PDA

View Full Version : Quest Rate 1x????



Zodiac
07-10-2017, 16:39
Ahoj,

není docela na škodu mít nastavený quest rate na 1x (např. Varka/Ketra/FoG/IT). Takhle je totálně zabitý Quest na S armor, který se absolutně nevyplatí a S bude pouze z RB tak pro 2 klany nikoliv z craftu pro ty co si to chtějí nafarmit.
Přitom je to škoda, protože pak na serveru bude jen HS pro mágy a Fog pro destra a pak co tu člověk vlastně má dělat? Tohle je totálně uhozený mít na 16x quest rate 1x.... !!!

zase me zabanovali
07-10-2017, 16:44
tak si udelej taky destra, bez nej se stejne k nicemu nedostanes

Dras
07-10-2017, 17:00
jsem pro zvysit rate :< nebo potom odmenu aspon :D

djcraty
07-10-2017, 19:15
To stejný Q na farmě či stakato na mtr.. se víc vyplatí spoil.

WRAlth
07-10-2017, 22:08
Ano, i já jsem navrhoval, aby se zvýšil rate z ketry/varky na S armory, protože je to šíleně nastavené, aby to padalo tak špatně na 16xtkovém ratu.

Zodiac
07-10-2017, 23:00
Mno já doufám, že GM dostanou rozum. Už jsem jim psal i ve hře a řekli mi ať to dám na forum a podle ohlasu...

RimeLegend
08-10-2017, 03:38
Ketra,varka souhlasim ale stakato je nastavene dobre, sice 1x ale stoji to 6x min

Sneaky
08-10-2017, 08:55
Nadhodim to na poradě GM. Musíte pochopit, že takovéto změny v průběhu mohou někoho naštvat, kdo do té doby farmil s 1x rate a najednou to zvednem. Ale pokud to dotyční pochopí, protože i jim to ulehčí práci, tak by nemusel být problém.
Budu za to lobovat, aby to bylo o maličko zvýšené, ale nic nechci slibovat. Info poté přidám sem, ok?

Zodiac
08-10-2017, 09:14
Sám jsem dělal Varku takže rozhodně mi nevadí, že jsem lvl2 dělal na 1x rate a jsem i tak pro zvýšení... Tady jde hlavně o udělaný lvl 5 a itemy na S armor, aby to ty lidi měli šanci farmit. Item by měl padat 4-5x na tomhle rate. Jinak díky snad to projde

Sroubek
08-10-2017, 10:42
Ahoj, ohledne Varka/Ketra proberem to dnes ingame. FoG a IT se měnit určitě nebude, tam se to dá vláčkovat jde to pěkně.

Dras
08-10-2017, 13:00
a co spirit beads v q Seductive Whispers? to tady pada take jak na 1x xD

Hora cio
08-10-2017, 14:12
varku/ketru bich ten qrate klidně zvedl o 3x, stejně se tam budou klani mezi sebou pkovat pro jedno rbčko na respawn. :drink::ok:

Thungdil
08-10-2017, 16:51
varku ketru shardy zvednout....

Sroubek
08-10-2017, 17:49
Setkalo se s těžkým odporem ingame, takže prozatím necháme jak je, třebas se to časem změní...

Zodiac
08-10-2017, 18:35
Zajímavý, že tady všichni souhlasí a ve hře na to měli všichni stejný názor... Udělej anketu na FB pár pm fakt není hlas lidu....a věřím tomu, že to hlasovali jen mágové, kteří končí u A....Celkově je škoda, že jste ty Questy nenastavili a vlastně celou hru jste udělali jen o nudné farmě nic víc ... chtěl jsem na 50+ dělat Spirit beast kolem adenu a ejhle ono to pada po 1x... chtel jsem jít dělat SOS na matroš a uplná stejná demence... nedá se tu nic dělat kromě bezvýznamné farmy, tohle se Vám opravdu moc nepovedlo...

Sneaky
08-10-2017, 19:34
Zajímavý, že tady všichni souhlasí a ve hře na to měli všichni stejný názor... Udělej anketu na FB pár pm fakt není hlas lidu....a věřím tomu, že to hlasovali jen mágové, kteří končí u A....Celkově je škoda, že jste ty Questy nenastavili a vlastně celou hru jste udělali jen o nudné farmě nic víc ... chtěl jsem na 50+ dělat Spirit beast kolem adenu a ejhle ono to pada po 1x... chtel jsem jít dělat SOS na matroš a uplná stejná demence... nedá se tu nic dělat kromě bezvýznamné farmy, tohle se Vám opravdu moc nepovedlo...

Týden běžela beta, kdy jste se k tomu mohli vyjádřit, nevím zda se tak dělo.
Quest ve Stakatu je ok, sice padá po 1x, ale reward je 6x (spíše 6x menší spotřeba fangů).

Spirit Beady jsi mohl farmit, myslím, že mezi lvl 50-58 (například), bys jich nadropoval docela dost.

Prozatím se to setkalo s odporem, je možný, že až se tam lidi dolevlí, zjistí, že to opravdu potřebují, že se to změní.

IPfree
09-10-2017, 08:02
Týden běžela beta, kdy jste se k tomu mohli vyjádřit, nevím zda se tak dělo.
Quest ve Stakatu je ok, sice padá po 1x, ale reward je 6x (spíše 6x menší spotřeba fangů).

Spirit Beady jsi mohl farmit, myslím, že mezi lvl 50-58 (například), bys jich nadropoval docela dost.

Prozatím se to setkalo s odporem, je možný, že až se tam lidi dolevlí, zjistí, že to opravdu potřebují, že se to změní.

Jako EEcko jsem zhruba od 50 do 60 rubal vicemene ciste jen undeady a za tu dobu jsem nasbiral itemky na 3 hry, coz je docela bida... Quest reward je sice 10x ale to je docela o nicem, kdyz si clovek pro jistotu stejne vybere hned tu prvni odmenu... Rozhodne bych hlasoval pro zvyseni quest rate na aspon na 2x

Phyrex
09-10-2017, 12:05
Setkalo se s těžkým odporem ingame, takže prozatím necháme jak je, třebas se to časem změní...

Když vše budeš projednávat ingame, tak nic neprojde, protože se ozvou nejvíce flameři. Těžký odpor ti dokážu napsat ingame kdykoliv i sám i z několika postav tu pmku napsat není problém :) Co se týče Q rate Varka/Ketra tak je fakt žalostně malý a pro solo playera, který hraje například EE, Bish, nebo buffera, tak je to celkem nereálné, celkově na 16x rate nevídané. Zkus anketu, kde by mohlo hlasovat více lídí, ať je to objektivní.

Sroubek
09-10-2017, 13:04
Když vše budeš projednávat ingame, tak nic neprojde, protože se ozvou nejvíce flameři. Těžký odpor ti dokážu napsat ingame kdykoliv i sám i z několika postav tu pmku napsat není problém :) Co se týče Q rate Varka/Ketra tak je fakt žalostně malý a pro solo playera, který hraje například EE, Bish, nebo buffera, tak je to celkem nereálné, celkově na 16x rate nevídané. Zkus anketu, kde by mohlo hlasovat více lídí, ať je to objektivní.

Anketa je snad horší, než řešit to online. Praxe ukázala, že změny po startu jsou prostě problém. Zvýšení Varky/Ketry jsme sami zvažovali nejsem si ale vůbec jist finální prospěšností.

Lean
09-10-2017, 14:13
ja bych to nezvysoval, kdo to bude chtit delat tak mu bude jedno jaky to ma rate

MrCrow
09-10-2017, 14:20
Taky jsem pro boost. Je pravda, že po startu serveru něco "razantně" měnit, není úplně košér. Ale pořád lepší teď než později. :)

Dras
09-10-2017, 14:33
ja bych byl aspon pro zvyseni odmeny :D (pokud neni uz, nemam na to lvl tak nevim :D)

jinak tez souhlasim ze s "anketou" ingame to je silne neobjektivni... chapu ze ani na forum se neda moc spolehat protoze spousta lidi na nej nechodi, ale kdyz vemu ze ingame ti z 2000 "oken" dostanes 40 pmek co jsou silne proti tak to je docela bezvyznamne ne?

Sneaky
09-10-2017, 17:46
Zkusíme anketu za týden, až se lidi vyfarmí na dobré lvl a třeba o to začne být zájem... třeba se karty otočí :)
Já za Vás budu lobovat, určitě budu upomínat minimálně aspoň na 2-3x rate, sic je to o málo, ale furt je to více.

MrsBadAK
09-10-2017, 21:29
Myslím že aj drop rate pre Pagan quest by bolo vhodne zvýšiť adekvátne k 16x.

NarcisSally
09-10-2017, 22:41
To same questy Whisper of Dreams, Stolen Dignity a Heart in Search of Power. Zda se mi, ze je u jich take zalostny drop itemu.

RimeLegend
10-10-2017, 06:48
Ahoj, ohledne Varka/Ketra proberem to dnes ingame. FoG a IT se měnit určitě nebude, tam se to dá vláčkovat jde to pěkně.

Stím fogem by se taky mohlo něco udělat, ze skupinky 30ti mobů sem dostal 10QI, při představě že potřebuji 2 rcpty, jeden na naučení crafta a druhej na craftnutí 6000mobu ve fogu, kterej je momentálně nonstop plnej a taky se může stát že ta guna pár krát rupne,než ji craftnu je to dost hnus.(a to je "jen" recept). Pro CPčky budiž, ale takovej solo hráč je bez šance nafarmit gunu :)

Dras
10-10-2017, 15:11
RimeLegend proto to je MMO hra :-P

morales
10-10-2017, 17:19
jo ten pagan je taky divny.. jak rika Badak....

RimeLegend
10-10-2017, 19:47
RimeLegend proto to je MMO hra :-P
Ja mam CPcku ale musim myslet i na solo hrace :D

IPfree
11-10-2017, 05:29
To same questy Whisper of Dreams, Stolen Dignity a Heart in Search of Power. Zda se mi, ze je u jich take zalostny drop itemu.


Stím fogem by se taky mohlo něco udělat, ze skupinky 30ti mobů sem dostal 10QI, při představě že potřebuji 2 rcpty, jeden na naučení crafta a druhej na craftnutí 6000mobu ve fogu, kterej je momentálně nonstop plnej a taky se může stát že ta guna pár krát rupne,než ji craftnu je to dost hnus.(a to je "jen" recept). Pro CPčky budiž, ale takovej solo hráč je bez šance nafarmit gunu :)


Myslím že aj drop rate pre Pagan quest by bolo vhodne zvýšiť adekvátne k 16x.


jo ten pagan je taky divny.. jak rika Badak....


Taky jsem pro boost. Je pravda, že po startu serveru něco "razantně" měnit, není úplně košér. Ale pořád lepší teď než později. :)

Souhlas s tím vším. 1x quest drop na 16x mi přijde prostě nelogický. Měl by se zvýšit globálně a to alespoň na 2x. Snad už ti haters do příští ankety quitnou ať my normální lidi můžem hrát :D

Zodiac
13-10-2017, 22:31
Porad GM nedostali v tomhle rozum ? :D

Calma
15-10-2017, 23:35
Nějaké novinky? Opravdu to padá dost bídně, oproti všemu ostatnímu...

BloodTouch
22-10-2017, 11:05
v ketre som zacal expit niekde na lvl 74 teraz mam lvl 80 na 3 postavach + dalsie 3 maju 78+... za tu dobu som spravil ally lvl 5 a nazbieral asi 6200 itemov cize kym budem mat lvl 80 a 100% mozem si vybrat 3 recepty na main armor... 20% sanca ze dostanem adeny, 40% ze dostanem iny rcp a potom 40% ze mi failne craft respektive nefailne lebo crafta nenajdem... keby si aspon mozem vybrat rcp tak mi 1x rate ani nevadi ale takto je to proste nerealne

IPfree
22-10-2017, 11:47
Quest Rate už měl být dávno zvednutý... Šroubek udělá jeden ingame poll kde mu napíše 5 haters a zbytek serveru tu už týdny trpí na vyloženě vadném quest rate... Globálně ihned zvýšit na 2x, pokud by to bylo málo tak se nějak domluvit časem ale 1x quest rate na 16x serveru je prostě wtf :D

MrCrow
23-10-2017, 11:35
Ono, nejen ketra/varka, ale i MSS v BS (a vlastně i Pagan). Jak jsem tu už psal, není úplně fér měnit za běhu raty Questů, ale radši pár dnů po startu než po 3-4 týdnech...

Kane
23-10-2017, 13:15
ked som to navrhoval este pred startom vsetci tu suhlasili aby to bolo zvysene, nechapem ten 1x rate...

Hora cio
23-10-2017, 22:47
Měl by se zvýšit globálně a to alespoň na 2x. Snad už ti haters do příští ankety quitnou ať my normální lidi můžem hrát :D

signal succesfully.....:rofl: hatewords za IQ100x a tu anketu měli dát uš dávno. :drink:

Ladislav57
24-10-2017, 11:16
Celkově je drop rate katastrofální.Spoil rate taky nesedí.U rate 16x to má být jinak.Nehraju L2 první den a tak uz vím,kde,co a jak má padat.Na DE je to celé nějaké zvláštní.

Ladislav57
24-10-2017, 19:06
Tak vidím bez odezvy opet.

Zodiac
24-10-2017, 22:03
GM je aktivní jen v době donate :D teď už na hru serou ...

Sroubek
24-10-2017, 22:12
Téma je pro nás v podstatě uzavřeno, vyjádřili jsme se k němu opakovaně. Neplánujeme změny v těchto nastaveních.

Dras
25-10-2017, 04:35
ja myslel ze posledni info bylo od Sneakyho :-P

Zkusíme anketu za týden, až se lidi vyfarmí na dobré lvl a třeba o to začne být zájem... třeba se karty otočí :)
Já za Vás budu lobovat, určitě budu upomínat minimálně aspoň na 2-3x rate, sic je to o málo, ale furt je to více.


Téma je pro nás v podstatě uzavřeno, vyjádřili jsme se k němu opakovaně. Neplánujeme změny v těchto nastaveních.

Sroubek
25-10-2017, 07:27
Diskutovali jsme to v chatu a vcera i na TS porade. Nastaveni se v nejblizsi dobe nebude menit.

MrCrow
01-11-2017, 15:14
Jinak k tomu ještě k tomu Quest ratu... Dnes jsem (konečně) dodělal Q v paganu. Za tu dobu než jsem udělal 2k itemů, jsem udělal 2 postavy 79, jednu 80 a 100%, dropnul 10x mj ruce, 4x mj boty, 4x mj helmu, 1x nm helmu, 3x nm štít, 2x nm ruce, 2x nm boty, 48x EAS. :D
Tohle vše než jsem udělal 2k itemů. To jen pro porovnání, jak je vybalancovaný ten drop rate vs quest rate (z toho mimochodem vypadlo neuvěřitelných 36m - za tu dobu jsem tam udělal asi 5x tolik) - Jinak pro orientaci, když vezmu, že průměrně padá z každého moba 50 anteroom keyů, to bylo cca 3500 mobů. D

Zodiac
06-11-2017, 11:57
To jo no ja ve Varce už udělal celkem dost receptů. ale taky strávil neskutečně moc hodin a mám víceméně *****... 5x adeny a přes 50% fail na craft :D a to jenom doplňky... dělat těla a ještě dostat 2x samý rcpt je nereálný.... kdyby aspoň šlo si vybrat recept... tohle GM prostě zesrali a jejich nelogické uvažování mít na 16x rate 1x rate quest je prostě největší demence co jsem zatím kdy viděl :D Varku dělá tak 4-5 lidí z těch "2k" a je pouze po takové době jen jeden craft na doplňky... prostě si na tom nastavení nedali záležet... Kdyby zvýšili aspoň quest rate na drop itemu na S amor na 2x...některé GM jsou i pro a lidi samozřejmě taky... to že se Gmka nevěnují komunitě to prostě zabijí ... bohužel nějaký hlavní jouda řekl "ne, na serveru se prostě qeustit nebude a bude se jen farmit".

Dominik80
07-11-2017, 16:55
Taky se přikláním ke zvýšení drop šance na Q itemy varka/ketra je to strasny, pada to malo recepty failuji x krat jsem dostal adeny a nejde ani sehnat skoro craft na ty recepty..

Zodiac
09-11-2017, 13:31
Bohužel GM na hráče v tomhle směru kašlou... pro ně je snazší něco neměnit než vyhovět požadavku hráčům a zpříjemnit jim hru tím, že se tam dá dělat víc než jen vlakovat FOG... tímhle stylem stejně server bude žít jen do doby, než se otevře jiný server s normálním nastavením dle rate.


Taky se přikláním ke zvýšení drop šance na Q itemy varka/ketra je to strasny, pada to malo recepty failuji x krat jsem dostal adeny a nejde ani sehnat skoro craft na ty recepty..

uNiquii
09-11-2017, 15:02
Bohužel GM na hráče v tomhle směru kašlou... pro ně je snazší něco neměnit než vyhovět požadavku hráčům a zpříjemnit jim hru tím, že se tam dá dělat víc než jen vlakovat FOG... tímhle stylem stejně server bude žít jen do doby, než se otevře jiný server s normálním nastavením dle rate.


To jsou zase kecy. Tento server pojede ještě dlouho, taky díky přívalu zahraničních hráčů co brzy příjde

filimon
09-11-2017, 15:11
Taky se přikláním ke zvýšení drop šance na Q itemy varka/ketra je to strasny, pada to malo recepty failuji x krat jsem dostal adeny a nejde ani sehnat skoro craft na ty recepty..
Pokud to farmis sam nebo ve dvou tak to je opravdu onicem. Fail pri craftu nestoji ani za comment. Vim ze to strasne nasere. Adeny jsou na tom podobne. Kdyz to pojedes ale s trosku aktivni partou nukeru/lukaru nerikam nutne CP tak neverim tomu ze by to neslo. Chapu te ze by si chtel upravu ale jakmile se server zacne upravovat podle prani hracu je to cesta do pekel.

Lean
09-11-2017, 16:43
To jsou zase kecy. Tento server pojede ještě dlouho, taky díky přívalu zahraničních hráčů co brzy příjde

tomuhle nikdo pri smyslech nemuze verit, ze ti na ceskej server prijde prival cizojazycnych hracu

uNiquii
09-11-2017, 16:46
tomuhle nikdo pri smyslech nemuze verit, ze ti na ceskej server prijde prival cizojazycnych hracu


Pokud jen sedí na foru a píše sračky, pomlouvá všude na fb tak ano... to se ti nedivím, že nevěříš.

Já tomu ale věřím a už hodně brzo :)

filimon
09-11-2017, 17:36
Tipuju Forsaken...

Lean
09-11-2017, 20:02
Pokud jen sedí na foru a píše sračky, pomlouvá všude na fb tak ano... to se ti nedivím, že nevěříš.

Já tomu ale věřím a už hodně brzo :)samozrejme ze ne, proc by sem ty lidi chodili hrat? to ze se sem dostane par random hracu nikoho nezajima, a zadnej klan sem nepujde protoze na Ilku proste neni o co hrat. postavy mas vyfarmeny do tydne, ekvip jelikoz je ne Sko do 2-3 tydnu. tim ze ses aktivni ve hre vlastne zadnou vyhodu nad odstatni neziskavas a pvp si ten klan muze uzit kdekoliv jinde

eywinka
09-11-2017, 21:06
Trochu motivace - Jak se nam dari sehnat recepty z Ketry? :D

Zabíjíme to mágem 80 s full supportem (S/D+PoW) nebo vlakujeme destrem, podle nálady. Za mága dáme na jeden buff (20min) 100-200 itemů, za destra méně - nemáme dokončené PoF :D. Udělali jsme celkem cca 6000 itemů (na vybrání 8 receptů) - 3x jsme vybrali adeny, 5x recept, z toho 4x fail a 1x vyšel. Chápu, že děláme recepty na top armor na tomto chronicle. (Ne)Chápu korejskej random, ale tohle je fakt k nasrání :D

Calma
10-11-2017, 05:23
Nechápu brečení v tuhle chvíli. Tohle se tu mělo objevit před měsícem a dalo by se s tim něco dělat. Teď je situace taková, že pokud chceš TOP armor ze hry, tak pro to musíš něco udělat - jaké překavepní! Dobrá stránka věci je, že se to nepřefarmí tak rychle a lidé budou mít motivaci pořád něco dělat.

eywinka
10-11-2017, 07:35
Nechápu brečení v tuhle chvíli. Tohle se tu mělo objevit před měsícem a dalo by se s tim něco dělat. Teď je situace taková, že pokud chceš TOP armor ze hry, tak pro to musíš něco udělat - jaké překavepní! Dobrá stránka věci je, že se to nepřefarmí tak rychle a lidé budou mít motivaci pořád něco dělat.

Jestli je to reakce na mě, tak tvůj post nedává smysl. Nebrečím a nechci zvyšovat odměny, ale prostě jen pro info ostatním sdílím jak to máme.

MrCrow
10-11-2017, 07:35
Ono se tady ale brečelo před měsícem, ale GM řekli, že si to proberou přes týden na TS a pak za další týden možná udělají anketu. Psal jsem hned, že změny v Questech za běhu je demence, ale radši někdy změny v prvních "dnech" serveru, než po "týdnech"

uNiquii
10-11-2017, 08:04
samozrejme ze ne, proc by sem ty lidi chodili hrat? to ze se sem dostane par random hracu nikoho nezajima, a zadnej klan sem nepujde protoze na Ilku proste neni o co hrat. postavy mas vyfarmeny do tydne, ekvip jelikoz je ne Sko do 2-3 tydnu. tim ze ses aktivni ve hre vlastne zadnou vyhodu nad odstatni neziskavas a pvp si ten klan muze uzit kdekoliv jinde


drž pusu a čti: https://www.lineage2.cz/en/portal/home/

See you, výhodu získáš

DeBouS
10-11-2017, 09:15
Blbost tedka neco menit je uz dost pozde server jede pres mesic :-), akorad by se nasrali ostatni co 3 tydny+- farmijou varku a by meli nejakej ten set a zvysi se to o 2-3 drop rate? :-D by meli jine nervy.

MrCrow
10-11-2017, 09:53
O tom se tady ale celou dobu bavíme, že změnit se to mělo ze začátku, když to nebylo ještě tak rozjeté. Teď už by to bylo trošku větší zásah do hry.

Lean
10-11-2017, 15:30
drž pusu a čti: https://www.lineage2.cz/en/portal/home/

See you, výhodu získáš
vtipny no :-)

NarcisSally
10-11-2017, 15:32
Bavite se tady o tom, ze se to melo resit na zacatku a ja vidim, ze se dotaz podal 7.10.
Takze se to neresi az ted, ale resi se to uz mesic.

Calma
10-11-2017, 21:20
Ale vždyť je už dávno rozhodnuto, že se nic měnit nebude...

Ravenn
30-11-2017, 14:07
Tak jsem včera cca 3 hodiny prolejzal FoG a IT abych zjistil, že je všude tolik lidí, že je bez šance si někde dělat ty Q na S věci tak sem se potupně vrátil zase do kata, tam je to taky někdy našlapané, ale oproti FoGu je to jako nebe a peklo :D Takže je asi jedno jaky q rate je, ty lidi to tam budou farmit stále dokola ... nenažranci:rofl::D:D

Sneaky
30-11-2017, 17:15
Tak jsem včera cca 3 hodiny prolejzal FoG a IT abych zjistil, že je všude tolik lidí, že je bez šance si někde dělat ty Q na S věci tak sem se potupně vrátil zase do kata, tam je to taky někdy našlapané, ale oproti FoGu je to jako nebe a peklo :D Takže je asi jedno jaky q rate je, ty lidi to tam budou farmit stále dokola ... nenažranci:rofl::D:D
tak tohle je jedině dobrá zpráva :) A pokud nemáš partu lidí na to si tam nějaké místečko vybojovat, tak věřim, že AA mají stále cenu a za prodej si pak nějaké ty S rcpty pořídíš.

head7k
07-12-2017, 11:55
Tak jsem včera cca 3 hodiny prolejzal FoG a IT abych zjistil, že je všude tolik lidí, že je bez šance si někde dělat ty Q na S věci tak sem se potupně vrátil zase do kata, tam je to taky někdy našlapané, ale oproti FoGu je to jako nebe a peklo :D Takže je asi jedno jaky q rate je, ty lidi to tam budou farmit stále dokola ... nenažranci:rofl::D:D
To nevim kde v IT jsi byl, ja tam farmim relativne casto a vetsinou je tam pouze par lidi a vetsina mistnosti prazdnych. Ve FoG to je horsi, to souhlasim.

Hora cio
08-12-2017, 22:33
https://www.youtube.com/watch?v=jhp--CouueE
pokud mošno kvesti itemu vo ketre do 2. lvl bich se nebál svíšit na 2x počet itemu. do 3. lvl vo varke uš bich nechal po 1x. de vo subkvesti a ten kdo nemá peti ani čas u toho sedět deňe všdi 24hodki, tak se mu ukratí čas robení prestupu. :) :drink: