PDA

View Full Version : Solved Please Make Me Formal Wear



verity
18-10-2017, 22:03
Ahoj ... mám takový problém

Dělal jsem quest na svatební šaty a dokončil všechny subquesty (na látku, šperky, šitíčko i botky) a šel si šaty vyzvednout. Bohužel box s botami zmizel z invu a NPC Leikar mě stále posílá za Woodley, kde quest na boty začíná a ten hlásí, že jsem quest již dokončil. Takže spousta matroše v háji. Nevíte co s tím? Díííky :) Verity

Diaz
19-10-2017, 19:58
Ahoj, taky jsem se lekl stalo se mi při testování to samé. Akorát že npc dáš "Mysterious Cloth, Jewel Box a Sewing Kit. Quest na boty budeš mít stále aktivní je potřeba ho dodělat a u těch itemů co si odevzdal se změní status na "Complete/1". Boty doděláš a poté ti dá šaty :)

verity
19-10-2017, 20:24
Ahoj, taky jsem se lekl stalo se mi při testování to samé. Akorát že npc dáš "Mysterious Cloth, Jewel Box a Sewing Kit. Quest na boty budeš mít stále aktivní je potřeba ho dodělat a u těch itemů co si odevzdal se změní status na "Complete/1". Boty doděláš a poté ti dá šaty :)

Eh to je ten problem. Ten quest na boty mi nejde vzit. Stale pise ze uz byl jednou dokoncen. Jelikoz uz sem.ho jednou delal.

Diaz
21-10-2017, 21:36
Vyřešeno, doporučení pro tento quest:

Dělejte ho dle postupu v hlavním questu.