PDA

View Full Version : Konečně jsme měli čas dodělat lukaře - PVP vid. vol1



uNiquii
07-10-2017, 12:23
https://www.youtube.com/watch?v=XTG8es4RI6I&t=4s


1080 HD 60fps




Konečně byl čas dodělat si i lukaře :)

Žádné profi střihy,úpravy nebo něco podobné. Pouze video na přibližení situace na serveru, že se zde něco děje :)))
Chtěl bych tím hlavně motivovat i ostatní klany k účasti na pvp :)

Sneaky
07-10-2017, 14:31
Hmmm :) zajímavé. Je vidět, že se té hře opravdu věnujete ve větším počtu hráčů a máte čas si vše takto hezky připravit. Snad to ostatní klany motivuje a neodradí. Věřím, že do pár týdnu se pvp vyrovnají.

zase me zabanovali
07-10-2017, 17:13
Hmmm :) zajímavé. Je vidět, že se té hře opravdu věnujete ve větším počtu hráčů a máte čas si vše takto hezky připravit. Snad to ostatní klany motivuje a neodradí. Věřím, že do pár týdnu se pvp vyrovnají.
tomu neverim

Kane
07-10-2017, 17:19
Kde je tá časť, kde ste stiahli war aby ste mohli picknut halateho? #Sklamanie

uNiquii
07-10-2017, 18:35
Vsak tady nikdo nemachruje. Jen dáváme na jevo, ze je server živý. Golku jsme nesli zabíjet :) jen na pvp. V noci si ji pak Ownage v klidu zašli zabit. Po pvp jsme si všichni napsali ze to byl fajn fight. Stejne jako u AQ

Kane
07-10-2017, 19:20
Pre dobro Sroubka a životnosti servera dúfam, že neleavnete hneď ako predáte 1 set epikov za reálne lóve ;)

uNiquii
07-10-2017, 19:35
Set epicu bude trvat. Vzhledem k tomu ze od prvního dne jedem aq na spawn a ze 6 aq 0 ringu. Ownage jednu vyhráli a hned ring :/ :D

Hora cio
08-10-2017, 21:43
pěkní videjko hoši první pvp v tojce žě? :thumbus up: no nic du si vohřát gulaš a knedlik po polední a pustit si ještě nakou tu pistolku a šup do hajan. *tired*:drink:

Celebrita
12-10-2017, 11:22
Tak jsem čekal na první video, abych zjistil, jak to na serveru vypadá (protože nikdo nestreamuje :(((((( ) a pak je z toho takováhle sra čka, kde parta noclan lukařů střílí karmiany, kteří se snaží zabít golkondu (a ještě to má 15 minut? wtf kdo by to dokoukal do konce? zkus to příště trochu zrychlit, třeba se to pak bude dát..). Pokud tohle má být "ukázka situace na serveru, že se něco děje", tak je mi těch lidí tady upřímně líto, protože to je ještě horší, než jsem čekal (a to jsem fakt nečekal skoro nic). Btw projel jsem i fórum a po 14 dnech serveru (ano, prvních 14 dní, kdy je tu největší nával, teď už se bude jen quitovat) tu neni žádnej pořádnej flame topic a to je hodně smutný. Když to pouštěli naposled, tak se prvních 14 dní na serveru něco málo dělo a na fóru byla zábava hádat se s tim maďarskym koňomrdem kane(chodí sem ještě?). Doufám, že až se sem přijdu příště podívat, tak už tu bude nějaký slušný video a aspoň náznak kvalitního flamu, pac a pusu.

uNiquii
12-10-2017, 12:55
Tak jsem čekal na první video, abych zjistil, jak to na serveru vypadá (protože nikdo nestreamuje :(((((( ) a pak je z toho takováhle sra čka, kde parta noclan lukařů střílí karmiany, kteří se snaží zabít golkondu (a ještě to má 15 minut? wtf kdo by to dokoukal do konce? zkus to příště trochu zrychlit, třeba se to pak bude dát..). Pokud tohle má být "ukázka situace na serveru, že se něco děje", tak je mi těch lidí tady upřímně líto, protože to je ještě horší, než jsem čekal (a to jsem fakt nečekal skoro nic). Btw projel jsem i fórum a po 14 dnech serveru (ano, prvních 14 dní, kdy je tu největší nával, teď už se bude jen quitovat) tu neni žádnej pořádnej flame topic a to je hodně smutný. Když to pouštěli naposled, tak se prvních 14 dní na serveru něco málo dělo a na fóru byla zábava hádat se s tim maďarskym koňomrdem kane(chodí sem ještě?). Doufám, že až se sem přijdu příště podívat, tak už tu bude nějaký slušný video a aspoň náznak kvalitního flamu, pac a pusu.

Na Youtube si můžeš zrychlení nastavit sám. Pro neznalé: V pravém spodním rohu videa > Nastavení - Rychlost - 1,25x 1,5x 2x
Kane tu spamuje asi tisíc topiků tak si to projed ještě jednou :)

Lean
12-10-2017, 13:08
Kvalitní pvp videa jsou se záznamem zvuku z tska (disc)

uNiquii
12-10-2017, 13:18
Kvalitní pvp videa jsou se záznamem zvuku z tska (disc)

Toto nemá být "kvalitní pvp" video :o)