PDA

View Full Version : DE



cryters
21-09-2017, 22:07
popravdě mě to nijak netěší že to bude IL ale je to asi pro mě posledni chronical co je L2 a ne StarWars ale i tak C4 chyb bral radši :) i když vím že je zamítnuté c4 ale koukni na net a vím že je komunita a ne malá co c4 vyhledává

Hora cio
21-09-2017, 22:44
https://www.youtube.com/watch?v=WxIfWA-GW1M
mě taki ne, kdiž tam furt bude sedet ten malej trp galladucci v tej luxuri a prodavat jen C armori tak draze za kristaly jak minule. kdiž uš tak aspon B třeba keshe či valhalu za nakou pořadnou cenu kristalu.:[ :drink:

Sneaky
22-09-2017, 00:06
A kdy naposled jsi hrál na C4? :)
Já to zkusil dva roky zpět a musel jsem to hned vypnout, ačkoli to byl mid-rate. Jsi zvyknutý na spousty věcí z IL a najednou to mít nebudeš. Například porty do různých lokací, kam musíš zdlouhavě běhat. Nepostavíš si A sety raz dva, ale defacto si je musíš vydropovat.
Zkuste si najít C4 server a zahrát si tam chvíli, ona vás ta nostalgie přejde. A tohle nepíši ve zlém úmyslu, C4 byly super časy, ale vracet se tak zpět není úplně super nápad.

zase me zabanovali
22-09-2017, 00:09
Il je taky nuda

Kane
22-09-2017, 10:29
A kdy naposled jsi hrál na C4? :)
Já to zkusil dva roky zpět a musel jsem to hned vypnout, ačkoli to byl mid-rate. Jsi zvyknutý na spousty věcí z IL a najednou to mít nebudeš. Například porty do různých lokací, kam musíš zdlouhavě běhat. Nepostavíš si A sety raz dva, ale defacto si je musíš vydropovat.
Zkuste si najít C4 server a zahrát si tam chvíli, ona vás ta nostalgie přejde. A tohle nepíši ve zlém úmyslu, C4 byly super časy, ale vracet se tak zpět není úplně super nápad.

+1

C4 bol chronicle, kde NC soft este tu hru len vyvijalo, nieco ako beta. Uz C5 bola o poznanie lepsia a prava L2 zacina no bohuzial aj konci na IL...

zase me zabanovali
22-09-2017, 11:10
+1

C4 bol chronicle, kde NC soft este tu hru len vyvijalo, nieco ako beta. Uz C5 bola o poznanie lepsia a prava L2 zacina no bohuzial aj konci na IL...to je pouze subjektivni nazor. ta hra se musela vyvijet a me treba IL nebavi a GF a H5 byla dobra

filimon
22-09-2017, 16:38
popravdě mě to nijak netěší že to bude IL ale je to asi pro mě posledni chronical co je L2 a ne StarWars ale i tak C4 chyb bral radši :) i když vím že je zamítnuté c4 ale koukni na net a vím že je komunita a ne malá co c4 vyhledává

C4 bude pro vetsinu srdcovka ale proste ted uz je to unreal. Jak by to dnes dopadlo s C4 serverem se muzeme dohadovat donekonecna. Jedno me napadlo ze by mohl bezet IL server a soucasne s nim C4 server (asi pouze Java podle me nic jineho nelze spustit) Jako to byvalo driv na OG ze si clovek vybral.

Pouze si myslim ze by se pak ukazala pravda ktera by asi zastance C4 (jsem jim take) velice prekvapila.

Thungdil
22-09-2017, 16:51
jo to je nejlepsi napad, tristit uz tak malou komunitu mezi dva servery

filimon
22-09-2017, 16:56
jo to je nejlepsi napad, tristit uz tak malou komunitu mezi dva servery
Ja vim ze je to nesmysl, jen me to napadlo, nikdy jsem tu Sroubovi nebrecel aby to tak udelal. Jako spousta lidi co si tu na nem vynucuji totalni chujoviny.

Ral
22-09-2017, 17:52
Spis by melo smysl vedle sebe pustit dva servery co by se doplnovaly. Jeden bez wipe pro farmare a lidi ktery proste nebavi zacinat porad od zacatku a druhej HR PVP server se vsim od auto learnu az po AiO buffera. Bo cokoliv po cem dnesni mlady touzej. Takhle by si kazdej prisel na svy a kdyz by farmari dostali chut neco zabit meli by kde stejne tak jako PVP hraci kdyz by se chteli odreagovat vlakovanim mobu. Idealni je samozdrejme nahnat to vsechno na jeden server ale to je s diametralne odlisnejma narokama obou skupin nerealny.

zase me zabanovali
22-09-2017, 19:18
vsak si zaloz svuj server bez wipe, v cem je problem, nemas na to penize? tech 8 let tu jenom brecis ze kazdej nove otevrenej server bude fail. kdyby si byl co k cemu tak sis daaaaaaavno otevrel svuj server co byl jel do ted, hralo by tam 800 tobe podobnej farmaru (sory ale ty ses mamonar) a vsichni byste byly spokojeny. tak tu prosimte prestan plakat a porad nam tu neco vysvetlovat, my o to nestojime. kazdej otevrenej server byl uspesnej, prislo plno lidi, odevzdalo prachy za zabavu kterou dostali.

Ral
22-09-2017, 20:11
Dej si radsi koblizek nez to s tebou svihne, lidi sem zacali davat napady toz sem taky jeden pridal. Pokud nevis co to slovo znamena zkus google i kdyz pochybuju ze to pomuze pac cist evidetne nezvladas (a pokud jo tak chapat psanej text ne). A kdybys to nahodou chtel taky nekdy zkusit tak bacha, k tomu abys napad dostal musis nejdriv zvladnout premejslet a to by u tebe mohlo moooc bolet ... ;).

zase me zabanovali
22-09-2017, 20:55
ty tu davas stejnej napad uz x let. proc si neudelas svuj server?

Ral
22-09-2017, 21:18
Mno .. sice to tu je uz asi 100x ale co uz, at je to tu po 101. Mel sem server nekolik let ale pointa celyho tohohle snazeni je dat zas dohromady lidi ktery se rozutekli po private serverech (vcetne me) pod jednim portalem a ne je jeste vic tristit a delat konkurencni projekty tomuhle. A pokud se tohle ma povyst potrebujes na to tezkej kalibr, tj. DE. Uz jednou byl vypnutej a zase ho nahodili a par let vydrzel. Je na case to zkusit znova.

Hora cio
23-09-2017, 00:48
Rale, dej si ruma (velkího kdiž to pomůže) a nevotravuj tu s těma staríma DE serverama furt dokola. pust si radši svuj vlastní DE server a udělej mu reklamu, můžeš použít i to nastavení co mělo to originální DEčko. :thumbus up: nemá cenu tu furt do té zdi vráždět hlavou, ta je tvrdá a ani po 150tí ji neprolomíš. :drink:

Ral
23-09-2017, 08:55
Hh, ale prorazim, prorazim. Uz je to dost blizko pac kazdej novej server je cim dal vic vzdalenej od puvodniho DE a lidi kterejm to vadi pribejva. Idealni doba na to pustit opravdovej L2 server, tj. DE.

zase me zabanovali
23-09-2017, 11:20
Už se těším až tomu budeš GMkovat

Hora cio
23-09-2017, 21:12
Hh, ale prorazim, prorazim. Uz je to dost blizko pac kazdej novej server je cim dal vic vzdalenej od puvodniho DE a lidi kterejm to vadi pribejva. Idealni doba na to pustit opravdovej L2 server, tj. DE.

ja něvěděl, že trénuješ přerážecí techniki, takže pokud se denně věnuješ kung fu a seš zocelenej tak tu zed dáš i hlavou no. :D :drink:

Horacín
16-08-2018, 23:13
Mno .. sice to tu je uz asi 100x ale co uz, at je to tu po 101. Mel sem server nekolik let ale pointa celyho tohohle snazeni je dat zas dohromady lidi ktery se rozutekli po private serverech (vcetne me) pod jednim portalem a ne je jeste vic tristit a delat konkurencni projekty tomuhle. A pokud se tohle ma povyst potrebujes na to tezkej kalibr, tj. DE. Uz jednou byl vypnutej a zase ho nahodili a par let vydrzel. Je na case to zkusit znova.

Rale, bohužel čas nezastavíme i kdybychom byli GMky a tolikrát navrhovanou C4 tady spustěli, tak bysme tu komunitu (dřívější) neoslovili. Ti lidi jsou rádi, že to s hrdostí zabalili a skončili tu. Takže tu vo Sroubovi a ostatních GM mužeme psát jak chceme, to že se tu řeší 10 let samá hra není jediné dilema tohoto fóra. V zimě (asi v únoru) jsem navštívil plno ruskejch serverů, a na jejich forech
to funguje stejně podobně. Taky tam na GMka nadavájí, ti hráči doslova trpí (mno číst furt dokola tu jejich azbuku to bylo občas na palici), že to nastavení se spawnem některých WB a kvůli botům jejich pvp zoně nemají 100%smartguard ochrany atd., tady jsou GM ještě otevření k hráčům, že to nastavení projednají, zvlašť když v těchto věcech mají v zahraničí jasno. ZA 10 let se stalo tolik
věcí, na které GM neměli vliv (to bych po 2 letech někde na anglickém serveru zašel na jejich fórum si zanadávat, že mi tady zrušili můj oblíbený server s postavami). Ano, je to na nás, jestli tady budeme do budoucná hrát nebo budeme hrát jinde. :) :drink:

JoserVonOser
17-08-2018, 10:46
Spis by melo smysl vedle sebe pustit dva servery co by se doplnovaly. Jeden bez wipe pro farmare a lidi ktery proste nebavi zacinat porad od zacatku a druhej HR PVP server se vsim od auto learnu az po AiO buffera. Bo cokoliv po cem dnesni mlady touzej. Takhle by si kazdej prisel na svy a kdyz by farmari dostali chut neco zabit meli by kde stejne tak jako PVP hraci kdyz by se chteli odreagovat vlakovanim mobu. Idealni je samozdrejme nahnat to vsechno na jeden server ale to je s diametralne odlisnejma narokama obou skupin nerealny.

Ty dva servery se mi zdaj jako super nápad jeden dlouhodobej pro farmaře s nízkými rate a na zablbnutí nejaký speed :)