PDA

View Full Version : AutoLearn



ElectroOW
01-09-2017, 09:49
Zdravim, tak jsem premyslel.
Kdo bude chtit jeste dropovat knizky, nebude lepsi hodit autolearn at todle uplne odpadne?

Tazman
01-09-2017, 09:52
Ono by stačilo když by to bylo do určitého lvl.tz např do 74..Je to velký rate a ještě se tahat z knížkama? Dost nevyvážené...

WRAlth
01-09-2017, 10:03
Jasný, to je přece už černá díra L2, dropovat knížky. Snad neznám jiný server než DE, kde se dropují knížky.

Frey
01-09-2017, 11:02
Je spousta možností jak to udělat. Buď nastavit autolearn skills a vypnout drop knížek a nebo to nastavit do nějakého lvl.

Například:
Možnost 1: autolearn do 40 lvl /40-80 klasika.
Možnost 2: autolearn do 74 lvl /74+ klasika.

Záleží také na finálním nastavením serveru. Určitě tohle téma stojí za diskuzi. Můžeme založit anketu, aby jste vy sami měli možnost se rozhodnout.

kubajz
01-09-2017, 11:09
Za mě možnost č. 2.

ElectroOW
01-09-2017, 11:36
Ja bych dal klidne 0-80 autolearn a vypnout Drop SB...ideal

Tazman
01-09-2017, 11:45
Já osobně když už tak...
NB buf klasika jak je do _75 lvl
Dále bych dal auto lern skill do 75 taky,nikoliv do 80lv auto lern (za mě blbost) aby to nebylo tak snadné...

Co se mi nelíbí je donate nobles,mín pvp a hlavně to jsou každodenní fajty,to bych z donate odebral... Je to - pro zábavu..Tudíž bych nobles do donáte nedal!!!ale to je jen muj názor..

Hora cio
01-09-2017, 11:46
každý si bude brát od npc buff, takže bi ani autolearn ani nevadil, kdybi se to nemuselo sbírat a buffeři bi měli taki výhodu vtom, že ti postavy dělaji jentak nadarmo (klidně dotoho 74vlu). jako je jasni, že se to bude valet a zbytečni to pak sbirat třeba v kata, uš takhle maji warlordi/dd plny invetare kaminku a nepotřebního matrose navíc. :)

ElectroOW
01-09-2017, 11:49
Ty knizky ti moc mista zabirat nebudou vzhledem ktomu:

Veškeré Giants codex , spellbook 40+, enchanty a life stone jsou stackovatelné

Hora cio
01-09-2017, 11:57
tj, možná že ti amulety sou lehčí, ale když sem SB sbiral naposled v enchanted valey, toice, crume taki naki, tak sem jich mel asi 10 ks od každího druhu a to ti určitě 2% invu veme. ale usetri to taki čas dropovani low knižek pro pp/se/bish (heal, might, concetration,i apod SB).

Tazman
01-09-2017, 11:57
Nejhoří je,že je to velký rate..a do toho dropovat SB,což takové chary jako jsou např magové kterí mají dost knížek,na jakém lvl si to nadropují?Tudíž budou jen v lokacích a dropovat pouze SB? Nikoliv norm exp,za mě bych dal min do nějakého lvl auto lern:)

Sroubek
01-09-2017, 12:52
Chtěli jsme to nasadit už na minulém DE, ale setkalo se to s velkým odporem. Pro zajímavost tu je odkaz, kde se řešilo dost věcí.
https://forum.lineage2.cz/showthread.php?17213-Dark-Elmore-P%C5%99edb%C4%9B%C5%BEn%C3%A9-nastaven%C3%AD&highlight=coin

padris
01-09-2017, 13:33
Pokud by se zaváděl Autolearn, tak bych byl pro to, aby byl na všechny skilly. Přeci jen s tím ratem jaký je (16x na drop) je dropnutí knížky záležitost max. 5-10 mobů, tzn. dropování jen za účelem "ztížení" je nesmysl. Co si pamatuji, tak při minulém startu se nezavedl, protože hodně lidem vadilo, že by byli do začátku zvýhodnění mágové. To ale platí pro prvních pár hodin/dnů (největší boom skillů je těsně po 40) od spuštění serveru. Pak už to stejně mají všichni.

/Jinak je to hlavně myšleno tak, že pokud by se dal Autolearn částečně (do 75 jak je tu navrhováno), tak je tam minimální užitek z nutnosti dropovat, protože se to týká tak 5 spellbooků u classy, což je záležitost půl hodiny. To už rovnou dát Autolearn na všechno.

kubajz
01-09-2017, 14:02
padris: me šlo spíš o SB/Amulety z PI, které mají na trhu své místo docela dlouho a tím autolearnem na všechno bychom tenhle item z trhu úplne eliminovali což je škoda si myslím.
Takový Magnus Chant nebo Gate Chant není úplne nejsnažší pro některé získat, někdo si na tom může založit obchod potom :)

Proto za mě 3rd skilly nechat retail like, už takhle to je pořád dost "rychlý server"

iDeSade
01-09-2017, 15:01
Do 74 ok,pak to nechat retail like :)

Calma
01-09-2017, 15:31
Za mě bych to viděl taky na autolearn + 3rd skilly retail like. Opět je to kompromis, který věřím že uvítá většina lidí.

MegaMan
01-09-2017, 15:41
Na druhej strane tie knizky boli opat obchodny artikel, ktorym si normalny hraci (myslim ne dualboxeri) mohli privyrobit (napr taky temny sumonner). Zarabat sa teda bude len na shotoch, vyrobe a spoile matrosu. Tym padom opat budu mat este vyraznejsie navrh dualboxeri s 3ma craftami a spoilom. Chvilami mi pride, ze niektory nevedia co chcu. Nechcu blbi pvp server, ale chcu npc buff, dualbox a vsetko co sa da na auto. Preco by tie skily nemali nieco stat? Tak nech aspon prve naucenie stiahne nejake peniaze. Uz teraz to totiz vidim tak, ze ak tento server chvilu vydrzi, po case bude znova obrovska inflacia a budu sa mazat adeny.

Kačer Melichar
01-09-2017, 15:48
Prosimvas lidi, nevymyslejte tady zase nejakou polovicatou slataninu. Budto zapnete autolearn na vsechny skilly nebo to nechte retail jak to ma byt. Ve vysledku nam z toho vyleze maximalni kockopes.

Johnas
02-09-2017, 13:48
Je spousta možností jak to udělat. Buď nastavit autolearn skills a vypnout drop knížek a nebo to nastavit do nějakého lvl.

Například:
Možnost 1: autolearn do 40 lvl /40-80 klasika.
Možnost 2: autolearn do 74 lvl /74+ klasika.

Záleží také na finálním nastavením serveru. Určitě tohle téma stojí za diskuzi. Můžeme založit anketu, aby jste vy sami měli možnost se rozhodnout.

konecne nekdo zvedeni kdo vyjadril nazor

jsem pro moznost 2

ale slo by to jest upravit, aby nekdo nebrenec ze auto learn zvyhodnuje magy.
Nechat vyber skillu v guilde bez potreby knih tak jak je to na GF nebo H5. pokud to nejdete takto tak udelat GM shop a nechat knihy kupovat ale porad se je ucit. Reseni zvyhodneni magu je podle me celkem pase na 16x ratu kde i prach padaj 16x. Rozhodne zprijemni hry a zatraktivneni ILchroniklu

//EDIT samozrejme tim myslim pouze knihy do lvl 74, ziskavani tech na 76+ je uz aspon sranda

ElectroOW
02-09-2017, 18:53
Presne. Myslim ze moznost 2 idealni kompromis

K3nn1
02-09-2017, 19:36
Upřímně to se všichni chcete vzdát té nostalgie ? Za mě tohle vždy bylo něco, co sice mírně otravovalo, ale k té hře to patří. Když se nastaví autolearn do 74, tak to nebude mít jen za následek to, že nemusíte huntit SB, ale taky pak ztratí úplně význam SP.

Johnas
02-09-2017, 21:56
Upřímně to se všichni chcete vzdát té nostalgie ? Za mě tohle vždy bylo něco, co sice mírně otravovalo, ale k té hře to patří. Když se nastaví autolearn do 74, tak to nebude mít jen za následek to, že nemusíte huntit SB, ale taky pak ztratí úplně význam SP.

precti si muj navrh o stranku vedle, podle me je to solidni kompromis

morales
02-09-2017, 23:29
jo kompromis zni dobre SP na takovem ratu stejne jako by ani nebyly

ElectroOW
03-09-2017, 01:08
Upřímně to se všichni chcete vzdát té nostalgie ? Za mě tohle vždy bylo něco, co sice mírně otravovalo, ale k té hře to patří. Když se nastaví autolearn do 74, tak to nebude mít jen za následek to, že nemusíte huntit SB, ale taky pak ztratí úplně význam SP.

Myslim ze vetsina jako nostalgii bere kempeni baiuma vlakovani x hodin fogu a pvp..rozhodne ne dropovani SB :D

strebys
03-09-2017, 02:23
Upřímně to se všichni chcete vzdát té nostalgie ? Za mě tohle vždy bylo něco, co sice mírně otravovalo, ale k té hře to patří. Když se nastaví autolearn do 74, tak to nebude mít jen za následek to, že nemusíte huntit SB, ale taky pak ztratí úplně význam SP.


Přesně, úplně zbytečné téma, Žádné Autolearny ani NPC buffy PROBOHA! To si rovnou jděte hrát na PVP 5000x Servery.. Tohle je směšné.
A jestli to chcete, tak tomu nedávejte nick Dark Elmore, protože to s tím nic nebude mít společného :-) .. Chceme nostalgii, ne blbost.

Simbao
03-09-2017, 05:13
Přesně, úplně zbytečné téma, Žádné Autolearny ani NPC buffy PROBOHA! To si rovnou jděte hrát na PVP 5000x Servery.. Tohle je směšné.
A jestli to chcete, tak tomu nedávejte nick Dark Elmore, protože to s tím nic nebude mít společného :-) .. Chceme nostalgii, ne blbost.

Bohužel je tu pár zamindrákovaných lidí, kteří to nechápou a hru kazí klasickým hráčům :)

Johnas
03-09-2017, 07:45
Bohužel je tu pár zamindrákovaných lidí, kteří to nechápou a hru kazí klasickým hráčům :)

jako nektery ty uparvy maji smysl pokud to uz nebude moc, napriklad omezenej npc buff je dobrej napadl (omezenej pro me znamena zadny s/d a buffy po lvl 76+) a uprava uceni skillu za sp bez potreby skillbooku je v podstate klasika od chroniklu co je nad IL a podle me je to tady dobrej kompromin

a pokud chces zachovat tu nostalgii dropovovani tak to jde vyresit tim GM shopem na booky kdo bude chtit si je dropne, kdo ne pujde a koupi si je

moznosti je plno, zalezi jen na tom jak se k tomu kdo postavi, ale uplnej autolearn skilly to by bylo asi vazne zlo

Sneaky
03-09-2017, 11:03
Autolearn je dle mého názoru hloupost. Odpadla by tak potřeba SPček, která jsou důležitá například pro skilly po třetím přestupu nebo na enchant skillů. Tím chci říci, že by pak měli všichni hráči po třetím přestupu dostatek SP na naučení skillů a to okamžitě. Pro farmáře to třeba takový problém nebude, ale pro normální hráče to úplně snadné nebude.

Co se tu jeví jako kompromis je, aby byly knihy ke koupení u speciální NPC za ne zrovna levnou částku. Kdo bude chtít, si je půjde dropnout, kdo bude mít adeny, tak si knihy koupí.

Autolearn je typickou high/mid rate vymožeností, kdy se pak pro dobro hráčů ještě musí nastavovat výjimka pro některé skilly (například mass ress, boost HP, atd. - kvůli náročnosti skillu na manu).

Ať se každý naučí skilly ty které chce a ať musí trošku počítat s SP, že ne všechny skilly se naučí ihned (i když na 16x s tím asi takový problém být nemusí).

Určitě o tom ještě GM tým povede debatu.

A vy sem dál můžete psát vaše nápady, některé jsou i zajímavé a hledají si cestu ke kompromisu.

Johnas
03-09-2017, 11:09
Autolearn je dle mého názoru hloupost. Odpadla by tak potřeba SPček, která jsou důležitá například pro skilly po třetím přestupu nebo na enchant skillů. Tím chci říci, že by pak měli všichni hráči po třetím přestupu dostatek SP na naučení skillů a to okamžitě. Pro farmáře to třeba takový problém nebude, ale pro normální hráče to úplně snadné nebude.

Co se tu jeví jako kompromis je, aby byly knihy ke koupení u speciální NPC za ne zrovna levnou částku. Kdo bude chtít, si je půjde dropnout, kdo bude mít adeny, tak si knihy koupí.

Autolearn je typickou high/mid rate vymožeností, kdy se pak pro dobro hráčů ještě musí nastavovat výjimka pro některé skilly (například mass ress, boost HP, atd. - kvůli náročnosti skillu na manu).

Ať se každý naučí skilly ty které chce a ať musí trošku počítat s SP, že ne všechny skilly se naučí ihned (i když na 16x s tím asi takový problém být nemusí).

Určitě o tom ještě GM tým povede debatu.

A vy sem dál můžete psát vaše nápady, některé jsou i zajímavé a hledají si cestu ke kompromisu.

davat to za zrvna ne levnou cenu je blbost nejvetsi (promin je to muj nazor)

jestli si prectes moje navrhy budou vyuzity jak sp, tak si kazdej bude moct urcit jakej lvl skillu chce (bohuzel nevim jak tezka je udelat uprava IL aby uceni skillu bylo jako na GF kde se skilly musi klikat v guilde, al uz bez potreby knih). Tato uprava mi prijde jako nejferovejsi uplne ke vsem a vyresi to vsechno co se tu resi

Thungdil
03-09-2017, 18:32
rekl bych ze pocet SP na 2nd class skilly je velmi maly v porovnani s 3rd skillama takze ten argument nema opodstatneni..

Hora cio
03-09-2017, 19:13
pochibuji, že se někdo bude zdržovat dropem nakich low knížek. po třetím uš autolearn nebude, takže množství SP bude za snahu droplejch knižek (a ti uš se lehce nedropuji) odměnou, pač tihle skilli po 3. přestupu hodně žerou SP a pasivní ještě více (8-15kk SP). :drink:

Alexius321
04-09-2017, 14:35
Autoelarn muze bejt klidne treba na vsechny skilly, az na tech par poslednich... nebo po treti prestup jen... kazdopadne na tomhle rate je autolearn rozhodne rozumna vec.

Kane
04-09-2017, 14:42
na 16x rate je nejake dropovanie kniziek len zbytocne zapratavanie inventaru a otravovanie...

strebys
04-09-2017, 18:52
Řeknu to takhle, jestli tu dáte tenhle AutoLearn, tak vám nikdo na server chodit nebude, gor mě. Opravdu tyhle kraviny máte zapotřebí vymýšlet?

sa2sa
04-09-2017, 19:06
Řeknu to takhle, jestli tu dáte tenhle AutoLearn, tak vám nikdo na server chodit nebude, gor mě. Opravdu tyhle kraviny máte zapotřebí vymýšlet?

Vazne by te to tak trapilo? Me to prijde nejmene dulezite z tech temat co se resej

K3nn1
04-09-2017, 19:11
rekl bych ze pocet SP na 2nd class skilly je velmi maly v porovnani s 3rd skillama takze ten argument nema opodstatneni..

jednotlivě sice ano, ale celkové množství SP pro all skilly ti už dá pěknou sumu... například skilly pro WC od 40 do 74 stojí celkově 87514000 SP.
Dále pak skilly od DC stojí 198340000 SP.

Takže pokud by jsi ušetřil těch 87514000 SP tak by jsi měl v podstatě skoro na polovinu skillu ušetřene SP.

Hora cio
04-09-2017, 19:48
kravina je ti low knižky od 40 lvu nikoho nebaví někde dropovat třeba ve Frozen Labyrinth (low chance). kdiš se autolearn vypne před 3. přestupem (do 74)
a po udelanim 3. přestupu v odměne přijdou dalši SP, takže ti skilli vijdou akorát, a ještě se ušetří. :bye:

Kane
04-09-2017, 23:00
Řeknu to takhle, jestli tu dáte tenhle AutoLearn, tak vám nikdo na server chodit nebude, gor mě. Opravdu tyhle kraviny máte zapotřebí vymýšlet?

pridu sem vsetci a prides aj ty, nechapem co tu skusas...

K3nn1
05-09-2017, 07:13
Na poradě jsme tohle téma řešili a nakonec jsme se dohodly že celý proces učení skillů zůstane retail.

Takže autolearn - NE
SB v GM shopu - NE

Podpoří se tím prodej SB mezi hráči.

Kane
05-09-2017, 08:12
predaj medzi hracmi lol, to ze sa kazdy lvl budes musiet ***** do mesta aby si sa naucil novy skill je ok? Nebodaj tu nebude npc buffer tak aj s kazdym petom...

gravedigger
05-09-2017, 10:23
Tak tohle je jeste vetsi blbost nez ty buffy. Opravdu.

ElectroOW
05-09-2017, 14:09
Resime SP na 16x Rate to se mi snad jen zda :D 2 lidi pobrecej ze chtej retail a hned se da retail :D GF

Hora cio
05-09-2017, 14:57
toho autolearnu je škoda, holt si každí ve městě ti knižky bude zbytečně kupovat pro buffery/heal. nekteří i dropovat z mobu ti nejhojši knižky na šanci, amuleti nemluve. takže zase si každi bude po kata tahat hafo postav abi si tam ti knižky vlakama vydropli. tak či tak to s SB po 76 stejně vijde na stejno. :)

MegaMan
05-09-2017, 19:57
toho autolearnu je škoda, holt si každí ve městě ti knižky bude zbytečně kupovat pro buffery/heal. nekteří i dropovat z mobu ti nejhojši knižky na šanci, amuleti nemluve. takže zase si každi bude po kata tahat hafo postav abi si tam ti knižky vlakama vydropli. tak či tak to s SB po 76 stejně vijde na stejno. :)

Ako vravis, je to hrozne. Buffpeti by mali mat tiez stale plnu manu a zadarmo teleporty, to by bolo najlepsie. A este by sa nemali dat zabit. A uplne najlepsie, keby hned mali level 80 a vsetky buffy. Potom by s nimi nebolo treba hrat a len by sa logli.

Skoda...

Za mna ale super. Co najmenej zasahov do hry.

ElectroOW
07-09-2017, 16:19
Stejne ten autolearn do 74 by nicemu neublizil. kort na tehle ratech.

yololegg
07-09-2017, 16:41
Stejne ten autolearn do 74 by nicemu neublizil. kort na tehle ratech.

+1

strebys
07-09-2017, 21:15
Na poradě jsme tohle téma řešili a nakonec jsme se dohodly že celý proces učení skillů zůstane retail.

Takže autolearn - NE
SB v GM shopu - NE

Podpoří se tím prodej SB mezi hráči.


Good JOB :-)

strebys
07-09-2017, 21:15
Stejne ten autolearn do 74 by nicemu neublizil. kort na tehle ratech.

Dark elmore byl 25x a žádný AutoLearn tam nebyl, tak tu netrep blbosti..

Kane
07-09-2017, 21:42
Dark elmore byl 25x a žádný AutoLearn tam nebyl, tak tu netrep blbosti..

ani hraci ;)

WRAlth
07-09-2017, 21:52
Dark elmore byl 25x a žádný AutoLearn tam nebyl, tak tu netrep blbosti..

Přesně tak, ani hráči tam pomalu nebyli. Nejsme na DKtechu bože.

ElectroOW
07-09-2017, 22:06
Nikde jsem nepsal ze tam byl trolo

Scorpio
10-09-2017, 18:18
Na poradě jsme tohle téma řešili a nakonec jsme se dohodly že celý proces učení skillů zůstane retail.

Takže autolearn - NE
SB v GM shopu - NE

Podpoří se tím prodej SB mezi hráči.

Jsme rád že to takto dopadlo, přeci jenom to k té hře patří. :)

Mick-cz
11-09-2017, 07:08
Já si jako pozvanej zahraju tak jako tak. Je to přece jen pár let co jsem to nehrál a nejvíc jsme se kdysi vyblbli a kvalitně si zahráli na low rate serverech. Tam se pozná kvalitní hráč a kámoš. Je mi jasný, že dneska chtěj dětičky všechno hned, ale tohle není hra pro děti. A když si něco poctivě nevymlátíš, tak to pak nebaví.

Johnas
11-09-2017, 10:15
Na poradě jsme tohle téma řešili a nakonec jsme se dohodly že celý proces učení skillů zůstane retail.

Takže autolearn - NE
SB v GM shopu - NE

Podpoří se tím prodej SB mezi hráči.

super, vyreseno, aspon usetrim cas protoze na server kde musim dropovat knihy vazne nepujdu hlavne kdyz je to 16x (mohli jste udelat uceni bez potreby knih a bylo by to super ke spokojenosti vsech)

Hora cio
11-09-2017, 10:51
na druhou stranu je tu npc buff kterí bude učelově (pro farmáře) hradit dostupnost všech buffu (od lvlu) bez zbytečních pp/se/ee bufferu. ti kdo budou poctivě dropovat po 40+ knižki (na haste/focus/zerk) či wc amuleti budou v nevíhodě, pač ten jejich buff vidrží jen 20min a budou mít smysl jen po 76 (po 3.rd), aš naučene skilly
začnou mit buff kolem 40min, které si nakonec stejně bude muset každí nadropovat z mobu z kterích to bude hůře padat. :thumbus up:

yololegg
11-09-2017, 13:18
tady budou lidi co budou dělat buffery hrozně pozadu s tím dropováním knížek .... jsem rozhodně pro autolearn už naposled to bylo hrozně zbytečné.

Hora cio
11-09-2017, 13:46
mě ani tak o autolearn nejde, ale kdiš mají mít víhodu ti, co dostanou buff na hodku od npc, tak bi to mohli ulehčit i těm bufferu, kteri si budou zakladat. určitě bi nebilo od věci jim zvíšit čas buffu aspon na těch 40min. to dropovaní u těch potřebních skillu bude trochu těžši mlatit moby s hafo hpčkami a čekat až spadne knižka kterou potřebuješ bude fuška a ti amuleti taki stihnout reg do kata před periodou bude hlavní a ještě sám domlatit se aš k té mistnosti dostat kde ti amuleti z mobu padaji bude dost težke, tam bi to chtelo heal hlavne a nejlip asi toho halapartnika s d/s. no a u těch knižek jak sem psal po 76, tam uš musí bít cp určitě třeba pro magy/heal v nekropolisu či IoP nebo pro hieophanta element. protection v ketře zase sb na block shield, ww apod. smozřejme se daji i koupit, ale za tu cenu je lepší si to jit vydropnout. :):drink:

Dementhor
11-09-2017, 14:14
..to dropovaní u těch potřebních skillu bude trochu těžši mlatit moby s hafo hpčkami a čekat až spadne knižka kterou potřebuješ bude fuška :):drink:

https://clips.twitch.tv/SeductiveAbstemiousHawkThunBeast :D

fat12
11-09-2017, 15:07
mě ani tak o autolearn nejde, ale kdiš mají mít víhodu ti, co dostanou buff na hodku od npc, tak bi to mohli ulehčit i těm bufferu, kteri si budou zakladat. určitě bi nebilo od věci jim zvíšit čas buffu aspon na těch 40min. to dropovaní u těch potřebních skillu bude trochu těžši mlatit moby s hafo hpčkami a čekat až spadne knižka kterou potřebuješ bude fuška a ti amuleti taki stihnout reg do kata před periodou bude hlavní a ještě sám domlatit se aš k té mistnosti dostat kde ti amuleti z mobu padaji bude dost težke, tam bi to chtelo heal hlavne a nejlip asi toho halapartnika s d/s. no a u těch knižek jak sem psal po 76, tam uš musí bít cp určitě třeba pro magy/heal v nekropolisu či IoP nebo pro hieophanta element. protection v ketře zase sb na block shield, ww apod. smozřejme se daji i koupit, ale za tu cenu je lepší si to jit vydropnout. :):drink:

Ty jsi vážně takový negramotný dement nebo to jen hraješ? Protože ty tvoje komentáře tady na fóru stojí za to! Jinak, jak někdo může napsat na 16x rate, že dropování SB je zdržení a že to bude těžký sehnat? Jediný co je těžký sehnat jsou SB z PI, ale ty stejně by v autolearnu nebyly.

strebys
11-09-2017, 20:13
super, vyreseno, aspon usetrim cas protoze na server kde musim dropovat knihy vazne nepujdu hlavne kdyz je to 16x (mohli jste udelat uceni bez potreby knih a bylo by to super ke spokojenosti vsech)

Super, nepotrebujeme tě tam :)

Sneaky
11-09-2017, 21:06
Až poběží beta, tak si můžete jít zkusit jak Vám budou padat knihy. Na 16x rate si myslím, že to bude pohoda. Nehledě na to, že když to půjde někdo dropovat, tak v Giranu bude sedět halda lidí s prodejem knih za pár aden. Dám si tu práci a taktéž otestuji, abych Vás tu nekrmil nesmyslama.

fat12
11-09-2017, 22:14
Až poběží beta, tak si můžete jít zkusit jak Vám budou padat knihy. Na 16x rate si myslím, že to bude pohoda. Nehledě na to, že když to půjde někdo dropovat, tak v Giranu bude sedět halda lidí s prodejem knih za pár aden. Dám si tu práci a taktéž otestuji, abych Vás tu nekrmil nesmyslama.

Omg s tím děláte jak kdyby to tady měl být rate 0,5x... :D Na minulém DE byl rate 25x a měli jsme 2 trpaslíky s full WH a invem SB a amuletů. Na 16x to bude 1 trp no a co. Nikdo pak stejně neví co s tím a vyhazuje se to. Ovšem, byl by autolearn výhodou, protože by se nějaká ta minuta ušetřila, ale je to prostě RPG a patří to k tomu. Na Grácii nejsou potřeba SB na malých levelech protože na vyšších jsou mnohem obtížněji SB sehnatelné. Gracie, HB, oly atd. jednoduše nechtěli vývojáři srát lidi hned od 40 levelu, tak to zrušili. :)

Hora cio
12-09-2017, 10:04
no na minulém DE trvalo celkem hodku než healovi SB BOA, trance, vitality (1% chance) z unicorn a jinich padlo (z EV), dále amulety pro wc COC, COCA, ECH, WCH či COB (na tohle všecko jsme museli chodit v pt) a po 76 COV a COS taki nebylo snadní to z těch lilimu z DO sesbírat. :thumbus up: každí si tu éru dropovaních knížek prožil a přesně toho byli plní sklady. všude se těch nepotřebních SB válelo a ani tržni hodnotu to nemělo a v glocerce byl odkup za nakých směšných 5-6k. :D ten autolearn by dal konečně červenou těmhle poctivým sběračum, a tím by se ušetřil čas a prostor ve wh. uvítal by to vlastně každí, kdo na hru nemá tolik času (jako dříve) a chce si s pt někde aspon zapexpit (rbčka, rimku, či jen vlakování na kamínkách) a neřešit v guildě potřebné SB. chtěl sem tu taki trochu poukázat trošku na něco jinýho, že když si založím aspon toho jednoho buffera, tak abych měl po těch droplejch knížek určitou výhodu času buffu stejně jako ji bude mít npc buff (1hod). :drink:

MegaMan
12-09-2017, 11:01
no na minulém DE trvalo celkem hodku než healovi SB BOA, trance, vitality (1% chance) z unicorn a jinich padlo (z EV), dále amulety pro wc COC, COCA, ECH, WCH či COB (na tohle všecko jsme museli chodit v pt) a po 76 COV a COS taki nebylo snadní to z těch lilimu z DO sesbírat. :thumbus up: každí si tu éru dropovaních knížek prožil a přesně toho byli plní sklady. všude se těch nepotřebních SB válelo a ani tržni hodnotu to nemělo a v glocerce byl odkup za nakých směšných 5-6k. :D ten autolearn by dal konečně červenou těmhle poctivým sběračum, a tím by se ušetřil čas a prostor ve wh. uvítal by to vlastně každí, kdo na hru nemá tolik času (jako dříve) a chce si s pt někde aspon zapexpit (rbčka, rimku, či jen vlakování na kamínkách) a neřešit v guildě potřebné SB. chtěl sem tu taki trochu poukázat trošku na něco jinýho, že když si založím aspon toho jednoho buffera, tak abych měl po těch droplejch knížek určitou výhodu času buffu stejně jako ji bude mít npc buff (1hod). :drink:

Toto je ale RPG, tu nebudes len chodit na akcie a expit s kamaratmi. Musis si napr. setrit na equip, zhanat matros, adeny, no a teraz aj knihy. Sice nie su v glocery drahe, ale niektory ludia, co maju vela bufpetov, dokazu za taku knizku zaplatit celkom pekne= co moze pomoct tym, co expia v EV atd.. To ze ta to zdrzi, tu myslim nikoho zaujimat nemusi. Ak ale chces len akcie s kamaratmy, odporucam niektoru z mnozstva moba hier, napr ja hram HOTS.

Hora cio
12-09-2017, 11:24
Toto je ale RPG, tu nebudes len chodit na akcie a expit s kamaratmi. Musis si napr. setrit na equip, zhanat matros, adeny, no a teraz aj knihy. Sice nie su v glocery drahe, ale niektory ludia, co maju vela bufpetov, dokazu za taku knizku zaplatit celkom pekne= co moze pomoct tym, co expia v EV atd.. To ze ta to zdrzi, tu myslim nikoho zaujimat nemusi. Ak ale chces len akcie s kamaratmy, odporucam niektoru z mnozstva moba hier, napr ja hram HOTS.

tj, to známe, z nudy sem tam každý rád obětuje 100kk na rupaní C gun a ten spoil co to tam bude prodavat na namku za 5kk EWC kus bude jen čekat na adeny off. ti SB co pujdou rychle dropnout nebudou mít moc velkou cenu a vsadím se že bys je draze nekoupil. matroš seženeš vždycki, adeny bude mít nejdřív ten kdo zadonátí a
sví dec (itemi) rozprodá hned než cena pujde rychle nahoru. takže ti ve hře bude zbývat čas na škudlení rcptu, keyu a matrošena craft či ušetření místo rupání použiješ třeba na část brnění apod. přál bych to těm, kdo u toho budou sedět a namlouvat si, ženemaji zase s kým jit exp(pt) či klan akci. :drink:

Sroubek
12-09-2017, 11:42
Tak tu je naše reakce:
https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18304-U%C4%8Den%C3%AD-skill%C5%AF-75&p=163864#post163864