PDA

View Full Version : spadla hra



nefertitygame
10-10-2017, 23:22
ahojte dneska mi spadla hra .. byla jsem asi v polovině druhé části druhého přestupu na spoil .. po znovulognutí mi všechno co jsem dosud měla hotové zmizelo :( musim říct že mě to mííírně rozladilo]:>" smilieid="84" class="inlineimg">nechci to dělat znova !!!!!

Sroubek
11-10-2017, 00:55
ahojte dneska mi spadla hra .. byla jsem asi v polovině druhé části druhého přestupu na spoil .. po znovulognutí mi všechno co jsem dosud měla hotové zmizelo :( musim říct že mě to mííírně rozladilo]:>" smilieid="84" class="inlineimg">" smilieid="84" class="inlineimg">nechci to dělat znova !!!!!

Technicky to co píšeš není možné.

vcut
11-10-2017, 06:22
Je to mozne. Stalo se mi to taky uz asi 2x. Dal jsem si buffy u buffera, portl se do lokace, pri portu dostal critical error. Po lognuti stojim ve WH, bez buffu, ve kterem jsem stal asi 3 minuty zpatky.

nefertitygame
11-10-2017, 08:43
Jsem ráda že to není možné :) ale pravdou je že se mi vrátilo do invu i těch 100 animal skin co je ke qestu třeba a já jsem na začátku .

Sroubek
11-10-2017, 08:48
Jsem ráda že to není možné :) ale pravdou je že se mi vrátilo do invu i těch 100 animal skin co je ke qestu třeba a já jsem na začátku .

Dokážeš odhadnout jak dlouhý je to časový úsek co došlo k rollbacku? Ještě jsem nezažil aby to někoho rolovalo o déle než minutu, pokud nešlo o crash serveru.

vcut
11-10-2017, 09:09
Dokážeš odhadnout jak dlouhý je to časový úsek co došlo k rollbacku? Ještě jsem nezažil aby to někoho rolovalo o déle než minutu, pokud nešlo o crash serveru.

Z me zkusenosti se to ale nedeje pokazde. Crit. erorru dostavam nespocet a od startu serveru se mi to stalo 2x. Chapu, ze takove nahodile chyby se velice tezce opravuji. Vubec me nenapada, cim by to mohlo byt.

Lean
11-10-2017, 09:54
Až zjistíte příčinu tak dejte vedet. Bude se to hodit při krafteni