PDA

View Full Version : Closed Ban



KenveLo
01-10-2017, 00:21
Ahoj prosím nenašel jsem email na někoho ze supportu , tak píši email. před měsícem mi přišel email , že budete spouštět server dnes. Tak jsem se těšil .Včera jsem si nainstaloval klient skusil hru vše ok. Dnes přijdu do hry založím postavu hraji cca 10 minut zapnu discort a hra mi vyhlásí že mám ban? Zkusil jsem založit nový email abych mohl kontaktovat GM ve hře však bohužel ban byl asi uvalen na IP . Prosím o unban nevím proč a co se stalo . Hrával jsem tu kdysi a i jsem finančně Donatem podporoval server. Děkuji. Eventuelně prosím o unban IP těch 20 minut nahraji klidně znovu jen prosím smazat starou postavu tenhle nick používám asi 3 roky na ostatních hrách děkuji předemnázev účtu je KenveLovec

Sroubek
01-10-2017, 00:28
Ahoj prosím nenašel jsem email na někoho ze supportu , tak píši email. před měsícem mi přišel email , že budete spouštět server dnes. Tak jsem se těšil .Včera jsem si nainstaloval klient skusil hru vše ok. Dnes přijdu do hry založím postavu hraji cca 10 minut zapnu discort a hra mi vyhlásí že mám ban? Zkusil jsem založit nový email abych mohl kontaktovat GM ve hře však bohužel ban byl asi uvalen na IP . Prosím o unban nevím proč a co se stalo . Hrával jsem tu kdysi a i jsem finančně Donatem podporoval server. Děkuji. Eventuelně prosím o unban IP těch 20 minut nahraji klidně znovu jen prosím smazat starou postavu tenhle nick používám asi 3 roky na ostatních hrách děkuji předemnázev účtu je KenveLovec

Ahoj, žádat o unban na foru, po tom co jsi zkoušel adrenaline, to fakt není dobrý nápad!

Brinda
01-10-2017, 00:44
:d :d :d :d :d :d

WRAlth
01-10-2017, 06:50
Jen mu to nechte, ať se odnaučí chlapec obechcávat šroubka!

Sroubek
01-10-2017, 09:53
Dokážu pochopit, že to někdo vyzkouší a pak se přijde omluvit nějak diskrétně, ale vlepit to na forum a dělat jako že nevím odkud to přišlo, to je trochu sprosté :)

KenveLo
01-10-2017, 11:06
Dokážu pochopit, že to někdo vyzkouší a pak se přijde omluvit nějak diskrétně, ale vlepit to na forum a dělat jako že nevím odkud to přišlo, to je trochu sprosté :)
Ahoj, tak to zkusím ještě jednou a popravdě. Pravdou je, že v pc adrenalin mám používal jsem ho na velkých verceti serverech jako je lionna, talles atd které vždy fungují 2-3 měsíce a exp jako takový je ztráta času . Bohužel jsem podlehl pokušení a zkusil jej použít avšak ani nedošlo k zapnutí a účet byl zabanován.. Chtěl bych se tedy veřejně omluvit za pokus obcházet pravidla serveru pomocí podvodného programu a slíbit, že se situace již více nebude opakovat. Nedošlo k jeho využití a žádnému posunu ve hře, tak prosím o jednu poslední šanci a poděkovat moc za věnovaný čas tomuto topicu. A ještě se chci omluvit za pokus se z toho vymluvit pomocí lží.

Brinda
01-10-2017, 11:20
:rofl:

zase me zabanovali
01-10-2017, 16:03
ja bych ho odbanoval, vsak to ani nepouzl pri ostrym startu.

IPfree
01-10-2017, 16:20
+1, dal bych unban když se tak hezky omluvil :)

Sroubek
01-10-2017, 16:26
Nu jenže, stejně musíme projít logy a zjistit zda je pravda co tvrdí a to je práce navíc, raději ji investujeme do lidí co hrají a nepodvádí. Přemýšlím, že tu druhou šanci zpoplatníme, tím pádem to nebude zkoušet každý jen tak a unban bude chtít jen ten kdo tu chce opravdu hrát. Hm...

IPfree
01-10-2017, 18:42
To taky není špatný nápad, ale zrovna tomuhle jedinci bych ještě tu šanci dal - málokdo takhle přijde a sype si popel na hlavu jako on :D

Sneaky
01-10-2017, 19:26
To taky není špatný nápad, ale zrovna tomuhle jedinci bych ještě tu šanci dal - málokdo takhle přijde a sype si popel na hlavu jako on :D
Proč zrovna jemu? Je to kamarád?
Popel si začal sypat, až když jsme tu řekli pravdu a to už je přeci pozdě ne?
Chtěl podvádět a tohle je trest, jaký si zaslouží. Nebo tu chcete server plnej botů?

KenveLo
01-10-2017, 22:00
Sneaky, Sroubku ja již žádný program nepoužiji a nebudu ani nijak jinak narušovat chod serveru , byla to chvilkova slabost docílit ničeho rychlejc a stojí mě to úplný zákaz na server. Chápu ban loginu, ale ip ban je tvrdej když jsem " nic neprovedl" myslím jako ddos nebo jiné narušení chodu nebo funkce. Prosím zkontrolovat loginy vám zrovna nezabere moc času protože po banu jsem se zkoušel přihlásit akorát 2x a to jednou na loginu kenvelovec a jeden krat na kenvelka. Prosím o jednu šanci prosím prosím. Velice se omlouvám za dětskou chybu i když jsem dospělí.

Sroubek
01-10-2017, 22:09
https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18392-UnBAN-Adrenaline-a-spol&p=164922#post164922

Hora cio
04-10-2017, 00:47
Chtěl podvádět a tohle je trest, jaký si zaslouží. Nebo tu chcete server plnej botů?

jedině dobře. takoví uš bi tam nepouštěl ani. :bravo: