PDA

View Full Version : Pride Clan



Tazman
29-08-2017, 20:20
Pride Clan

Hledáme activní CP do clanu,nejlépe Mage CP

Hratelnost každodenní play Time máme 17:00 - 00

Clan akce,pvp,schopnost lidí a spolupráce

Clan TS3

Něco málo z našeho hraní

- https://www.youtube.com/watch?v=wHhaGbyEfHE

- https://www.youtube.com/watch?v=dW6glnc1ptk

- https://www.youtube.com/watch?v=ZdpO2X8CBMI

- https://www.youtube.com/watch?v=8rAkOPcILUU

Hora cio
29-08-2017, 21:58
píšu si :drink:

Tazman
30-08-2017, 16:00
na papír? :D

Tazman
30-08-2017, 16:13
https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/21125586_1838453416184710_1175290356012416918_o.jp g?oh=a98237bb733b10ee83be1edaf289d005&oe=5A5D45D6

Tazman
31-08-2017, 11:39
https://www.twitch.tv/idnkl2

LittlePsycho
03-09-2017, 08:53
Hezky videa z arionu, ani sem netušil, že ste tam hráli :D.

iDeSade
03-09-2017, 15:25
? ja si vzpominam kdyz sme tvoju pt na Arionu potkali poprve ve fogu a xkrat sme vas poslali do mesta....zrovna od tebe sem se dozvedel kolik tvejch pt memberu mi jebalo mamu atd. :P tak jaky netusil ?

Kane
03-09-2017, 19:37
To je psycho to neries, ma kratku pamet...

Tazman
03-09-2017, 23:56
Ja si pamatuji ze tvůj nick zalozil jeden z pt a mel te moc rád

Tazman
05-09-2017, 12:51
UP stále hledáme 1 active CP

LittlePsycho
07-09-2017, 06:39
Bohuzel na random fighty z fogu mám opravdu krátkou pamět, ale jak to bereš jako výhru tak fajn.

Hellboy
07-09-2017, 08:01
Očividně i v tomto "random" pvp ti to moc nešlo :) Já osobně bych se nevymlouval na prohrané pvp,protože to bylo "random" :D Akorát se tím ještě víc ponižuješ.

Kane
07-09-2017, 11:35
Psycho na random pvp nepouziva shoty :D

iDeSade
07-09-2017, 16:44
Bohuzel na random fighty z fogu mám opravdu krátkou pamět, ale jak to bereš jako výhru tak fajn.
jako výhru to urcite neberu,tocili sme vas dal i kdyz ste dostatecne vylizali ***** FriendlyGhostovi a sli od OOC do InfraRed kvuli wardam a epikum...

WRAlth
07-09-2017, 18:20
Haha, občas je lepší držet hubu a stát stranou. Potom se nemůžeš divit, že to schytáš. :D

BTW stále hledáme 1 CP, come on guys.

LittlePsycho
07-09-2017, 19:29
My v ooc nebyli :(. Btw. s infrared sme hrali od rpgcka

RimeLegend
07-09-2017, 19:52
Ono je těžký si pamatovat fighty kdy ste je točili, nejspíš proto že se točili pořád to pak ani nevíš kdo tě zabíjel :D

LittlePsycho
08-09-2017, 23:28
Ono je těžký si pamatovat fighty kdy ste je točili, nejspíš proto že se točili pořád to pak ani nevíš kdo tě zabíjel :D
Rozdil mezi nama je, ze ja si už nepotrebuju nic dokazovat, ale kdyz tak se bavme o něčem jiném nez fogu.
Třeba kolik fightu o epiky ste vyhráli? Kolik heru ste měli?
.. aha a to přesně je duvod, proč postujete pvpčka jen z fogu/škorpiků

Tazman
09-09-2017, 12:14
nevím na které video jsi koukal,ale nejsou tam pvp jne z fogu :D

Tazman
09-09-2017, 16:05
http://postimg.org/image/ykt9tkugj/

Erivir
09-09-2017, 17:41
Očividně i v tomto "random" pvp ti to moc nešlo :) Já osobně bych se nevymlouval na prohrané pvp,protože to bylo "random" :D Akorát se tím ještě víc ponižuješ.

Když Pytel sjížděl prvního Valakase, tak ty jsi byl v taťkových záprtcích pomlč registrovaný randome 2017 !


https://i.ytimg.com/vi/LYPuL810MRs/hqdefault.jpg

Hellboy
11-09-2017, 09:28
Můžeš mě nazývat randomem, mě to nevadí :) Nicméně,na to,že mě neznáš a nevíš s kým a kde jsem hrál, máš poměrně silná slova.Možná,když použiješ hlavu ( pokud ji máš i k jiným účelům,než proti dešti) a zamyslíš se nad mým předchozím příspěvkem, má hlavu i patu :) Ale pochybuji, že člověk s primitivním slovníkem a omezenou inteligencí jako ty, by tomu rozuměl, či vůbec byl schopen přečíst. Přeji ti hezký zbytek dne.
PS: Co se týká prvního Valakase, moc nevěřím, že na něm byl.První Valakas,co kdy padl,bylo na NA ofiku a druhy,asi o měsíc později,padl na EU ofiku,kterého jsem se účastnil a popravdě,nevím o tom,že byl tehdy v naší ally přítoměn i jiný čech.

Eazy
11-09-2017, 11:07
Můžeš mě nazývat randomem, mě to nevadí :) Nicméně,na to,že mě neznáš a nevíš s kým a kde jsem hrál, máš poměrně silná slova.Možná,když použiješ hlavu ( pokud ji máš i k jiným účelům,než proti dešti) a zamyslíš se nad mým předchozím příspěvkem, má hlavu i patu :) Ale pochybuji, že člověk s primitivním slovníkem a omezenou inteligencí jako ty, by tomu rozuměl, či vůbec byl schopen přečíst. Přeji ti hezký zbytek dne.
PS: Co se týká prvního Valakase, moc nevěřím, že na něm byl.První Valakas,co kdy padl,bylo na NA ofiku a druhy,asi o měsíc později,padl na EU ofiku,kterého jsem se účastnil a popravdě,nevím o tom,že byl tehdy v naší ally přítoměn i jiný čech.
koukám další no namer co nedokáže vymyslet vlastní nick stejně jako ten maďar Kane )))) kterej se snaží hejtit a přitom neumí vůbec nic ))) ale k věci na rychlo jsem projel co tu píšete za pitomosti ty a asi tvý no name členové a musím se zapojit.Co se týče psycha hrál jsem s ním, hrál proti němu a musím říct, že ať je jakýkoliv tak určitě není jeden z těch lidí, kteří nadávají při pvp ( ne v chatu )) ) napíše vždycky jen gf tak jako by to měli napsat normální enemy a ne styl '' haha lamo, noobe atd viz komentáře a chat Kane )) '' za dále píšeš jako by jsi hrál x let a víš kdy kde padl Valakas a takový člověk s takovými zkušenostmi má jít na servr, který pojede když zavřu oči 2 měsíce?Tak zkušený člověk, který dle tvých řečí hraje x let už dávno lajnu nehraje.Tady jsi no name a nepřesvědčíš o tom nikoho stejně jako Kane, který se snaží být eso a přitom je to random co si honil ego na mrtvým servru ( jo začne s tím jak mě zabil na oly ) Tady se nick '' budoval '' na prvním Dark Elmore možná ještě na Royalu.To s kým jsi hrál imo nikoho nezajímá já tu taky nepíšu s kým jsem hrál ( a že to byli nějaký jména na starým OG ) takže vypusť tady už o svých kvalitách nikoho nepřesvědčíš ))

RimeLegend
11-09-2017, 11:53
" ( a že to byli nějaký jména na starým OG ) " toto me pobavilo asi nejvic, tady de videt ta cz/sk komunita co si mysli ze se da mluvit o lidech na CZ serveru jako o kvalitnich hracich, Eazy...ty s tim hrozne kreativnim nickem by ses nemel vubec vyjadrovat. Nema cenu tu celkove neco resit, uvidime na livu kdo je random a kdo ne :)

Eazy
11-09-2017, 12:05
" ( a že to byli nějaký jména na starým OG ) " toto me pobavilo asi nejvic, tady de videt ta cz/sk komunita co si mysli ze se da mluvit o lidech na CZ serveru jako o kvalitnich hracich, Eazy...ty s tim hrozne kreativnim nickem by ses nemel vubec vyjadrovat. Nema cenu tu celkove neco resit, uvidime na livu kdo je random a kdo ne :)Random jsi ty já ti to klidně řeknu už teď ))) hlavně si založte co nejvíc forum acc ať se vám můžem smát ještě víc '' Registrován:Aug 2017 '' )) a já na servr, který má životnost pár týdnů nejdu) nemám potřebu zabíjet čas tímhle nastavením servru )) máš pravdu CZ komunita, která hraje na světových servrech nikdy nepřizná, že je nějaký CZ nebo SK hráč lepší vždycky fandí protivníkovi ))) ale běžte si dokázat něco na tenhle servr )))

sSs
11-09-2017, 13:06
" ( a že to byli nějaký jména na starým OG ) " toto me pobavilo asi nejvic, tady de videt ta cz/sk komunita co si mysli ze se da mluvit o lidech na CZ serveru jako o kvalitnich hracich, Eazy...ty s tim hrozne kreativnim nickem by ses nemel vubec vyjadrovat. Nema cenu tu celkove neco resit, uvidime na livu kdo je random a kdo ne :)


pls co je to kvalitní hráč, jak se to pozná? Nezapomeň hrát aspoň 12 hodin denně, jinak nebudeš kvalitní hráč.

RimeLegend
11-09-2017, 13:10
pls co je to kvalitní hráč, jak se to pozná? Nezapomeň hrát aspoň 12 hodin denně, jinak nebudeš kvalitní hráč.
Kvalitni hrac nemusi hrat 12h denne :)

RimeLegend
11-09-2017, 13:24
Random jsi ty já ti to klidně řeknu už teď ))) hlavně si založte co nejvíc forum acc ať se vám můžem smát ještě víc '' Registrován:Aug 2017 '' )) a já na servr, který má životnost pár týdnů nejdu) nemám potřebu zabíjet čas tímhle nastavením servru )) máš pravdu CZ komunita, která hraje na světových servrech nikdy nepřizná, že je nějaký CZ nebo SK hráč lepší vždycky fandí protivníkovi ))) ale běžte si dokázat něco na tenhle servr )))

Opravdu si napsal, ze beres randomy podle zalozeneho acc na foru? To stebou asi nema cenu dal diskutovat, sem nevedel ze je to o prispevkach na forech ten lineage, dekuju za vysvetleni, to ty budes tim padem asi forum hero :) a urcite mas top skill kdyz si na foru tak dlouho :D

Eazy
11-09-2017, 13:45
Opravdu si napsal, ze beres randomy podle zalozeneho acc na foru? To stebou asi nema cenu dal diskutovat, sem nevedel ze je to o prispevkach na forech ten lineage, dekuju za vysvetleni, to ty budes tim padem asi forum hero :) a urcite mas top skill kdyz si na foru tak dlouho :DTak hlavně nemám vygumovanou hlavu a používám háčky a čárky )) ještě jsi zapomněl napsat "Eazy ))

RimeLegend
11-09-2017, 13:58
Tak hlavně nemám vygumovanou hlavu a používám háčky a čárky )) ještě jsi zapomněl napsat "Eazy ))
Nejspis ti dosli argumenty :) na mobilu nepouzivam diakritiku. Nejdes hrat, tim padem se stebou nema cenu dohadovat kdo ho ma vetsiho. Cia :)

Eazy
11-09-2017, 14:05
Nejspis ti dosli argumenty :) na mobilu nepouzivam diakritiku. Nejdes hrat, tim padem se stebou nema cenu dohadovat kdo ho ma vetsiho. Cia :)Mě argumenty nedošli ))) a ano beru je i podle založenýho acc

Kane
11-09-2017, 14:09
Údaj z wikipedie:

Eazy - sám seba považujúci za faktor hráča s najoriginálnejším nickom, ktorý nikdy nič nedokázal, no nemá problém označovať každého randomom aj keď v tej sprostej hlave ani netuší kto je kto... Podľa vlastného tvrdenia nemá vygumovanú hlavu (faktami vyvrátené tvrdenie) a pri písaní používa "háčky a čárky" (rozumej diakritiku) no zároveň zátvorku namiesto smile...

Počet vyhratých serverov - 0
Počet hospitalizácií na psychiatrii - 6

Eazy
11-09-2017, 14:29
Údaj z wikipedie:

Eazy - sám seba považujúci za faktor hráča s najoriginálnejším nickom, ktorý nikdy nič nedokázal, no nemá problém označovať každého randomom aj keď v tej sprostej hlave ani netuší kto je kto... Podľa vlastného tvrdenia nemá vygumovanú hlavu (faktami vyvrátené tvrdenie) a pri písaní používa "háčky a čárky" (rozumej diakritiku) no zároveň zátvorku namiesto smile...

Počet vyhratých serverov - 0
Počet hospitalizácií na psychiatrii - 6
Od kdy se dá vyhrát servr řekni mi to ))) oh ty jsi ho vlastně vyhrál, když jsi hrál s dalšími 20 lidmi na mrtvém servru ))) a od kdy se píše o hráčích L2 na Wikipedii? :o asi nějaký maďarský pokus o vtip ale tak já znám lepší jak Slovák opíchá opici a hodí jí za Dunaj tak nějak jsi se narodil ne Kane? ))))

LittlePsycho
11-09-2017, 17:10
" ( a že to byli nějaký jména na starým OG ) " toto me pobavilo asi nejvic, tady de videt ta cz/sk komunita co si mysli ze se da mluvit o lidech na CZ serveru jako o kvalitnich hracich, Eazy...ty s tim hrozne kreativnim nickem by ses nemel vubec vyjadrovat. Nema cenu tu celkove neco resit, uvidime na livu kdo je random a kdo ne :)
Podme preměřovat e-penisy.
Ja byl třeba CL Infrared na tom Arionu, kterej je tu zmíněnej... užasny. Mimo epiku, instanci a podobnych pičovin jsem tak - tak stihal spat.
A stejne raději vzpomínám na DE/RE, takže ano. Na tomto foru je jméno na starym OG daleko víc než vaše zážitky z trash ruských serverů, kde ste stejně všichni mimo pár jedinců byli totální hovna.

Erivir
11-09-2017, 19:18
Můžeš mě nazývat randomem, mě to nevadí :) Nicméně,na to,že mě neznáš a nevíš s kým a kde jsem hrál, máš poměrně silná slova.Možná,když použiješ hlavu ( pokud ji máš i k jiným účelům,než proti dešti) a zamyslíš se nad mým předchozím příspěvkem, má hlavu i patu :) Ale pochybuji, že člověk s primitivním slovníkem a omezenou inteligencí jako ty, by tomu rozuměl, či vůbec byl schopen přečíst. Přeji ti hezký zbytek dne.
PS: Co se týká prvního Valakase, moc nevěřím, že na něm byl.První Valakas,co kdy padl,bylo na NA ofiku a druhy,asi o měsíc později,padl na EU ofiku,kterého jsem se účastnil a popravdě,nevím o tom,že byl tehdy v naší ally přítoměn i jiný čech.

SORRY JAKO :-D

ech... primitivním slovníkem
Nemám tolik času trávit na forku a popsat, či číst dvě A4, když tě to baví :)
přeji ti taky hezký den :-)

gravedigger
11-09-2017, 19:50
Hrajete nekde? Nebo budete hrat? Ci uz na to serete?

RimeLegend
11-09-2017, 22:31
Podme preměřovat e-penisy.
Ja byl třeba CL Infrared na tom Arionu, kterej je tu zmíněnej... užasny. Mimo epiku, instanci a podobnych pičovin jsem tak - tak stihal spat.
A stejne raději vzpomínám na DE/RE, takže ano. Na tomto foru je jméno na starym OG daleko víc než vaše zážitky z trash ruských serverů, kde ste stejně všichni mimo pár jedinců byli totální hovna.

Nevim kdo te zminoval ale nebav se o tom semnou, ja sem na Arionu nehral, takze si mi aji volnej jen se smeju kdyz mi kluci vypraveli jak si jim brecel do chatu a nadaval na rodinu jak kido, a na tomto forum mozna protoze to tu je plny cz/sk randomek co si mysli ze kdyz nekoho zabili pred dionskou branou tak jaou hrozni powal2masteri. Ja hral vzdycky na top populated serverech a byl v top partach takze si na tobe nic dokazovat nepotrebuju. Ja osobne hral na uplne prvnim DEcku tusim ze c4 20x 10let zpet ci kolik a tehdy sem nevedel ze se daj zapnou automaticky shoty a ze blue wolf boty a dc ruky k sobe uplne nejdou, a presne tam vznikali ty vase "legendy" ktery jsou ale furt stejnej lvl skill jako tech 10let zpet :)

LittlePsycho
12-09-2017, 06:33
Jsem si jistej, že jsem nikomu do chatu neplakal.

Dokazovat si nic nepotřebuješ, ale i do nicku si můsíš napsat, jaká si legenda.

gravedigger
12-09-2017, 06:59
Nevim kdo te zminoval ale nebav se o tom semnou, ja sem na Arionu nehral, takze si mi aji volnej jen se smeju kdyz mi kluci vypraveli jak si jim brecel do chatu a nadaval na rodinu jak kido, a na tomto forum mozna protoze to tu je plny cz/sk randomek co si mysli ze kdyz nekoho zabili pred dionskou branou tak jaou hrozni powal2masteri. Ja hral vzdycky na top populated serverech a byl v top partach takze si na tobe nic dokazovat nepotrebuju. Ja osobne hral na uplne prvnim DEcku tusim ze c4 20x 10let zpet ci kolik a tehdy sem nevedel ze se daj zapnou automaticky shoty a ze blue wolf boty a dc ruky k sobe uplne nejdou, a presne tam vznikali ty vase "legendy" ktery jsou ale furt stejnej lvl skill jako tech 10let zpet :)

Neskutecny pribeh :-D

Eazy
12-09-2017, 07:51
Nevim kdo te zminoval ale nebav se o tom semnou, ja sem na Arionu nehral, takze si mi aji volnej jen se smeju kdyz mi kluci vypraveli jak si jim brecel do chatu a nadaval na rodinu jak kido, a na tomto forum mozna protoze to tu je plny cz/sk randomek co si mysli ze kdyz nekoho zabili pred dionskou branou tak jaou hrozni powal2masteri. Ja hral vzdycky na top populated serverech a byl v top partach takze si na tobe nic dokazovat nepotrebuju. Ja osobne hral na uplne prvnim DEcku tusim ze c4 20x 10let zpet ci kolik a tehdy sem nevedel ze se daj zapnou automaticky shoty a ze blue wolf boty a dc ruky k sobe uplne nejdou, a presne tam vznikali ty vase "legendy" ktery jsou ale furt stejnej lvl skill jako tech 10let zpet :)Já zabíjel před Giranskou severní bránou !!Vždycky jsi hrál na TOP populated servrech a tlačíš se na DE ))))))))) tak ty si dobrej )))) v top partách? imho top parta je ta, která se baví nejen u pvp.Tak si vem tu svou TOP partu randomu a jdi se ukázat na DE ))) tam to možná přesvědčí offline tradery ))) legendo

Kane
12-09-2017, 10:53
Já zabíjel před Giranskou severní bránou !!Vždycky jsi hrál na TOP populated servrech a tlačíš se na DE ))))))))) tak ty si dobrej )))) v top partách? imho top parta je ta, která se baví nejen u pvp.Tak si vem tu svou TOP partu randomu a jdi se ukázat na DE ))) tam to možná přesvědčí offline tradery ))) legendo

Nechápem, ako účasť v top partách vylučuje hranie na DE... Ty tu možno nebudeš hrať aj keď sám seba nazývaná skillerom ale tvoje dôvody budú asi iné, niečo ako že stebou nikto nechce hrať a že nechceš zase failnut ako minule

Eazy
12-09-2017, 11:30
Nechápem, ako účasť v top partách vylučuje hranie na DE... Ty tu možno nebudeš hrať aj keď sám seba nazývaná skillerom ale tvoje dôvody budú asi iné, niečo ako že stebou nikto nechce hrať a že nechceš zase failnut ako minuleProtože člověk, který si o sobě myslí, že je lepší nepůjde na servr, který vedou slibotechny )) se mnou nikdo nechce hrát? :D já hrál s více '' TOP '' lidmi než ty jsi potkal na tvých fail servrech ))) ale musíš trochu zauvažovat proč už nejdu hrát, asi proto, že moje CP a lidi s kterýma jsem mimo CP hrál už skončili, protože žijí rl ? )) myslíš, že člověk, který chodí do práce a má děti má pořád čas sedět u lajny x hodin? )) každej máme hold jiný priority a priorita mě a lidí z mé CP je už rl ))

uNiquii
12-09-2017, 11:59
Protože člověk, který si o sobě myslí, že je lepší nepůjde na servr, který vedou slibotechny )) se mnou nikdo nechce hrát? :D já hrál s více '' TOP '' lidmi než ty jsi potkal na tvých fail servrech ))) ale musíš trochu zauvažovat proč už nejdu hrát, asi proto, že moje CP a lidi s kterýma jsem mimo CP hrál už skončili, protože žijí rl ? )) myslíš, že člověk, který chodí do práce a má děti má pořád čas sedět u lajny x hodin? )) každej máme hold jiný priority a priorita mě a lidí z mé CP je už rl ))


A proč by člověk neměl čas na něco, co má rád? Miluji když lidi na herních forech vytahují argumenty typu: žiji rl :D:D Však ho žijeme všichni. Mohl by teď z mojí strany přijít argument typu: Pokud člověk není socka, nežije od výplaty k výplatě a nedělá pouze 12ctky někde u stroje, tak má v klidu čas a finance i na to si zahrát. Ale takový argument nepoužiji, protože ten čas si dokáže udělat každý...

Kecy typu hrál jsem s top lidmi a v top partách jsou taky dost od věci. Protože lineage2 není counterstrike kde potřebuješ mít aim, lineage a ještě k tomu neustálý IL je pořád dokola... "TOP" lidi jsou možná v daný okamžik ti, co u toho sedí nejdéle, ale stejně se na stejnou úroveň dostane i člověk co má na to méně času.

Všichni jsme si rovni, hrajeme to pro zábavu, je to jen hra :o))))

kubajz
12-09-2017, 13:16
A proč by člověk neměl čas na něco, co má rád? Miluji když lidi na herních forech vytahují argumenty typu: žiji rl :D:D Však ho žijeme všichni. Mohl by teď z mojí strany přijít argument typu: Pokud člověk není socka, nežije od výplaty k výplatě a nedělá pouze 12ctky někde u stroje, tak má v klidu čas a finance i na to si zahrát. Ale takový argument nepoužiji, protože ten čas si dokáže udělat každý...

Kecy typu hrál jsem s top lidmi a v top partách jsou taky dost od věci. Protože lineage2 není counterstrike kde potřebuješ mít aim, lineage a ještě k tomu neustálý IL je pořád dokola... "TOP" lidi jsou možná v daný okamžik ti, co u toho sedí nejdéle, ale stejně se na stejnou úroveň dostane i člověk co má na to méně času.

Všichni jsme si rovni, hrajeme to pro zábavu, je to jen hra :o))))
http://www.kappit.com/img/pics/201603_2310_gcbbb_sm.jpg

morales
12-09-2017, 15:16
nee... to ja sem hral s top lidma a vy ne! debata jak z piskoviste :D ale co je nejvic divne ze clovek co na to nema cas a jede rl tady chtel delat gm... to by pak dopadlo jako minule s tou aktivitou :D

RimeLegend
12-09-2017, 15:32
Já zabíjel před Giranskou severní bránou !!Vždycky jsi hrál na TOP populated servrech a tlačíš se na DE ))))))))) tak ty si dobrej )))) v top partách? imho top parta je ta, která se baví nejen u pvp.Tak si vem tu svou TOP partu randomu a jdi se ukázat na DE ))) tam to možná přesvědčí offline tradery ))) legendo
na DE jdu, protože si chci po 10ti letech zkusit CZ/SK server(není tolik času) a vysmát se brainerům jako jsi ty :) až nám každej bude brečet do chatu že kazíme hru a že sme nolifeři :))

RimeLegend
12-09-2017, 15:35
Protože člověk, který si o sobě myslí, že je lepší nepůjde na servr, který vedou slibotechny )) se mnou nikdo nechce hrát? :D já hrál s více '' TOP '' lidmi než ty jsi potkal na tvých fail servrech ))) ale musíš trochu zauvažovat proč už nejdu hrát, asi proto, že moje CP a lidi s kterýma jsem mimo CP hrál už skončili, protože žijí rl ? )) myslíš, že člověk, který chodí do práce a má děti má pořád čas sedět u lajny x hodin? )) každej máme hold jiný priority a priorita mě a lidí z mé CP je už rl ))
pro tebe znamenají TOP lidi, ti kteří si registrovali acc 2008 nebo kdy? zbytek jsou špatní že?

Tazman
12-09-2017, 16:32
samej hejt tady :) kluci nechte si to do hry :)

LittlePsycho
12-09-2017, 17:30
samej hejt tady :) kluci nechte si to do hry :)
Buď rád a přilej něco... beztak vám akorát děláme reklamu.

Eazy
12-09-2017, 17:42
vohoho člověk se po pár hodinách mrkne a samej random ho tu poučuje ))) především mě pak baví ta legenda s tím slovem v nicku )))) ty budeš asi krutej owner))) nechápu jak by jste v Gludiu kazily hru?Ale ty a ta tvoje hrstka nonfactoru mi to jistě vysvětlí )) a jak už bylo řečeno výše akorát vám děláme reklamu ))) a abych ti odpověděl... ne TOP lidi nejsou u mě ti, kteří se registrovali 2008, ale kteří ukázali jak umí hrát i na oly ( ne přelíváním ) a především ti, kteří nebuffovali/restorovali RB při failnutém PVP.Ono můžeš mít i TOP enemy )) třeba jako byli IoF kteří dokázali uznat prohru))

RimeLegend
12-09-2017, 18:14
vohoho člověk se po pár hodinách mrkne a samej random ho tu poučuje ))) především mě pak baví ta legenda s tím slovem v nicku )))) ty budeš asi krutej owner))) nechápu jak by jste v Gludiu kazily hru?Ale ty a ta tvoje hrstka nonfactoru mi to jistě vysvětlí )) a jak už bylo řečeno výše akorát vám děláme reklamu ))) a abych ti odpověděl... ne TOP lidi nejsou u mě ti, kteří se registrovali 2008, ale kteří ukázali jak umí hrát i na oly ( ne přelíváním ) a především ti, kteří nebuffovali/restorovali RB při failnutém PVP.Ono můžeš mít i TOP enemy )) třeba jako byli IoF kteří dokázali uznat prohru))

vždycky maj všichni kecy před startem a pak nás prosí o klan :) ale ty si hvězda, ty hrát nejdeš, jen tu furt trolíš :))a pokud se bavíme o oly, tak já měl víckrát hero status, než půlka lidí co tu tak drně píše, počet regnutí na oly...neješ ty náhodou kámoš Achylka? ten má taky věčně kecy ale předvést na server nic nejde ;) tímto končím konverzaci tady, nebudu se dohadovat s CZ loupakama :)co si myslí že někdy něco dokázali a maj právo mluvit. Už tu nebudu odpovídat na nic, takže fajn pokec přeju

Tazman
12-09-2017, 18:16
Psycho já o reklamu nestojím,ani ji nevyžaduji..Nemusím si tu honit ego..nemám jediný důvod abych to dělal

Eazy
12-09-2017, 18:47
vždycky maj všichni kecy před startem a pak nás prosí o klan :) ale ty si hvězda, ty hrát nejdeš, jen tu furt trolíš :))a pokud se bavíme o oly, tak já měl víckrát hero status, než půlka lidí co tu tak drně píše, počet regnutí na oly...neješ ty náhodou kámoš Achylka? ten má taky věčně kecy ale předvést na server nic nejde ;) tímto končím konverzaci tady, nebudu se dohadovat s CZ loupakama :)co si myslí že někdy něco dokázali a maj právo mluvit. Už tu nebudu odpovídat na nic, takže fajn pokec přejuuhm co je to '' neješ '' To říká každej random, že měl x her víš kolik z nás mělo status hero? ))) Protože tady vykládáš sračky jako by jsi to věděl a žádnýho dalšího randoma z vašeho servru neznám ))) ty legendo ))) takovým dětem jako jsi ty jsem ten status '' hero '' vzal x krát a to se mě snažily přelít jak na open oly tak na class a bylo jim to houby platný ))) a já o klan nikdy neprosil a můžu ti říct upřímně, že jedinýho člověka, kterého bych o klan prosil by byla Milinka nikdo jinej )) Vážně se mi kvůli tobě nechce zakládat char a farmit jen proto, abych dalšímu rádoby heru a LEGENDĚ dokázal, že je obyčejný nonfactor,nonamer,random apod.)))

LittlePsycho
12-09-2017, 18:50
Ale my si chcem pokecat s kamarady.


CZ loupakama
A ty šašo si odkud?

RimeLegend
12-09-2017, 19:15
Ale my si chcem pokecat s kamarady.


A ty šašo si odkud?

já sem z chánova ;) šašo

Eazy
12-09-2017, 19:17
já sem z chánova ;) šašoTo je nějaký ghetto ne? )) ty budeš asi bratranec od Kane )))

RimeLegend
12-09-2017, 19:20
To je nějaký ghetto ne? )) ty budeš asi bratranec od Kane )))
jojo pokud je cigi tak sme určitě bratranci :) ty jsi myslím mistní vtipálek, bavíš mě už celej den

Eazy
12-09-2017, 19:25
jojo pokud je cigi tak sme určitě bratranci :) ty jsi myslím mistní vtipálek, bavíš mě už celej denAsi se na tebe přijdu podívat na servr ať se můžu bavit na tom jak '' owníš '' ))) to bude taky stát za to

RimeLegend
12-09-2017, 19:28
Asi se na tebe přijdu podívat na servr ať se můžu bavit na tom jak '' owníš '' ))) to bude taky stát za to
budu jenom rád :)

Eazy
12-09-2017, 19:32
budu jenom rád :) To mi musíš dát nick ať vím koho v té bandě noname hledat (( a jaký char pojedeš )))

RimeLegend
12-09-2017, 19:34
To mi musíš dát nick ať vím koho v té bandě noname hledat (( a jaký char pojedeš )))
Nick si dám jak na forku a char ještě uvidím, je mi jedno za co budu hvězda týmu :)

Eazy
12-09-2017, 19:36
Nick si dám jak na forku a char ještě uvidím, je mi jedno za co budu hvězda týmu :) tak to mi dej vědět jakej ať se můžu bavit, už takhle umírám z toho originálního nicku ))) to z tebe na tsku budou určitě paf jak ti budou říkat? legendo? )))

RimeLegend
12-09-2017, 19:39
tak to mi dej vědět jakej ať se můžu bavit, už takhle umírám z toho originálního nicku ))) to z tebe na tsku budou určitě paf jak ti budou říkat? legendo? )))
většinou mi říkaj Pane nebo Králi :)

Eazy
12-09-2017, 19:57
většinou mi říkaj Pane nebo Králi :)tak aspoň těch pár lidí co? ))

RimeLegend
12-09-2017, 20:23
tak aspoň těch pár lidí co? ))
přesně, ale ještě mi tak říkaj v práci :)

sSs
12-09-2017, 21:56
přesně, ale ještě mi tak říkaj v práci :)

Král lopaty nebo pane lopato? Konečně víme co si zač.

Tazman
12-09-2017, 22:05
Se hodně nudíte :D

Kane
12-09-2017, 22:36
uhm co je to '' neješ '' To říká každej random, že měl x her víš kolik z nás mělo status hero? ))) Protože tady vykládáš sračky jako by jsi to věděl a žádnýho dalšího randoma z vašeho servru neznám ))) ty legendo ))) takovým dětem jako jsi ty jsem ten status '' hero '' vzal x krát a to se mě snažily přelít jak na open oly tak na class a bylo jim to houby platný ))) a já o klan nikdy neprosil a můžu ti říct upřímně, že jedinýho člověka, kterého bych o klan prosil by byla Milinka nikdo jinej )) Vážně se mi kvůli tobě nechce zakládat char a farmit jen proto, abych dalšímu rádoby heru a LEGENDĚ dokázal, že je obyčejný nonfactor,nonamer,random apod.)))

Neviem no, stym "skillom" co si tu predvadzal minule si mohol mat jedine hero naliate... Alebo si nemal nikoho v classe :D

Tazman
12-09-2017, 22:38
Lul dobře ty :D

Eazy
13-09-2017, 08:53
Neviem no, stym "skillom" co si tu predvadzal minule si mohol mat jedine hero naliate... Alebo si nemal nikoho v classe :DJá v classu měl dost lidí narozdil od tebe kdy druhý hráč za Glada lítal v Tallumu )))))

RimeLegend
13-09-2017, 11:34
Neviem no, stym "skillom" co si tu predvadzal minule si mohol mat jedine hero naliate... Alebo si nemal nikoho v classe :D sak rikal ze se prijde podivat na start, az se vytoci tak bude psat ze sme noliferi, a ze je hvezda ze ma zalozeny prvni acc na forku :D

RimeLegend
13-09-2017, 11:45
Král lopaty nebo pane lopato? Konečně víme co si zač. a s tebou se nekdo bavil ze vyjadrujes svuj bezcenej nazor? :) ty budes dalsi chytrej kluk co bydli u rodicu a dela za pasem za 12mesicne? Tak si myslis ze si neco vic jak kluci u lopaty :) ale zklamu te, ja s nema nedelam

Kane
13-09-2017, 11:49
Já v classu měl dost lidí narozdil od tebe kdy druhý hráč za Glada lítal v Tallumu )))))

urcite som mal viac oly farm gladov v klase ako ty vo svojej a dalsi gladi mal rovnaky equip ako ja. Dokonca dvaja mali viac naplusovane dualky...

Eazy
13-09-2017, 13:06
a s tebou se nekdo bavil ze vyjadrujes svuj bezcenej nazor? :) ty budes dalsi chytrej kluk co bydli u rodicu a dela za pasem za 12mesicne? Tak si myslis ze si neco vic jak kluci u lopaty :) ale zklamu te, ja s nema nedelamImo já ti nedovolil odepisovat někomu jinému než mě)) tvý názory jsou stejně zajímavý jako názory npc ))) a i ten člověk za pásem nebo s tou lopatou umí víc než takový člověk jako ty))))


urcite som mal viac oly farm gladov v klase ako ty vo svojej a dalsi gladi mal rovnaky equip ako ja. Dokonca dvaja mali viac naplusovane dualky... Ano jeden byl se mnou v klanu a hrál glada asi jako ty ET))) Zase si se ukázal)))ve finále jsem na vás dva noname zvědavej na tom '' DARK ELMORE '' Třeba ukecám šrouba,aby mi přehodil na 14 dní můj starej char ať jednomu z vás vemu hero,druhého zesměšním před celým servrem ostatně jak jsem to dělal dříve ))) takových jako jste vy dva jsem už o hero připravil x krát a to se mě snažily všemi způsoby přelít,výlít mě a nikdy se jim to nepodařilo ))) nakonec skončíte jako váš maďarský kamarád, který mě tak moc chtěl na oly až mě dostal a já ho totálně vylil ((( ostatně důkaz místo slibů a takových případu mám asi dalších 9. ))) a každej kdo mě zná a hrál se mnou ví, že jsem si dokázal když jsem chtěl ( a měl čas, že jo ) nafajtit pokaždé hero )) http://jyxo.info/uploads/10/10d15ccb72979531d9b893de5272bfcdd5bc183e.png

sa2sa
13-09-2017, 13:47
Tady nekdo hral ET tak doufam ze tentokrat ne jsem se tesil na free hero :(

RimeLegend
13-09-2017, 14:41
Imo já ti nedovolil odepisovat někomu jinému než mě)) tvý názory jsou stejně zajímavý jako názory npc ))) a i ten člověk za pásem nebo s tou lopatou umí víc než takový člověk jako ty))))

Ano jeden byl se mnou v klanu a hrál glada asi jako ty ET))) Zase si se ukázal)))ve finále jsem na vás dva noname zvědavej na tom '' DARK ELMORE '' Třeba ukecám šrouba,aby mi přehodil na 14 dní můj starej char ať jednomu z vás vemu hero,druhého zesměšním před celým servrem ostatně jak jsem to dělal dříve ))) takových jako jste vy dva jsem už o hero připravil x krát a to se mě snažily všemi způsoby přelít,výlít mě a nikdy se jim to nepodařilo ))) nakonec skončíte jako váš maďarský kamarád, který mě tak moc chtěl na oly až mě dostal a já ho totálně vylil ((( ostatně důkaz místo slibů a takových případu mám asi dalších 9. ))) a každej kdo mě zná a hrál se mnou ví, že jsem si dokázal když jsem chtěl ( a měl čas, že jo ) nafajtit pokaždé hero )) http://jyxo.info/uploads/10/10d15ccb72979531d9b893de5272bfcdd5bc183e.png

Ty toho umis urcite nejvic pode toho jak pises a kazdyho tocis na oly ze?hvezda ceskeho serveru nejspis :D dalsi co bude brecet ze mel lagy nebo ze nema cas hrat, jinak by me dal, uz se te zacinam cim dal vic bat :(((

Eazy
13-09-2017, 14:49
Ty toho umis urcite nejvic pode toho jak pises a kazdyho tocis na oly ze?hvezda ceskeho serveru nejspis :D dalsi co bude brecet ze mel lagy nebo ze nema cas hrat, jinak by me dal, uz se te zacinam cim dal vic bat :(((ach je sice fajn, že mě tam chceš natáhnout, ale já už hrát nebudu, ale můžeš poprosit šrouba jak říkám ať mi hodí postavu v podobných věcech jako jsem měl na starém DE ))) já si s tebou zahraju oly,prohraješ, budeš všem pro smích, budeš mít emo,quitneš a šroub mi smaže char a já skončím ))) jinak mě do hry nedostaneš (( ne na pvp/oly max se půjdu podívat jak si randomové s '' epických '' zahraničních servrů jako ty '' legendo '' vládnou servru, kde hraje 200 lidí ))

RimeLegend
13-09-2017, 14:58
ach je sice fajn, že mě tam chceš natáhnout, ale já už hrát nebudu, ale můžeš poprosit šrouba jak říkám ať mi hodí postavu v podobných věcech jako jsem měl na starém DE ))) já si s tebou zahraju oly,prohraješ, budeš všem pro smích, budeš mít emo,quitneš a šroub mi smaže char a já skončím ))) jinak mě do hry nedostaneš (( ne na pvp/oly max se půjdu podívat jak si randomové s '' epických '' zahraničních servrů jako ty '' legendo '' vládnou servru, kde hraje 200 lidí ))

Ja vladnu oly na vsech serverech :)

Eazy
13-09-2017, 14:59
Ja vladnu oly na vsech serverech :)Každej umí vládnout oly, když má classky)))))))

RimeLegend
13-09-2017, 15:44
Každej umí vládnout oly, když má classky))))))) ja zrovna oly feeding nepodporuju, kdo si to nevybojuje tak podle me nema byt hero :) beru to jen od classu co nejsou schopny tech bodu moc nahrat

Eazy
13-09-2017, 16:27
ja zrovna oly feeding nepodporuju, kdo si to nevybojuje tak podle me nema byt hero :) beru to jen od classu co nejsou schopny tech bodu moc nahratJá to neberu vůbec i člověk, který hraje sws nebo spoila může vyhrát na open oly

RimeLegend
13-09-2017, 17:34
Já to neberu vůbec i člověk, který hraje sws nebo spoila může vyhrát na open oly

Na IL mozna, hral sem poslednich 6let jen h5 tak uz moc nevim, a tam ty bdcka, hawk, wc atd nemaj moc sance kdyz nejsou preeqipovany

Namord
13-09-2017, 18:03
Nerad se zapojuju mezi tyhle debaty, prevazne k vuli zamindrakovanym jedincum pro ktere je priorita zde trollit a vymyslet si historky o tom, kdy a kde byli nejlepsi, protoze pravda je bohuzel opacna. Opravdu nechapu jak se nekdo muze navazet do legend jakozto LittlePsycho, Ral, Orokain.... Jen tak na okraj Psycho vybudoval top klan ktery nikdo na DE neprekonal, naopak ti co nejvic breceli si posleze zakladali nove chary, aby ho prosili o klan (v pozdejsi fazi, kdyz zacli hrat dnesni "hraci" se zaclo mluvit o konci DE protoze byl prefarmeny a IOF byli hrooozne zli a ostatni nemeli sanci). Nehlede na to ze Psycho (top sps/glad) a Ral (top titan) byli jedni z nejlepsich hracu co to kdy vubec hrali a jsem tezce udiven ze maji zapotrebi se zde zapojovat do diskuze mezi takove primitivy co si uzivaji ze jsou zde na internetu nedotknutelni. Zaverem jeste... jak nekdo muze vubec predhazovat ze nekoho vyjel ve FOGu na farme? To je jak rict ze jsem na kole predjel ferari v zavode, akorad ze o tom zavode jsem vedel jen ja a ferari stalo na parkovisti... A jeste si neodpustim jednu vec, pokud podle RimeLegend na h5 DBcko a SWS nemaji moc sance, tak mam duvodne podezreni jestli to vubec hral a nebo ma jen tak fatalni nedostatky.

RimeLegend
13-09-2017, 18:10
Nerad se zapojuju mezi tyhle debaty, prevazne k vuli zamindrakovanym jedincum pro ktere je priorita zde trollit a vymyslet si historky o tom, kdy a kde byli nejlepsi, protoze pravda je bohuzel opacna. Opravdu nechapu jak se nekdo muze navazet do legend jakozto LittlePsycho, Ral, Orokain.... Jen tak na okraj Psycho vybudoval top klan ktery nikdo na DE neprekonal, naopak ti co nejvic breceli si posleze zakladali nove chary, aby ho prosili o klan (v pozdejsi fazi, kdyz zacli hrat dnesni "hraci" se zaclo mluvit o konci DE protoze byl prefarmeny a IOF byli hrooozne zli a ostatni nemeli sanci). Nehlede na to ze Psycho (top sps/glad) a Ral (top titan) byli jedni z nejlepsich hracu co to kdy vubec hrali a jsem tezce udiven ze maji zapotrebi se zde zapojovat do diskuze mezi takove primitivy co si uzivaji ze jsou zde na internetu nedotknutelni. Zaverem jeste... jak nekdo muze vubec predhazovat ze nekoho vyjel ve FOGu na farme? To je jak rict ze jsem na kole predjel ferari v zavode, akorad ze o tom zavode jsem vedel jen ja a ferari stalo na parkovisti... A jeste si neodpustim jednu vec, pokud podle RimeLegend na h5 DBcko a SWS nemaji moc sance, tak mam duvodne podezreni jestli to vubec hral a nebo ma jen tak fatalni nedostatky.

počkej a můžeš mi teď ukázat kde jsem napsal sws nebo DB??? :D nauč se rači číct než začneš odpovídat (pro info BD= bladedancer,Hawk=Hawkeye,WC= warcrayer)

Namord
13-09-2017, 18:22
Mas pravdu, i ja se muzu prepsat a melo tam byt BDcko, doufam ze jsi tim opet ukojil svuj mindrak a mohl si zase napsat dalsi blabol, i kdyz to lecos vysvetluje, pokud si to nedokazes domyslet mam alespon predstavu o tvem iq

RimeLegend
13-09-2017, 18:28
Mas pravdu, i ja se muzu prepsat a melo tam byt BDcko, doufam ze jsi tim opet ukojil svuj mindrak a mohl si zase napsat dalsi blabol, i kdyz to lecos vysvetluje, pokud si to nedokazes domyslet mam alespon predstavu o tvem iq
tak jak mám vědět co si myslel když si napsal 2 chary který jsem předtím vůbec nejmenoval?? jedinej kdo tu píše kraviny jsi ty, já se jen celou dobu bavím :) a vzhledem k tomu že na H5 sem měl hera asi 1000x tak vím kdo je oly maker a kdo musí být nalitej nebo ani neodchodí :) hlavně se tu bavím s Eazym, takže se zdrž diskuze :*

Namord
13-09-2017, 18:39
Ano, znova si nam vsem dokazal, to co jsem psal... zamindrakovane dite ktere asi nekdo sikanoval a musi v kazdem druhem postu psat kolikrat kde mel kolik her a jak je nejlepsi i kdyz pochybuju ze si mel vubec nejake a kdyz tak na nejakem mrtvem serveru ale dobre, nechme detem fantazii, jen tak mimochodem o sws se mluvilo kousek zpatky, ale chapu ze troll necte vse. Promin ale urcite si nenecham radit od velkeho kluka co se tady citi king abych zde nepsal lidem s kteryma se znam vice nez 10 let. V postaveni imigranta jsi zde ty, muze se ti nelibit muzes stim dokonce nesouhlasit ale to je vsechno co stim muzes... Jo a nezapomen mi tu napsat jak jsi tady hral driv nez my vsichni dohromady, a mel si lepsi klan nez IOF a vsechny hera na elmoru byly tvoje, dekuju :)

https://www.youtube.com/watch?v=jLikSX58X7Y (nepouzitelny bladedancer na oly h5)
Moc se tesim na tvuj flame, ale bohuzel na nej nejspis nebudu reagovat protoze hluchemu nereknes, slepemu neukazes a srazka s volem je horsi nez dopravni nehoda...

RimeLegend
13-09-2017, 19:17
Ano, znova si nam vsem dokazal, to co jsem psal... zamindrakovane dite ktere asi nekdo sikanoval a musi v kazdem druhem postu psat kolikrat kde mel kolik her a jak je nejlepsi i kdyz pochybuju ze si mel vubec nejake a kdyz tak na nejakem mrtvem serveru ale dobre, nechme detem fantazii, jen tak mimochodem o sws se mluvilo kousek zpatky, ale chapu ze troll necte vse. Promin ale urcite si nenecham radit od velkeho kluka co se tady citi king abych zde nepsal lidem s kteryma se znam vice nez 10 let. V postaveni imigranta jsi zde ty, muze se ti nelibit muzes stim dokonce nesouhlasit ale to je vsechno co stim muzes... Jo a nezapomen mi tu napsat jak jsi tady hral driv nez my vsichni dohromady, a mel si lepsi klan nez IOF a vsechny hera na elmoru byly tvoje, dekuju :)


https://www.youtube.com/watch?v=jLikSX58X7Y (nepouzitelny bladedancer na oly h5)
Moc se tesim na tvuj flame, ale bohuzel na nej nejspis nebudu reagovat protoze hluchemu nereknes, slepemu neukazes a srazka s volem je horsi nez dopravni nehoda...

já sem hrozný kido no :D (toto mi nejspíš napsal 18ti letej chlapec), já na elmoru nehrál, jak už sem tu psal když sem hrál na původním DE tak to byli moje začátky L2 :) většinou jsem měl hera na serverech v toprated/toppopulation, ale pohoda...jinak to video co si mi poslal, tam to BD nemá víc jak 60pts a to že tam vytočil pár loupáků fakt nic nedokazuje :) pokud nemá class za jeden reset oly 300+ pts=1týden(bavím se o retail, ne kde začínáš s 50ti bodama) tak to je pro mě bezcenej char na oly a řikej si co chceš :) (btw o sws se možná mluvilo ale já sem napsal jasně ty 3 chary, takže se nauč číst opět)

gravedigger
13-09-2017, 21:42
já sem hrozný kido no :D (toto mi nejspíš napsal 18ti letej chlapec), já na elmoru nehrál, jak už sem tu psal když sem hrál na původním DE tak to byli moje začátky L2 :) většinou jsem měl hera na serverech v toprated/toppopulation, ale pohoda...jinak to video co si mi poslal, tam to BD nemá víc jak 60pts a to že tam vytočil pár loupáků fakt nic nedokazuje :) pokud nemá class za jeden reset oly 300+ pts=1týden(bavím se o retail, ne kde začínáš s 50ti bodama) tak to je pro mě bezcenej char na oly a řikej si co chceš :) (btw o sws se možná mluvilo ale já sem napsal jasně ty 3 chary, takže se nauč číst opět)
Cekas, ze ti tu nekdo slozi poklonu?

RimeLegend
13-09-2017, 21:52
Cekas, ze ti tu nekdo slozi poklonu?
čekám, že bude reagovat dalších xxx trubek jako ty :) těším se na live, mám čím dál víc kamarádu tu :D

LittlePsycho
13-09-2017, 22:02
já sem hrozný kido no :D (toto mi nejspíš napsal 18ti letej chlapec), já na elmoru nehrál, jak už sem tu psal když sem hrál na původním DE tak to byli moje začátky L2 :) většinou jsem měl hera na serverech v toprated/toppopulation, ale pohoda...jinak to video co si mi poslal, tam to BD nemá víc jak 60pts a to že tam vytočil pár loupáků fakt nic nedokazuje :) pokud nemá class za jeden reset oly 300+ pts=1týden(bavím se o retail, ne kde začínáš s 50ti bodama) tak to je pro mě bezcenej char na oly a řikej si co chceš :) (btw o sws se možná mluvilo ale já sem napsal jasně ty 3 chary, takže se nauč číst opět)
Tak už nám konečně prozraď, co sou ty toprated servery a jaky byl tvůj "slavný" nick.

Jinak si strašný chudák, každý se tu baví o hře a ty začneš nesmyslně sypat urážky na real... tak debilni není ani Kane.

RimeLegend
13-09-2017, 22:21
Tak už nám konečně prozraď, co sou ty toprated servery a jaky byl tvůj "slavný" nick.

Jinak si strašný chudák, každý se tu baví o hře a ty začneš nesmyslně sypat urážky na real... tak debilni není ani Kane.
já sypu urážky na real ??? "zamindrakovane dite ktere asi nekdo sikanoval a musi v kazdem druhem postu psat kolikrat kde mel kolik her"

RimeLegend
13-09-2017, 22:25
odpovídám jen na to co mi napsal tento chlapec a větu "toto mi nejspíš napsal 18ti letej chlapec" neberu jako urážku, než vypustíš příště něco z pusy tak si prečti všechno a nebo nekomentuj ;) a toprated servery jsou ty co byli ve své době zrovna top hodnocený, a nickname mám pokaždé jinej, nehraju to jak vy tady že kdo má dýl založenej acc ze stejným nickem tak je legenda :D

LittlePsycho
13-09-2017, 22:25
Tak na tom je dost pravdy no... Je nahoda, že si tu jedinej, kdo vypisuje kolik měl hero statusu.

Znovu te prosim, řekni nám konečně ty "toprated servery" a svuj nick, ať konečně víme, kde hrát.

// Však dej nějakej konkretni, nějaký videa od cp/klanu třeba, cokoliv.

Kane
13-09-2017, 22:27
Ano jeden byl se mnou v klanu a hrál glada asi jako ty ET))) Zase si se ukázal)))ve finále jsem na vás dva noname zvědavej na tom '' DARK ELMORE '' Třeba ukecám šrouba,aby mi přehodil na 14 dní můj starej char ať jednomu z vás vemu hero,druhého zesměšním před celým servrem ostatně jak jsem to dělal dříve ))) takových jako jste vy dva jsem už o hero připravil x krát a to se mě snažily všemi způsoby přelít,výlít mě a nikdy se jim to nepodařilo ))) nakonec skončíte jako váš maďarský kamarád, který mě tak moc chtěl na oly až mě dostal a já ho totálně vylil ((( ostatně důkaz místo slibů a takových případu mám asi dalších 9. ))) a každej kdo mě zná a hrál se mnou ví, že jsem si dokázal když jsem chtěl ( a měl čas, že jo ) nafajtit pokaždé hero )) http://jyxo.info/uploads/10/10d15ccb72979531d9b893de5272bfcdd5bc183e.png

Rozmyslam, ci si presiel v nedavnej dobe lobotomiou alebo len fetujes nejake lacne lepidlo. Spominam si, ako som ta chytil 3x na oly, vylial a zacal si plakat do shoutu a nakoniec rerollol na iny class kde si zase dostaval na budku tak si to quitol uplne stym aky je to mrtvy server a podobne sracky nonfactorov... Takze neviem koho by si ty bol schopny obrat o hera... A ked si taky uber tak si nafarmi equip a ukaz nam to, nie ze bude ziadat Srouba o support jak nejake decko... a btw za ET viem hrat oly takze dalsi fail...

RimeLegend
13-09-2017, 22:31
Tak na tom je dost pravdy no... Je nahoda, že si tu jedinej, kdo vypisuje kolik měl hero statusu.

Znovu te prosim, řekni nám konečně ty "toprated servery" a svuj nick, ať konečně víme, kde hrát.

// Však dej nějakej konkretni, nějaký videa od cp/klanu třeba, cokoliv.

videa opravdu nemám, klidně bych něco točil ale PC mi to nedovolí, kluci co semnou hráli možná a server ? vy tady znáte jen DE ne? tak třeba Tales by ste mohli znát, nemyslím tales co je teď ale 1./2. kde byl top real online ze všech EU midek, tak tam sem měl x krát hero Soultakera nick (Rime/Merlin/Limitless už nevím co sem tam měl)

RimeLegend
13-09-2017, 22:33
btw pokud jdeš hrát na DE, tak se může ukázat jestli mám pravdu nebo jen trolím ;) IL du hrát po X letech tak to pro mě bude výzva

sunnshine
14-09-2017, 04:41
Proč tu nepíší lidi, co tu hru doopravdy umí. Protože už dávno žijí a dávají přednost reálu nebo jiné hře :-) Pak jsou tu vyjímky, kteří se jen baví, ale ruku na srdce, není to jako kopat do důchodců či bezdomovců na ulici?

Eazy
14-09-2017, 05:36
Rozmyslam, ci si presiel v nedavnej dobe lobotomiou alebo len fetujes nejake lacne lepidlo. Spominam si, ako som ta chytil 3x na oly, vylial a zacal si plakat do shoutu a nakoniec rerollol na iny class kde si zase dostaval na budku tak si to quitol uplne stym aky je to mrtvy server a podobne sracky nonfactorov... Takze neviem koho by si ty bol schopny obrat o hera... A ked si taky uber tak si nafarmi equip a ukaz nam to, nie ze bude ziadat Srouba o support jak nejake decko... a btw za ET viem hrat oly takze dalsi fail...DDDDDD uff až mi slza smíchu ukápla pokud vím chytl jsi mě jednou no equip koníka dal jsi mě, což nepopírám, ale další pohádky, že já quitl servr a jiné si nech pro ty co ti to žerou ))) Já Šrouba o support nikdy nežádal rofl )))) ale to barevnej maďar co si čichá k toulenu asi nikdy nepochopí )))

gravedigger
14-09-2017, 08:20
čekám, že bude reagovat dalších xxx trubek jako ty :) těším se na live, mám čím dál víc kamarádu tu :D

Tak neni se cemu divit, kdyz v kazdem prispevku zminis, jak si TOP a v jakych top partach si byl.. Urcite si na tom live vshcni na tebe vzpomenou, neboj.

gravedigger
14-09-2017, 08:29
videa opravdu nemám, klidně bych něco točil ale PC mi to nedovolí, kluci co semnou hráli možná a server ? vy tady znáte jen DE ne? tak třeba Tales by ste mohli znát, nemyslím tales co je teď ale 1./2. kde byl top real online ze všech EU midek, tak tam sem měl x krát hero Soultakera nick (Rime/Merlin/Limitless už nevím co sem tam měl)
To je vse? Cekal sem trochu vic.

RimeLegend
14-09-2017, 11:46
Tak neni se cemu divit, kdyz v kazdem prispevku zminis, jak si TOP a v jakych top partach si byl.. Urcite si na tom live vshcni na tebe vzpomenou, neboj.

baví mě to no :D dělám si kámoše pro live :D

RimeLegend
14-09-2017, 11:50
To je vse? Cekal sem trochu vic.
víc předvedu na startu :D :X :)

tankyou
14-09-2017, 13:28
Děkuji každému co se tady vyblil (ničím nepřispěl) do diskuze, Prosím vyjadřovat se jenom k tématu proc je náš klan lepší a vzdy bude lepší jak vy ostatní stejnomrdi a zadarmo poskytnu upraveny systém kde vedle možností po smrti to Village to clan Hall je i možnost uninstal lineage

Number0ne
14-09-2017, 14:25
Ešte som sa Vám nepredstavil aj keď z nicku by ste o mne všetko mali vedieť (číslo 1) , ale pretých čo majú odchodené len povinné vzdelanie (LittleDicG,EazyForumRambo) Vám sa predstavím v skratke = najlepši, číslo1, najkrajší, najmúdrejší proste ľudská dokonalosť. Za tie hovna čo tu píšete nemôžte, určite ste sa narodili za čias keď buchol Černobil a nemali ste takú imunitu. Tie silné slova čo máte Vám neberiem tiež som "ownil" CZ/SK server keď som mal 15 a hralo tam 100ludí. Teším sa na Vás na štarte, dúfam že keď po 2 dňoch prestanete farmit gremlinov tak sa dade stretneme ;)

Prajem pekný deň

Číslo 1

RimeLegend
14-09-2017, 14:29
Ešte som sa Vám nepredstavil aj keď z nicku by ste o mne všetko mali vedieť (číslo 1) , ale pretých čo majú odchodené len povinné vzdelanie (LittleDicG,EazyForumRambo) Vám sa predstavím v skratke = najlepši, číslo1, najkrajší, najmúdrejší proste ľudská dokonalosť. Za tie hovna čo tu píšete nemôžte, určite ste sa narodili za čias keď buchol Černobil a nemali ste takú imunitu. Tie silné slova čo máte Vám neberiem tiež som "ownil" CZ/SK server keď som mal 15 a hralo tam 100ludí. Teším sa na Vás na štarte, dúfam že keď po 2 dňoch prestanete farmit gremlinov tak sa dade stretneme ;)

Prajem pekný deň

Číslo 1

legenda NumberOne je zpátky na scéně :O

Hora cio
14-09-2017, 15:38
víc předvedu na startu :D :X :)

http://www.holidaycat.cz/wp-content/uploads/2016/11/vst%C3%A1vej-ko%C4%8Dka-s-popisky.png :rofl: :drink:

tankyou
14-09-2017, 19:55
Podme preměřovat e-penisy.
Ja byl třeba CL Infrared na tom Arionu, kterej je tu zmíněnej... užasny. Mimo epiku, instanci a podobnych pičovin jsem tak - tak stihal spat.
A stejne raději vzpomínám na DE/RE, takže ano. Na tomto foru je jméno na starym OG daleko víc než vaše zážitky z trash ruských serverů, kde ste stejně všichni mimo pár jedinců byli totální hovna.

Myslíš ukradl jsem crest a jméno klanu InfraRed? Jinak si nedokáži představit jak můžes být ty clan leader :) :) :) :) :)

sunnshine
15-09-2017, 03:51
Po založení xy fórum profilů viz problém(cikán/rom) si to zaslouží ,,odměnu´´: Zadej - www.pmfun.com - vyhledat - mob(větší kvantum HP) než poměr prvok vs. tvé IQ. Pak máš šanci se střetnout s hráči, kteří u hry přemýšlejí. Pozor! Vyskytují se v pt, skládají RB a při pvp nemačkají jen F1. GL :-)

Eazy
15-09-2017, 05:29
víc předvedu na startu :D :X :)Ona největší sranda je, že si na tebe nikdo ve finále nevzpomene (((


Vyblil jsem typicky slovenské nadávky a jsem i*d*i*o*t Nevím o tom, že bych dalšímu navíc SK random kidu dovolil mluvit))


zadarmo poskytnu upraveny systém kde vedle možností po smrti to Village to clan Hall je i možnost uninstal lineage Určitě ho používáš do dnes )))

tankyou
15-09-2017, 10:22
Ona největší sranda je, že si na tebe nikdo ve finále nevzpomene (((

Nevím o tom, že bych dalšímu navíc SK random kidu dovolil mluvit))

Určitě ho používáš do dnes )))

Pro toho který to nepochopil ješťe jednou, zmrdi jako ty sem můžou psat jenom příspěvky typu O.o vy jste tak dobří dejte mi autogram prosím prosím, já jediné co používám tak demental shield, který s vyjímkou tebe fungoval dodnes 100%

Eazy
15-09-2017, 10:54
Pro toho který to nepochopil ješťe jednou, bohové jako jste vy, vám můžu psat jenom příspěvky typu O.o vy jste tak dobrý dejte mi autogram prosím prosímNení problém dones si blok )) dám ti ho

tankyou
15-09-2017, 11:01
Není problém dones si blok )) dám ti ho
Kámo vážňe bych ti chtěl pomoct, znám jeden týdení stacionář kde se odkládají lidé s takovou poruchou jakou máš ty, pošlu tvým rodičům klidně adresu

RimeLegend
15-09-2017, 11:12
Ona největší sranda je, že si na tebe nikdo ve finále nevzpomene (((
nesdílím tvůj názor, podle mě, budou mé jméno prozpěvovat na adenských pláních ještě roky po zavření serveru :))

Eazy
15-09-2017, 11:32
Kámo vážňe bych ti chtěl pomoct, znám jeden týdení stacionář kde se odkládají lidé s takovou poruchou jakou máš ty, pošlu tvým rodičům klidně adresuNejsem tvůj kámoš )) nicméně nepochybuju, že ho znáš ))) každej máme v něčem zkušenosti a ty dle toho co říkáš zrovna tyto )))


nesdílím tvůj názor, podle mě, budou mé jméno prozpěvovat na adenských pláních ještě roky po zavření serveru :))ale tak to jsi měl říct rovnou, že jsi RP)))

tankyou
15-09-2017, 11:49
Nejsem tvůj kámoš )) nicméně nepochybuju, že ho znáš ))) každej máme v něčem zkušenosti a ty dle toho co říkáš zrovna tyto )))



předpokládám že někdo kdo má nebo teprve absolvuje povinné vzdělání o takových možnostech neví, zkušenosti nám tu ukazuješ svým dementním způsobem odpovídáním jako totalní retardovaný člověk jenom ty :) :) :) :) :) :) to mi věř neskutečne se všichni bavíme na tvůj účet prosím píš dál

RimeLegend
15-09-2017, 12:04
V tomhle topiču již schází jenom Pan Lershye.. pak to nabere jiný grády. :D

http://storage6.static.itmages.ru/i/17/0815/h_1502800786_1633335_02357428a1.gif

Vida vida, RimeLegendo; tady máš ňákýho jmenovce stríměře ne? :drink:


https://www.youtube.com/watch?v=R281XEk1zxs
mi ukradl nickname :D

Eazy
15-09-2017, 14:29
předpokládám že někdo kdo má nebo teprve absolvuje povinné vzdělání o takových možnostech neví, zkušenosti nám tu ukazuješ svým dementním způsobem odpovídáním jako totalní retardovaný člověk jenom ty :) :) :) :) :) :) to mi věř neskutečne se všichni bavíme na tvůj účet prosím píš dálJe vtipný, že narážky na vzdělání a rodinu tady mají jen lidi,kteří samy maj takové problémy ))) pojď do mě víc nadávek tím vlastně všem ukazuješ jak jsi pr0)))

RimeLegend
15-09-2017, 14:44
ale tak to jsi měl říct rovnou, že jsi RP))) jestli RP znamená REALLYPRO, tak to jsem :))

Eazy
15-09-2017, 14:59
jestli RP znamená REALLYPRO, tak to jsem :))Jestli nevíš co znamená RP pak mi neříkej, že jsi někdy hrál L2 )))

RimeLegend
15-09-2017, 15:50
Jestli nevíš co znamená RP pak mi neříkej, že jsi někdy hrál L2 )))
baví mě jak tu lidi nechápou ironii, sarkazmus, spíš nic :D Role Play opravdu vím co znamená a myslím si že se to prožívalo jen na CZ/SK serverech a připadlo mi to směšné už 10let zpátky a pokud si opravdu napsal že pokud nevím co znamená RP tak sem nehrál L2...tak to konečně začinám chápat tvoje určování skillu a že si myslíš že si hrozně skilla....určení jestli si highskill player = 1.mít co nejdříve založený acc na forum 2.vědět co to znamená RP :D :D :D :D zase jsi pobavil

tankyou
15-09-2017, 16:23
Je vtipný, že narážky na vzdělání a rodinu tady mají jen lidi,kteří samy maj takové problémy ))) pojď do mě víc nadávek tím vlastně všem ukazuješ jak jsi pr0)))
Já ti chtěl jenom pomoct jestli mas teda nějaký problém ☺

mirek1218
15-09-2017, 16:29
Našel jsem acc z roku 2011, takže jsem tu největší hvězda :) RimeLegend here

Eazy
15-09-2017, 16:37
baví mě jak tu lidi nechápou ironii, sarkazmus, spíš nic :D Role Play opravdu vím co znamená a myslím si že se to prožívalo jen na CZ/SK serverech a připadlo mi to směšné už 10let zpátky a pokud si opravdu napsal že pokud nevím co znamená RP tak sem nehrál L2...tak to konečně začinám chápat tvoje určování skillu a že si myslíš že si hrozně skilla....určení jestli si highskill player = 1.mít co nejdříve založený acc na forum 2.vědět co to znamená RP :D :D :D :D zase jsi pobavilStále bavíš pouze ty a tvá hrstka no name )) ale co už s tebou, buď hero na servru kde bude hrát 100 lidí (víc se jich tam nechystá ))) ) budeš asi známej teda mezi těmi 100 a z toho 50 hraje jen pro zábavu (třeba Milinka ) a 10 bude tady tvých forum/game nonfactoru ))) nejvíc je vtipný jak si myslíš, že mě tady ničíš ty a tvý kamarádi a přitom my ostatní se smějem spíše vám ))) teda mimo Kane toho musíš brát to je prostě člověk, (jestli vůbec) který je na podpoře (dle jeho slovníku a stylu uvažování,nadávek a historie )



Já si chtěl jenom pomoct jestli mám teda nějaký problém ☺Už to nezachráníš )))

mirek1218
15-09-2017, 16:44
Stále bavíš pouze ty a tvá hrstka no name )) ale co už s tebou, buď hero na servru kde bude hrát 100 lidí (víc se jich tam nechystá ))) ) budeš asi známej teda mezi těmi 100 a z toho 50 hraje jen pro zábavu (třeba Milinka ) a 10 bude tady tvých forum/game nonfactoru ))) nejvíc je vtipný jak si myslíš, že mě tady ničíš ty a tvý kamarádi a přitom my ostatní se smějem spíše vám ))) teda mimo Kane toho musíš brát to je prostě člověk, (jestli vůbec) který je na podpoře (dle jeho slovníku a stylu uvažování,nadávek a historie )

já si nemyslím, že tě ničím já stebou vedu jen troll konverzace, a mě je jedno kolik fans budu mít na serveru i 100 je dobrá pro moje ego ;) Rime Legenda

Eazy
15-09-2017, 16:50
já si nemyslím, že tě ničím já stebou vedu jen troll konverzace, a mě je jedno kolik fans budu mít na serveru i 100 je dobrá pro moje ego ;) Rime Legendagj 2. příspěvek )))))))))

RimeLegend
15-09-2017, 16:59
gj 2. příspěvek )))))))))
gj 2013 randome :D

RimeLegend
15-09-2017, 17:34
Tebe už nezachranim? To je mi líto ☺☺☺☺ priste si rozmysli co tady budeš psát a koho chceš hejtit, ja hrál s tebou v klanu pod jiným Nickem a vím co jsi za kida
já zas slyšel že legenda praví o Eazym co brečel o body na oly a teď píše že nepodporuje feed

tankyou
15-09-2017, 18:26
já zas slyšel že legenda praví o Eazym co brečel o body na oly a teď píše že nepodporuje feed
Ano mel jsi přezdívku cibule když jsi napsal /olympiadstat vždy jses pak rozbrecel

tankyou
15-09-2017, 19:03
Pojď se bavit do Pride Clanu nebudu tady víc spamovat crytersovi post)) a nebo ostatně jak jsem ti už říkal kdysi dávno pojď se sejít můžem si o tom osobně promluvit jakej problém máš ))) dělal jsi strašnýho zabijáka já se chci přesvědčit i Entony říkal, že to chce vidět ))
A tímto ukazuješ svoji úroveň ty ☺☺☺☺☺ vyhrožovat ze ho chces vidět v rl tfuj tfuj tfuj

LittlePsycho
15-09-2017, 19:11
lol mirek1218 lol

Eazy
15-09-2017, 19:28
A tímto ukazuješ svoji úroveň ty ☺☺☺☺☺ vyhrožovat ze ho chces vidět v rl tfuj tfuj tfujje fajn, že se zapojuješ do debaty o které nemáš ani páru ))))


já zas slyšel že legenda praví o Eazym co brečel o body na oly a teď píše že nepodporuje feedok teď mi ukaž nějaký důkaz ))) strašně jsem zvědav)) já byl totiž jeden z těch kdo i pouštěl body a nikdy nežádal ))))

tankyou
15-09-2017, 19:37
je fajn, že se zapojuješ do debaty o které nemáš ani páru ))))

ok teď mi ukaž nějaký důkaz ))) strašně jsem zvědav)) já byl totiž jeden z těch kdo i pouštěl body a nikdy nežádal ))))
Ehm ze by mi to připomínalo tebe tady? A nedokážeš odpovědět ani na jednu moji otázku a pamatuji si tu oly přesňe jak jsi brečel ať te nechají vyhrát lidi z klanu ze nemáš dost bodů

mirek1218
15-09-2017, 19:47
lol mirek1218 lol

?? :D sem tehdy nevěděl že to je nickname sem to měl na přihlášení :D

mirek1218
15-09-2017, 19:49
ok teď mi ukaž nějaký důkaz ))) strašně jsem zvědav)) já byl totiž jeden z těch kdo i pouštěl body a nikdy nežádal ))))
ti řikám legenda praví, legendy nepotřebují důkaz, buď tomu věříš nebo ne :D

Eazy
15-09-2017, 19:50
Ehm ze by mi to připomínalo tebe tady? A nedokážeš odpovědět ani na jednu moji otázku a pamatuji si tu oly přesňe jak jsi brečel ať te nechají vyhrát lidi z klanu ze nemáš dost bodůTak mi milerád řekneš za jaký nick jsem údajně brečel a v jakým klanu jsem byl? ))))))))))

Eazy
15-09-2017, 19:51
ti řikám legenda praví, legendy nepotřebují důkaz, buď tomu věříš nebo ne :D
lol double post o to větší sranda je,když tě takový člověk připraví o hero ))))))

tankyou
15-09-2017, 20:21
Tak mi milerád řekneš za jaký nick jsem údajně brečel a v jakým klanu jsem byl? ))))))))))
Takže tvoje úroveň je něco mezi ignoracii a vyhrozovanim v rl? Ignoracie protoze nedokážeš odpovědět duchaplne na nic co se te ptám a jedeš si svoje kecy dokola a vyhrožování proti lidem kteří ví co jsi zač ale ty si hraješ porad na něco co nejses a nikdy nebudeš

Eazy
15-09-2017, 20:30
Takže tvoje úroveň je něco mezi ignoracii a vyhrozovanim v rl? Ignoracie protoze nedokážeš odpovědět duchaplne na nic co se te ptám a jedeš si svoje kecy dokola a vyhrožování proti lidem kteří ví co jsi zač ale ty si hraješ porad na něco co nejses a nikdy nebudeša do*****e teď jsi mě prokouknul randome, znovu ti říkám, že nevíš o čem je debata s tím Kane a real ))) tak se do toho nemíchej jinak budeš za většiho b*l*b*c*e než jsi teď ))) a nevím kdo z nás dvou neumí odpovědět a vymyšlí si tu pohádky)))

Tazman
15-09-2017, 20:52
Nechcete si vaše ega a spam psát v jiném příspěveku?

LittlePsycho
16-09-2017, 08:29
ne, diky... naopak by se mělo zapojit více lidí, není co číst

filimon
16-09-2017, 12:06
Já jsem slyšel že server už vyhrál Nach. Je to pravda?

Kane
16-09-2017, 14:53
teda mimo Kane toho musíš brát to je prostě člověk, (jestli vůbec) který je na podpoře (dle jeho slovníku a stylu uvažování,nadávek a historie )

By si sa cudoval, ale pracujem pre ministerstvo ;)

Eazy
16-09-2017, 17:32
By si sa cudoval, ale pracujem pre ministerstvo ;)Věříš, že se nedivím? )) ve vládě je to samej d*e*b*i*l ))) ostatně jak na SK tak v CZ

LittlePsycho
16-09-2017, 19:08
Já jsem slyšel že server už vyhrál Nach. Je to pravda?
Je to možný, protože IL realně nikoho nebaví, takže po 1-2 měsících, až to většina lidí quitne, to stejně jako minule "vyhraje" nach.


By si sa cudoval, ale pracujem pre ministerstvo ;)
Tak to si pán, gratuluju.

sunnshine
16-09-2017, 19:12
By si sa cudoval, ale pracujem pre ministerstvo ;)

https://www.youtube.com/watch?v=i7zR48zma_M

Erivir
17-09-2017, 10:54
By si sa cudoval, ale pracujem pre ministerstvo ;)

Doufám, že odvádíš svoji práci velmi dobře takové lidi potřebujeme. :-)

http://1gr.cz/fotky/idnes/14/082/cl6/ZUK553385_uklizec.jpg

Kane
17-09-2017, 20:21
Keby ste len vedeli deti moje osprostene :D

Tazman
19-09-2017, 09:14
UP lf mage CP

eik
19-09-2017, 18:39
hezky videa z arionu, škoda že za toho tazmana vlastně nehraješ a hraje za tebe nějakej Řek po tom co si quitnul po pár dnech :)

Tazman
19-09-2017, 19:39
to mi chce říct človek který vlastně brečel že se za 20% nebude zvedat? ouuuuch pomlčel bych,a ano máš pravdu pak jsem char přenechal :) ještě něco máš na talíři? :)

Scorpio
19-09-2017, 20:25
hezky videa z arionu, škoda že za toho tazmana vlastně nehraješ a hraje za tebe nějakej Řek po tom co si quitnul po pár dnech :)
ty ještě žiješ? :)

eik
19-09-2017, 21:07
ouuu asi jsem rejpnul do citlivého místa, když přišla taková reakce, njn není to spravné se hold chlubit nečím čím jsi nebyl součástí. btw vtipné že jsis vzpoměl zrovna na tohle já jsem měl podstatně větší práci si vzpomenout kdo vlastně jsi :D a ještě vtipnější je že jsi to asi pořád nepochopil, ale opravdu chci na low rate serveru radši ress od bishe než SE xD

eik
19-09-2017, 21:09
ty ještě žiješ? :)

ano žiju :) , ale kdyby mi holly nenapsal ani bych nevěděl, že se v téhle mrtvé hře bude zase rozjíždět DE :)

Scorpio
19-09-2017, 21:18
ano žiju :) , ale kdyby mi holly nenapsal ani bych nevěděl, že se v téhle mrtvé hře bude zase rozjíždět DE :)
Takže sem půjdeš zaklikat? :D

(sry za spam)

gravedigger
20-09-2017, 12:00
Mrtvé hře?

kubajz
20-09-2017, 14:24
Mrtvou hrou bych Lko ještě nenazýval :) jasně že jsou tu 100x více hranější hry, ale Lko pořád žije :)
Jinak Eiku, Scorpio .. hrál jsem s vámi někde v CP ale už nevím pod jakým nickem, kubajz to nebyl bohužel ale snad si dobře pamatuju Scorpio - BD, eik - BP =) tuším nějaký HF

Eazy
02-10-2017, 15:26
Tak jsem slyšel, že tenhle '' TOP klan legend '' nabíra lidi do akademky na dobrý slovo, že jim ani za akademku nedaj prachy )))

zase me zabanovali
02-10-2017, 16:25
proc by jim daval prachy lol

RimeLegend
03-10-2017, 02:08
Tak jsem slyšel, že tenhle '' TOP klan legend '' nabíra lidi do akademky na dobrý slovo, že jim ani za akademku nedaj prachy )))
tak jsem slyšel, že o Eazym už nikdo po startu neslyšel :((

yLogy
03-10-2017, 06:48
Zaujímavý spam. Trošku pripomenutie EU offiku s tými nickmi ako Tazman a Gravedigger. Len tie flamy boli kvalitnejšie od Vašich slavnejsich originalov. :-P

Eazy
04-10-2017, 09:18
tak jsem slyšel, že o Eazym už nikdo po startu neslyšel :((Já nepotřebuju, aby o mě bylo slyšet (((

RimeLegend
14-10-2017, 21:48
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/923/bwiUkq.png (https://imageshack.com/i/pnbwiUkqp)pohoda CSka :D

Mixing
14-10-2017, 22:39
sranda cska aspon bylo nejake pvp :-) a spatnaci nezabrali :-) ;)