PDA

View Full Version : Instalace klienta a řešení potíží



Sroubek
24-09-2017, 08:23
Vše potřebné pro hraní na našem serveru naleznete na Lineage2.cz v sekci ke stažení (https://www.lineage2.cz/cs/dark-elmore/server/download).

První čistá instalace klienta a systém patche:

pokud pouze potřebujete aktualizovat nový system patch, který byl vydán na webu přeskočte níže na bod "Pouze update system patche"
hru nainstalujte kam je vám libo, po dokončení instalace zkopírujte celou složku s hrou na jiné místo na disku, v našem příkladu C:\Hry\Lineage2
přes "Přidat odebrat Programy" odinstalujte původní instalaci
přejděte do kopie kterou jste udělali v našem případě C:\Hry\Lineage2 a smažte složku system (Pouze složku system, nikoliv systextures! Ta bude později pouze přepsána.)
doporučujeme smazat soubor C:\Hry\Lineage2\systextures\Crest.utx
doporučuji na vašem antivirovém programu nastavit vyjímku pro celou složku s hrou, v našem případě C:\Hry\Lineage2. Některé AV a FW mohou detekovat virus v našem system patch, je to kvůli ochraně která je v systému obsažena, nemusíte se obávat používáme ji roky.
rozbalte lineage2cz_dark_elmore_patch.zip který jste si stáhli do C:\Hry\Lineage2 (heslo: darkelmore)
jak aktivovat modifikace systému jako drop/spoil hack, atp. naleznete níže viz "Modifikace klienta + aktivace drop/spoil/lvl/agro hack"
pokud jste již registrovaní na webu a máte založen herní účet (https://www.lineage2.cz/cs/dark-elmore/server/register), můžete logovat do hry, kterou spustíte standardně přes C:\Hry\Lineage2\system\L2.exe


Pouze update system patche:

již nic nemažte, pouze zkopírujte obsah patche do adresáře s hrou, v našem případě C:\Hry\Lineage2
hru spustíte standardně přes C:\Hry\Lineage2\system\L2.exe


Modifikace klienta + aktivace drop/spoil/lvl/agro hack

drobné modifikace klienta jsou povoleny, krom seznamu zakázaných souborů (https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18317-Dark-Elmore-%C3%BApravy-syst%C3%A9mu)
aktivace drop/spoil/lvl/agro hacku je snadná, vaše složka C:\Hry\Lineage2\system obsahuje 3 adresáře

withdrop - zkopírováním obsahu složky do C:\Hry\Lineage2\system aktivujete drop/spoil/lvl/agro hacku
wodrop - zkopírováním obsahu složky do C:\Hry\Lineage2\system deaktivujete drop/spoil/lvl/agro hacku
modify - různé fajnovky, je hlavně pro zkušenější hráče, kteří tuší oč jde, funguje to stejně pouze se kopíruje



Řešení nesnází:


Čas od času některé AV jako Avast, či ESET atp. promažou některé soubory ve složce systém, je třeba nastavit si v AV vyjímku nad celou složkou, pokud nebude system kompletní pravděpodobně ani nezapnete klienta.


Pokud nic nepomohlo napište do tohoto topicku, pošlete co vám to hodí za chybu atp. mrknem na to :)

Sroubek
30-09-2017, 19:19
Client Installation and Problem`s Solutions

For all necessary information about playing on our server go to Lineage2.cz section download (https://www.lineage2.cz/en/dark-elmore/server/download).

The Very First Client Installation and System Patch

If you just want to update the new System Patch, skip to "Update System Patch Only"
You can install the game wherever you want; when installation finished, copy the game folder to an other place on your disk. For example C:\games\lineage2
Using "Add/Remove Programs" uninstall the original game instllation.
Now working with the copy C:\games\lineage2 delete the folder "System" only! Not the folder systextures - that one will be just rewriten later.
We recommend deleting file C:\games\lineage2\systextures\Crest.utx
We recommend you to set up the Exception in your antivirus/firewall program for the whole game folder in our case C:\games\lineage2. Some AV/FW might detect some sort of virus in our system patch. That is just anti-bot protection included in our system patch. There is nothing to wory about, we have been using it for years.
Un-zip the lineage2cz_dark_elmore_patch.zip to C:\games\lineage2 (password: darkelmore)
For activation of all system modifications such as drop/spoil/lvl/agro hack go to "Client Modification and Drop/Spoil/Level/Agro Hack Activation"
If you are already registrated on our web and your game account (https://www.lineage2.cz/cs/dark-elmore/server/register) has been already created, you can log into the game. Then run the game as usual on C:\games\lineage2\system\L2.exe


Update System Patch Only

Do not delete anything, all you have to do is to copy the patch content in to the game directory C:\games\lineage2
Then run the game as usual C:\games\lineage2\system\L2.exe


Client Modification and Drop/Spoil/Level/Agro Hack Activation

Minor client modifications are allowed except for the list of forbidden folders (https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18317-Dark-Elmore-%C3%BApravy-syst%C3%A9mu)
Drop/spoil/lvl/agro hack is very easy. Your folder C:\games\lineage2\system contains 3 directories

withdrop - this folder content copied into C:\games\lineage2\system will activate Drop/Spoil/Level/Agro Hack
wodrop - this folder content copied into C:\games\lineage2\system will deactivate Drop/Spoil/Level/Agro Hack
modify - a various stuff especially for more experienced players who know what to do with. It works the same way as above.



Problem`s Solutions


Time to time, some AV/FW such as Avast or NOD ESET delete some files in the system folder. In that case you have to setup Exception in your AV/FW all over the game folder. If the system is not complete, you won`t be able to turn on game client.


If nothing worked, write into this topic. What kind of error your are dealing with and lets check it out together.

homer
30-09-2017, 22:11
No místo rady s problémem si mi smazal dotaz. Třeba by to byl dobrý server ale hru díky tomuhle pitomovi stejně nespustím. Tak si tu hraj sám a nezapomen tohle taky smazat. V tom si dobrej.

Sroubek
30-09-2017, 22:51
No místo rady s problémem si mi smazal dotaz. Třeba by to byl dobrý server ale hru díky tomuhle pitomovi stejně nespustím. Tak si tu hraj sám a nezapomen tohle taky smazat. V tom si dobrej.

Ahoj, to se omlouvám můžeš to napsat znovu prosím?

Kane145
01-10-2017, 08:37
Zdravřím stáhl jsem hru, stáhl jsem patch + system. Smazal sem jsem system nahral novej sys textury sem nechal a premazal. Spustim hru zadam login a heslo a pise to ze mam spatny heslo a nedela to nic? Reseni?

Sroubek
01-10-2017, 09:44
Zdravřím stáhl jsem hru, stáhl jsem patch + system. Smazal sem jsem system nahral novej sys textury sem nechal a premazal. Spustim hru zadam login a heslo a pise to ze mam spatny heslo a nedela to nic? Reseni?

Zadáváš špatně heslo :)

Civo
01-10-2017, 12:59
Zdravim. Vyhadzuje mi chybu General protection fault! UOrcMove: Calculate CRC32
Neviem čo s tym už som skusil všetko aj vaš client stiahnuť aj system prepisať...

Sroubek
01-10-2017, 13:21
Zdravim. Vyhadzuje mi chybu General protection fault! UOrcMove: Calculate CRC32
Neviem čo s tym už som skusil všetko aj vaš client stiahnuť aj system prepisať...

Na 90% jsi nešel dle návodu a když jsi mazal složku systém, tak jsi smazal i systextures, mám pravdu?

Jammal
01-10-2017, 14:39
Ahoj. mám problém. Hra mi po nějakém čase hraní padá s touto hláškou. Nevíš prosím co s tím?

OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2894 MHz with 4095MB RAM
Video : No Video

General protection fault!

History: WEdit::OpenWindow <- WLog::OnCreate <- WWindow::WndProc <- WLog::WndProc <- WWindow::StaticProc <- UObject::StaticAllocateObject <- (Class GameEngine) <- UObject::StaticConstructObject <- ULinkerLoad::CreateExport <- (GameEngine 2805211) <- ULinkerLoad::Create <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class Engine.GameEngine NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine

a pro změnu teď mi to hodilo:

2017.10.1 19:05:41
OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2893 MHz with 4095MB RAM
Video : Intel(R) HD Graphics 4600 (8569)

Assertion failed: pTInfo!=NULL [File:.\UnGameSW.cpp] [Line: 2074]

History: UGameEngine::FinishLoadTeleportMap <- UGameEngine::LoadTeleportMap <- UGameEngine::L2_Teleport <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Rendorov
01-10-2017, 15:01
Ahoj, po instalaci klienta a patchnutí při spuštění l2.exe vyskočí tabulka "Important SmartGuard files could not be downloaded. The game will not start. Check your internet conections settings." a zapnutý antivir zablokuje malware (C:\programdata\smartguard\data\smrt2\release\797. ..21ed\guard.des.part). V antiviru a firewallu byly uděleny vyjímky, zkusil jsem reinstal při vypnutém firewallu i antiviru, stejný problém, akorát neřve antivir.

Civo
01-10-2017, 15:05
Na 90% jsi nešel dle návodu a když jsi mazal složku systém, tak jsi smazal i systextures, mám pravdu?


Skušal som aj zmazať cele aj systextures nejde aj tak...

Sroubek
01-10-2017, 15:08
Ahoj, po instalaci klienta a patchnutí při spuštění l2.exe vyskočí tabulka "Important SmartGuard files could not be downloaded. The game will not start. Check your internet conections settings." a zapnutý antivir zablokuje malware (C:\programdata\smartguard\data\smrt2\release\797. ..21ed\guard.des.part). V antiviru a firewallu byly uděleny vyjímky, zkusil jsem reinstal při vypnutém firewallu i antiviru, stejný problém, akorát neřve antivir.

V takovém případě to stále něco blokuje. Zkusil jsi je nachvilku vypnout úplně ať máš jistotu že to není tím?

Sroubek
01-10-2017, 15:09
Skušal som aj zmazať cele aj systextures nejde aj tak...

No v tom je právě ten problém, udělej to znovu dle návodu přesn. Systextures nesmíš smazat!

Rendorov
01-10-2017, 16:14
ano

Sroubek
01-10-2017, 16:28
ano

Takže, odstavil jsi AV i FW znovu stáhnul patch nainstaloval jej do klienta dle návod a ani stále ti to hlásí to samé? Protože to už je vyloučeno, leda by poskytovatel tveho internetu blokoval nějaké porty.

IPfree
01-10-2017, 16:32
Proč tam je vlastně to heslo? Podle mě to akorát zmate lidi :o

//sroubek: protože google má tendence označovat ten patch jako problém, tak proto :)

Rendorov
01-10-2017, 16:37
Takže, odstavil jsi AV i FW znovu stáhnul patch nainstaloval jej do klienta dle návod a ani stále ti to hlásí to samé? Protože to už je vyloučeno, leda by poskytovatel tveho internetu blokoval nějaké porty.

Ano, pořád stejný problém

Rendorov
01-10-2017, 16:48
Problém vyřešen, obnovil jsem windows do stavu po instalaci, nainstaloval hru, patch a znovu udělil vyjímky ve FW a AV

Sroubek
01-10-2017, 17:28
Problém vyřešen, obnovil jsem windows do stavu po instalaci, nainstaloval hru, patch a znovu udělil vyjímky ve FW a AV

Good tak šup do hry!

Fraspe
01-10-2017, 18:47
Zdravím mám problém se spuštěním hry. Postupuji dle návodu a stejně mi hra nejde spustit. Když zapínám hru z vaší složky systém objeví se okno s tímto textem.

2017.10.1 18:45:18
OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2719 MHz with 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce GTX 970 (8569)


Failed to load 'Texture L2Font-r.SmallFont-r': Failed to find object 'Texture L2Font-r.SmallFont-r'


History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture L2Font-r.SmallFont-r NULL) <- UCanvas::UCanvas <- UViewport::UViewport <- UWindowsClient::NewViewport <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Sroubek
01-10-2017, 20:48
Zdravím mám problém se spuštěním hry. Postupuji dle návodu a stejně mi hra nejde spustit. Když zapínám hru z vaší složky systém objeví se okno s tímto textem.

2017.10.1 18:45:18
OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2719 MHz with 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce GTX 970 (8569)


Failed to load 'Texture L2Font-r.SmallFont-r': Failed to find object 'Texture L2Font-r.SmallFont-r'


History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture L2Font-r.SmallFont-r NULL) <- UCanvas::UCanvas <- UViewport::UViewport <- UWindowsClient::NewViewport <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Nejspis ti neco promaznul antivirus, udelej si vyjimku potom znovu prehraj nas adresar systextures ktery obsahuje soubor L2Font-r to ti poresi problem.

Fraspe
01-10-2017, 22:14
Nejspis ti neco promaznul antivirus, udelej si vyjimku potom znovu prehraj nas adresar systextures ktery obsahuje soubor L2Font-r to ti poresi problem.

Tak hurá povedlo se díky moc za radu :)

Sroubek
02-10-2017, 08:45
Ahoj,

nemůžu lognout do hry, včera bylo vše OK. Po spuštění l2.exe háže Critical:

2017.10.2 08:40:21
OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2396 MHz with 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce GT 520M (6909)


General protection fault!


History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Co s tím prosím? Děkuji.

to vypadá na smazanou složku systextures... mrkni do návodu

FunkyMonkey
02-10-2017, 10:11
Zdravím, po přihlášení se dostanu na výběr postavy, nicméně mi to píše l2ui.utx is corupted a bez toho nejde nic dělat, jen dát ok a to ukončí hru. Na jiném PC mi to jede, ale tam zase hra v 90 % spadne do 5 minut od přihlášení a poté mi prostě z počítače "zmizí" disk, kde se hra nachází :/

Sroubek
02-10-2017, 10:13
Zdravím, po přihlášení se dostanu na výběr postavy, nicméně mi to píše l2ui.utx is corupted a bez toho nejde nic dělat, jen dát ok a to ukončí hru. Na jiném PC mi to jede, ale tam zase hra v 90 % spadne do 5 minut od přihlášení a poté mi prostě z počítače "zmizí" disk, kde se hra nachází :/

Nejspis nemas naseho klienta, mrkni na navod a postupuj dle neho. Pokud mas doporucuji vyjimku AV nad celou slozkou s hrou.

micro
07-10-2017, 01:05
Zdravim, pri spusteni vyskoci critical error a tesne pred nim problikne nejake jine okno.. co delam spatne?

2017.10.7 00:44:54
OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2096 MHz with 2047MB RAM
Video : AMD Radeon(TM) HD 8610G (1404)


Error setting display mode: No acceptable display modes found (D3D_OK). Please delete your Option.ini file if this error prevents you from starting the game.


History: UD3DRenderDevice::UnSetRes <- FindBestMatchingMode <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

neville
10-10-2017, 08:43
Sroube mam fakt problem koupil jsem si novej PC.- a nejde mi prepsat system hlasi mi to chybu ,, you will need provide administrator permission to move to this folder uz nevim co dal

Sroubek
10-10-2017, 09:40
Ahoj, po instalaci klienta a patchnutí při spuštění l2.exe vyskočí tabulka "Important SmartGuard files could not be downloaded. The game will not start. Check your internet conections settings." a zapnutý antivir zablokuje malware (C:\programdata\smartguard\data\smrt2\release\797. ..21ed\guard.des.part). V antiviru a firewallu byly uděleny vyjímky, zkusil jsem reinstal při vypnutém firewallu i antiviru, stejný problém, akorát neřve antivir.

Ahoj v tom případě stále nemáš vyjímku na AV, taj e podstatná pokud něco blokuje či smaže nějaký soubor nelogneš.

LastMiniCz
11-10-2017, 17:01
zdravim chci se zeptat vždy když zapnu l2 tak mi vyskoči tabulka s textem the connection to the update server has been terminated. prosim včem muže byt chyba ? :) diki za odpověd .)

NITHOGHR
12-10-2017, 23:52
Dobrý den,při startu hry se mi ukáže tato chyba,moc prosím o radu.
2017.10.12 23:49:55
OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2500 MHz with 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce 8600 GT (Microsoft Corporation - WDDM v1.1) (8593)

Error setting display mode: CreateDevice failed (80070057). Please delete your Option.ini file if this error prevents you from starting the game.

DrDonald
22-10-2017, 15:17
hoj, Mám Problém se spuštěním Clienta, Po instalaci a Updatu podle návodu mi to hlásí následující chybu, https://prnt.sc/h0i89t, PO chvilkovém Problikávání Obou Obrazovek, z plochy na černo a Z5 tak mi vyskoči ta Chybová hláška. Prosím o Radu díky

Sroubek
22-10-2017, 18:41
hoj, Mám Problém se spuštěním Clienta, Po instalaci a Updatu podle návodu mi to hlásí následující chybu, https://prnt.sc/h0i89t, PO chvilkovém Problikávání Obou Obrazovek, z plochy na černo a Z5 tak mi vyskoči ta Chybová hláška. Prosím o Radu díky

Smaž option.ini, který najdes v system slozce.

DrDonald
22-10-2017, 19:53
Smaž option.ini, který najdes v system slozce.

Bez výsledku, bohužel http://prntscr.com/h0ld5y, (edit)když jsem to zkusil ještě 2x, tak se mi hra spustila, tak děkuji a uvidíme jestli se to bude opakovat :-)

Sroubek
22-10-2017, 20:08
Bez výsledku, bohužel http://prntscr.com/h0ld5y, (edit)když jsem to zkusil ještě 2x, tak se mi hra spustila, tak děkuji a uvidíme jestli se to bude opakovat :-)

Good! Vítej na Dark Elmore.

Programos
23-10-2017, 14:06
Nez abych zakladal kvuli tomu nove tema:
no-lag fix je povolen? Nerad bych pouzival neco co je zakazano ci ma neblahy vliv na server.

Sroubek
23-10-2017, 14:08
Nez abych zakladal kvuli tomu nove tema:
no-lag fix je povolen? Nerad bych pouzival neco co je zakazano ci ma neblahy vliv na server.

Nevím co je no-lag fix, ale obecně platí toto: https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18317-Dark-Elmore-%C3%BApravy-syst%C3%A9mu

Programos
23-10-2017, 14:27
To jsem prave procetl a tento patch neni zmineny.

V pripade ze hrajes ve vice oknech na jednom PC, a jen jedno z tech oken mas aktivni(tzn v nem aktivne hrajes) ostatni okna(treba bufferi) jsou zalagovani a v momente kdy nekam bezis, tak mas v neaktivnich oknech cca 5fps. Stejne tak preklikavani mezi temi okny zabere cca 1s.

Patch o kterem mluvim toto resi a v momente kdy mas vice oken, tak se ani jedno nelaguje a vsude mas stejne fps.

Hadam, ze to ma co docineni s prioritou vykonu procesoru, kdy aktivni okno ma defaultne prideleno 100% cpu. Pripadne muzu tento patch poskytnout na analyzu.


Osobne si bez tohodle hrani moc predstavit nedokazu :[

kubajz
23-10-2017, 14:30
pokud myslis upravu fire.dll a nosleep.dll tak sem s tim taky chvili hral na tomto serveru a zadny banán mi nepřistál :) ze strany serveru to blokované nebylo

akorat mi to pri tehle modifikaci systemu masina nezvladala pri nejakych 9 oknech :D

Sroubek
23-10-2017, 14:37
To jsem prave procetl a tento patch neni zmineny.

V pripade ze hrajes ve vice oknech na jednom PC, a jen jedno z tech oken mas aktivni(tzn v nem aktivne hrajes) ostatni okna(treba bufferi) jsou zalagovani a v momente kdy nekam bezis, tak mas v neaktivnich oknech cca 5fps. Stejne tak preklikavani mezi temi okny zabere cca 1s.

Patch o kterem mluvim toto resi a v momente kdy mas vice oken, tak se ani jedno nelaguje a vsude mas stejne fps.

Hadam, ze to ma co docineni s prioritou vykonu procesoru, kdy aktivni okno ma defaultne prideleno 100% cpu. Pripadne muzu tento patch poskytnout na analyzu.


Osobne si bez tohodle hrani moc predstavit nedokazu :[

Pošli na ticket@lineage2.cz mrknem. Snažíme se toho blokovat naprosté minimum, snaha to přehnaně kontrolovat vedla do slepé uličky kde čekala banda lidí s basebalkama :)

JoserVonOser
26-10-2017, 09:38
Ahoj, po instalaci klienta a patchnutí při spuštění l2.exe vyskočí tabulka "Important SmartGuard files could not be downloaded. The game will not start. Check your internet conections settings." a zapnutý antivir zablokuje malware (C:\programdata\smartguard\data\smrt2\release\797. ..21ed\guard.des.part). V antiviru a firewallu byly uděleny vyjímky, zkusil jsem reinstal při vypnutém firewallu i antiviru, stejný problém, akorát neřve antivir.

Čau,
pro další lidičky měl jsem stejný problém, který je způsobený souhlasem s automatickým zpuštěním L2 před koncem instalace. L2 klient se nesmí zpustit, aby výše popsaný postup úpravy L2 fungoval.

Sknyra1234
02-11-2017, 14:18
Zdravím, nevím proč mi nejde stáhnout elmore patch...antivirus mám vypnutý ale při stahování mí píše: Stahování přerušeno zjištěn virus. Jak toto obejít? Díky

Sknyra1234
02-11-2017, 14:20
Zdravím, nejde mi stáhnout elmore patch...Antivir mám vypnutý ale při stahování mi vyhodí hlášku stahování přerušeno. Jak toto obejít? Díky

DraciceKikina
03-11-2017, 16:25
Zdravím, po spuštění mi vyskočí tahle chybka. Můžu požádat o radu?

2017.11.3 16:23:55
OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2396 MHz with 2047MB RAM
Video : Intel(R) HD Graphics (4358 )

Error setting display mode: No acceptable display modes found (D3D_OK). Please delete your Option.ini file if this error prevents you from starting the game.

History: UD3DRenderDevice::UnSetRes <- FindBestMatchingMode <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Edit:
- postupovala jsem přesně podle návodu, po instalaci jsem hru NESPOUŠTĚLA - již jsem v minulosti na DE hrála :)
- soubor Option.ini tam nikde nemám

Ladislav57
03-11-2017, 18:15
Tu chybu znám,Windows 8.1 a výš se musí L2.exe spouštět v kompatibilitě windows 7.Pak už mi to problemy nedělalo.Snad to pomuže.Pokud ne zbývá jen hrát jako já na Linux Mint,ale pozor funguje jen verze 17.3

DraciceKikina
03-11-2017, 18:49
Díky, tohle mě nenapadlo, už to šlape jak má.

TOTALzlounka
15-11-2017, 22:55
Zdravim... mam problem mam "novy" notas a kdyz stahnu hru abych ji mohl nainstalovat. rozbalim stazeny soubor a pustim L2 (aplikace) tak mi naskoci "the game not be consistant because AGP is deactivated. please active AGP for consistancy" a pak 2017.11.15 22:55:42OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2394 MHz with 4047MB RAM
Video : Čipová sada Mobile Intel(R) 45 Express (Microsoft Corporation – WDDM 1.1) (1749)


General protection fault!


History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Sroubek
16-11-2017, 10:40
Zdravim... mam problem mam "novy" notas a kdyz stahnu hru abych ji mohl nainstalovat. rozbalim stazeny soubor a pustim L2 (aplikace) tak mi naskoci "the game not be consistant because AGP is deactivated. please active AGP for consistancy" a pak 2017.11.15 22:55:42OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2394 MHz with 4047MB RAM
Video : Čipová sada Mobile Intel(R) 45 Express (Microsoft Corporation – WDDM 1.1) (1749)


General protection fault!


History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Ta první hláška je u NTB běžná a není podstatná, důležité je to co píše dole. Nepotupoval jsi dle návodu a smazal jsi složku systextures, takže tě čeká reinstal.

Akrunek
19-11-2017, 12:53
Zdravím vše jsem udělal podle návodu a kdys hru spustim vyskytne se okno a tam je napsano critical eror 2017.11.19 12:48:52OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2296 MHz with 2047MB RAM
Video : Intel(R) HD Graphics (4459)


General protection fault!


History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Akrunek
19-11-2017, 12:54
nevím co mám dělat

Akrunek
19-11-2017, 13:13
dobře skusim to vse nainstalovat z novu

Sroubek
19-11-2017, 13:32
Zdravím vše jsem udělal podle návodu a kdys hru spustim vyskytne se okno a tam je napsano critical eror 2017.11.19 12:48:52OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2296 MHz with 2047MB RAM
Video : Intel(R) HD Graphics (4459)


General protection fault!


History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Je to stejnej případ, nešel jsi dle návodu smazal jsi omylem systextures.

Akrunek
19-11-2017, 14:23
Bylo by dobré udělat videonávod s namluvenou řečí pořád mi to nejde s pustit

Ladislav57
19-11-2017, 17:01
Ahoj,nezapomeň si nainstalovat Directx a povolit Netframework 2 nebo 3.5.Pokud maš system win8 nebo win10,tak se musí povolit a doinstalovat přes službu Windows update.

Salamekpwnzor
22-11-2017, 12:27
o.OČus poteboval bych poradit,ve hře se mi neukazujou ikony nevíte co s tím? o.Ohttps://scontent.fprg1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/23845323_951354905012120_1133702088_n.png?oh=d9a1f f3812f96893a0d750d4fe26d02b&oe=5A178E12

Diaz
22-11-2017, 14:09
o.OČus poteboval bych poradit,ve hře se mi neukazujou ikony nevíte co s tím? o.Ohttps://scontent.fprg1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/23845323_951354905012120_1133702088_n.png?oh=d9a1f f3812f96893a0d750d4fe26d02b&oe=5A178E12

Ahoj, komplet smazat systém a nahrát nový :)

Salamekpwnzor
22-11-2017, 19:25
Okey zkusím to.. :)

BigAss
13-12-2017, 00:49
Ahoj, už nevím co dál. Reinstaloval jsem OS a od te doby mi L2 nejede. Lognu v pohodě ale pak to spadne, do minuty, někdy hned, někdy pochvíli. chodí to chybu:
2017.12.13 00:41:53OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7600)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2395 MHz with 3944MB RAM
Video : Intel(R) HD Graphics (4425)


General protection fault!


History: CClientSocket::OnUserNetmessage <- UWindowsViewport::ViewportWndProc <- WWindow::StaticProc <- DispatchMessage <- 00150302 1288 <- MessagePump <- MainLoop

Zde podotýkám že instalovanej OS je win 7, ne visty jak je zmíněco v chybě.

Ještě hodím info o chybě co vyhodí win, takovy to chcete vyhledat řešení online (co nikdy nic nevyhledá):
Podpis problému:
Název události problému: APPCRASH
Název aplikace: l2.bin
Verze aplikace: 0.0.0.0
Časové razítko aplikace: 46775bd6
Název chybného modulu: Engine.dll
Verze chybného modulu: 0.0.0.0
Časové razítko chybného modulu: 46dbe989
Kód výjimky: c0000005
Posun výjimky: 00120a19
Verze operačního systému: 6.1.7600.2.0.0.256.1
ID národního prostředí: 1029
Další informace 1: 0a9e
Další informace 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Další informace 3: 0a9e
Další informace 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789


Instaloval jsem samozřejmě podle návodu. Pomůžeš prosím? fakt už mě nic nenapadá.

ted to hodilo chybu:
2017.12.13 01:13:30
OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7600)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2395 MHz with 3944MB RAM
Video : Intel(R) HD Graphics (4425)


General protection fault!


History: FDynamicActor::Render <- SolidRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

a nevím jestli to má vliv, ale asi jo, když jsem v okně s hrou tak ok ale jak překliknu na něco jineho např. prohlížeč, průzkumník, cokoli. Tak to spadne....

hallow
13-12-2017, 18:11
good afternoon, I have a lot of interest in entering the server, but when I enter my account and get to the point of creating the character I get "file`l2ui.utz`is corrupt."

Sroubek
13-12-2017, 18:17
good afternoon, I have a lot of interest in entering the server, but when I enter my account and get to the point of creating the character I get "file`l2ui.utz`is corrupt."

Hi, try to reinstal game and use this manual. Do it step by step: https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18342-Instalace-klienta-a-%C5%99e%C5%A1en%C3%AD-pot%C3%AD%C5%BE%C3%AD&p=164869&viewfull=1#post164869

MiltonKeynes
14-01-2018, 20:42
Ahoj, nedaří se mi instalace/spuštění. Vše jsem provedl dle návodu, při spouštění mi naskočí okno DarkElmore a následně hodí chybu:

2018.1.14 20:40:43
OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 3099 MHz with 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce GTX 750 (8813)

Texture LineageMonstersTex.death_knight.death_knight_t00: Serial size mismatch: Got 1260818, Expected 131435

History: LoadObject <- (Texture LineageMonstersTex.death_knight.death_knight_t00 102532793==102532793/134014065 101271975 131435) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture LineageMonstersTex.Death_Knight_T00 NULL) <- UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine


Nerozumím teda, proč to tu píše Windows Vista, mám 10...

Sroubek
15-01-2018, 07:19
Ahoj, nedaří se mi instalace/spuštění. Vše jsem provedl dle návodu, při spouštění mi naskočí okno DarkElmore a následně hodí chybu:

2018.1.14 20:40:43
OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 3099 MHz with 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce GTX 750 (8813)

Texture LineageMonstersTex.death_knight.death_knight_t00: Serial size mismatch: Got 1260818, Expected 131435

History: LoadObject <- (Texture LineageMonstersTex.death_knight.death_knight_t00 102532793==102532793/134014065 101271975 131435) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture LineageMonstersTex.Death_Knight_T00 NULL) <- UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine


Nerozumím teda, proč to tu píše Windows Vista, mám 10...

Nejspíš jsi nejel dle návodu. Udělej to od začátku a pamatuj že se maže jen system ne systextures.

GHOST10
20-01-2018, 10:34
Udělal jsem vše na vašem seznamu ale hra mi píše "The connection to the update server has been terminated"

Prosím pomoc

Diaz
20-01-2018, 11:46
Udělal jsem vše na vašem seznamu ale hra mi píše "The connection to the update server has been terminated"

Prosím pomoc

Ahoj, je potřeba postupovat přesně dle návodu teď to musíš odinstalovat a znova nainstalovat. Hra se následně spouští souborem l2.exe, které je ve složce system.
https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18342-Instalace-klienta-a-%C5%99e%C5%A1en%C3%AD-pot%C3%AD%C5%BE%C3%AD&p=164451&viewfull=1#post164451 (https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18342-Instalace-klienta-a-%C5%99e%C5%A1en%C3%AD-pot%C3%AD%C5%BE%C3%AD&p=164451&viewfull=1#post164451)

frankie8
28-01-2018, 12:26
Ahoj,
když chci zapnout hru, tak mi to vždy vyhodí critical error:
2018.1.28 12:26:21
OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 1997 MHz with 2047MB RAM
Video : Intel(R) HD Graphics 520 (4708)


Failed to load 'Texture L2Font-r.SmallFont-r': Failed to find object 'Texture L2Font-r.SmallFont-r'


History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture L2Font-r.SmallFont-r NULL) <- UCanvas::UCanvas <- UViewport::UViewport <- UWindowsClient::NewViewport <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Co s tím prosím? Děkuji

frankie8
28-01-2018, 14:53
Tak teď mi to už hazí jiný crit error:
2018.1.28 14:52:31
OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 1997 MHz with 2047MB RAM
Video : Intel(R) HD Graphics 520 (4708)


Error setting display mode: No acceptable display modes found (D3D_OK). Please delete your Option.ini file if this error prevents you from starting the game.


History: UD3DRenderDevice::UnSetRes <- FindBestMatchingMode <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Flamdring
30-01-2018, 14:10
Tak teď mi to už hazí jiný crit error:
2018.1.28 14:52:31
OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 1997 MHz with 2047MB RAM
Video : Intel(R) HD Graphics 520 (4708)


Error setting display mode: No acceptable display modes found (D3D_OK). Please delete your Option.ini file if this error prevents you from starting the game.


History: UD3DRenderDevice::UnSetRes <- FindBestMatchingMode <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Please delete your Option.ini file if this error prevents you from starting the game.

Composer
03-02-2018, 02:54
Zdravim... prosim vas nevíte někdo proč se mi nezobrazují ikony s akcí? jako třeba (útok, next target, odpočinek, parta atd...) nemůže to být tím smazáním souboru option? prosím o radu.... Děkuji

Diaz
03-02-2018, 10:50
Zdravim... prosim vas nevíte někdo proč se mi nezobrazují ikony s akcí? jako třeba (útok, next target, odpočinek, parta atd...) nemůže to být tím smazáním souboru option? prosím o radu.... Děkuji

Ahoj, smaž kompletně systém složku a znovu ji nahrej.

Composer
03-02-2018, 19:34
Díky moc funguje to

Raufast
23-02-2018, 20:56
Čaues...tak mam problém se spuštěním. Udělal jsem snad vše správně dle návodu ale při spuštění vyskočí: The game may not be consistant because AGP is deactivated. Please activate AGP for consistancy. Jak to tedy mohu vyřešit? Zkouším to rozjet na notesu, má Intel HD Graphics což není ideální ale Lolko rozjedu, tak po sto letech zkouším i L2. Ale příští týden budu mít pořádný herní notes, tak si kdyžtak asi počkám. Já jen nevím co je to AGP. Děkuji :)

Rapl
09-03-2018, 12:43
2018.3.9 12:29:30
OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 3311 MHz with 4095MB RAM
Video : AMD Radeon R9 200 Series (3)


General protection fault!


History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

co s tím :) dík

Sroubek
09-03-2018, 15:07
2018.3.9 12:29:30
OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 3311 MHz with 4095MB RAM
Video : AMD Radeon R9 200 Series (3)


General protection fault!


History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

co s tím :) dík

Stačí dodržet návod, nebo si přečíst předešlé posty. Problém je v tom že jsi krom složky systém smazal i systextures, kterou jsi mel jen přepsat. Takže reinstal dle návodu a máš to v kupě :drink:

twentyone
03-05-2018, 23:43
dělá mi to úplně to samé . Dodržel jsem návod, vše dělám správně, několikrát zopakováno a stejně .... Přitom už mám xx hodin nahráno na svojem charu, po týdnu přijdu že si zahraju a zase nic :( ... V opačeném případě mi to hází tuhle chybu https://image.ibb.co/hiN317/V_st_i_ek.png ... win8x64

skopek0
21-06-2018, 13:26
zdravím, ukaze se mi tam takova tabulka viz níže:
2018.6.21 13:25:03
OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2527 MHz with 3951MB RAM
Video : AMD Radeon HD 6300M Series (1404)

General protection fault!

History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

pak když kliknu na: Submit Bug Report, tak mi to najede na stránku nějkou a že tam je nějaka chyba prosím o pomoc díky

Sroubek
21-06-2018, 14:47
zdravím, ukaze se mi tam takova tabulka viz níže:
2018.6.21 13:25:03
OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2527 MHz with 3951MB RAM
Video : AMD Radeon HD 6300M Series (1404)

General protection fault!

History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

pak když kliknu na: Submit Bug Report, tak mi to najede na stránku nějkou a že tam je nějaka chyba prosím o pomoc díky

Ahoj nepostupoval jsi podle návodu. Pravděpodobně jsi smazal nejen složku systém ale i složku sysTetures a ty teď scházejí. Nainstaluj klienta znovu a je´d přesně dle návodu a pofrčí to :)

p3k4r86
26-08-2018, 23:48
zdravim chci se zeptat vždy když zapnu l2 tak mi vyskoči tabulka s textem the connection to the update server has been terminated. prosim včem muže byt chyba ? :) diki za odpověd .)

Sroubek
26-08-2018, 23:49
zdravim chci se zeptat vždy když zapnu l2 tak mi vyskoči tabulka s textem the connection to the update server has been terminated. prosim včem muže byt chyba ? :) diki za odpověd .)

Něco v PC ti odřízne spojení s update serverem, který používá smartguard. Je třeba na to udělat vyjímku.

p3k4r86
26-08-2018, 23:59
no jo, kdybych mel v pc nejakej antivir, tak to chapu ... kouknu jestli to neblokuje win ....