PDA

View Full Version : Dark Elmore - úpravy systému



Sroubek
18-09-2017, 21:39
V tomto topicku bude uveden seznam souborů u kterých je zakázána modifikace. Pokud potřebujete z nějakého důvodu modifikovat některý ze zmíněných souborů, můžete nás kontaktovat na ticket@lineage2.cz, individuální přijetí modifikace není vyloučeno.

Pokud si myslíte, že na seznamu zakázaných souborů něco chybí, rovněž nás prosím kontaktujte.

Seznam souborů blokovaných proti změnám:


Složka hry Lineage 2

system

interface.u
L2.exe
l2.ini
optiondata_client-e.dat


systextures

l2ui.utx




Po stažení system patch z webu prohlédněte složku modify, jsou tam již nějaké schválené změny například l2.ini atp.


Tento seznam se může v průběhu času měnit.

fat12
20-09-2017, 00:33
Bude tedy váš systém obsahovat nějaký hacky, jako třeba lvl,drop,spoil hack, zoom hack,wallhack,nobl zobrazován jako debuff atd.? Předpokládám dobře, že když se upraví nějaký ten zakázaný soubor, že nám nepůjde hra nebo to autoupdate změní na původní?

Sroubek
20-09-2017, 10:30
Bude tedy váš systém obsahovat nějaký hacky, jako třeba lvl,drop,spoil hack, zoom hack,wallhack,nobl zobrazován jako debuff atd.? Předpokládám dobře, že když se upraví nějaký ten zakázaný soubor, že nám nepůjde hra nebo to autoupdate změní na původní?

Budou tam naše standardní úpravy: drop/spoil/lvl/agro/zoom.

kubajz
20-09-2017, 10:47
Bude tedy váš systém obsahovat nějaký hacky, jako třeba lvl,drop,spoil hack, zoom hack,wallhack,nobl zobrazován jako debuff atd.? Předpokládám dobře, že když se upraví nějaký ten zakázaný soubor, že nám nepůjde hra nebo to autoupdate změní na původní?
Nechceš rovnou placenej L2 Adrenalin? :D

fat12
20-09-2017, 12:38
Nechceš rovnou placenej L2 Adrenalin? :D

Tohle jsou snad standardní úpravy systému... :D Ještě přidání lišty a další věci ne? Proto se ptám jestli hra pojede když si to někdo přidá...

WRAlth
20-09-2017, 13:12
To o čem píše fat, je běžná věc, já třeba si ani nepamatuji, jak vypadá čistý L2 interlude systém, protože to mám vždycky upravený z GF (barevný macra, desing z GF, čtvrtá lišta, nobless v debuffech, šance na projití debuffů, barevný chat a dalších xx věcí..) Takže kdybych to tam všechno naházel a potom musel dát update a bylo to opět všechno fuč, tak by to bylo docela dost naprd.

Sroubek
20-09-2017, 13:24
Na to vše je snadná odpověď.



Nebudeme používat updater, systém si stáhnete jako balíček přímo z webu, máte tak své modifikace lépe pod kontrolou.
Po přihlášení do hry bude v pravém horním rohu informace o poslední verzi systému, je tedy na každém aby si ji případně zaktualizoval.
Zde v tomto topicku jsou uvedeny konkrétní soubory, které nebude možno modifikovat, stačí tedy zkontrolovat zda vaše modifikace nepoužívají některý z nich.


Jinak řečeno odpověď na funkčnost tvých modifikací si můžeš dát pouze ty sám, stačí projet soubory a porovnat s tímto listem.

Jak bylo zmíněno, tento list se může měnit. Něco může být časem povoleno nebo naopak zakázáno.

Může nastat situace, kdy je vaše modifikace pouze kosmetická změna atp a přesto bude blokována kvůli jednomu ze zakázaných souborů, v takovém případě je to možno řešit individuálně.

Hora cio
20-09-2017, 18:42
co ten l2walker, ten bil pokud me pamět neklame taki chvyli povolenej a pak byl zakazanej kvuli boty. jestly měl někdo přehled o tom co se jde šustne třeba v giranu apod. tak to na hru tolik vlyv nemělo. :drink:

kubajz
20-09-2017, 23:27
co ten l2walker, ten bil pokud me pamět neklame taki chvyli povolenej a pak byl zakazanej kvuli boty. jestly měl někdo přehled o tom co se jde šustne třeba v giranu apod. tak to na hru tolik vlyv nemělo. :drink:
Za to na tebe to pivo mělo vliv solidní :D

Hora cio
20-09-2017, 23:37
Za to na tebe to pivo mělo vliv solidní :D

ano mělo :drink: no nic idu si dat ještě griotku. :D :thumbus up:

Timi
24-09-2017, 16:04
Nebylo by od věci mrknout na úpravu dohlednosti nicků u NPC, vzhledem k tomu, že máme L2.ini chráněný a hráč si to tak nemůže upravit sám, jako je tomu v tomto topicu (http://forum.l2tower.eu/thread-increase-max-distance-for-npc-name-rendering).
https://s26.postimg.org/5ffplcfnp/Shot00000.png (https://postimg.org/image/5ffplcfnp/)
https://s26.postimg.org/wejkgi24l/Shot00001.png (https://postimg.org/image/wejkgi24l/)

Gogliostron
26-09-2017, 17:36
Netýká se to zas přímo tohodle topicu, ale nechci kvůli tomu zakládat samostatný vlákno...
Náhodou by nešlo nějak dosáhnout, aby gameguard neblokoval teamviewer, splashtop a podobné?
Chápu, že je to ochrana proti botum, ale někdy bylo docela fajn se z práce připojit domů na noťas a buď upravit prodej, nebo checknout stav sub RB, etc... když na to člověk čeká.

Sroubek
26-09-2017, 18:00
Netýká se to zas přímo tohodle topicu, ale nechci kvůli tomu zakládat samostatný vlákno...
Náhodou by nešlo nějak dosáhnout, aby gameguard neblokoval teamviewer, splashtop a podobné?
Chápu, že je to ochrana proti botum, ale někdy bylo docela fajn se z práce připojit domů na noťas a buď upravit prodej, nebo checknout stav sub RB, etc... když na to člověk čeká.

Obavám se, že s tím pramálo naděláme, je to placená externí služba. Máme možnosti konfigurace, ale ne až tak moc.

BloodyO
02-10-2017, 15:50
Nedá se někde v systému upravit herní příkazy, např. aby fungovalo:
/i jako /invite
/t jako /target

Vím že jsem to kdysi nějak udělal ale nemám tucha jak. I když je to drobnost, dost mi to chybí :)

kubajz
03-10-2017, 08:56
stačí si upravit přes L2FileEdit soubor commandname-e.dat

Tex
07-10-2017, 15:52
[QUOTE=Timi;164480]Nebylo by od věci mrknout na úpravu dohlednosti nicků u NPC, vzhledem k tomu, že máme L2.ini chráněný a hráč si to tak nemůže upravit sám,
]

Též se přimlouvám za tuhle úpravu, já osobně si tohleupravoval na každým serveru kde jsem hrál, hned po vyzkoušení zda jde lognout do hry. Konkrétně se jedná o soubor l2.ini, kde by se upravilo pouze jedno číslo:
[CharacterDisplay]
Name=true
Dist=1000

hodnotu Dist změnit na aspoň 3000.

Je ale fakt, že upravit tohle pro všechny by mělo jednu nevýhodu - BD a SWS by přesně nemohli určit vzdálenost, když už si nebudou "krást" manu navzájem při buffování song+danc. Jedině že by byly povoleny dvě verze l2.ini, jedna s Dist=1000 a druhá s Dist=3000.

Sroubek
07-10-2017, 15:57
[QUOTE=Timi;164480]Nebylo by od věci mrknout na úpravu dohlednosti nicků u NPC, vzhledem k tomu, že máme L2.ini chráněný a hráč si to tak nemůže upravit sám,
]

Též se přimlouvám za tuhle úpravu, já osobně si tohleupravoval na každým serveru kde jsem hrál, hned po vyzkoušení zda jde lognout do hry. Konkrétně se jedná o soubor l2.ini, kde by se upravilo pouze jedno číslo:
[CharacterDisplay]
Name=true
Dist=1000

hodnotu Dist změnit na aspoň 3000.

Je ale fakt, že upravit tohle pro všechny by mělo jednu nevýhodu - BD a SWS by přesně nemohli určit vzdálenost, když už si nebudou "krást" manu navzájem při buffování song+danc. Jedině že by byly povoleny dvě verze l2.ini, jedna s Dist=1000 a druhá s Dist=3000.

Mrkni v system patch co jsi stahnul do slozky modify.

Kane
08-11-2017, 11:02
Interface je povolený? Lebo čo viem včera chlapci od unknown veselo asistovali cez interface a Diaz sa vyjadril, že je to povolené...

Sroubek
08-11-2017, 11:21
Interface je povolený? Lebo čo viem včera chlapci od unknown veselo asistovali cez interface a Diaz sa vyjadril, že je to povolené...

Interface je blokovaný je to v seznamu zakázaných souborů. Pokud mluvíš o interface s asistem ~ tak ten jsme blokovali už před startem.

Kane
08-11-2017, 13:38
Interface je blokovaný je to v seznamu zakázaných souborů. Pokud mluvíš o interface s asistem ~ tak ten jsme blokovali už před startem.

Ja to viem, len ci to vie aj Diaz, ocividne nie...

Sroubek
08-11-2017, 13:45
Ja to viem, len ci to vie aj Diaz, ocividne nie...

Spíš sis špatně vyložil jeho vyjádření (či ti jeho vyjádření někdo prodal zprostředkovaně). Každé GM ti ohledně úprav klienta řekne to samé, pokud nejde o blokovaný soubor ze seznamu na foru, tak je to povoleno. To že je něco povoleno neznamená, že se to časem nezmění. Konkrétně asist přes ~ je řešen modifikací interface, která povolena není. Kdyby si každý přečetl základní info o úpravách, tak není problém. Občas mám dojem, že se spíš pokusí hráč nachytat GM při nekorektní odpovědi. Jak jsem si již mnohokrát vyzkoušel naživo osobně. Něco jsem prohlásil na TS a do 10ti min to bylo u mě z5, ale formulované úplně jinak. Naštěstí tam u toho byla i ta osoba, která to info poslala ven, takže jsme se tomu jen zasmáli.

Takže ještě jednou k úpravám klienta: Co není blokováno v seznamu souborů v prvním postu tohoto topicku je povoleno. Pochopitelně neznáme všchny modifikace, pokud někdo narazí na něco co mu příjde jako problém, může to reportnout na mail: info@lineage2.cz a my si to projdeme a zvážíme blokaci.

Děkuji všem za pochopení :)

Kane
08-11-2017, 14:20
staci, kebyze si pozries log Diaza zo vcerajsieho antika... To ci chlapci asistuju v stotine sekundy a cez co uz musis vypatrat sam...

uNiquii
08-11-2017, 15:10
staci, kebyze si pozries log Diaza zo vcerajsieho antika... To ci chlapci asistuju v stotine sekundy a cez co uz musis vypatrat sam...

Asist v systému je blokovaný a assistujeme ručně nebo přes makra.
Zatím navíc jet jeden assist nebylo ani třeba, střílíme si ty jednoranky jak se nám zachce, dokud nezačneme dostávat na ***** :)

StajireK
08-11-2017, 15:16
staci, kebyze si pozries log Diaza zo vcerajsieho antika... To ci chlapci asistuju v stotine sekundy a cez co uz musis vypatrat sam...
Ty ještě žíješ? Nazdaar :)) Není tak složité si určit jedoho tejpka v partě a na F3 na ostatní udělat /assist /attack :-P Ještě jsem od tebe neviděl nějáký smysluplný příspěvek :-) Pořád jen pláč.
S pozdravem StajireK ->> #Botter #Autoassister #GMsupport #GMclan #pHx #Wallhack #NevímCoVšechnoPodleVásMáme :-P #MemberOfuNiCp

fat12
08-11-2017, 15:53
Tohle je ve světě úplně normální. Když je prostě někdo dobrý a umí to, tak se hned podezírá z podvodů. Stejně jako ve sportu a doping. Ownage nejsou vůbec zvyklí na prohry. To je vše. Jediný problém u nich je ten, že mají špatnou organizaci v clanu a že nabírají veškerý bordel ze serveru a nejedou pořádný CP systém. Kdyby raději skládali full aktiv 4-5 pt a ne 8 s petama na duálu a triálu, bylo by to taky o něčem jiném. :)

Lean
08-11-2017, 16:14
Tohle je ve světě úplně normální. Když je prostě někdo dobrý a umí to, tak se hned podezírá z podvodů. Stejně jako ve sportu a doping. Ownage nejsou vůbec zvyklí na prohry. To je vše. Jediný problém u nich je ten, že mají špatnou organizaci v clanu a že nabírají veškerý bordel ze serveru a nejedou pořádný CP systém. Kdyby raději skládali full aktiv 4-5 pt a ne 8 s petama na duálu a triálu, bylo by to taky o něčem jiném. :)jenze to vy se pak museli delit o penize, drop

Kane
08-11-2017, 17:02
Ty ještě žíješ? Nazdaar :)) Není tak složité si určit jedoho tejpka v partě a na F3 na ostatní udělat /assist /attack :-P Ještě jsem od tebe neviděl nějáký smysluplný příspěvek :-) Pořád jen pláč.
S pozdravem StajireK ->> #Botter #Autoassister #GMsupport #GMclan #pHx #Wallhack #NevímCoVšechnoPodleVásMáme :-P #MemberOfuNiCp

jasne, hram l2 3 dni tak mi napis ako funguje macro. Ten typek od ktoreho to mam vie rozoznat macro od interface neboj. Btw zabudol si si tam dat #wannabeFactor

Lean
08-11-2017, 17:14
jasne, hram l2 3 dni tak mi napis ako funguje macro. Ten typek od ktoreho to mam vie rozoznat macro od interface neboj. Btw zabudol si si tam dat #wannabeFactor

v pythonu si napisu kod kterej ma mackat makro a pak to zapnu

Fuzz3R
08-11-2017, 18:33
Ty ještě žíješ? Nazdaar :)) Není tak složité si určit jedoho tejpka v partě a na F3 na ostatní udělat /assist /attack :-P Ještě jsem od tebe neviděl nějáký smysluplný příspěvek :-) Pořád jen pláč.
S pozdravem StajireK ->> #Botter #Autoassister #GMsupport #GMclan #pHx #Wallhack #NevímCoVšechnoPodleVásMáme :-P #MemberOfuNiCp

Ze na nej vubec reagujes vsak on ma vzdy svoji pravdu, a proto uz je davno zabanovan za BOTa :D skoda mu odpovidat
#kanejebokem