PDA

View Full Version : Diskuze o nahození DB DE z IL



Hora cio
29-08-2017, 23:10
tak sem tu založil topic přímo zde akorát vedle C4, zde mužeme v klidu dizkutovat o nahozeni DB DE z IL, jó a Rale dávno sem to pobral ale blbě napsal. :D :drink:

zase me zabanovali
30-08-2017, 07:46
ban vsem co tu podporuji tu anarhii s c4

Simbao
30-08-2017, 09:43
ban vsem co tu podporuji tu anarhii s c4

Toto není ale o C4.....

zase me zabanovali
30-08-2017, 10:25
Toto není ale o C4.....
to je uplne stejny.

Kane
30-08-2017, 13:35
podla toho co pisal RAL tu cakam kladne komenty od cca 1k ludi. Aspon tak to prezentoval, ze to bolo v plnom prude ked to Sroub vypol...

Eazy
30-08-2017, 13:44
Jako by to možná nebylo lepší ze starou DB stejně jde většině o PVP/Olly takhle budeš nolife farmit než uděláš sub/nobless a gear, takhle by jsi měl vše a šlo čistě o pvp ) ale tak mě je to jedno já na servru, který spouští Šourek hrát nebudu a ani lidi, který znám, protože tomu i*m*b*e*c*i*l*ovi prostě nikdo nevěří ))) to je jeden z hlavních důvodů proč tolik lidí quitlo '' novej Dark Elmore '' ,Royal a další lolo servry, které on a jeho banda pustila. ))) ale ta DB by pro lidi možná byla lepší ))

Ral
30-08-2017, 19:33
Mno na zacatek by bylo fajn asi zminit proc Hora cio tenhle thread zalozil, viz. reakce Srouba nize



//Sroubek: Rale, Rale, to se ti musí uznat máš opravdu výdrž. Nemohu stále pochopit, proč by se někdo vracel ke starému serveru ke starým postavám. Do tohoto topicku to nepatří, ale napiš mě na info@lineage2.cz celou tvou vizi a představu co by se mělo udělat a co by se dle tebe stalo, tedy až se budeš nudit. Zvažuji, že tu DB nahodím udělám web formulář a necháme tu hromadu lidí aby se každý zahlásil k jedné postavě. Pokud se tam přihlásí 300+ lidí, tak se můžeme bavit dále a nebo to jednou provždy uzavřít co říkáš? Dále prosím na mail.

Ja zas nemuzu pochopit jak muze takovejhle projekt vest nekdo kdo nechape ze zakladem je stabilni komunita ale co uz, aspon si priznal ze na to nemas.

Anyway, pro zacatek bych chtel vsechny kdo si to prectou poprosit, zkuste kontaktovat vsechny lidi co na DE (originalnim) hrali, jestli by meli zajem o to zas ho zapnout. Bohuzel za ty leta uz na vetsinu z nich nemam kontakt (ICQ uz moc nefrci :D). Jde o to dat dohromady stabilni komunitu lidi ktery by si radi zase zaradili za svoje stary postavy. Cim vic se nas najde, tim lip (i kvuli tomu ze cim vic nas bude tim snaz se budou vybirat penize na chod serveru). A nenechte se odradit sroubovejma 300+ lidma, tolik mu po mesici od spusteni nehralo ani na vsech jeho serverech za posledni leta dohromady a po par mesicich uz vzdycky bezej na prazdno.

Kane
30-08-2017, 23:09
tvoja "stabilna komunita" uz davno na l2 serie a venuje sa rodine. Ak by mali zaujem sledovali by forko alebo by o novom servery uz vedeli kedze je doba socialnych sieti... A ak sroub spusti server, kde bude hrat 600+ ludi bude to dokaz, ze na to ma... A btw na minulom servery som hral asi 5-6 mesiacov a ked som odchadzal stale tu bolo tych 300 ludi...

Horacín
31-08-2017, 00:21
každej ví, co se dělo dříve se serverama a nikto uš se tomu vyjadřovat dále nechce a nebude, to bi ral měl uš vědet. Zatím se tu řeší 2. omil v historii OG, u kterího si většina představí, že jde o vtip. ono by taki bylo šílení být jejich poskokem na pár měsíců. určitě by každého zajímalo důvod, proč eazyho šroub nepříjmul aspon na zkoušku? kdiž najednou povolává z5 ty, kteří uš tu GM pozici měli (takže sestavu tvoří hráči a GM, co sou zdaleka nakloněný k rychlokvašní skupině). místo podání ruky bylo jasní, že ho vezme na lopatu a tím projeví svůj kus egoismu. určitě by se dalo jednat jinak (nak rozumně), kdybi přimhouřil oči a nebo kdybi to uš nebyl on a někdo jinej. tadi je kompromis na jedné straně a to v jeho úsudku respektovat přání hráče z IoF, kterej byla stejná lama, když si ho fearlessáci tenkrát na Ilku (tom starém) v toice hojně vipkovaly. :D :drink:

Ral
31-08-2017, 06:28
tvoja "stabilna komunita" uz davno na l2 serie a venuje sa rodine. Ak by mali zaujem sledovali by forko alebo by o novom servery uz vedeli kedze je doba socialnych sieti... A ak sroub spusti server, kde bude hrat 600+ ludi bude to dokaz, ze na to ma... A btw na minulom servery som hral asi 5-6 mesiacov a ked som odchadzal stale tu bolo tych 300 ludi...

Ta stabilni komunita L2 for fun porad hrala ale na private serverech pac odsud je sroub vyhnal zavrenim DE a jedinej duvod proc mozna ten posledni fake vyzdrzel o neco dyl nez predchozi faily je ze parazitoval na dobrym jmenu DE (docela ironie a taky trochu schizofreni ze strany srouba, nejdriv DE zabit a pak se na tom prizivovat ). Vzhledem k tomu ze pred otevrenim posledniho fake se mi ozvali i nekery stary znamy o co jde a byli dost naprdnuty (velice jemne receno) kdyz zjistili ze to neni original ale levna cinska kopie (kam samozrejme nikdy nepujdou) chci je zkusit znova sehnat a zjistit jestli by meli zajem znova si pripomenout stary casy. Dalsi otazkou je jestli ma smysl rozjizdet to zrovna pod sroubem kterej je proti DE tezce vysazenej (opet zminuju tu ironii s tim ze to tu vede clovek kterej to vlastne nema rad a nerozumi tomu ...), tu komunitu rozbil a ani se nema k tomu zkusit ji dat zase dohromady a hazi zodpovednost za to na jiny ....

Diaz
31-08-2017, 07:48
Ta stabilni komunita L2 for fun porad hrala ale na private serverech pac odsud je sroub vyhnal zavrenim DE a jedinej duvod proc mozna ten posledni fake vyzdrzel o neco dyl nez predchozi faily je ze parazitoval na dobrym jmenu DE (docela ironie a taky trochu schizofreni ze strany srouba, nejdriv DE zabit a pak se na tom prizivovat ). Vzhledem k tomu ze pred otevrenim posledniho fake se mi ozvali i nekery stary znamy o co jde a byli dost naprdnuty (velice jemne receno) kdyz zjistili ze to neni original ale levna cinska kopie (kam samozrejme nikdy nepujdou) chci je zkusit znova sehnat a zjistit jestli by meli zajem znova si pripomenout stary casy. Dalsi otazkou je jestli ma smysl rozjizdet to zrovna pod sroubem kterej je proti DE tezce vysazenej (opet zminuju tu ironii s tim ze to tu vede clovek kterej to vlastne nema rad a nerozumi tomu ...), tu komunitu rozbil a ani se nema k tomu zkusit ji dat zase dohromady a hazi zodpovednost za to na jiny ....

Řekl bych, že ti to napsal jasně, nemá s tím problém ... přestaň kolem sebe plivat a sežeň zájemce.

Nachrade
31-08-2017, 08:54
Jako by to možná nebylo lepší ze starou DB stejně jde většině o PVP/Olly takhle budeš nolife farmit než uděláš sub/nobless a gear, takhle by jsi měl vše a šlo čistě o pvp ) ale tak mě je to jedno já na servru, který spouští Šourek hrát nebudu a ani lidi, který znám, protože tomu i*m*b*e*c*i*l*ovi prostě nikdo nevěří ))) to je jeden z hlavních důvodů proč tolik lidí quitlo '' novej Dark Elmore '' ,Royal a další lolo servry, které on a jeho banda pustila. ))) ale ta DB by pro lidi možná byla lepší ))
http://i.imgur.com/bT07ULx.jpg

Ral
31-08-2017, 17:53
Řekl bych, že ti to napsal jasně, nemá s tím problém ... přestaň kolem sebe plivat a sežeň zájemce.

Neplivu kolem sebe ale vzdycky na konkretni lidi a pro dobrej duvod. Jednam se sroubem se stejnym despektem ktery pred lety projevil on kdyz zavrel DE a odmital ho opet pustit (a pritom by bylo o tolik snazsi sehnat puvodni komunitu zpatky). Tehda se nam vysmal pac si maloval jak tu otevre mezinarodni servery kterejma bude konkurovat celymu svetu. Ted to bude mnohem slozitejsi pac vetsina lidi tu nad tim uz davno zlomila hul a nikdo z nich sem pomalu nechodi. Malokdo ma zaludek na zdejsi diskuze. Viz uzasnej post od nachrade ... btw, kdyz uz sme u nej, muze to tu nekdo obcas prosim promazat od podobnejch nesmyslu at se to da cist ? Diky.

Hora cio
31-08-2017, 22:38
Neplivu kolem sebe ale vzdycky na konkretni lidi a pro dobrej duvod. Jednam se sroubem se stejnym despektem ktery pred lety projevil on kdyz zavrel DE a odmital ho opet pustit (a pritom by bylo o tolik snazsi sehnat puvodni komunitu zpatky). Tehda se nam vysmal pac si maloval jak tu otevre mezinarodni servery kterejma bude konkurovat celymu svetu. Ted to bude mnohem slozitejsi pac vetsina lidi tu nad tim uz davno zlomila hul a nikdo z nich sem pomalu nechodi. Malokdo ma zaludek na zdejsi diskuze. Viz uzasnej post od nachrade ... btw, kdyz uz sme u nej, muze to tu nekdo obcas prosim promazat od podobnejch nesmyslu at se to da cist ? Diky.

no to bi si musel každej z těch starejch (co bi chtěl ješt hrát DB) vibavit sví logini a hesla k temu starímu Ilku. přisnám se, já uš si svuj login a nick ani nepamatuju, možná že sem na tom Ilku ani nebil loglý. :drink:

zase me zabanovali
01-09-2017, 10:07
no to bi si musel každej z těch starejch (co bi chtěl ješt hrát DB) vibavit sví logini a hesla k temu starímu Ilku. přisnám se, já uš si svuj login a nick ani nepamatuju, možná že sem na tom Ilku ani nebil loglý. :drink:

ral ma ty loginy na zdi zaramovany

Ral
02-09-2017, 14:11
no to bi si musel každej z těch starejch (co bi chtěl ješt hrát DB) vibavit sví logini a hesla k temu starímu Ilku. přisnám se, já uš si svuj login a nick ani nepamatuju, možná že sem na tom Ilku ani nebil loglý. :drink:

Verim tomu ze kazdej zodpovednej hrac je ma v historii posty a pokud ne nic jim nebrani v tom zacit od zacatku, ty co si loginy pamatujou jim radi pomuzou to zas rychle dohnat (vcetne me). Vyhoda rozjetyho serveru :). Ale vzhledem k tomu ze nikdo z vedeni nema na to tenhe thread procistit (zajimavy jak rychle to slo od mejch postu v navrzich ...), nezbyde nez pockat az lidi omrzi sponzorovat sroubovi ty jeho fake levny kopie a az s tim konecne sekne a preda to nekomu dalsimu. I forum ukazuje co je portal zac a semhle je vazne zvat nebudu, mysleli by si ze sem jim omylem poslal odkaz na nejakej portal pro mentalne postizeny (opravdu reprezentativni reklama sroubku, jen co je pravda :D). Takze pro vsechny co chtej stary DE, neposilejte sroubovi uz ani korunu a nehrajte tu. Evidentne o nas a nase penize nestoji ;).

Hora cio
02-09-2017, 23:36
Verim tomu ze kazdej zodpovednej hrac je ma v historii posty a pokud ne nic jim nebrani v tom zacit od zacatku, ty co si loginy pamatujou jim radi pomuzou to zas rychle dohnat (vcetne me). Vyhoda rozjetyho serveru :). Ale vzhledem k tomu ze nikdo z vedeni nema na to tenhe thread procistit (zajimavy jak rychle to slo od mejch postu v navrzich ...), nezbyde nez pockat az lidi omrzi sponzorovat sroubovi ty jeho fake levny kopie a az s tim konecne sekne a preda to nekomu dalsimu. I forum ukazuje co je portal zac a semhle je vazne zvat nebudu, mysleli by si ze sem jim omylem poslal odkaz na nejakej portal pro mentalne postizeny (opravdu reprezentativni reklama sroubku, jen co je pravda :D). Takze pro vsechny co chtej stary DE, neposilejte sroubovi uz ani korunu a nehrajte tu. Evidentne o nas a nase penize nestoji ;).

tj, ale tadi je trochu problém jinej, že by někteří lidi si C4 přáli, ale zase ta databaze bi jim vadit nemusela. jde spíš o to nastavení jako třeba ted s nastavením Ilka, kdyš to dobře klapne, tak si chvilku příjdou zahrát. jako za mě bi db nevadila, ale zase bi mě nebavilo to dělat všecko znovu, kdiš uš tam má někdo postavi loglí i zapamatování logi,
heslo někde. :)

Ral
03-09-2017, 08:20
tj, ale tadi je trochu problém jinej, že by někteří lidi si C4 přáli, ale zase ta databaze bi jim vadit nemusela. jde spíš o to nastavení jako třeba ted s nastavením Ilka, kdyš to dobře klapne, tak si chvilku příjdou zahrát. jako za mě bi db nevadila, ale zase bi mě nebavilo to dělat všecko znovu, kdiš uš tam má někdo postavi loglí i zapamatování logi,
heslo někde. :)

I kdyz si nejsem jistej s tim ze mluvim s clovekem a ne s botem na generovani prispevku... Ne, problem je v tom ze ja mluvim o lidech ktery proste na novym serveru zacinat nebudou a je uplne jedno jakej chronicle a nastaveni tam bude. Ne kazdej ma cas a naladu zacinat porad od zacatku (srsly, postavim si barak a az bude hotovej tak ho zbouram a zacnu znova at se nenudim ? WTF ?). Jedinej komu tyhle faily vyhovujou jsou pubertaci co maj hafo volnyho casu a nevedej co s nim, rychle predbehnou ostatni, zamachrujou si jak sou dobry a nez je ostatni dozenou poquitujou a cekaj na dalsi server ....

Johnas
03-09-2017, 08:38
I kdyz si nejsem jistej s tim ze mluvim s clovekem a ne s botem na generovani prispevku... Ne, problem je v tom ze ja mluvim o lidech ktery proste na novym serveru zacinat nebudou a je uplne jedno jakej chronicle a nastaveni tam bude. Ne kazdej ma cas a naladu zacinat porad od zacatku (srsly, postavim si barak a az bude hotovej tak ho zbouram a zacnu znova at se nenudim ? WTF ?). Jedinej komu tyhle faily vyhovujou jsou pubertaci co maj hafo volnyho casu a nevedej co s nim, rychle predbehnou ostatni, zamachrujou si jak sou dobry a nez je ostatni dozenou poquitujou a cekaj na dalsi server ....

promin ale uz mi to neda a musi se ozvat
ted pises ze plno lidi nechce zacinat od zacatku a o dva prispevky nahoru pises ze si muzou zalozit (ti stari hraci) novy postavy a hrat od znovu, prijde mit o jako trosku protireceni, hlavne kdyz by sem chteli jit proto ze tu vsechno maji a pujdou si uz jen zahrat a ne farmit.

a jeste jedna vec, ctu to tu celkem pozorne, ale nejak mi uniklo co ze to vlastne chces vlastne spustit :D
dik za odpoved

Hora cio
03-09-2017, 11:51
I kdyz si nejsem jistej s tim ze mluvim s clovekem a ne s botem na generovani prispevku... Ne, problem je v tom ze ja mluvim o lidech ktery proste na novym serveru zacinat nebudou a je uplne jedno jakej chronicle a nastaveni tam bude. Ne kazdej ma cas a naladu zacinat porad od zacatku (srsly, postavim si barak a az bude hotovej tak ho zbouram a zacnu znova at se nenudim ? WTF ?). Jedinej komu tyhle faily vyhovujou jsou pubertaci co maj hafo volnyho casu a nevedej co s nim, rychle predbehnou ostatni, zamachrujou si jak sou dobry a nez je ostatni dozenou poquitujou a cekaj na dalsi server ....

no nejlepší bi bylo, aby na tom byli všichni stejně. pokud si vzpomínám, tak Ilko ještě jelo, pak přišli GM s dalším projektem (RE) a pak se hráči museli stěhovat (z Ilka) a budovat si noví postavi. to samí jako u C4 možná kdybi se šroubteam později zamislel a začal se uš vážně věnovat té ochraně C4 s db, tak bich si na ní přišel zahrát, aspon uš bude klid a ti co tam mají postavi a pamatují si logi (budou trošku ve výhodě) proti těm co začnou znovu. odrazující ale bylo, kdiš měl z klanu navrch při dobívání hradů apod., tak ostatní klany (slabí) to radši quitli, potože bi to němelo smysl stavět se na odpor těm silním. takhle to je všude. jakmile získá klan hrad a pak o něj při CS příjde, tak to hodně nahlodá hráče k horšímu pocitu a usudku a v momente je hra přestane bavit (vzpoměnme na rusaky). zbyde jako všdi pár silních klanu, co ještě chvili vydrží, vyowni server o další hrady do dobi aš bude na serveru prazdno. jó, ono botovat oly taki němělo rozumu (šílené se nechat takhle zabanovavat). kdyš je někdo lepší (se ví uš dávno) ale distancovat se od každího waru a nepříjmou ho je prostě slabost. pak uš těm sílnim klanum nezbilo jiního než chodit s hery do mobovaní HR o PVE. takže to není jen o síle rychlokvaškách (mladích), ale jak protisíle ostaních cp přistoupí. :thumbus up::)

Ral
03-09-2017, 13:23
promin ale uz mi to neda a musi se ozvat
ted pises ze plno lidi nechce zacinat od zacatku a o dva prispevky nahoru pises ze si muzou zalozit (ti stari hraci) novy postavy a hrat od znovu, prijde mit o jako trosku protireceni, hlavne kdyz by sem chteli jit proto ze tu vsechno maji a pujdou si uz jen zahrat a ne farmit.

a jeste jedna vec, ctu to tu celkem pozorne, ale nejak mi uniklo co ze to vlastne chces vlastne spustit :D
dik za odpoved

Nvm kdo si tu protireci, ctes pozorne, je to tu snad 100x a stejne nevis ze se tu psalo o puvodni zaloze staryho DE (IL) :). A neprotirecim si, chcu to pustit proto ze ne kazdej ma naladu a cas zacinat porad od zacatku, ne kazdymu to za to stoji byt by si tu rad obcas zafarmil. Proto jsem chtel pustit stary DE. A pro lidi ktery uz si nahodou nepamatujou hesla jsem psal ze neni problem jim to behem chvile zas dofarmit (stejne jako pro novy hrace co by se chteli zapojit). Mela to bejt alternativa k sroubkovejm rychlofailum ktery pusti, do par mesicu sou bez lidi a pak bezej rok a pul zbytecne naprazdno (a je zbytecny tam farmit kdyz clovek vi ze je zavrou). Takhle by bylo kde hrat po celej rok.

Johnas
03-09-2017, 13:32
Nvm kdo si tu protireci, ctes pozorne, je to tu snad 100x a stejne nevis ze se tu psalo o puvodni zaloze staryho DE (IL) :). A neprotirecim si, chcu to pustit proto ze ne kazdej ma naladu a cas zacinat porad od zacatku, ne kazdymu to za to stoji byt by si tu rad obcas zafarmil. Proto jsem chtel pustit stary DE. A pro lidi ktery uz si nahodou nepamatujou hesla jsem psal ze neni problem jim to behem chvile zas dofarmit (stejne jako pro novy hrace co by se chteli zapojit). Mela to bejt alternativa k sroubkovejm rychlofailum ktery pusti, do par mesicu sou bez lidi a pak bezej rok a pul zbytecne naprazdno (a je zbytecny tam farmit kdyz clovek vi ze je zavrou). Takhle by bylo kde hrat po celej rok.

ahaaaa ja jen ze si celou dobu psal ze chces pustit starou DB z C4 :D, jinak se k tomu co si napsal se da jen napsat ze to tvoje breceni o starou DB je uz trapny. Ale jinak diky a odpoved

zase me zabanovali
03-09-2017, 13:57
ja to porad nechapu. lidi sem pujdou hrat aby si nafarmili veci a byly nejlepsi. to ze bys tu rad pustil starou databazi tim docilis ceho? ze se kazdej logne na max hodinku, probehne znamy lokace a pak odlogne? ty lidi tu nebudou mit co delat = proc by tu hrali?

Johnas
03-09-2017, 14:14
ja to porad nechapu. lidi sem pujdou hrat aby si nafarmili veci a byly nejlepsi. to ze bys tu rad pustil starou databazi tim docilis ceho? ze se kazdej logne na max hodinku, probehne znamy lokace a pak odlogne? ty lidi tu nebudou mit co delat = proc by tu hrali?

+1
ja to vidim stejne a navic mi to prijde ze to chce jen aby se dostal zpatky k vecem ktery mel nebo ktery nakradl protoze se k nim uz nikde nedostal, jinak si nedokazu vyvetlit neustale trvani na spusteni stare DB

zase me zabanovali
03-09-2017, 15:10
+1
ja to vidim stejne a navic mi to prijde ze to chce jen aby se dostal zpatky k vecem ktery mel nebo ktery nakradl protoze se k nim uz nikde nedostal, jinak si nedokazu vyvetlit neustale trvani na spusteni stare DBjedinej kdo chce starou db je ral. a to je neskutecnej mamonar, x let si syslil veci a kdyz mu to zavreli tak na nic jinyho nemuze myslet

Johnas
03-09-2017, 15:24
jedinej kdo chce starou db je ral. a to je neskutecnej mamonar, x let si syslil veci a kdyz mu to zavreli tak na nic jinyho nemuze myslet

no jako jsem rad ze nejem jedinej komu to tak prijde. Protoze po tom vysvetleni co mu dal sroubek by kazdej rozumnej clovek prestal psat to stejny porad dokola

Ral
03-09-2017, 18:03
ahaaaa ja jen ze si celou dobu psal ze chces pustit starou DB z C4 :D, jinak se k tomu co si napsal se da jen napsat ze to tvoje breceni o starou DB je uz trapny. Ale jinak diky a odpoved

Jen tak ze srandy, najdi mi prosimte nejakej post kde za posledni mesic pisu ze chci pustit starou DB z C4, do ty doby si budu myslet ze si budto uplne blbej nebo troll :).

Jinak divili byste se kolik je lidi ktery proste bavi farmit, zalizt do FoGu bo kamkoliv jinam a tahat vlacky. Tohle jsou lidi ktery proste jinam nez na stary DE uz nedostanete. Proc ? Protoze jakej ma smysl nekde zacinat kdyz vite ze to do par mesicu zas skonci ? Prave oni se po zavreni DE rozutekli po soukromejch serverech aby je meli pod kontrolou (a sroub jim je nemoh zavrit). A prave tohle jsou lidi ktery jsem chtel dostat zpatky pac pro ty bylo DE od zacatku udelany. Samozrejme ze CSka a podobny sou fajn zpestreni ale hlavni je ta farma, ne kvuli equipu, ne kvuli tomu vytahovat se kdo ma vic ale kvuli relaxu u toho. Tohle je to o cem byla L2 od samyho zacatku a k cemu byla stvorena.

Thungdil
03-09-2017, 19:43
aaano...L2 bylo stvoreno jako singleplayer aby si kazdej farmil fog :D

Hora cio
03-09-2017, 19:53
Jen tak ze srandy, najdi mi prosimte nejakej post kde za posledni mesic pisu ze chci pustit starou DB z C4, do ty doby si budu myslet ze si budto uplne blbej nebo troll :).

Jinak divili byste se kolik je lidi ktery proste bavi farmit, zalizt do FoGu bo kamkoliv jinam a tahat vlacky. Tohle jsou lidi ktery proste jinam nez na stary DE uz nedostanete. Proc ? Protoze jakej ma smysl nekde zacinat kdyz vite ze to do par mesicu zas skonci ? Prave oni se po zavreni DE rozutekli po soukromejch serverech aby je meli pod kontrolou (a sroub jim je nemoh zavrit). A prave tohle jsou lidi ktery jsem chtel dostat zpatky pac pro ty bylo DE od zacatku udelany. Samozrejme ze CSka a podobny sou fajn zpestreni ale hlavni je ta farma, ne kvuli equipu, ne kvuli tomu vytahovat se kdo ma vic ale kvuli relaxu u toho. Tohle je to o cem byla L2 od samyho zacatku a k cemu byla stvorena.

je hezkí, že bi tu db opět spustili, ale zase uš tu není nikde jistota, že těch 300+ by si pamatovalo za 5 let staré logi a hesla IL. nenapadlo tě, že to taki dlouho zůstalo většině z nás v zapomění? nikdo tady taki o tu DB neprosí. :thumbus up:proto sem psal, že to uš spinká. :) nevěříš tomu, že po tak hřídké komunikaci zde na fóru nebo znovuzdevastované pamatky (vzpomínky DE) a zneuctění názvu DE nepřejmenovániho pro upravené nastavení (ratu, buffu atd.) bi sem tihle pamětnici DE s radosti nakročili i pod nakím signálem spuštění DB IL? :drink:

Ral
03-09-2017, 21:52
aaano...L2 bylo stvoreno jako singleplayer aby si kazdej farmil fog :D

Kdo rika ze ho musis farmit sam ? Fascinuje me jak tu banda neschopnejch trotlu porad zavidi kdyz nekdo zvlada ovladat vic oken najednou. Nikdo ti nebrani farmit ve skupine kdyz se sam bojis a nezvladas to. Nam staci kdyz u toho mame klanchat. PT aktivnich lidi je potreba akorat na PVP, CSka a RBcka. Tam sou k nezaplaceni ale jinak ... ;).

Hora cio ani to nebudu citovat, srsly, pokud nejsi bot tak si definitivne nejaka podivna forma trolla. Ja i lidi v okoli si loginy porad pamatujeme (mame je v poste), vcetne VOC bo jak se temu nadavalo a verim ze to tak ma i vetsina ostatnich. Ridka komunikace tu je proto ze kdyz sem na zkousku poslal odkaz par znamejm vydesili se "urovni" zdejsi diskuze a ochoty vedeni, srsly, nabizime penize na provoz a sroub a spol. maj vystupovani na urovni hospody 4. cenovy ... lidi ochotnejch hrat na DE je porad dost ale ne pod sroubem. Proto ty soukromy servery a proto nezbejva nez pockat az lidi prestanou bavit ty jeho dvoumesicni faily.

Diaz
04-09-2017, 12:31
Ja i lidi v okoli si loginy porad pamatujeme (mame je v poste), vcetne VOC bo jak se temu nadavalo a verim ze to tak ma i vetsina ostatnich. Ridka komunikace tu je proto ze kdyz sem na zkousku poslal odkaz par znamejm vydesili se "urovni" zdejsi diskuze a ochoty vedeni, srsly, nabizime penize na provoz a sroub a spol. maj vystupovani na urovni hospody 4. cenovy ... lidi ochotnejch hrat na DE je porad dost ale ne pod sroubem. Proto ty soukromy servery a proto nezbejva nez pockat az lidi prestanou bavit ty jeho dvoumesicni faily.

Byla ti předložena seriozní nabídka. Zatím to ale vypadá že jsi jeden ze tří set, což je trochu málo (a jestli těma lidma v okolí myslíš svoje bufery, tak ti se nepočítají - jeslti ne tak je divné, že zde píšeš sám).

Ral
04-09-2017, 17:27
Byla ti předložena seriozní nabídka. Zatím to ale vypadá že jsi jeden ze tří set, což je trochu málo (a jestli těma lidma v okolí myslíš svoje bufery, tak ti se nepočítají - jeslti ne tak je divné, že zde píšeš sám).

Panacku, doufej ze se nikdy nebudes muset zivit jako obchodak pac jestli tomuhle rikas seriozni nabidka v tom lepsim pripade by te zakaznik vykopnul ze dveri bo by te rovnou hodil z okna. Seriozni nabidka je kdyz admin tym spolupracuje a pomaha. To ze me soupnete do krcmy a ani nejste schopny ten thread promazat od skvostu jako od Nachradeho a Dementhora ukazuje presnej opak. To ze sroub ocekava ze vsechno oddru ja a jeste me u toho budete urazet ukazuje jaka ste banda buranu (asi nejslusnejsi oznaceni co me napadlo). A ostatni to videj taky. Opravdu sem si nedelal srandu s tim jak reagovali lidi kterejm sem odkaz na tenhle thread poslal a popravde, posledni co bych ted jeste chtel delat je pomahat vam shanet lidi. Nezbejva nez cekat az s tim sroub konecne sekne (jak uz mnohokrat oznamoval ...) a doufat ze pak se konecne najde nekdo s kym bude rozumna rec.

Sneaky
04-09-2017, 19:35
Rale, jelikož odhaduji, že už jsi dospělý pracující člověk, který by měl být rozumný, tak mě stále překvapuje, že sem na to forum chodíš a děláš okolo sebe takový "bordel". To je pro tebe Dark Elmore taková srdcovka? Já osobně, kdybych nebyl spokojen se serverem, tak tam prostě nechodím a nezajímám se o to.
Co tu čtu, tak urážíš spíš ty lidi okolo sebe, nediv se, že se ti to vrací.
Já jsem osobně rád, že tvoje příspěvky jsou pouze tu, protože nejsou vůbec přínosné pro budoucí ani současnou komunitu.
Přestaň si tu dělat ostudu a zkus se starat o věci, který jsou v tvém životě důležité, věřím, že DE to rozhodně není.

Věřím, že mi odpovíš na inteligentní úrovni a nebude to zase nějaký výbuch emocí.

Hora cio
04-09-2017, 20:28
Byla ti předložena seriozní nabídka. Zatím to ale vypadá že jsi jeden ze tří set, což je trochu málo (a jestli těma lidma v okolí myslíš svoje bufery, tak ti se nepočítají - jeslti ne tak je divné, že zde píšeš sám).



Hora cio ani to nebudu citovat, srsly, pokud nejsi bot tak si definitivne nejaka podivna forma trolla. Ja i lidi v okoli si loginy porad pamatujeme (mame je v poste), vcetne VOC bo jak se temu nadavalo a verim ze to tak ma i vetsina ostatnich. Ridka komunikace tu je proto ze kdyz sem na zkousku poslal odkaz par znamejm vydesili se "urovni" zdejsi diskuze a ochoty vedeni, srsly, nabizime penize na provoz a sroub a spol. maj vystupovani na urovni hospody 4. cenovy ... lidi ochotnejch hrat na DE je porad dost ale ne pod sroubem. Proto ty soukromy servery a proto nezbejva nez pockat az lidi prestanou bavit ty jeho dvoumesicni faily.

seriózní nabídka, leda tak iluzorní. :D spouštět server s db pod nakou vyzí kvuli třemstum hraču vede k provokoci (nebo de zase o šroubuv humor) jednotlivce přesvedčit všecki, co bi si přišli zahrát, je ukol nemožní. to bi mel ral pochopit a ne tu obhajovat dokola sví stanoviska (počkam si aš odejde, bla bla....) nadávat na všecku stranu kolem a klít. upřímně je me Rale je jedno a trochu i smutno (že vinko došlo), jestli budu hrat s db nebo znova. dbej všdi na to jaká je dneska doba a to co tam měl každí nahrano, tak uš si to jiste ani nevybavi (o to jde). :thumbus up: je jasni že to není spravedliví a ted každej vidí, že se zlobíš, že gm zneužívaj sví pravomoci diktovat si co si zamanou misto toho, abi se uš probudili, tvimu požadavku konečně vyhověli a spustili ještě jeden server s db bud C4 (bez ochrany) nebo to ilko s db (vedle tohodle DE nó) a byl bi uš pokoj. :) jdu si dát kozla abich se uklidnil. :drink:

Ral
04-09-2017, 21:45
Rale, jelikož odhaduji, že už jsi dospělý pracující člověk, který by měl být rozumný, tak mě stále překvapuje, že sem na to forum chodíš a děláš okolo sebe takový "bordel". To je pro tebe Dark Elmore taková srdcovka? Já osobně, kdybych nebyl spokojen se serverem, tak tam prostě nechodím a nezajímám se o to.
Co tu čtu, tak urážíš spíš ty lidi okolo sebe, nediv se, že se ti to vrací.
Já jsem osobně rád, že tvoje příspěvky jsou pouze tu, protože nejsou vůbec přínosné pro budoucí ani současnou komunitu.
Přestaň si tu dělat ostudu a zkus se starat o věci, který jsou v tvém životě důležité, věřím, že DE to rozhodně není.

Věřím, že mi odpovíš na inteligentní úrovni a nebude to zase nějaký výbuch emocí.

To je ten vtip, ty sroubkovo failservery me opravdu nezajimaj ale OG jako takovy (je jedno jak tomu tedka rikate) .... s tim sem stravil mnohem vic casu nez kdokoliv z vas, strasim tu od zacatku a duvodem proc tu tak radim je sroubkovo zneuzivani nazvu DE pro ty jeho kockopsy. Kdyby si DE nebral do huby a nazval si to treba sroubkoland potichu cekam az ho konecne vezme cert. Srsly, zrovna on vazne nema pravo tenhle nazev prznit. Prezil sem uz hafo ruznejch admin tymu a verim ze driv nebo pozdejc se zas najde nekdo rozumnej s kym se pujde normalne bavit.

A co se prinosu pro komunitu tyce ... jakou komunitu mas na mysli ? Tu co sroub a spol znicil zavrenim DE a rozprasil ji po soukromejch serverech ? Tu ktera se zhnusene vyprdla na tohle forum potom co se tu prestala moderovat uroven diskuzi a mazat utocny a spamovaci posty ? Vubec netusis jaky to tu bylo predtim nez to sroub dostal do rukou a ze jediny co se mu povedlo je ze z nejuspesnejsiho ceskyho projektu udelal dalsi tuctovej server kterej se otvira co dva roky aby do dvou mesicu od spusteni zas chcip na nezajem. Jsem jeho spatny svedomi a dokud to nepreda nekomu dalsimu budu mu to porad pripominat.

Diaz
04-09-2017, 21:59
Tu ktera se zhnusene vyprdla na tohle forum potom co se tu prestala moderovat uroven diskuzi a mazat utocny a spamovaci posty ?

Zde jsou stávající pravidla fóra https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18232-Moderov%C3%A1n%C3%AD-f%C3%B3ra-jednoduch%C3%A1-pravidla&p=162549&viewfull=1#post162549.

(https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18232-Moderov%C3%A1n%C3%AD-f%C3%B3ra-jednoduch%C3%A1-pravidla&p=162549&viewfull=1#post162549)Z bývalých 20ti bodů jsou to dvě věty.

Sneaky
04-09-2017, 21:59
To je ten vtip, ty sroubkovo failservery me opravdu nezajimaj ale OG jako takovy (je jedno jak tomu tedka rikate) .... s tim sem stravil mnohem vic casu nez kdokoliv z vas, strasim tu od zacatku a duvodem proc tu tak radim je sroubkovo zneuzivani nazvu DE pro ty jeho kockopsy. Kdyby si DE nebral do huby a nazval si to treba sroubkoland potichu cekam az ho konecne vezme cert. Srsly, zrovna on vazne nema pravo tenhle nazev prznit. Prezil sem uz hafo ruznejch admin tymu a verim ze driv nebo pozdejc se zas najde nekdo rozumnej s kym se pujde normalne bavit.

A co se prinosu pro komunitu tyce ... jakou komunitu mas na mysli ? Tu co sroub a spol znicil zavrenim DE a rozprasil ji po soukromejch serverech ? Tu ktera se zhnusene vyprdla na tohle forum potom co se tu prestala moderovat uroven diskuzi a mazat utocny a spamovaci posty ? Vubec netusis jaky to tu bylo predtim nez to sroub dostal do rukou a ze jediny co se mu povedlo je ze z nejuspesnejsiho ceskyho projektu udelal dalsi tuctovej server kterej se otvira co dva roky aby do dvou mesicu od spusteni zas chcip na nezajem. Jsem jeho spatny svedomi a dokud to nepreda nekomu dalsimu budu mu to porad pripominat.

Tak to už ti můžeme popřát jen hodně štěstí s výdrže. V tvém věku a při tvém rozumu si hrát na svědomí ...

sSs
04-09-2017, 23:10
Tak to už ti můžeme popřát jen hodně štěstí s výdrže. V tvém věku a při tvém rozumu si hrát na svědomí ...

šroubek je pochybného znamení, ale ty si dobrý KO.KOT..... kvalitní cenzura, ani nějakému blbečkovi nemůžeš napsat, že je *****.

Kane
04-09-2017, 23:43
zbytocny topik... Ral nikto ti nebrani kupit IL, server a zalozit druhe DE ked mas pocit, ze tu Sroub nieco przni. Ja na druhej strane som rad, ze vobec nieco pusta lebo svk/cze server kde hra aspon 300 ludi je asi len 1 aj to H5 ci GF... Btw predstava, ze ti niekto pojde hrat na rozbehnuty server, rozumej 100+ ludi, je strasne naivna a uz by si sa mal skusit odblokovat, mozno psycholog?

Hora cio
04-09-2017, 23:48
začal sem zde na foru strašit, kdiš mi vypli REčko, ještě sem tam spoijlil keye na dc robu ve woa (co sem z toho měl). je mi celkem jasni že si dali zdejší GM práci mazáním postu a stanovili si jasnou hranici, že krom krčmi ne. ja myslim že dali komunitě za ti roky nádech začít xkrát znova aby z toho všichni rok co rok zblbli, zadonátili a odešli. a k temu svedomi, já měl taki vyhradi k někteím vecem, ale na nekterí, kdyš člověk starne, prostě zapomene. takže sem jim to odpustil a dal bych taki uš nemel sílu jim porad neco zazlivat, možná někde ještě něco spojnout, třeba ewa na watchmanech. to je pech, tolik učtu sem tadi měl, na royale elmoru, sinisteru, grace, DE a k čemu? no přece k tomu, že ve hře nebili GM aktivni pořád. to bylo asi jedním z problému, co okolo toho hafo lidi hudrovalo a nic se nedělo. jaká škoda, že si tu hru s hráči moc neužili a ignorovali dost vyzev hraču a nechteli se starat o server. uš když si přestavím tu databázi, zde se vyjasnuje plno otázek, proc muselo dojít ukončení těch starejch chronikle serveru, a proč nebila větši snaha se tomu naplno věnovat nebo v tom ál pokračovat? že bi se najednou (roce 2017) tito GM začali o hráče i server starat? není na to uš trošku pozdě? nebilo těch serveru aš moc ke spuštění? a mužou za to nakonec ti starí pamětníci, že to zabalili (vzdali) a odešli jinam? :drink:

Ral
05-09-2017, 05:55
Tak to už ti můžeme popřát jen hodně štěstí s výdrže. V tvém věku a při tvém rozumu si hrát na svědomí ...

Hehe, a tobe preju aby se ti jednoho dne rozsvitilo. Mluvit o komunite na serveru kam jednou za dva roky ze zvedavosti zavita par zbloudilejch dusi, chvili zustanou a pak to tu rok a pul lezi ladem ... to je jak nazyvat navstevu co za tebou prijde jednou za dva roky trvalym obyvatelem bytu .... jako nalhavat si to muzes ale ostatni vedej svy ;).


zbytocny topik... Ral nikto ti nebrani kupit IL, server a zalozit druhe DE ked mas pocit, ze tu Sroub nieco przni. Ja na druhej strane som rad, ze vobec nieco pusta lebo svk/cze server kde hra aspon 300 ludi je asi len 1 aj to H5 ci GF... Btw predstava, ze ti niekto pojde hrat na rozbehnuty server, rozumej 100+ ludi, je strasne naivna a uz by si sa mal skusit odblokovat, mozno psycholog?

Kolik ze lidi hraje na tom momentalnim fake serveru za posledni rok a pul ? 0 ? No vidis to, to jsem mel vetsi populaci i u sebe na svym serveru (a ne, nepocitam pety) :D. Mym cilem je komunitu zase sjednotit a ne ji dal drobit po dalsich serverech ale necekam ze to nekdo jak ty pochopi ;).

Sneaky
05-09-2017, 06:46
šroubek je pochybného znamení, ale ty si dobrý KO.KOT..... kvalitní cenzura, ani nějakému blbečkovi nemůžeš napsat, že je *****.
Ale můžu tu napsat co chci, ale nebudu se snižovat na vaší úroveň. Nejsme tu od toho abychom nadávali hráčům, ale abychom je vyslechli a pomohli jim. To, že to třeba dříve nefungovalo neznamená, že to teď fungovat nemůže.

Kane
05-09-2017, 09:20
Kolik ze lidi hraje na tom momentalnim fake serveru za posledni rok a pul ? 0 ? No vidis to, to jsem mel vetsi populaci i u sebe na svym serveru (a ne, nepocitam pety) :D. Mym cilem je komunitu zase sjednotit a ne ji dal drobit po dalsich serverech ale necekam ze to nekdo jak ty pochopi ;).

Uz som to par krat pisal, ale vidim, ze si clovek ktory potrebuje specialny pristup tak to napisem znova a pomaly aby si pochopil. L2 dlhodobo je len pre ofik a classic servery. A pre farmy ako si ty, ktory celi den grindi varku aby si potom mohol vecer vyhonit nad tym kolko receptov nafarmil... Tvoja komunita uz davno neexistuje pretoze ti ludia maju rodiny a na tvoju l2 seru. A mlady hraci si radsej zahraju nieco, co vyuzije ich gtx 1080 grafiky ako by sa mali srat s 15 rocnou hrou najme ked trva nejaky cas kym ju pochopis... A uz vobec nikto nepride na server kde uz vsetci vsetko maju len koli tomu aby si bol happy...

Sroubek
05-09-2017, 09:33
Rale, fakt ruku na srdce, myslíš to celé ty roky vážně, nebo tu jen trolíš?

Vzpomeň si jak to na DE vypadalo, vždyť už tam prakticky nikdo nehrál. Na serveru byl neskutečný nepořádek, za ty roky tam bylo rozdáno mnoho custom věcí, lidé tam měli i zbraně +50 atp. Drop byl nastaven tak špatně, že polovina věcí z droplistu nikdy nepadla. V té době to bylo každému fuk, dnes by to bylo nepřijatelné. Na konci vás tam bylo tam 100 maximálně. V té době DE už dávno upadalo, protože se i doba měnila. DE mělo být uzavřeno o dva roky dříve, my jsme jeho životnost ještě proti vůli majitele prodloužili, přesto nás tu roky kamenuješ za nic. Když už s tou starou DB nechceš nic zkoušet, tak to prosím stále dokola netahej, je to už vážně únavné. Raději si přijď zahrát na nové DE, kde můžeš všem předvést své kvality.

Děkuji předem, že to alespoň zvážíš, nechci se tu s tebou stále přít. Vím, že čekáš až umřu a někdo to tu přebere :)

gravedigger
05-09-2017, 11:05
Zlatej DE na C4.

Sroubek
05-09-2017, 12:47
Zlatej DE na C4.

Zlatí komunisti!

Hora cio
05-09-2017, 16:57
Uz som to par krat pisal, ale vidim, ze si clovek ktory potrebuje specialny pristup tak to napisem znova a pomaly aby si pochopil. L2 dlhodobo je len pre ofik a classic servery. A pre farmy ako si ty, ktory celi den grindi varku aby si potom mohol vecer vyhonit nad tym kolko receptov nafarmil... Tvoja komunita uz davno neexistuje pretoze ti ludia maju rodiny a na tvoju l2 seru. A mlady hraci si radsej zahraju nieco, co vyuzije ich gtx 1080 grafiky ako by sa mali srat s 15 rocnou hrou najme ked trva nejaky cas kym ju pochopis... A uz vobec nikto nepride na server kde uz vsetci vsetko maju len koli tomu aby si bol happy...

+1 :drink:

Johnas
07-09-2017, 08:14
Zlatej DE na C4.

jenze o to jde sroubek mluvil o C4 :D

po tom co sroub napsal je mi jasny proc ral tak preci a oroduje za starou DB asi se mu podarilo ziskat ty custom veci a bez nich asi neumi hrat.

Thungdil
07-09-2017, 08:54
to vis johnas...ral si proste mysli, ze kdyz se nahodi 8 nebo kolik let stara databaze, tak ze to bude hrat vic lidi nebo co... on nechape ze to vetsina hraje kvuli tem lidem co tu budou, nez kvuli tomu ze kdysi meli baiuma a antika... navic smyslem ralova zivota je singleplayer ve fogu
abych to vyjadril srozumitelne.. kolik lidi si nahraje 8 let stary save hry, aby si zahral ?

Kane
07-09-2017, 12:38
Mozno sa chlapec dostal k veciam o ktorych vie, ze na inom normal servery ich nema so svojimi schopnostami ako ziskat. Nieco ako ked si chodil s brutalnou holkou mimo tvoju ligu ale uz ti dala kopacky no ty to stale nevies rozdychat a vies, ze dalsiu taku uz mat nebudes :D

Ral
07-09-2017, 18:18
Rale, fakt ruku na srdce, myslíš to celé ty roky vážně, nebo tu jen trolíš?

Vzpomeň si jak to na DE vypadalo, vždyť už tam prakticky nikdo nehrál. Na serveru byl neskutečný nepořádek, za ty roky tam bylo rozdáno mnoho custom věcí, lidé tam měli i zbraně +50 atp. Drop byl nastaven tak špatně, že polovina věcí z droplistu nikdy nepadla. V té době to bylo každému fuk, dnes by to bylo nepřijatelné. Na konci vás tam bylo tam 100 maximálně. V té době DE už dávno upadalo, protože se i doba měnila. DE mělo být uzavřeno o dva roky dříve, my jsme jeho životnost ještě proti vůli majitele prodloužili, přesto nás tu roky kamenuješ za nic. Když už s tou starou DB nechceš nic zkoušet, tak to prosím stále dokola netahej, je to už vážně únavné. Raději si přijď zahrát na nové DE, kde můžeš všem předvést své kvality.

Děkuji předem, že to alespoň zvážíš, nechci se tu s tebou stále přít. Vím, že čekáš až umřu a někdo to tu přebere :)

Hehe, Ral nikdy netroli, to uz bys za ty leta taky moh vedet. Kdyz uz za neco bojuju myslim to vazne. Pamatuju si dobre jak DE vypadalo a bylo mi to jedno onehda a je mi to jedno ted. Ve farmeni mi to vubec neprekazi a hlavne, byl to nas server coz se bohuzel o zadnym dalsim rict uz neda. Jedinej ustupek kterej sem ochotnej udelat je ze vam dam pokoj at muzete rozjet ten novej server (ale to zneuziti jmena Dark Elmore me nehorazne toci :D). Na moji ucast na nem ale zapomente, vazne toho casu uz neni co bejvalo a staci na mesic fofr v praci a zas ho celej propasnu (jak se mi to uz parkrat povedlo ...). Mno a co se tebe tyka, osobne proti tobe nic nemam a kdybys ty novy servery pojmenoval jinak asi bych ani nepipnul, cekal az te to prestane bavit a prijde nekdo dalsi ale budu happy i kdyz s tebou bude o otevreni DE rozumna rec. Zatim si rozjed tohle, aspon budu mit cas sehnat kontakty na lidi ze staryho DE. Umirat nemusis, stras si tu klidne do 120 :D.

Eazy
07-09-2017, 22:09
Vzpomeň si jak to na DE vypadalo, vždyť už tam prakticky nikdo nehrál. Na serveru byl neskutečný nepořádek. Drop byl nastaven tak špatně, že polovina věcí z droplistu nikdy nepadla. )))) to je vidět jak ses o to staral, lépe bych to nenapsal)))) Nikdo tam nehrál právě proto, že nikdo neřešil problémy servru. ))))) Což se do dnes více méně nezlepšilo ))


Vím, že čekáš až umřu a někdo to tu přebere :))))))

KazatelGorro
14-09-2017, 18:20
Škoda server bez tebe Ral nebude ono :(

Ral
14-09-2017, 18:27
Gorro z puvodniho DE :) ? Hej na tohle vazne nejdu, cim dal vic to nastavujou podle lidi ktery L2 vlastne ani hrat nechtej (NPC buffer, autolearn .... ). Tohle uz vazne neni L2 (natoz pak DE). Pockam az to Sroub rozjede a pak zkusim sehnat dohromady nejaky lidi co by si chteli doopravdy zahrat L2 na puvodnim DE :).

KazatelGorro
14-09-2017, 18:32
JJ první Grand Khavatari na DE, to byly krásné časy, ale ty už se nikdy nevrátí :/ teď je to o 3 až 4 CP a jednom klanu.........Něco jako příchod CZkillers na starý DE, vyownit a odejít.........

Ral
14-09-2017, 18:38
Mno to jestli se vratej nebo ne je o lidech. Pokud si budou chtit pripomenout stary casy a zase si zahrat tak prijdou ... :). Byt uz se nesejdem v plnym poctu porad by to mohlo stacit a pohodovy farmeni a obcasny PVP na CSku ;).

KazatelGorro
14-09-2017, 18:42
Bylo by to fajn, ale mám pochyby o budoucnosti tohodle pokusu. Když jsme hrávali, tak jsme se vlastně vše učili od nuly. Hrál sem na subce SE protože bylo třeba, jediný pet byl craft, který seděl v hale. Klan kde bylo 30+ online lidí a 1 pet, bez npc buffů. Tohle prostě už nebude a seštve mně to :/

Ral
14-09-2017, 18:46
Ja pochyby nemam, hral sem to od zacatku az do konce a farmit me neprestalo bavit dodnes :D. Spis bude vyzva ty lidi oslovit, s vetsinou jsem uz leta nebyl v kontaktu :).

VagonBOMBOHIT
07-07-2018, 22:44
To je ten vtip, ty sroubkovo failservery me opravdu nezajimaj ale OG jako takovy (je jedno jak tomu tedka rikate) .... s tim sem stravil mnohem vic casu nez kdokoliv z vas, strasim tu od zacatku a duvodem proc tu tak radim je sroubkovo zneuzivani nazvu DE pro ty jeho kockopsy. Kdyby si DE nebral do huby a nazval si to treba sroubkoland potichu cekam az ho konecne vezme cert. Srsly, zrovna on vazne nema pravo tenhle nazev prznit. Prezil sem uz hafo ruznejch admin tymu a verim ze driv nebo pozdejc se zas najde nekdo rozumnej s kym se pujde normalne bavit.

A co se prinosu pro komunitu tyce ... jakou komunitu mas na mysli ? Tu co sroub a spol znicil zavrenim DE a rozprasil ji po soukromejch serverech ? Tu ktera se zhnusene vyprdla na tohle forum potom co se tu prestala moderovat uroven diskuzi a mazat utocny a spamovaci posty ? Vubec netusis jaky to tu bylo predtim nez to sroub dostal do rukou a ze jediny co se mu povedlo je ze z nejuspesnejsiho ceskyho projektu udelal dalsi tuctovej server kterej se otvira co dva roky aby do dvou mesicu od spusteni zas chcip na nezajem. Jsem jeho spatny svedomi a dokud to nepreda nekomu dalsimu budu mu to porad pripominat. http://4.bp.blogspot.com/-d6YFLrFwZto/TnCPbHlteKI/AAAAAAAAARs/UxTmghokPPs/s1600/banguelo.jpg Co takhle event-závody na Striderech z Giranu do Orenu přes Death Pass, první vítězí?

Killers
12-07-2018, 17:32
Co se to tu kdo zase snaží stvořit ? :D Staré IL, které bylo vzniklo spojením DE (C4 - 25x) a EE (C5-4x) s tím že EE bylo pak na šrouba nasrané protože ekonomie byla jinde a i o věci z vyššího chroniklu lidé přišli.... to byla první chyba, kdy odešlo spoustu hrajících z C5... poté přišlo povýšení na IL (jako k nas...ní) a tam si zase lidi z C4 neškrtli, protože hráli jen necra a ani bosse neuměli zabít, takže další emoquit.... ve výsledku na konci jestli bylo 100 aktiv než to šroub vypnul, tak to bylo ještě hodně.... PvP prakticky neexistovalo a jen se farmili RBčka.... a že 1 člověk s pet farmou vypleskal u bosse člověka druhého s pet farmou to bylo jediné PvP.... už by se tu mnozí měli probrat, že co bylo už nebude.... Tenkrát se věci pilovali protože nikdo nevěděl co pořádně jak funguje a jak má fungovat... proto je to taky bavilo... a opravdu někdo věří, že sem ty lidi přijdou zpátky na PvP ? :D proberte se není rok 2005..... jestli někdo chce hrát, tak ať jde na mezinárdní servery... tady je to už dávno mrtvé a nějaký reborn by nevydržel jestli by vůbec ještě někoho chytnul, ať už se starou nebo s novou DB.....

Hora cio
23-07-2018, 02:04
Co nemůžu (můžu) tu polemizovat roky (co mohlo být horší). :D Takže to, co prakticky znamená farmení vstřelím z boku, že tvrdou housku nikdo jíst nechce a přitom si strouhanku každý nakonec koupí.


To že někdo tvrdí, že je na cs/sk scéně úplně mrtvo, a přitom nevídí, že je tu jeden, dva a po nich další (nepočítám nolife) co drží pořád ještě stejné jádro. L2 byla perlou mezi fazolemi a pokud sem počítal, tak jich je všude několikanásobek víc a to podstatě nejsou jen ty novější.


Tak si to vláčkování, rbčkování denně hodinku pouštím na videjcích dokola a dokola a pořád tam ta potvůrka je (a né že né) občas mám po tom dobývání Orenu s forsakeny noční můry. Na mezinárodní short-term bych nesázel, přesto jsou tu MMO i mimo lajnu, a tam ti věrní zůstavají hromádku let (přes léto je to bohužel slabší) takže s jistotou vím, že je rpgéčka nikdy neomrzí. :thumbus up: jako vždycky tam budou srážky s jiními povinostmi, ale omezovat se o bohatých momentech z l2 a vyprávět to i svým dětem, jaká radost. :) :drink:


Krásné léto všem přeji, užívejte sluníčka a pohody (klidně i u sudu) je to už jedno.

Horry.