PDA

View Full Version : Solved Dual box crash



slotrik
01-10-2017, 17:46
omlouvám se jestli sem špatně vybral sekci kam to dávám ale mám problém že mi celkem často padá dual box
většinou když ze hry přejdu do web prohlížeče

zde chyba

http://www.imgup.cz/image/LSOy

díky za pomoc už mě to trochu se*e :(

systém w10

Sneaky
01-10-2017, 18:23
Nechci si hrát na chytrého, ale pokud si chybu přečteš a přeložíš, tak máš problém s pamětí, nejspíš ti to nestíhá PC/noťas.

Dokonce ti to i píše postup, jak to máš zkontrolovat.

Diaz
01-10-2017, 19:04
omlouvám se jestli sem špatně vybral sekci kam to dávám ale mám problém že mi celkem často padá dual box
většinou když ze hry přejdu do web prohlížeče

zde chyba

http://www.imgup.cz/image/LSOy

díky za pomoc už mě to trochu se*e :(

systém w10

Máš otevřených moc oken v prouhlížeči a chrome je žrout ramek, na l2 už nezbývá místo.

Jinak specs. mám totožné :bye:

slotrik
01-10-2017, 19:50
Ram mam 8gb a max vytížení jsem měl 58% ale pro jistotu jsem ty okna v chromu zredukoval..
mám hru na plný detaily tak možná bude chtít stáhnout nějaký nesmyslnosti

Thungdil
02-10-2017, 00:24
me to dualboxy kazdou chvili disconnectuje.....

Johnas
02-10-2017, 04:36
ja mam 16Gb ram a dela mi to skoro to stejny (chrom mam vyplej), dualbox mi to odpoji pri portovani do mesta + pokazdy mi zcerna F1cka a ten skill co na ni mam nejde pouzivat dokud ho znovu nenahradim

Sroubek
02-10-2017, 05:59
Dávejte nám sem ty crash reporty.

slotrik
02-10-2017, 06:30
http://www.imgup.cz/image/LS8Qtady další

http://www.imgup.cz/image/LS8Q

Teclis
02-10-2017, 07:41
pokazdy mi zcerna F1cka a ten skill co na ni mam nejde pouzivat dokud ho znovu nenahradim

Vies mi prosim ta sem alebo do PM napisat presny postup kedy sa ti to deje aby som to mohol zreplikovat?

Simbao
02-10-2017, 09:04
Taky mi to pořád hází crashe dualu a okna mám jen 3. Spadne to i když nepřepínám okna.

slotrik
02-10-2017, 09:37
Taky mi to pořád hází crashe dualu a okna mám jen 3. Spadne to i když nepřepínám okna.

mám to to stejný a to zatím pro jistotu jedu jen na 2 oknech... ačkoliv to zní blbě sem rád že se to neděje jen mě.. nevím jestli na to může mít vliv to že sem to hrál na full screen tak sem to ke konci přepnul o režimu okna... dneska to potestuju a uvidím jestli to mělo nějakou změnu ale hardwarem mýho noťasu to si myslím není ten je víc než dostačující...

Teclis
02-10-2017, 12:21
omlouvám se jestli sem špatně vybral sekci kam to dávám ale mám problém že mi celkem často padá dual box
většinou když ze hry přejdu do web prohlížeče

zde chyba

http://www.imgup.cz/image/LSOy

díky za pomoc už mě to trochu se*e :(

systém w10

Na toto by mohlo pomoct vypnut shadows.

Edit: Ti ktorym padaju multiboxy, skuste vypnut shadows a aj vsetky ostatne veci ovplyvnujuce vzhlad hry/zvuk. Skuste minimalne detaily a pokial to bude stabilne, postupne zapinajte/dvihajte detaily.

Johnas
02-10-2017, 12:36
Na toto by mohlo pomoct vypnut shadows.

Edit: Ti ktorym padaju multiboxy, skuste vypnut shadows a aj vsetky ostatne veci ovplyvnujuce vzhlad hry/zvuk. Skuste minimalne detaily a pokial to bude stabilne, postupne zapinajte/dvihajte detaily.

muzes nejak oduvodnit proc? mam dost vykony stroje na to aby to utahlo vsechno na plny detaily, mam to i vyzkouseny na starym DE jsem mel v klidu 9-12 oken a zadnej problem nebyl

Teclis
02-10-2017, 12:44
muzes nejak oduvodnit proc? mam dost vykony stroje na to aby to utahlo vsechno na plny detaily, mam to i vyzkouseny na starym DE jsem mel v klidu 9-12 oken a zadnej problem nebyl

Archaicky Engine, Stary klient, ktory nebol optimalizovany na pracu s novymi GPU a roznymi rozsirenymi funkciami, ktore v tej dobe neexistovali. Nemusi to spolu hrat dobre.

Tu skutocne plati, ze menej je niekedy viac.

Inak ten system sa od toho povodneho co bol na predoslom DE odlisuje fakt minimalne. Ziadna zmena, ktora by mohla zapricinit to co sa ti deje, cize sa muselo u teba zmenit nieco ine ...

Este ma napada, pri pretrvavajucich problemoch pozrite control panel vasej grafickej karty a pre L2 povypinajte vsetky pokrocile funkcie (anisotropic filtering,....)


P.S: Ak nieco z toho pomohlo, prosim feedback

Johnas
02-10-2017, 13:25
Archaicky Engine, Stary klient, ktory nebol optimalizovany na pracu s novymi GPU a roznymi rozsirenymi funkciami, ktore v tej dobe neexistovali. Nemusi to spolu hrat dobre.

Tu skutocne plati, ze menej je niekedy viac.

Inak ten system sa od toho povodneho co bol na predoslom DE odlisuje fakt minimalne. Ziadna zmena, ktora by mohla zapricinit to co sa ti deje, cize sa muselo u teba zmenit nieco ine ...

Este ma napada, pri pretrvavajucich problemoch pozrite control panel vasej grafickej karty a pre L2 povypinajte vsetky pokrocile funkcie (anisotropic filtering,....)

jedina moje zmena ze jsem presel z win7 na win 10, jinak je to porad to stejny zelezo

dela mi to i na notasu a tam mam taky win10 a mel jsem je tam kdyz jsem hral na poslednim DE a tam to nedelalo...

ale urcite vyzkousim, za zkousku nic nedam

slotrik
02-10-2017, 15:47
stejně tak a to sem shadows vypnul a padalo to pořád
ground detail bych si chtěl nechat

slotrik
02-10-2017, 16:38
Pozitivní nález zatím mám takovej že když to nemám na full screen ale mám jen v oknech tak to za hodinu ještě nespadlo a to mám 3 okna teď včera mi to padalo na dvou

zase me zabanovali
02-10-2017, 18:24
jedes fullscreen bufery jo? :D

slotrik
02-10-2017, 21:26
jel sem full screen všechno a po dnešku můžu říct že sem ve voknech jel 4 boxy bez jedinýho problému se vším spuštěným do plnejch takže to nejspíš padalo kvůli tomu full screenu aspoň u mě teda... 4 - 5 hodin bez pádu

JaMiskater
03-10-2017, 01:08
Nevim jestli to tak uz nedelate, ale co jsem koukal kdysi na cizi screeny tak spousta lidi to nedela - udelejte si kopii hry na pety zvlast. Pomaha to :) Na petech 800x600 a minimalni detaily. Hlavne ta pohoda a prehlednost :)

Jammal
06-10-2017, 12:25
Jaké je teda řešení? Vyzkoušel jsem i kopírovat klienta, nižší rozlišení a nic. Dual box prostě nepustím, hned spadne. Kámoš co má horší komp, tak jede v pohodě a má stejné nastavení hry. Buď se mi druhé okno nepodaří ani lognout a když ano, po chvíli jedno z nich padne. Co s tím mám tedy dělat?

Teclis
06-10-2017, 14:50
Vyzera to tak ze pomaha nemat zapnuty fullscreen. Ak nepomaha postni critical error co ti to hadze.