PDA

View Full Version : [PvP] Ownage vs some enemies



yLogy
18-10-2017, 01:45
https://youtu.be/EC87NHWfVQc

lv 69+ bishop, polo boxnuté party
no noblesse, karmian a no grade šperky...

Troška zábavy zo začiatku, čoskoro dúfam viac a s aktívnymi ľudmi v partách...

Lean
18-10-2017, 03:56
Eu ofik už tě omrzel logy ? :)

WUDY
18-10-2017, 05:43
Pekne videjko radosť popozerať. Pozeram že dalši bez ucty k heram :)

Kane
18-10-2017, 15:59
tj tak ked mas hero lebo si sam v classe alebo ta nafeedvali...

Lean
18-10-2017, 16:32
tj tak ked mas hero lebo si sam v classe alebo ta nafeedvali...

1. muze za to ze je sam v classe?
2. feeduje se furt protoze je to vyhodny pro partu i klan

yLogy
20-10-2017, 23:16
Eu ofik už tě omrzel logy ? :)Tak byť 3-4 roky leader top klanu na offiku je viac vyčerpávajúce ako si ludia myslia. Je to fakt ako druhy job. Takže je čas aby tam nastala nejaká výmena, ale char a v klane som ostal ale teraz chcem skúsiť troska pohodove hranie na freecku a neriešit nejaké hlúposti na offiku. Bohužiaľ tam ak chceš top tak treba to pushovat denne. Proste aj keď som bol v práci tak minimalne na telefóne a nejaké chit chaty cez skype atď sú viac menej nutné... Teraz som týždeň tu, lognem sa, a hrám a neriešim žiadne zabo mysie problémy atď.

Zatiaľ som spokojný, bohužiaľ tá kvalita cz/sk scény je dosť mizerná. Ale tak neviem ako dobre ma poznáš z offiku a akým štýlom hrá môj klan a ja, ale zdá sa že mentalitou klanu sme si celkom sadli s ownage. Takže zatiaľ spokojnosť.

Lean
21-10-2017, 03:13
Tak byť 3-4 roky leader top klanu na offiku je viac vyčerpávajúce ako si ludia myslia. Je to fakt ako druhy job. Takže je čas aby tam nastala nejaká výmena, ale char a v klane som ostal ale teraz chcem skúsiť troska pohodove hranie na freecku a neriešit nejaké hlúposti na offiku. Bohužiaľ tam ak chceš top tak treba to pushovat denne. Proste aj keď som bol v práci tak minimalne na telefóne a nejaké chit chaty cez skype atď sú viac menej nutné... Teraz som týždeň tu, lognem sa, a hrám a neriešim žiadne zabo mysie problémy atď.

Zatiaľ som spokojný, bohužiaľ tá kvalita cz/sk scény je dosť mizerná. Ale tak neviem ako dobre ma poznáš z offiku a akým štýlom hrá môj klan a ja, ale zdá sa že mentalitou klanu sme si celkom sadli s ownage. Takže zatiaľ spokojnosť.

ja s tebou hral par let :-)

yLogy
21-10-2017, 04:52
ja s tebou hral par let :-)
A tvoj nick ak sa smiem spýtať?

Kane
21-10-2017, 15:22
Lean stale si mi neodpovedal z akeho klanu si vykopol Ethnia