PDA

View Full Version : Supplier of Reagents



Johnas
15-09-2017, 09:17
tohle je taky celkem dulezity a nevim jestli se to tu nekde resilo

nastaveni Q Supplier of Reagents, chce to presnejsi vyjadreni nez to co je na webu

chtel poprosit GM o vyjadreni k nastaveni sance dropu pytlicku a mnozstvi

a dale sance na vytahnuti jednolivych itemu co z nej maji padat a jejich mnozstvi

uNiquii
15-09-2017, 10:04
tohle je taky celkem dulezity a nevim jestli se to tu nekde resilo

nastaveni Q Supplier of Reagents, chce to presnejsi vyjadreni nez to co je na webu

chtel poprosit GM o vyjadreni k nastaveni sance dropu pytlicku a mnozstvi

a dale sance na vytahnuti jednolivych itemu co z nej maji padat a jejich mnozstvi

Podle tvých otázek... Hrál jsi někdy Lineage 2 mladej?:)

Johnas
15-09-2017, 10:30
Podle tvých otázek... Hrál jsi někdy Lineage 2 mladej?:)

kazdej server to ma jinak ;)

chci jen vedet na cem budem

sa2sa
15-09-2017, 12:18
Zjistis na bete

Sneaky
17-09-2017, 10:47
tohle je taky celkem dulezity a nevim jestli se to tu nekde resilo

nastaveni Q Supplier of Reagents, chce to presnejsi vyjadreni nez to co je na webu

chtel poprosit GM o vyjadreni k nastaveni sance dropu pytlicku a mnozstvi

a dale sance na vytahnuti jednolivych itemu co z nej maji padat a jejich mnozstvi
Otestoval jsem to.
Z 2000 pytlíků, které padají v BS = 811 shardů, tzn. tak jako všude, kde jsem doposud hrál, 5 pytlíků = 2 shardy (cca). Statisticky to vychází 1 MSS z 2,46 sáčků.
Sáčky v BS nepadají 100% z každého shamana, ale šance na drop je velká. Na webu je napsáno 2x chance rate, tzn. šance, že ti padne sáček je zhruba 90-95%.
Z jedno sáčku je max 1 MSS.
Ze shamanů padá max 1 sáček.

Stačí takto?

Thungdil
17-09-2017, 13:40
hmm chtelo by to boostnout trocha.. treba 1-3 sacky z toho moba jinak tam clovek stravi celej zivot

Sneaky
17-09-2017, 14:43
hmm chtelo by to boostnout trocha.. treba 1-3 sacky z toho moba jinak tam clovek stravi celej zivot
Je to jedna z mála lokací, kde budete mít aspoň zábavu, myslím tím PvP. Další věcí bude to, že cena MSS bude na trhu aspoň zajímavá :)

Simbao
17-09-2017, 17:39
Je to jedna z mála lokací, kde budete mít aspoň zábavu, myslím tím PvP. Další věcí bude to, že cena MSS bude na trhu aspoň zajímavá :)

Přesně tak, MSS jsou i tržní komodita, klidně bych to aji zpřísnil.

Kane
17-09-2017, 21:19
nj bs kde je mozno tak 9 max lokacii na farm shardov bude fakt zabava... Este ze tu je toi ale to tiez nebude med lizat... Dal by som 2 sacky z moba nech to nieje zase posraty farm server bez zabavy...

Simbao
17-09-2017, 21:30
nj bs kde je mozno tak 9 max lokacii na farm shardov bude fakt zabava... Este ze tu je toi ale to tiez nebude med lizat... Dal by som 2 sacky z moba nech to nieje zase posraty farm server bez zabavy...

Mám z tebe dost :D

sa2sa
17-09-2017, 22:03
A nema bejt zabava to ze tam bude pvp protoze bude kazdej potrebovat dost mss?

Simbao
17-09-2017, 22:43
A nema bejt zabava to ze tam bude pvp protoze bude kazdej potrebovat dost mss?

To prostě některým nedojde :)

Kane
17-09-2017, 23:33
pvp? Tupe farmy ako vy tam nebudu nikoho vediet zabit a koli tomu ze budete stackovat na shardoch tyzden leavnete server. Potom si povieme komu co doslo...

Thungdil
18-09-2017, 00:31
vyjimecne souhasim s kanem... presne vim jak to tam vzdycky vypada...akorat spousta no clan petu a ***** pvp :D zas se tu vyjadrujou sulini co v zivote nikde nehrali..

sa2sa
18-09-2017, 00:52
Tady me to zacina bavit zjistim o sobe tolik novinek :D

Simbao
18-09-2017, 05:49
pvp? Tupe farmy ako vy tam nebudu nikoho vediet zabit a koli tomu ze budete stackovat na shardoch tyzden leavnete server. Potom si povieme komu co doslo...

Sorry, ale seš idiot, to už se nedá jinak říct. Ty bys nejraději nedělal žádný Q a hned začal s top lvl, top výbavou a full buffem. Ale ta hra se hraje jinak, to ses ale asi na highratech nenaučil, že?

Simbao
18-09-2017, 05:51
pvp? Tupe farmy ako vy tam nebudu nikoho vediet zabit a koli tomu ze budete stackovat na shardoch tyzden leavnete server. Potom si povieme komu co doslo...

šulin ses ty, protože na to asi nemáš, nebo máš strach, že tě budou zabijet, když budeš farmit shardy? Chudáčku....

zase me zabanovali
18-09-2017, 07:13
jsem pro 2 sacky

klingi2k15
18-09-2017, 09:24
pvp hmm... realne... full parta si tam lockne spot a za den ma hotovo a zvysok ludi co budu hrat solo/duo sa ani neflagnu aby nestracali cas, pripadne ked si kliknu 3x to village ich to prestane bavit. Po par tyzdnoch tam budu farmit no clan nukeri aby zarobili nejake adeny :) gf

asi ako vsade a hlavne na IL mozes cakat pvp u AQ, baiuma, tezze, vo varke, na PI pri T-rexovi a v zaciatkoch lilith a tam to asi konci

Kane
18-09-2017, 22:28
Sorry, ale seš idiot, to už se nedá jinak říct. Ty bys nejraději nedělal žádný Q a hned začal s top lvl, top výbavou a full buffem. Ale ta hra se hraje jinak, to ses ale asi na highratech nenaučil, že?

synak ja ked som hral 4 roky na c4 2x rate ty si este utieral sopel do rukava na pieskovisku...

Martin88
19-09-2017, 09:09
ked sa chces len zabavat chod na 100x rate a nie na 16x rofl...pvp serverov mas vela preco ides teda na tento ? nemen to co je dobre lebo s toho bude ****** server...ked nehces farmit hraj inde a nekaz hru tym ktorich farmit bavi tolko z mojej strany

Kane
20-09-2017, 00:04
ked sa chces len zabavat chod na 100x rate a nie na 16x rofl...pvp serverov mas vela preco ides teda na tento ? nemen to co je dobre lebo s toho bude ****** server...ked nehces farmit hraj inde a nekaz hru tym ktorich farmit bavi tolko z mojej strany

Je rozdiel medzi high a midrate. Midrate, ak je spravne vybalancovany ponuka kopec zabavy bez otravneho niekolko desiatok az stoviek hodin trvajuceho grindu blbeho npc moba... Samozrejme za slusny cas trvania serveru. Ked ta bavi farmit tak si pusti farm simulator singleplayer, to mas to iste...

Hora cio
24-09-2017, 02:00
na ti váčki bych snížil trošku šanci tak 1/2 %, at pada z každiho šamana aspon 1-2 vačky, však i ta tržní cena shardu se tím i zvedne. :thumbus up:

PeePo
24-09-2017, 03:26
To je ten isty martin88 co celu dobu prestoji na namku v girane s magom lebo nema kde ist, potom si spravi destra so supportom a nestihne dojst k RB pokial je živé a zase stoji na namku?