného fora si protiřečíš a zaplétáš se do svých lží čím dál víc. Hrozně nás to baví :D Je očividné, že jsi random, protože by si tu do mě nevalil, kdyby si tu hrál déle než na minulém DE, které jsem nehrál :D Srovnávat tvůj a můj skill nemusím a na tobě si ego(péro) honit nebudu, protože mi nesaháš ani po kontníky :D takže můžeš pokleknout a posát mi d*ck jako můj otrok.
V jediné věci s tebou souhlasím a to jsou PvP, která se poslední dobou rozjela. Tím ale nemyslím to vaše nabírání pvp bodů na petech při farmě :D

Celebrita
23-10-2017, 12:05
za to kane ty nezvladnes ani nafarmit, jedine co dokazes je pustit Adrenalin a flame na forku LUL
A on ještě dneska hraje někdo L2 nějak jinak?

Niob
23-10-2017, 12:19
Twe jaký furt spojováni s pride ? Nebo s juchym?
Pride pkuju na potkání stejne jako juchyho i ldyz ma nas crest nebo aspon mel ����

uNiquii
23-10-2017, 12:26
Uniqu ty si tak marný :D v každém vlákně jiného fora si protiřečíš a zaplétáš se do svých lží čím dál víc. Hrozně nás to baví :D Je očividné, že jsi random, protože by si tu do mě nevalil, kdyby si tu hrál déle než na minulém DE, které jsem nehrál :D Srovnávat tvůj a můj skill nemusím a na tobě si ego(péro) honit nebudu, protože mi nesaháš ani po kontníky :D takže můžeš pokleknout a posát mi d*ck jako můj otrok.
V jediné věci s tebou souhlasím a to jsou PvP, která se poslední dobou rozjela. Tím ale nemyslím to vaše nabírání pvp bodů na petech při farmě :D


a jsme zase u toho :o) Nic o mě nevíš a jedeš si svojí pohádku. A snažíš se mi vnuknout že si protiřečím. Protiřečit si nikde nemohu protože vždy píšu pravdu a jen se bráním, neutočím.
Random? Já nehrál na žádném DE. Hrajeme už 5 let zahraniční servery o 5k lidech. Zde jsme šli zase na podzim dokázat si, že jsme někde jinde a stačí na malý server jako je DE složit 3-4 party. A osvědčilo se to, vyhráli jsme server. Lidi nepřijali war, ownage dávali relog u baiuma pod foikem, když došli na pvp tak jsme je přejeli, museli jsme je nechávat zabíjet si sub rb, nesmíme chodit k barakielovi aby jsme trochu podpořili konečně pvp a ownage si po necelém měsíci na 16x rate udělali nobles.
Vzhledem k tomu, že jste nám nechali free 31 zabití world bossu tak nám napadala kupa vybavení a tak jsme ani nemuseli tolik farmit. (Děkujeme za Vaší neschopnost) Ale čekat na to až se Váš zerg clan vybaví a snažit se tím podpořit pvp na serveru je nuda. Když už týden nemusíme nic dělat a dá se chodit jen na pvp o RB, kde pvp začalo až 21.10. tak to 50% unudilo a nehrajou. Příjdou prostě jednou za čas a tím mluvím o uNi CP, ne o klanu uNknown tak jako i minule, jsem nikde nenapsal že tím beru celek unknown clanu.

Zabíjení buffpetu? Zeptej se toho svého nachradara nebo jak se jmenuje, kdo chodí zabijet buffpety. Kdo zabíjí prvně afk chary aby měl ten hloupý pvp bod než ho zabije DD.
Nepotřebuješ si honit ego? Vidím ten tvůj popis hero charu v podpisu na foru, jak jsi z toho hotový.
Kouřit perko? Najdi si přítelkyni která toho bude schopná :)))

Bavilo mě od začátku jak nás každý obvinoval z bota, gm clanu a blablabla díky čemuž GMka sledovaly každý náš krok, každé naše RB a tak se nedivím, že i šroubek mi napsal, že ho nebaví ty vaše výmysly číst, že ho z toho bolí hlava.
Tímto končí mé odpovědi hráčovi Killers a všem Ownage. Nepotřebuji si tu číst Vaše výmysly, ničim nepodložené.

S láskou,

uNiquii
CL klanu uNknown, vedoucí clan serveru po dobu prvních 3 týdnů kdy zde ještě hrálo 2000 lidí.

Fuzz3R
23-10-2017, 12:40
Fuzzere, ale byli jste MoS, však jsme na vás poslali i mage, pt aby vás vyčistila :D a u behemonta ste taky byli... tam jste mi flagovali DCcko, když sem dával soe a vy jste to měli za GateChant... :D asi tolik. Vzhledem k tomu, že Pride neumí nic a v té době se na RB mohli leda tak koukat a jiné destro PTy než vaše a naše na této úrovni prakticky neexistovali, je tedy velice pravděpodobné že na něčem frčíš a třeba mi poradíš na čem :D rád bych to zkusil taky :D

Posledni veco co pisu v MOS jsme byli tak max dotahnout summonera k anaisovi. Tod je cele na behemota bych ani kvuli tomu **** dropu nesel. Jinak ale zacinam celkem z toho forka dostavat CANCER uz a to se tu vyjadruji 2 den jen.

Killers
23-10-2017, 12:41
jo jsme u toho, zase tvůj klasický výplod nesmyslů :D dokázali jste jen non-stop farmu a to je vše :D u PvP vám silně teče do bot, stahujete ocasy a vymlouváte se jak ste, nejste aktivní a blablabla.... klasický příklad jak server vždy fungoval. Vyfarmit a jak dostanete pop*či tak quit se siláckýma řečma, jak ste to tu potahali.... :D Protože kdyby ste zůstali, tak klesnete na úroveň GayPride a budete i novému hráči, který to zapl včera pro smích :D jak sem psal dříve, sem zvědav jak moc se budete projevovat za měsíc, případně až se dofarmí klany Manoera s IoF, případně Brazzers a další menší klany, které nepochybně spolu uzavřou spojenectví (snad ne jako vy a Prid - anální spojenectví). Pak tu bude sranda PvP atd, kde můžete předvést ten svůj zero skill. I když pochybuju, že tu ještě budete, protože váš strach vás dohání :D
3 týdny - po dobu vaší PvE (no PvP) - prosím upřesni si děkuji :D

S láskou Killers alias Format, owner serveru EE/DE (2010 +-) a zde nové pokračování mé ságy

Kane
23-10-2017, 12:54
od startu jsme jsem byl 60h+ vzhuru

to uz je choroba moj...


dřív nebo později naberu jednu CP (5tou partu)

klasika, chlapci prestali davat tak podme na zerg


vyhráli jsme server

cakal som, ktory traged od vas zabije tento grc ako prvy a moj tip vysiel :D Vies co si ty vyhral moj? Hanbu akurat a ze sa s teba kazdy smeje... Server pojde niekolko mesiacov, ale napisat po 3 tyzdnoch ze si vyhral server to uz je diagnoza...

Fuzz3R
23-10-2017, 12:59
to uz je choroba moj...



klasika, chlapci prestali davat tak podme na zerg



cakal som, ktory traged od vas zabije tento grc ako prvy a moj tip vysiel :D Vies co si ty vyhral moj? Hanbu akurat a ze sa s teba kazdy smeje... Server pojde niekolko mesiacov, ale napisat po 3 tyzdnoch ze si vyhral server to uz je diagnoza...

Choroba ne ja tu hru celkem fetuju to ano, ale ty mas evidentne nejakou psychickou nemoc . Co jsme podle tebe prestali davat o jakem zergu mluvis? kdyz hrajem 4 pt vs 80 ppl ? ROFL me prestava bavit tu psat

Niob
23-10-2017, 13:09
Někdo do klece ? :)

Kane
23-10-2017, 13:18
Choroba ne ja tu hru celkem fetuju to ano, ale ty mas evidentne nejakou psychickou nemoc . Co jsme podle tebe prestali davat o jakem zergu mluvis? kdyz hrajem 4 pt vs 80 ppl ? ROFL me prestava bavit tu psat

evidentne si kus mimo a ked do 80 pocitaj aj akademku tak to boh s tebou...

Lean
23-10-2017, 13:33
evidentne si kus mimo a ked do 80 pocitaj aj akademku tak to boh s tebou...
Nejsem si tim tak jistej zda to akademku počítá ten vault

Kane
23-10-2017, 14:49
Nejsem si tim tak jistej zda to akademku počítá ten vault

to je jedno, v ownage su aj ludia co hraju len obcasne, pvp vobec a este nemaju ani 3rd prestup ale uni ich pocita za enemy co je dost trapne...

Niob
24-10-2017, 09:53
Jako ze by jsme se treba každyho zeptali jestli ho muzem sundat ? Jestli je pet nebo aktivni hráč ....

Niob
24-10-2017, 09:54
Ok tak vytvoříme nejakej dotazník poprosíme ownage aby vyplnili jak často hrajou a Jakej char, a my je potom roztřídíme do nějakých košů a kazdej z nas si nalosuje koho muze zabíjet a koho ne

Alexstrazsa
24-10-2017, 14:16
Naše destro parta se s tou Vaší držela do doby, než ste se chytli za ptáky s Pride aby jste vyzerkovali sub RB, protože v jedné destro partě ste vy nebyli schopný sundat ani Behemonta :D a když jsme tam přišli my, tak jste dokázali jen buffovat RB, které naše destro parta dala na 2 frézy bez smrti. Takže tolik k faktům :D
Po sub RB bylo kouření penisů a anální vláčkování 2 baiumů zase s Pride, jinak by jste měli tak leda gremlina na Talking islandu.
Po získání těchto výhod a prvních noblů jste si začali hrát na hrdiny a už jen občas jste rozkuřovali s Pride, kteří nemají páteř a stahují wary, jako kalhoty před Uniqem pro naplnění jeho úst semenem.
Pak následovala první hera, tzn. Hero fear, UD.... a i tak ste dokázali pofailovat antku, kdy u nás v klanu byli pouze 2 nobles hráči.
Chápu, že se teď nudíte a umíte honit PvP body jenom na petech při tom, když naše party dohání eq třeba ve FoGu atd.
Ve varce proti SPH na hala buffu jste s dýkou a lukařem nebyli schopní sundat ani 400 CP :D
Tolik asi k faktům, doufám že po prvních porážkách to nequitnete, ať se můžeme pobavit třeba za měsíc či dva, jak se situace změnila....

Tak ty jedeš asi jiný matroš. :D Pamatuji si na první golkondu ownage (to už bylo po našich sub raidech) myslím, že jste tam byli dohromady v 6-8 partách a byl to vskutku krásný masakr. Golkonda si připsala hodně bodu a nakonec jste odešli s nepořízenou(hodinu potom naše destro parta + 1 EE mimo partu sundali golkondu bez smrti). Tolik asi k Vašemu umění na RB.
Teď k AQ no u té Vám to jde to přiznám ale je díky destrům v těch chodbách ant nestu se blbě utíka nahozenému destrovi. Nicméně jak dojde na větší pvp mimo chodby v ant nestu, tak si většinou ani neškrtnete. Viz. Baium či včera Lilith, kde mi přišlo, že jste přišli jen umřít a odevzdat repuťáky.
PS: Baví mě jak blessujete před BD bez shotu :D
PSS: Je logické, že budete mít více pvp jako klan, když jediný kdo nám vrátil válku jste byli vy. A vy máte válku s vícero klany. My to nahrazujeme PK body. Ač nejsou vidět, protože skoro každá den se v klanu shazuje takových 50-100 PK bodu. Sin eater se nenudí :drink:

Kane
24-10-2017, 17:37
Ok tak vytvoříme nejakej dotazník poprosíme ownage aby vyplnili jak často hrajou a Jakej char, a my je potom roztřídíme do nějakých košů a kazdej z nas si nalosuje koho muze zabíjet a koho ne

staci, ked budes pocitat len realne cisla ownage a nie ten zvysok...

Killers
25-10-2017, 07:21
Ty mi tu budeš předhazovat první naší golkondu ? :D no lol, Vaši no war bishové a no war PPčka co tam házeli neustále restore nebo buffy? Bo ste neměli balls tam přijít s PP nebo bishem s war. Takže asi tak ti to povím :D už mám také PP, takže nebojte vše se vám vrátí stejnou mincí a ještě hůře. Moc dobře si pamatuju vaše debuffy našich dester atd. Již včera jeden váš chudáček schytal první fullbuf, respektive on ty buffy vážně potřeboval, protože se mi zdálo, že je nějaký low na náš support.
Jak se říká, kdo s čím zachází, tím také schází. A když už ze zoufalství buffujete RB a debuffujete, jinak dostanete na *****, tak poznáte vaší medicínu.... :)

Lean
25-10-2017, 11:01
Cancel a nějaký ty bufy nikoho nezajimaj

Alexstrazsa
25-10-2017, 12:48
Ty mi tu budeš předhazovat první naší golkondu ? :D no lol, Vaši no war bishové a no war PPčka co tam házeli neustále restore nebo buffy? Bo ste neměli balls tam přijít s PP nebo bishem s war. Takže asi tak ti to povím :D už mám také PP, takže nebojte vše se vám vrátí stejnou mincí a ještě hůře. Moc dobře si pamatuju vaše debuffy našich dester atd. Již včera jeden váš chudáček schytal první fullbuf, respektive on ty buffy vážně potřeboval, protože se mi zdálo, že je nějaký low na náš support.
Jak se říká, kdo s čím zachází, tím také schází. A když už ze zoufalství buffujete RB a debuffujete, jinak dostanete na *****, tak poznáte vaší medicínu.... :)

Přestaň brečet už konečně :D jediný co totiž od ownage za ty 3 týdny vidím je brekot. :D

Kane
25-10-2017, 20:10
Přestaň brečet už konečně :D jediný co totiž od ownage za ty 3 týdny vidím je brekot. :D

nj nie kazdy ma pusu plnu vtakov od unknown tym padom ho nieje pocut...