PDA

View Full Version : Autoloot



Benitoz
22-09-2017, 10:44
Zdravim chtelo by to nastavit drop do inv rovnou.V roce 2017 sbirat ze zeme drop docela otrava+ztrata casu.

Wuthar
22-09-2017, 11:50
Tak to nech ležet. :) Já jsem proti.

Sroubek
22-09-2017, 11:56
Zdravim chtelo by to nastavit drop do inv rovnou.V roce 2017 sbirat ze zeme drop docela otrava+ztrata casu.

Ahoj, toto téma prodělalo těžké boje už při spouštění DE 2015, schválně zkus mrknout do starého fóra. Todle už tak nějak k DE patří myslím si že to tak bude chtít většina komunity ponechat.

uNiquii
22-09-2017, 12:09
Zdravim chtelo by to nastavit drop do inv rovnou.V roce 2017 sbirat ze zeme drop docela otrava+ztrata casu.

Nebud líný ve hře stejně jako v reálu.

zase me zabanovali
22-09-2017, 12:16
Nebud líný ve hře stejně jako v reálu.

on bude hrat nejakyho nukera nebo archera, tam je to fakt opruz :D

Simbao
22-09-2017, 12:28
Zdravim chtelo by to nastavit drop do inv rovnou.V roce 2017 sbirat ze zeme drop docela otrava+ztrata casu.

Co pořád máte s tou ztrátou času? Kam spěcháte? To ste invalidi, že se nemůžete zvohnout?

Sneaky
22-09-2017, 13:15
Taky je ta hra ale dělaná jako multiplayer, takže k mágovi přísluší nějaký aktivní člověk, například SE/EE/BD, který může sbírat za něho. Pokud to hraješ sám, musíš si poradit. Opravdu si tu hru chcete zlehčit tak, že budete nakonec jen dvě hodiny v kuse mačkat F1 a sledovat jak vám naskakují expi?
Dyť je naprosto super pocit, když farmíš a vidíš na zemi ležet ten full drop, než když si ho všimneš po x hodinách farmy, že ho máš v inventáři. A co teprve ten adrenalin, když jsi v rootu a běží okolo týpek, co ti to vezme ... :D pak máš hned PvP/PK bod.
Pojďte si to užít jako pravý Lineage2 Interlude, ne jako jednotlačítkovou hru.

PeePo
22-09-2017, 15:10
Počuli ste slovo pánovo... :D

kubajz
22-09-2017, 16:03
Přesně tak, souhlasim..autoloot by akorát ještě více zvýhodnil mágy, kteří už tak mají farmu mnohem snažší..

WUDY
22-09-2017, 16:25
Přesně tak, souhlasim..autoloot by akorát ještě více zvýhodnil mágy, kteří už tak mají farmu mnohem snažší..
Snažši prdlajs zlata rybko, mag ma 2x menej HP 2x menej defenzi, o maga sa obtrie mob a ma 1/2 HP, mag cata nikdi neuvidi, ono ma vše svoje vyhody, DD zabia moby pri sebe ak ma macro na zber trva mu to pozberat 0,001s mag zabija na range 800 to isť pozberať je to celkom pekni vylet par sekund tam, zobrať a par sekund naspať...
A zberanie dropu je celkom problem pre maga, kym expi niesu tam moby, ale ked zacne zberať moby sa hned naspavnuju a idu mu po krku, ja napriklad na C4 som mal dyku na to, nuka som odstavil na bok logol dyku a zberal si drop... Vo vyšom štadiu hry už malo BD danc neviditelnosti tak som už nepotreboval dyku...
Osobne mi drop na zemi nevadi, ma to svoje čaro, ked si nejaka lamka horko ťažko naexpila a nepozberala drop prisť tam ako kral PKnuť ho pozberať mu to a chudak reve ešte tyžden ked ešte vobec logne :D ešte ked ma NPC buf za 1,5M bez nobla to bude brutal funny :D
Inak mam to prepočitane mag pri farme 10 min zbera drop 5 min to je s hodinovej farmi je 20 min zobanie dropu...

filimon
22-09-2017, 16:32
Ještě superhaste všem aby to mělo pořádné grády.

WUDY
22-09-2017, 16:41
A co teprve ten adrenalin, když jsi v rootu a běží okolo týpek, co ti to vezme ... :D pak máš hned PvP/PK bod.

Takych mačov sme mali radi plna plan dropu dotahli sme mainy aby je nevidel, logli lamku ktora ako že zacne mu zberať drop samozrejme ju PKne a bum tresk nielen drop jeho ale i nieco zaujimave s jeho inventara je nase :D takto sme sa dostali k 11 WB sperkom :D

WRAlth
22-09-2017, 20:34
Taky je ta hra ale dělaná jako multiplayer, takže k mágovi přísluší nějaký aktivní člověk, například SE/EE/BD, který může sbírat za něho. Pokud to hraješ sám, musíš si poradit. Opravdu si tu hru chcete zlehčit tak, že budete nakonec jen dvě hodiny v kuse mačkat F1 a sledovat jak vám naskakují expi?
Dyť je naprosto super pocit, když farmíš a vidíš na zemi ležet ten full drop, než když si ho všimneš po x hodinách farmy, že ho máš v inventáři. A co teprve ten adrenalin, když jsi v rootu a běží okolo týpek, co ti to vezme ... :D pak máš hned PvP/PK bod.
Pojďte si to užít jako pravý Lineage2 Interlude, ne jako jednotlačítkovou hru.

Přesně tak, já vždy nechával na necro spotu ten drop na zemi, než se mi začal sekat monitor a než jsem dostal mass critical error, nebo když jsem musel dotáhnout na dvakrát spoila a hodit to do invu. To byla sranda.

strebys
22-09-2017, 21:50
To takové pičovské s prominutím témata vymýšlíte jako proč? Aby jste ostatní nasrali?

Hora cio
23-09-2017, 01:06
budme radi, že takovihle uprav mame na těch zahraničních serverech dost. po dlouhodobích zkušenostech si to pickovaní ti co příjdou zrovna nenechají užít. ono vždicki není dobrí brát vše co se mi zrovínka v invu nehodí. treba takoví low keye, svitki na helmi či matros po kusech. dale za nastaleho expeni prubehu sbirani itemkvestů
muze později npc zaalarmovat, že je capacity inv. full a ten předmět nebude možné odevdat až po vypraznení 1/4 invu. :bye:

Benitoz
23-09-2017, 13:55
ne kazdy hraje 10 h denne mam i realny zivot a ztracet napr ze 4 h hrani 2h jen pickovanim se mi zda docela zasadni.

zase me zabanovali
23-09-2017, 14:10
ne kazdy hraje 10 h denne mam i realny zivot a ztracet napr ze 4 h hrani 2h jen pickovanim se mi zda docela zasadni.
Od toho máš v partě 9 lidí aby vždy někdo musel pikovat

Sneaky
23-09-2017, 15:18
ne kazdy hraje 10 h denne mam i realny zivot a ztracet napr ze 4 h hrani 2h jen pickovanim se mi zda docela zasadni.
K té hře to patří, tak jako v jiných ostatních hrát musíš k mobům dojít a vybrat si loot :) nebuďte tak zhýčkaný z mid/hi pvp serverů.

Hora cio
23-09-2017, 21:28
přesně tak, drop je zaklad hri, každí má tedi volbu nechat či vzít, to bi potom ten autopickup byl k ničemu. pokud s tím expením někam pospíchá, tak at si to nejdříve vimlatí a až pak si to ke konci v klidu visbírá nebo at si k tomu expení najme nekoho do pt, at mu to vysbíra za něj. :thumbus up:

Smrekyy
23-09-2017, 23:42
Ach ta gramatika :)

Erivir
24-09-2017, 00:45
Ach ta gramatika :)

Tak dopadneš, když nebudeš chodit do školy a místo toho budeš hrát Lineage na Dark Elmore. :-)

https://i.pinimg.com/originals/d8/2e/1a/d82e1a2a4d5927866b4a8e2f027b9cbb.gif

Hora cio
24-09-2017, 01:28
Ach ta gramatika :)

máš tam chibu, po t má bít y :drink:

Benitoz
24-09-2017, 08:16
kompromis by byl kdyby udelali prikaz napr .control a v tom autoloot bud si ho muzes zapnout nebo vypnout kdo bude chtit tak si ho zapne a 100% by si ho zapli i ti co tady pisou ze to nechteji.

Simbao
24-09-2017, 08:42
kompromis by byl kdyby udelali prikaz napr .control a v tom autoloot bud si ho muzes zapnout nebo vypnout kdo bude chtit tak si ho zapne a 100% by si ho zapli i ti co tady pisou ze to nechteji.

Smiř se s tím, že autoloot nebude ani jako příkaz, to by byl velký zásah do hry. Zabiješ moba, padne drop, ale než ho zvedneš můžeš umřít ( PK, mob atd....). Když to polovina lidí mít bude a polovina ne, je to blbost.

zase me zabanovali
24-09-2017, 09:27
jasny no, vyjedes partu co dava RBcko, ale jelikoz je autoloot tak maji i drop

Benitoz
24-09-2017, 14:11
jasny no, vyjedes partu co dava RBcko, ale jelikoz je autoloot tak maji i drop

Pochybuju ze bude nastaveno ze kdyz vjyedes partu tak muzes hned pickovat drop bude tam urcite nejaky casovy prostor aby si to zvedli

Smrekyy
24-09-2017, 15:39
máš tam chibu, po t má bít y :drink:

Ty to máš asi naopak :D tie I , Y

Hora cio
24-09-2017, 16:11
Ty to máš asi naopak :D tie I , Y

a proto to neměným :ok:

Kane
25-09-2017, 11:04
16x server s pickovanim dropu je pekny fail, A este viac fail su ti tragedi tu co to povazuju za velky zasah do hry... Chodte sa ukojit na nejakom chicken managery...

Timi
25-09-2017, 15:31
No, upřímně je tu spousta CP, takže bude opravdu takovej problém, aby to nějakej spoluhráč sbíral? :D
Stejně, jako mě udivilo, že na betě jsou hráči tak líní, že žádají GM o buffy, který si sami mohou naklikat během 4,35 minuty čistýho času :D

WUDY
25-09-2017, 15:38
No, upřímně je tu spousta CP, takže bude opravdu takovej problém, aby to nějakej spoluhráč sbíral? :D
Stejně, jako mě udivilo, že na betě jsou hráči tak líní, že žádají GM o buffy, který si sami mohou naklikat během 4,35 minuty čistýho času :D
Ja sem to klikal 30 min!!! a aj tak som si siel po bufi ku GM lebo knižky...
Mna skvor trapi PVP ja tak rad chodil s homom na PVP:( a tuna to už nepojde, lebo je vložene kurvitko do C guny ktora je 5x slabšia ako S aj ked maju rovnaky M.atack...

Sneaky
25-09-2017, 15:44
16x server s pickovanim dropu je pekny fail, A este viac fail su ti tragedi tu co to povazuju za velky zasah do hry... Chodte sa ukojit na nejakom chicken managery...
Ty se tu stále snažíš z toho udělat server, kterých je spousta okolo. A hustíš to sem jen proto, aby jsi mohl hrát s CZ/SVK komunitou. Ale neuspěješ, nepotřebujeme být jako ostatní servery.
Sbírání dropů a fail? To nemůžeš snad myslet vážně?! Beztak ti nezbyde nic jiného, než se přizpůsobit pokud tu chceš hrát, ale už sem nemontuj ty samé "vymoženosti" z blaze a podobných rychlokvašek serverů.

Sneaky
25-09-2017, 15:45
Ja sem to klikal 30 min!!! a aj tak som si siel po bufi ku GM lebo knižky...
Mna skvor trapi PVP ja tak rad chodil s homom na PVP:( a tuna to už nepojde, lebo je vložene kurvitko do C guny ktora je 5x slabšia ako S aj ked maju rovnaky M.atack...

Stačí to napsat v jednom topiku, my se ti na to podíváme :)

Kane
25-09-2017, 19:24
Ty se tu stále snažíš z toho udělat server, kterých je spousta okolo. A hustíš to sem jen proto, aby jsi mohl hrát s CZ/SVK komunitou. Ale neuspěješ, nepotřebujeme být jako ostatní servery.
Sbírání dropů a fail? To nemůžeš snad myslet vážně?! Beztak ti nezbyde nic jiného, než se přizpůsobit pokud tu chceš hrát, ale už sem nemontuj ty samé "vymoženosti" z blaze a podobných rychlokvašek serverů.

Ja som za vzor daval kvalitne servery a ich nastavenia tak cu tu meles o blaze? Vy sa tu zase rovnako ako minule snazite vymysliet ameriku nejakym hybridom medzi retail a midrate ale mam strach, aby to neskoncilo ako minule...

Hora cio
26-09-2017, 22:17
Ty se tu stále snažíš z toho udělat server, kterých je spousta okolo. A hustíš to sem jen proto, aby jsi mohl hrát s CZ/SVK komunitou. Ale neuspěješ, nepotřebujeme být jako ostatní servery.
Sbírání dropů a fail? To nemůžeš snad myslet vážně?! Beztak ti nezbyde nic jiného, než se přizpůsobit pokud tu chceš hrát, ale už sem nemontuj ty samé "vymoženosti" z blaze a podobných rychlokvašek serverů.

ti vimoženosti a rychlokvaški sou právě tady. :thumbus up:Zástavám svůj názor uš léta, tadi je jasní, že dneska je to sbíraní uš bráno jako potíž pro tihle časově omezenní, cobi chtěli zapřáhnout drop k 1sekundě expu, ale na tomhle fake DE je možní všecko, takže bi to nakonec klidně i povolil. :) :drink:

sunnshine
27-09-2017, 08:20
Co fetujete na tu schizu? Už se fakt nevyznám kdo má kolik založených fórum acc a trpí samomluvou :D

kubajz
27-09-2017, 08:25
Asi tak.. :D Už aby byla sobota, luďom jebe

Timi
27-09-2017, 11:24
Ja sem to klikal 30 min!!! a aj tak som si siel po bufi ku GM lebo knižky...
Mna skvor trapi PVP ja tak rad chodil s homom na PVP:( a tuna to už nepojde, lebo je vložene kurvitko do C guny ktora je 5x slabšia ako S aj ked maju rovnaky M.atack...

Stačí bejt trochu vynelézavej a hodit si ty dvě okna pod sebe tak, abys klikal na jedno místo....

Ladislav57
27-09-2017, 12:10
Timi :-) jednoho jsem znal v Aion.

Timi
30-09-2017, 10:26
Timi :-) jednoho jsem znal v Aion.

Ještě aby ne, docela jsem na Soul Aionu řádil :)

Ludvajs
12-10-2017, 10:52
Snažši prdlajs zlata rybko, mag ma 2x menej HP 2x menej defenzi, o maga sa obtrie mob a ma 1/2 HP, mag cata nikdi neuvidi, ono ma vše svoje vyhody, DD zabia moby pri sebe ak ma macro na zber trva mu to pozberat 0,001s mag zabija na range 800 to isť pozberať je to celkom pekni vylet par sekund tam, zobrať a par sekund naspať...
A zberanie dropu je celkom problem pre maga, kym expi niesu tam moby, ale ked zacne zberať moby sa hned naspavnuju a idu mu po krku, ja napriklad na C4 som mal dyku na to, nuka som odstavil na bok logol dyku a zberal si drop... Vo vyšom štadiu hry už malo BD danc neviditelnosti tak som už nepotreboval dyku...
Osobne mi drop na zemi nevadi, ma to svoje čaro, ked si nejaka lamka horko ťažko naexpila a nepozberala drop prisť tam ako kral PKnuť ho pozberať mu to a chudak reve ešte tyžden ked ešte vobec logne :D ešte ked ma NPC buf za 1,5M bez nobla to bude brutal funny :D
Inak mam to prepočitane mag pri farme 10 min zbera drop 5 min to je s hodinovej farmi je 20 min zobanie dropu...

Možná se zkus nedrbat levou rukou za pravým uchem. Hrál jsem nukera a nikdy jsem neměl takový problém jako tu popisuješ. A Káťa jsem dával taky v pohodě. Podotýkám že jsem měl jen buffera SE nic víc...

Ludvajs
12-10-2017, 10:57
ti vimoženosti a rychlokvaški sou právě tady. :thumbus up:Zástavám svůj názor uš léta, tadi je jasní, že dneska je to sbíraní uš bráno jako potíž pro tihle časově omezenní, cobi chtěli zapřáhnout drop k 1sekundě expu, ale na tomhle fake DE je možní všecko, takže bi to nakonec klidně i povolil. :) :drink:

Vtip že? Brácho přečti si to po sobě než to někde vylepis. Já jsem jen blbej lampasak co neumí sám přemýšlet, ale ty doslova potřebuješ pár facek... Jedná věta 4 hrubky, které by nenapsal ani školák ve třetí třídě...

Ludvajs
12-10-2017, 11:18
ne kazdy hraje 10 h denne mam i realny zivot a ztracet napr ze 4 h hrani 2h jen pickovanim se mi zda docela zasadni.

Když nemáš čas tak nehraj. Nebo hraj hodinu denně jako já a užij si hru se vším všudy. Škoda že na skilly nejsou potřeba knihy. To by bylo teprve to pravýeIL

Lean
12-10-2017, 11:41
Možná se zkus nedrbat levou rukou za pravým uchem. Hrál jsem nukera a nikdy jsem neměl takový problém jako tu popisuješ. A Káťa jsem dával taky v pohodě. Podotýkám že jsem měl jen buffera SE nic víc...to že zabijes moba v kata neznamená že tam dobře farmis ����

kuchtiiik
12-10-2017, 14:38
Já se rád ohnu pro penízky :D

Dras
12-10-2017, 14:52
ja se take rad ohybam pro cizi penizky :O

Ludvajs
12-10-2017, 15:25
to že zabijes moba v kata neznamená že tam dobře farmis ������
Pokud dobře farmit myslíš tím že zabíjis dvě místnosti na respawn tak úplně v klídku. Nekro nebo SH s SE úplně v pohodě. Jen nesmíš být zdegenerovany z mi rate a high rate.

Timi
18-10-2017, 08:01
ja se take rad ohybam pro cizi penizky :O

A hlavne na kolena, ze?