PDA

View Full Version : Solved Více monitorů



krillicane
04-10-2017, 08:32
Ahoj, doufám že to píšu do správné sekce. Narazil jsem na tento problém:

K PC mám připojeny celkem 2xmonitor a 1 TV. Na hlavním monitoru a na TV se dá L2 v klidu hrát. Pokud okno s L2 přetáhnu na sekundární monitor, hra beží, ale nejde klikat na nic (např. neotevřu Options, nekliknu na skill na baru atd), každý klik myší je brán jako pohyb. Tušíte co by to mohlo být?

Děkuji

Teclis
04-10-2017, 11:39
Ahoj, doufám že to píšu do správné sekce. Narazil jsem na tento problém:

K PC mám připojeny celkem 2xmonitor a 1 TV. Na hlavním monitoru a na TV se dá L2 v klidu hrát. Pokud okno s L2 přetáhnu na sekundární monitor, hra beží, ale nejde klikat na nic (např. neotevřu Options, nekliknu na skill na baru atd), každý klik myší je brán jako pohyb. Tušíte co by to mohlo být?

Děkuji

Spustas l2 ako spravca?

zase me zabanovali
04-10-2017, 14:42
Spustas l2 ako spravca?

ja treba jinak ani L2 nespustim

Padme
04-10-2017, 17:46
mam uplne stejny problem

Ogurash
04-10-2017, 17:59
hlavni monitor musi byt ten vlevo, jinak se neda klikat na UI ve hre

NarcisSally
05-10-2017, 07:29
hlavni monitor musi byt ten vlevo, jinak se neda klikat na UI ve hre

Hlavni monitor mam napravo a kdyz dam nrco nalevo na se*****rni, tak mi to tady nejde ;)

krillicane
05-10-2017, 08:13
Pres display settings jsem si prohodil poradi monitoru a uz to funguje, ale je to divny. Monitor co je fyzicky vlevo je pro WIN napravo :) Docela by me zajimalo proc to nefunguje normalne. L2 je snad zatim jediny program co ma takovy problem...

Ecthe
05-10-2017, 09:02
Taky sem si musel dat primarni monitor ten vlevo, na zadnym jinym serveru mi to nedelalo az tu...

Slosik
06-10-2017, 05:59
Problem je i u mě.

Jakmile okno se hrou přetáhnu na druhý monitor. Nejde klikat na UI.

TZN. že umím klikat na monstra a mačkat F1-F12, ale nekliknu na žadné UI, Typu, přijmuti party, pokec s NPC, questy atd.

Dle mého toto dělá vaše ochrana proti botovi pravděpodobně.

Pravděpodobně i kvůli tomu mi nefunguji makro tlačítka na klavesnici, kde nam nabidnovaný přehraváč hudby. Nejpíše to nejde proto, že ochrana blokuje ext program na makra.

Sneaky
08-10-2017, 16:17
Problem je i u mě.

Jakmile okno se hrou přetáhnu na druhý monitor. Nejde klikat na UI.

TZN. že umím klikat na monstra a mačkat F1-F12, ale nekliknu na žadné UI, Typu, přijmuti party, pokec s NPC, questy atd.

Dle mého toto dělá vaše ochrana proti botovi pravděpodobně.

Pravděpodobně i kvůli tomu mi nefunguji makro tlačítka na klavesnici, kde nam nabidnovaný přehraváč hudby. Nejpíše to nejde proto, že ochrana blokuje ext program na makra.

zkoušel si udělat vše jak píšou zde nahoře, že si okno dáš jakoby na druhou stranu?

Caby
10-10-2017, 17:27
Prohodil jsem poradí monitorů a funguje to sice je to otravné a nevím proč zrovna prohození monitorů ale mě to zafungovala

Slosik
21-10-2017, 18:16
řešeni určitě není přehozeni pořádi monitoru ve windows.
To je asi stejně řešení jak přijit do servisu s autem, které nezatáčí do leva a oni ti řeknou ať zatáčíst pouze do prava a je to OK.


Prosím o opravu. Je to otrava.

Alanies
27-11-2017, 15:40
dobrý den vyřešil to někdo? mám 4 monitory. Pomohlo sice přehození pořadí, ale pořád to dělat jen kvůli l2 se mi nechce. Děkuji za případné info