PDA

View Full Version : AIO Buff



Daevek23
07-09-2017, 16:34
AIO baffer by byl dobry na serveru za DEC. Hodne lidi jak uz tu psali nebudou mit tolik casu u toho sedet a exp buffery.

morales
07-09-2017, 16:47
to se mi taky libi ale asi budem jedini :D

Mao
07-09-2017, 16:50
Přesně takhle budeme v nevyhodě my co chodíme do práce. Hrál jsem pokaždé když byl Dark Elmore Online. AIO není špatní nápad server potřebuje vydělávat aby se udržel online. A lidi co to odsuzují jsou děti co jim na to rodiče nedají peníze. Lide co na to mají vice času si to můžou vyexpit a ty kteří u toho nemůžou trávit tolik času jako dřív byla by možnost si to zakoupit a tím podpořit server. A když už bude ve hře NPC buffer tak to nebude už takový rozdíl vůči ostatním. Určitě by to stalo za uvážení GMka.

PS. Cat a Horse tam být nemusí.

kubajz
07-09-2017, 17:01
Když AIO tak AIO včetně koně a kočky, ne? ;-)
Já bych byl taky pro, jelikož už toho času sám nemám tolik..

Daevek23
07-09-2017, 17:09
GM by si mel uvědomit ze tu hlavne jsou lidi okolo tech 25 let. A ty nebudou mit cas lidi chteji farmu a pvp a tohle bude pro obe strany. I malej klan co bude o 5 kamaradech to oceni. Nevidim v tom nic spatneho. Stejne jsem jde stara garda a necekam moc novych lidi

Mao
07-09-2017, 17:18
Jestli tam bude Cat a Horse to si rozhodnou GMka hlavně at je tam ta možnost si to koupit. Jakou pak máme šanci naexpit 5 postav na 78 lvl + 3 přestup když chodíme do práce oproti ostatním. Takhle budeme v nevyhodě my co chodíme do práce.

Daevek23
07-09-2017, 17:28
Ale hlavne to i oceni hraci co prijdou pozde třeba o dva mesice na servr.Ja jsem pro pomuze to hracuj a i serveru.

fat12
07-09-2017, 17:35
Tak to nehraj a věnuj se věcem v reálu a nevymýšlej tady kraviny... Stačí, že tady je už NPC buffer.

ElectroOW
07-09-2017, 17:42
U autolearnu kterej mel alespon smysl kazdej remcal a ted chcete todle? Co to je zas za kravinu? Vzdy to vyhravali lidi co nato meli cas tak to hold je a jak tu pise fat12 nehraj to a bez hrat real life...

Charlie
07-09-2017, 18:16
Nepřijde vám zbytečný se dohadovat kdo na to má?...
Jsem toho názoru, že v případě této možnosti by to koupil každý i ten co na to má čas, bohužel.

S pozdravem Charlie

sa2sa
07-09-2017, 19:21
Mozna by si stacilo precist vlakno s npc bufferem tam uz se to resilo ne? Kdyz bude za donate lidi budou proti ze se jim nechce platit ja osobne jsem taky spis proti a vazne nemam problem dat i tech 1 500 za to na mesic na vsechny chary co budu hrat. Jinak tem co rikaj ze klidne budou platit a ze nemaj dost casu tak se s nekym domluvte on vam urcite rad buffpeti vyexpi a proda aspon si vydela kdyz uz je na tom pracaku ne?

ElectroOW
07-09-2017, 19:24
Hosi dochazi argumenty tak uz zas zacinaji narazky na real :D jste trapny :D
Nemam problem poslat donate ale kdyz uz je NPC buff nevidim duvod pro AIO..

WRAlth
07-09-2017, 19:31
AIO baffer by byl dobry na serveru za DEC. Hodne lidi jak uz tu psali nebudou mit tolik casu u toho sedet a exp buffery.

Souhlasím! Konečně mám dobrou práci a nebráním se do hry nasypat pár tisíc, když mi to ušetří práci a čas. :D

homo
07-09-2017, 19:36
Ano souhlasim s Aio. Koupil bych taky:bye:

morales
07-09-2017, 20:09
pamatuju si jak jsme se na to na nejakem serveru skladali jako parta protoze to byla celkem draha sranda:D

SPEED
07-09-2017, 20:31
Koupil bych si ho také :-)

ElectroOW
07-09-2017, 21:18
Ok tak pro klid. Ja jsem proti. Je to vas napad ale podle me npc staci. Peace

strebys
07-09-2017, 22:17
Pro pobavení dobré téma :)

Sneaky
07-09-2017, 22:37
No, na to, že je tu každému 25+ a pracujete, tak vaše vyjadřování je na úrovni 15 let. Nezlobte se na mě, ale zůstalo tu jen to, co se týkalo tématu.
Myslím, že NPC buffer byl dost velký kompromis.

fat12
07-09-2017, 22:40
No, na to, že je tu každému 25+ a pracujete, tak vaše vyjadřování je na úrovni 15 let. Nezlobte se na mě, ale zůstalo tu jen to, co se týkalo tématu.
Myslím, že NPC buffer byl dost velký kompromis.
https://media.giphy.com/media/3o72FcJmLzIdYJdmDe/giphy.gif

Mao
07-09-2017, 22:42
Tak 2 to tady nechtějí a co ostatní co chtějí AIO mají smůlu?Konec diskuze gj GM death server hned na začátku. Enjoy server o 100 players a 500 buffpets.

Sneaky
07-09-2017, 22:51
Tak 2 to tady nechtějí a co ostatní co chtějí AIO mají smůlu?Konec diskuze gj GM death server hned na začátku. Enjoy server o 100 players a 500 buffpets.
Nebudu se tu s tebou pouštět do hádek. Pokud dobře čteš, nenapsal jsem, že to NEMŮŽE BÝT nebo že to NEBUDE.

WRAlth
07-09-2017, 22:54
No, na to, že je tu každému 25+ a pracujete, tak vaše vyjadřování je na úrovni 15 let. Nezlobte se na mě, ale zůstalo tu jen to, co se týkalo tématu.
Myslím, že NPC buffer byl dost velký kompromis.

Ok, tak už hledám hráče, co mi za prachy vyfarmí i pety. PM

Sneaky
07-09-2017, 23:06
Ok, tak už hledám hráče, co mi za prachy vyfarmí i pety. PM

Je vidět, že cest, jak toho dosáhnout, je více :)

Mao
07-09-2017, 23:13
A je vidět že server nepotřebuje peníze hold to GM neumí nastavit tak jsou proti. Nebo chtějí aby hráči měli zapnutích buffpety aby nebyl server prázdní. Hold demokracie nefunguje tady na DE. 4 hráči určují co bude a nebude a na ostatní se ser---e gj Gmka.

Daevek23
07-09-2017, 23:13
Taky nechapu proc by to nemohlo byt jsi člen GM tymu a muzes to sam navrhnout. Ja jsem pro aby to bylo. Opravdu delat skoro všechny buffery se nikomu nechce to zase pak bude az někdo skonci ze tu necha nejakeho buffera atd a to uz bude zase mrtvej servr za 4 mesice. A porad zapnuto 6 oken jak v nejake trznici je blbe ale uz hlavne zastarale. Gm tu rikaji lidi pise co by jste chteli a pak by s toho nic neudelaji není taky dobry

ElectroOW
07-09-2017, 23:17
No hlavne to chcete vy dva asi nerozjedete vic oken

fat12
07-09-2017, 23:18
SPEEDA jste odlogli, že zase píšete vy? :D :rofl:

WRAlth
07-09-2017, 23:19
Ale nechte to tak, kompromis se udělal a support se stejně musí udělat, nicméně aspoň do 60tky můžu farmit solo, jupí. Vizuálně ten server taky bude vypadat jinak, pokud tam budou pobíhat peti na dualboxu, než aby tam v giranu stálo 50 lidí.

Mao
07-09-2017, 23:19
PC za 60 000 kč jiní argument. Mě nevadí dávat peníze socko.

PS: Proč se musím bavit s člověkem který je z Nižší střední třída???

ElectroOW
07-09-2017, 23:21
Tak to si frajer no

Mao
07-09-2017, 23:28
Dej klidně AIO za 5 000 kč a stejně koupím. Hold socka jako ty chce všechno za 100 kč max proste socka. Hold tvůj max je lenove tak enjoy him. Hold tady vítězí Nižší střední třída v hlasování.A nevím jak pracuje tvůj mozek ale víc lidí tady chce Aio. Nižší střední třída asi neumí počítat pro tam patříš.

strebys
07-09-2017, 23:30
No, na to, že je tu každému 25+ a pracujete, tak vaše vyjadřování je na úrovni 15 let. Nezlobte se na mě, ale zůstalo tu jen to, co se týkalo tématu.
Myslím, že NPC buffer byl dost velký kompromis.

Myslím že celý tohle téma byl jeden velký vtip, který NEMOHL být bran vážně :)

Kane
07-09-2017, 23:52
PC za 60 000 kč jiní argument. Mě nevadí dávat peníze socko.

PS: Proč se musím bavit s člověkem který je z Nižší střední třída???

ake je tvoje zamestnanie? Vies ja len ci to niesu daddys money... :)

Sneaky
08-09-2017, 06:38
A je vidět že server nepotřebuje peníze hold to GM neumí nastavit tak jsou proti. Nebo chtějí aby hráči měli zapnutích buffpety aby nebyl server prázdní. Hold demokracie nefunguje tady na DE. 4 hráči určují co bude a nebude a na ostatní se ser---e gj Gmka.
Demokracie přeci není o tom, že to tu chce 10 lidí, 8 lidí to nechce. A co ten zbytek co tu bude hrát, ale nevyjadřuje se. Přece nemluvíte za desítky nebo stovky jiných hráčů. Kdyby o to byl takový zájem, tak by se tu vyjádřili i hráči, kteří jinak forum jen pročítají. Hráči tu nic neurčují, pouze se o těch tématech vede diskuze a pokud by ty diskuze byly zajímavý, byly tu proto pádné důvody, tak mi o tom pak můžeme uvažovat a bavit se.
Proto nikdo z vedení nepíše, že nebudou nebo nemůžou být. Ale taky Vám nemůžeme momentálně říci, že od startu budou. Je to čerstvé téma.
Ale řeknu to takhle. Ze začátku jsme neuvažovali ani od GM bufferovi, ale o tom se vedla velká diskuze a nakonec jsme našli cestu, jak vyhovět oběma stranám a myslím si, že to je dobrá cesta. AIO buffer je už docela velký zásah. O něm by se mohlo například uvažovat v další fázi hry. Po další poradě Vám dáme určitě jasné rozhodnutí, zatím tu o tom můžete vést debatu, výhody/nevýhody. Ale nerad bych, aby jste se tu hádali o tom, kdo kolik má peněz.

uNiquii
08-09-2017, 08:29
Zprava za mých 30 lidi dohromady: nechceme AIO buffera. Uz tak kvůli npc bufera skoro všichni milovníci supportu ztratili možnost hrát supporta aktiv. AIO buffer patři na brazilské sranda servery, kde jsou D/s na 2hodiny.... Raději se lidi začnete zabývat reklamou serveru... Protoze rozposlat 70k e-mailu na e-maily co uz nejsou aktivní nebo nemají zajem hrát je k ničemu. Raději dat 10 000 do baneru na vote stránkach a oslovit velké zahraniční klany... A to nejen Gm, ale i hraci

kubajz
08-09-2017, 08:36
Zprava za mých 30 lidi dohromady: nechceme AIO buffera. Uz tak kvůli npc bufera skoro všichni milovníci supportu ztratili možnost hrát supporta aktiv. AIO buffer patři na brazilské sranda servery, kde jsou D/s na 2hodiny.... Raději se lidi začnete zabývat reklamou serveru... Protoze rozposlat 70k e-mailu na e-maily co uz nejsou aktivní nebo nemají zajem hrát je k ničemu. Raději dat 10 000 do baneru na vote stránkach a oslovit velké zahraniční klany... A to nejen Gm, ale i hraci
Aktiv support se pořád hodí, např v pvp dostanes cancel a co pak? A na farmu také, v cata chytneš cancel taky raz dva od moba :)

Kane
08-09-2017, 11:20
Uz tak kvůli npc bufera skoro všichni milovníci supportu ztratili možnost hrát supporta aktiv.

Nic nestratili...

Sroubek
08-09-2017, 11:23
Pro Mao a další, přesto že to mnozí tvrdí, tak server není nastaven jako pračka na peníze :) Snažíme se tu dosáhnout rozumného kompromisu pro všechny. Prosím nenadávej tu na team a zkus se zamyslet. Musíme server rozvíjet i s ohledem na jeho historii. Ber to tak, že na OG nikdy nebyl ani obyčejný NPC buffer. Prosadit ho nebylo jednoduché, bude se na tomto serveru testovat úplně poprvé. Ostatně můžeš si ho ozkoušet na beta testu. Pustit na DE AIO je v současnosti naprosto nereálné. Toto rozhodnutí je finální. Na Dark Elmore, který startuje 30.9.2017 nebude AIO pouze NPC buffer.

Pokud je toto pro vás podmínkou k hraní na našem serveru či nikoliv, tak mě to moc mrzí, ale nedá se s tím nic dělat. Pokud to budeš chtít rozebrat podrobněji napiš mě do zpráv na FB, propírat to zde nemá smysl bude jen hate.

Dík za pochopení.

Hora cio
09-09-2017, 00:27
s AIO bufferem bych taki souhlasil. časem až to trochu klesne, takto tam za deci klidne dat muzou ti d/s pro fighteri a magy rozdjeleni a buffy od kočky, konika. jo a nezapomenou jeste na buffi od kraftu od lvl 2 a vejs. :)

WUDY
09-09-2017, 07:03
Tolko bufu jen kde se nam tam vlezou :D PP SE EE BD SWS OL WC Craft Kočičak konik a neco ma i SPS a socik... Kolko bude vlastne limit na počet bufu :)

Kane
10-09-2017, 22:08
aj tak bude server plny bd,sws a wc petov...

Martin88
21-09-2017, 19:15
nehcem sa tu hrat na mudrlanta ale je to fakt kravina ... ked nemas cas na bufferov tak chodte na 50-100-1000x rate ...pokazilo by to cely server uz tak je tu dost veci za donate mne osobne co vadi je to ze prestupy su tu neni za adeny ale len donate alebo spravit Q.ked uz tak to malo byt tak ze bez donatu alebo aj moznosz zakuupit za adeny.co hovorite na to ? 3 kk za 2nd prestup?

Johnas
21-09-2017, 19:28
nehcem sa tu hrat na mudrlanta ale je to fakt kravina ... ked nemas cas na bufferov tak chodte na 50-100-1000x rate ...pokazilo by to cely server uz tak je tu dost veci za donate mne osobne co vadi je to ze prestupy su tu neni za adeny ale len donate alebo spravit Q.ked uz tak to malo byt tak ze bez donatu alebo aj moznosz zakuupit za adeny.co hovorite na to ? 3 kk za 2nd prestup?

neni tady ten zkracenej Q kde si koupis druhej prestup za 3 kk aden, ale muzes si ho koupit za 13kk aden jednu marku, https://www.lineage2.cz/cs/dark-elmore/server/about to je odkaz hledej to v CUSTOME UPRAVY

sa2sa
21-09-2017, 19:28
nehcem sa tu hrat na mudrlanta ale je to fakt kravina ... ked nemas cas na bufferov tak chodte na 50-100-1000x rate ...pokazilo by to cely server uz tak je tu dost veci za donate mne osobne co vadi je to ze prestupy su tu neni za adeny ale len donate alebo spravit Q.ked uz tak to malo byt tak ze bez donatu alebo aj moznosz zakuupit za adeny.co hovorite na to ? 3 kk za 2nd prestup?

Ses si jistej ze se neda koupit druhej prestup za adeny? Kouknul bych se nejdriv na web

Hora cio
24-09-2017, 01:51
nehcem sa tu hrat na mudrlanta ale je to fakt kravina ... ked nemas cas na bufferov tak chodte na 50-100-1000x rate ...pokazilo by to cely server uz tak je tu dost veci za donate mne osobne co vadi je to ze prestupy su tu neni za adeny ale len donate alebo spravit Q.ked uz tak to malo byt tak ze bez donatu alebo aj moznosz zakuupit za adeny.co hovorite na to ? 3 kk za 2nd prestup?

a co takhle, kdiš si oběhneš aspon ten první mark a zbitek dokoupíš, abis ušetřil těch 13kk nebo 330 dec aspon za 1 mark. pokud vím, tak ti první kvesty nejsou zas tak těžki oběhnout. no ale jestli si chce někdo kupovat všecki za dec nebo 1 za dec a dva za adeni či 2 za dec a jeden oběhat nebo za adeny, těch kombinací je hafo, nakonec ten 2. přestup bude stát za zvážení jak ho tomu bufferovy chytře udělat, abi se dalo ušetřit v obou případech. :)