PDA

View Full Version : Casual clan



Madthomas
28-09-2017, 10:44
Zdar, kdyz se tak divam po foru tak vidim hlavne clany co planuji behem 14 dni ovladnout server a jejich, zatim jen slovni, valky. Zajimalo by me jestli je i nejakej clan kterej tyto ambice minimalne od zacatku nema?

Hledam clan kde budou lidi co jsou na tom podobne jako ja:
- zkusenosti s L2 jsou, ale nekolik let jsem nehral
- nedokazu dopredu rict jestli budu hrat 3h denne nebo 1x za tyden (nejspis neco mezi)
- nevim jestli me L2 bude stale bavit a bude na hrani chut
- presto bych to chtel nejen z nostalgie zkusit

Predstava o clanu je ze se proste zkusi jak to pujde, zjistime kdo hraje a kdo ne a podle toho se uvidi dalsi ambice. V klidu, bez nadavek a vyhrocenejch emoci...

Existuje takovej clan? Jestli ne, byl by o nej zajem?

Dik

kubajz
28-09-2017, 12:38
Ahoj,

myslím si, že tady na fóru možná neuspěješ, ale in game si nějaký takový menší clan najdeš.

Držím palce a hlavně.. HAVE FUN! :)

vcut
28-09-2017, 12:39
Ahoj, vidim to vcelku podobne jako ty. Zkusenosti s l2 velke a taky se vracim po delsi dobe z nostalgie. Zatim to vypada, ze chce nekolik cp rushnout server. Takhle hrotit se mi to nechce. Do doby kdy jsem mel zapnutych 7 oken uz se vracet nechci, takze mi jde spis o to mit s kym hrat. Takze jsem urcite pro a rad se pridam, pokud neco vznikne.

filimon
28-09-2017, 17:01
Jestli tu budou ptej se po Jomsvikongs CL Haggen. Nemluvil jsem s nim roky ale tohle je presne jejich klanova atmosfera.

Kratas
29-09-2017, 11:22
GL všem :drink:

Jure
29-09-2017, 18:14
Čau, já bych měl zájem o takovej klan. Když založíte, dejte vědět. Díky

TommyUnreal
29-09-2017, 22:05
Zdar. Já a kámoš jsme na tom stejně. A určitě nebudeme jediní.

NomadCZ
30-09-2017, 08:00
Ahoj ja se rád přidám, času není tolik, s herní dobou to budu mít podobné. Někdy víc někdy mín. Zkušenosti jsou, ale taky jsem léta nehrál.Takže hoď info, pokud do toho pujdeš a zbytek se uvidí in-game ;)

Crema
30-09-2017, 12:39
Ahoj,
hladam presne taky klan, hladam niekoho s kym by som hraval, lebo sameho ma nebude bavit.

JayCube
01-10-2017, 22:54
Ahoj, taky bych se přidal. Kdyby jste takovej klan zakládali, tak dejte vědět tady nebo pm JayCube ve hře. :)

Madthomas
02-10-2017, 08:42
Ahoj vsem, tak to vypada ze zajem je. Do hry se dostanu zase nekdy odpo/vecer tak clan zalozim a mrknu kdo z vas bude online a ozvu se. Jmeno ve hre mam stejny - nebojte se ozvat kdyz budu online.

Razlik
02-10-2017, 09:15
Ahoj, taky bych měl zájem, pm "Razlovskij" in game. Případně se ozvu já.

Díky. :-)

Sroubek
02-10-2017, 09:27
Pěkně vy :) Jak se budete jmenovat?

slotrik
02-10-2017, 21:42
Hej borci mám to úplně stejně jako vy, zkušenosti z L2 větší a dlouho ale taky už delší pauza, co mě potěšilo tak tady v databázi byly můj starej účet tak sem ho oprášil :D. Zatím sem si rozjel TH, PP, Spoil, WC vše kolem 40lvl... nostalgicky sem se do toho teď 2 dny pustil. Nicméně doby kdy jsem u toho proseděl většinu dne jsou pryč a už je to spíš takový to připomínání si starejch časů. Takže jestli tady vznikne nějakej klan lidí který to budou mít podobně rád se přidám a pobavím se s váma. Momentálně to tahám s jedním kamošem kterej to má vlastně úplně stejně. Jen narozdíl ode mě stihl mít už i dítě. :D

JayCube
03-10-2017, 06:12
Tak klan je založený, jmenuje se Casual. Madthomas je CL tak mu napište kdo by měl zájem.

kubajz
03-10-2017, 08:18
Hodně zdaru :)

Madthomas
03-10-2017, 08:29
Sem to mel pojmenovat Domov Duchodcu :) Jak psal JayCube, clan existuje. Kdyz se pripojim tak napisu tem co tady projevili zajem a pridam kdo bude online. Pokud ma nekdo jinej nick ve hre nez na foru tak me to hodte do zpravy nebo napiste ve hre vy me. Dik

kubajzz - dik, taky tak