PDA

View Full Version : Nové DE - Rates finální podoba



Sroubek
23-08-2017, 14:21
Potřebujeme uzavřít debatu o základním nastavení rate a to do pátku 25.8.2017. Je třeba spustit reklamu, rozeslat první info mail atp. a to bez ustáleného základního rate nelze. Po debatách na foru, FB i emailu máme tuto podobu:

16x EXP/SP (původně 25x)
16x adena (původně 25x)
16x drop
1x WB drop
3x RB drop (původně 2x)
10x Seal Stone drop
16x Quest XP/SP/adena
16x spoil

na serveru se toho dá pochopitelně nastavovat mnohem více, ale toto už musíme zakotvit. Pokud nebudou žádné zásadní věcné připomínky k tomuto nastavení bude v pátek přijato jako finální.

Další informace o nastavení serveru jsou na L2 webu v sekci O serveru, krom základního rate se další hodnoty mohou nadále upravovat, dokud nebude řečeno jinak.

Kane
23-08-2017, 15:09
za mna ok aj ked som chcel dynamicke a rates zalezia aj od toho ci tu bude NPC buffer alebo nie

WRAlth
23-08-2017, 15:44
Já pevně věřím, že PP/SE/EE buff do 74 lvl tam dá. Nemá nejmenší důvod ho tam nedat. Může tím akorát získat než ztratit.

Ještě bych rád připomněl za zmínku:
-MANA POTIONS (např. 300mp/10-15 sec), je mi to jedno, klidně i 100 mp/30 sekund.

Argument pro: 1) při pvp, RB to nebude mít velký vliv na hru, protože když se to dobře určí, tak jednou za 10-15 sekund si kliknout manu ti nebude stačit na to, aby jsi vydržel s manou bez EEčka,SEčka,
2) zpříjemní to farmu například i sólo hráčům, kteří nemusí sedět 30 minut a čekat na manu, pomocí mana potionů stačí sednout na 1 min, poklikat si mana potiony a je zase s full manou

BTW: Šroubku, jednou jsi sliboval TVT eventy pro nobless, dočkáme se tentokrát?

morales
23-08-2017, 15:59
a pokud mozno schema buffera at se to nemusi pokazde klikat jestli to bude mozne a opravdu tam bude

peps1
23-08-2017, 15:59
Jak uzavres rate melo by byt jasne i to NPC Buffer jestly ano ci ne popr jaka podoba (Todle lidi taky zajima hned po rate) Jinac dobre rozhodnuti Sroubku to snizi

WRAlth
23-08-2017, 16:03
a pokud mozno schema buffera at se to nemusi pokazde klikat jestli to bude mozne a opravdu tam bude

Jen doplním, ještě aby se tam dalo kliknout, jestli pro hráče nebo peta. Ať můžu fightit za koničkáře hned ze startu. :D

peps1
23-08-2017, 16:25
To je vazne dobra vec no protoze jinac bys behal se stejnema bufama jako Konik :D a to asi neni to prave orechove bych rekl sumonna jsem teda nikdy moc nehral :)

Hora cio
23-08-2017, 18:29
takhle bych to nechal na 16x a dualbox taki jo :) :drink:

StormWare
23-08-2017, 18:37
Ja osobne bych nechal 25x a jeste bych zvedl RB drop na 4x

klingistan
23-08-2017, 18:44
Kompromis - 20x

peps1
23-08-2017, 18:45
Ja osobne bych nechal 25x a jeste bych zvedl RB drop na 4x Ten drop bych nechal a Rate 16x neni o moc menci jak 25x

ElectroOW
23-08-2017, 18:47
Bud kompromis 20x a nebo nechat 25x a popremyslet o tom RB dropu ..

Hora cio
23-08-2017, 18:49
rb drop bych dal tak 6x do pt

fat12
23-08-2017, 19:23
Pokud vím, tak kompromis je těch 16x... :D Chtěli tady i 10x. Za mě OK. :) Jen ten RB drop bych dal 4x, protože moc toho tolik nepadalo co si pamatuji. :D

kubajz
23-08-2017, 19:26
Nechápu proč by měl být drop x16 a RB drop jen x2? Zvedl bych to trošku.. jak zminuje fat12 na tech 4x by bylo idealni imho

Sroubek
23-08-2017, 20:39
Nechápu proč by měl být drop x16 a RB drop jen x2? Zvedl bych to trošku.. jak zminuje fat12 na tech 4x by bylo idealni imho

Je to dozkoušené není to výkřik do tmy, při troše štěstí se tím dá slušně vybavit :)

Kane
23-08-2017, 20:57
Najviac ma tesi, ze sa tu raty a celkovo nastavenie diskutuje s ludmi, ktori budu len male percento celkovej populacie namiesto toho, aby sa proste obkukalo nastavenie serverov, ktore vydrzia dlho, hra tam vela ludi a su prospesne ci uz pre majitelov servera alebo hracov co tam hraju. Nechapem, na co sa tu snazime objavit ameriku... Takto z toho vznikne nevyvazeny paskvil, ktory nebude sediet nikomu a skonci to ako minule...

Hora cio
23-08-2017, 21:11
Najviac ma tesi, ze sa tu raty a celkovo nastavenie diskutuje s ludmi, ktori budu len male percento celkovej populacie namiesto toho, aby sa proste obkukalo nastavenie serverov, ktore vydrzia dlho, hra tam vela ludi a su prospesne ci uz pre majitelov servera alebo hracov co tam hraju. Nechapem, na co sa tu snazime objavit ameriku... Takto z toho vznikne nevyvazeny paskvil, ktory nebude sediet nikomu a skonci to ako minule...

když něco spouštím musím se rozhodnout který raty navrhnu, vzdyt to je jejich server, tak at si to nstaví jak chtěj ne? tady je to samý spam v podobě návrhu a zbytečně, pač nakonec vyjde v důsledku finální nastavení a někteří s tím možná sohlasit nebudou a radši to ani nelognou a dohadovat se tu donekonečna to uš je na prášky. :drink:

JuchY
23-08-2017, 23:02
Hlavne zadne mana pottiony, jak jsem tu zas od nejmenovaneho cloveka cetl. To uz si rovnou bez klikat na highrate, nebo mid rate s gm shopem a full bufferem, kde supporti ztraci smysl. Jo a 16x rate super,akorat bych snizil adena rate a drop rate...na 12 by stacilo si myslim az az ;)

Kane
24-08-2017, 00:02
Hlavne zadne mana pottiony, jak jsem tu zas od nejmenovaneho cloveka cetl. To uz si rovnou bez klikat na highrate, nebo mid rate s gm shopem a full bufferem, kde supporti ztraci smysl. Jo a 16x rate super,akorat bych snizil adena rate a drop rate...na 12 by stacilo si myslim az az ;)

a kto ti tu ten support bude hrat? par ludi v top CP partach, aj ti si ich potom budu logovat ako petov. Zvysok si bude farmit a tahat pety ako na nejakom trapnom singleplayeri... Neverim, ze niekto v 2017 v cesku a slovensku dufa, ze server bude plny ludi, ktorym sa bude chciet hrat support a nebudes mat problem hrat za LEN 1 postavu...

JuchY
24-08-2017, 07:03
a kto ti tu ten support bude hrat? par ludi v top CP partach, aj ti si ich potom budu logovat ako petov. Zvysok si bude farmit a tahat pety ako na nejakom trapnom singleplayeri... Neverim, ze niekto v 2017 v cesku a slovensku dufa, ze server bude plny ludi, ktorym sa bude chciet hrat support a nebudes mat problem hrat za LEN 1 postavu...
Tak snad jde o nostalgii,tak nevidim duvod proc by lidi supporty nehrali... To ze jste lini si vyexpit buffery jako tomu vzdy bylo je vas problem. Nejradsi by jste chteli vsechno zadarmo,to by ta hra mela fakt vyznam :D :D Chapes ze to je interlude? Kde je end game velmi brzy a ty by si ho chtel jeste vice urychlit s vidinou,ze kdyz budou mit vsichni vsechno tak ten server pojede dele,ale tak to nefunguje

Killers
24-08-2017, 08:41
Nechápu proč az tolik a razantně zlehčovat hru? Mana poty je největší lenost už. Je tu pořád pár jedinců co si myslí, že z DE udělají čistě PvP server. Od čistého PvP jsou high raty, kde se donati, rb šperky, S armor a S guny dají koupit za adeny. Jen si to EE udělejte... prodloužite si tu hru zase o nějaký cas. Pořád se ohanite spoustou lidi, kteří sdílejí vás názor, ale dosud se tu víc lidí nevyjadrilo, až mě to vede k domněnce, že je to pouze vas názor. Všichni se tu měli vyjádřit co o to stojí, ale dohadují se tu více méně jen 4 lidi. Nikdo si také neuvědomuje že DE není zahraniční server a komunitu nedelaji cizinci. Mentalita cz/sk hráčů je jinde a vždy byla, takže srovnávat co funguje na zahraničním serveru s DE je úplně někde jinde.

sa2sa
24-08-2017, 09:57
Rate bych dal tak jak jsou napsane v prvnim prispevku. Neda se to nastavit tak aby byli vsichny spokojen a tohle je vcelku kompromis

Johnas
24-08-2017, 11:07
to jak se rozhodli udelat nastaveni je rozumny kopmromis, osobne doufam ze zadnej NPC buffer nebude, jejina uprava ktera by se podle me mela udelat ze na skilly nebudou potreba spellbooky nebo se budou dat koupit za adeny i NPC

//EDIT spellbooky jen do lvl 74

morales
24-08-2017, 11:35
Tak snad jde o nostalgii,tak nevidim duvod proc by lidi supporty nehrali... To ze jste lini si vyexpit buffery jako tomu vzdy bylo je vas problem. Nejradsi by jste chteli vsechno zadarmo,to by ta hra mela fakt vyznam :D :D Chapes ze to je interlude? Kde je end game velmi brzy a ty by si ho chtel jeste vice urychlit s vidinou,ze kdyz budou mit vsichni vsechno tak ten server pojede dele,ale tak to nefunguje

Me treba nejde o to ty buffery expit ale obsluhovat 5 oken je strasne annoying rad bych si uzival postavu kderou chci opravdu hrat

Tomino93
24-08-2017, 13:52
Me treba nejde o to ty buffery expit ale obsluhovat 5 oken je strasne annoying rad bych si uzival postavu kderou chci opravdu hrat

Všichni se strachují o přílišné ulehčování hry, ať už jde o NPC buff, mana poty, multibox...když má tedy interlude tak tak brzký end game jak se tu někdo strachuje. Proč se nenahodí real low rate (1x 2x 4x), to přeci prodlouží životnost serveru a při správném nastavení všech featur by ani nižší rate neměl nikoho odradit. Pokud jsem tedy pochopil správně že se nejedná o ryze pvp server...Jen můj názor, nechci tímto podnětem vůbec rozpoutat debatu, otázka ohledně rate je už evidentně rozhodnutá.

Horacín
24-08-2017, 14:53
Všichni se strachují o přílišné ulehčování hry, ať už jde o NPC buff, mana poty, multibox...když má tedy interlude tak tak brzký end game jak se tu někdo strachuje. Proč se nenahodí real low rate (1x 2x 4x), to přeci prodlouží životnost serveru a při správném nastavení všech featur by ani nižší rate neměl nikoho odradit. Pokud jsem tedy pochopil správně že se nejedná o ryze pvp server...Jen můj názor, nechci tímto podnětem vůbec rozpoutat debatu, otázka ohledně rate je už evidentně rozhodnutá.

tuhle debatu ratů (bez pomocí návrhů komunity) tu mohli mít uzavřenou už dřív, davno spuštěnou kampaň, reklamu, infomaily a dělat na betě. a těď jsme v bodě, že zde ne/chce někdo nastavit server tak, aby nebyl pvp. ano souhlasím s killerem (mentalita cz/sk hračů i GM tu zůstane jako vždycky pozadu) než na těch zahraničních. :thumbus up:
ti co to hrají dlouho se nebojí toho, že si ve hře toho dolejvače udělají. zkušení hráči si vždy poradí (to je zkušenost po úpadku komunity). většina už pochopila, že řešit nastavení a tím protahovat průběh ke spuštění serveru bez bety je v domnění, že server zůstane na většině místech ještě buglí/nedoladěný. nikdo teď oly prověřit nemůže, dolejvaní taky ne, zkratka se tu řeší jen npc buff a nastavení ratů. už je to dost dlouhé až nudně něco rozebírat do detailu. většina klanů se sem taky ani nechystá kvůli C4. :bye:

Kane
24-08-2017, 15:18
Tak snad jde o nostalgii,tak nevidim duvod proc by lidi supporty nehrali... To ze jste lini si vyexpit buffery jako tomu vzdy bylo je vas problem. Nejradsi by jste chteli vsechno zadarmo,to by ta hra mela fakt vyznam :D :D Chapes ze to je interlude? Kde je end game velmi brzy a ty by si ho chtel jeste vice urychlit s vidinou,ze kdyz budou mit vsichni vsechno tak ten server pojede dele,ale tak to nefunguje

Nehrali ani minule, nebudu ani teraz. Aky to ma vyznam expit buferov a logovat za ne? Pochybujem, ze zamer tvorcov je hrat za viac ako 1 postavu. Ja som tu dal nastavenie, pri ktorom server vydrzi minimalne 3 mesiace aj s GM bufferom pricom ciel je max pol roka +- a je jedno ze je to IL, je to uz odskusane... Kludne to nastavte ak minule, zase tu budu 3 pt hrat tryhard, potom zacnu plakat, ze nemaju enemy tak leavnu a ostanu tu farm klany a server pojde do *****e ako predtym...


většina klanů se sem taky ani nechystá kvůli C4. :bye:

ty keby si netaral by bolo fajn pre teba aj pre nas...

Pytlos
24-08-2017, 15:47
Knížky bych dal za donate kdo chce ať si je namlátí kdo ne ať koupí

Simbao
24-08-2017, 16:07
A nechcete rovnou postavy na max levelu s TOP EQUIPEM ? :D :D
Pak nemusíte řešit raty.
Neblbněte, chcete i tu hru zahrát, nebo během chvilky dohrát?

peps1
24-08-2017, 16:21
Todle je obrovska chyba vedeni DE bejt nastaveni vyresene pred tim nez vubec bylo oznameno ze se spousti DE tak by tu byla jen jedna skupina hracu kteri to nastaveni chteji hrat Misto toho tu jsou 2 skupiny a kazda chce to sve A stejnak ani jedna nedostane to sve protoze tu hraci nemaj evidentne zadne slovo a najejih nazor nikdo neda to asi pozorujete i vy sami Jinac je todle 1 server kde se resi nastaveni takle pozde po oznameni startu serveru ja osobne jsem todle jeste nevidel nevim jak vy Tadle debata nemusela bejt nebejt proste spatneho rozhodnuti

Horacín
24-08-2017, 16:22
ty keby si netaral by bolo fajn pre teba aj pre nas...

mě nevadí jak to šroubk nastaví, ale řešit přes leto nastavení ratu, které by se dalo dořešit těsně před prazdninama a začátkem července https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18209-IL-nebo-GF/page4 ale nemohou slučovat něčí server s tímto, kdyby se tu spouštělo gf, tak bych mi nevadilo, kde bych hrál. oroduju tu za náš klan (spíš pt starochů), který tu kdysi hrál na C4 a jak uviděl že se tu bude spouštět Ilko a ted jak tu se tu pvpkaří někteří v přímém přenosu o ratech a npc buffech, tak rychle zalezou a budou dál činé hrát na těch zahraničních a donátit. zmiňoval sem že sem proti donate serverum, ale když tu bude (nevadí mi) ale házet npc buff za adeny? nejlíp by se asi hrálo bez newbie buff, na co jsou pak v glocerce lahve na haste (speed) či alarcity? pamatuji si, že sme si pořizovali jen hp a tihle potion a na oly par mana flašek (moc toh taky nebylo) a nedali se klikat na moment. v našem klaně to byla povinnost si založit aspon jednoho buffera z wc/pp a magove a healeri se brali do do dv na rb nebo do toiky na golkondu, kernona. Tak či tak si ten server GM sami zjednoduší, jak to nastaví. ve výhodě budou ti, co zadonátí. :drink:

Kane
24-08-2017, 17:30
A nechcete rovnou postavy na max levelu s TOP EQUIPEM ? :D :D
Pak nemusíte řešit raty.
Neblbněte, chcete i tu hru zahrát, nebo během chvilky dohrát?

Ked logovanie si 5+ petov aby si vobec vyliezol z mesta povazujes za hru tak to GF

JuchY
24-08-2017, 17:50
Ked logovanie si 5+ petov aby si vobec vyliezol z mesta povazujes za hru tak to GF
Brečíš tady jenom z toho důvodu, že na posledním serveru si byl nula a nebyl si mezi těmi, kteří byli v první vlně. Věci sis dodělal 3 týdny po ostatních, jenže to už to hold bylo skoro dead, jelikož lidi jako ty neberou wary, když farmí.
PS: Příště jestli budeš mít něco na srdci, piš mi a nepomlouvej mě za zády, když tě naše CP nechce vzít mezi sebe :D :D :D :D

Sroubek
24-08-2017, 17:54
Todle je obrovska chyba vedeni DE bejt nastaveni vyresene pred tim nez vubec bylo oznameno ze se spousti DE tak by tu byla jen jedna skupina hracu kteri to nastaveni chteji hrat Misto toho tu jsou 2 skupiny a kazda chce to sve A stejnak ani jedna nedostane to sve protoze tu hraci nemaj evidentne zadne slovo a najejih nazor nikdo neda to asi pozorujete i vy sami Jinac je todle 1 server kde se resi nastaveni takle pozde po oznameni startu serveru ja osobne jsem todle jeste nevidel nevim jak vy Tadle debata nemusela bejt nebejt proste spatneho rozhodnuti

Tak to není, právě proto je tu ta diskuze. Pochopitelně, že představa o tom jak by to mělo být je daná už před startem. Sami jsem řekli, že vyjdeme z posledního DE. Sbíráme podněty a ty které nás zaujmou projednáváme a upravujeme dle toho nastavení. Nechci ti sahat na svědomí, ale to že zrovna tvůj návrh neprošel neznamená, že nikdo nesleduje ty další.

peps1
24-08-2017, 18:00
Tak to není, právě proto je tu ta diskuze. Pochopitelně, že představa o tom jak by to mělo být je daná už před startem. Sami jsem řekli, že vyjdeme z posledního DE. Sbíráme podněty a ty které nás zaujmou projednáváme a upravujeme dle toho nastavení. Nechci ti sahat na svědomí, ale to že zrovna tvůj návrh neprošel neznamená, že nikdo nesleduje ty další. Ano neprosel mam smulu co se da delat ale stojim si zatim co jsem napsal

Sroubek
24-08-2017, 18:20
Ano neprosel mam smulu co se da delat ale stojim si zatim co jsem napsal

Však to je v pořádku stůj za svým názorem, nic jiného ani nečekám. Jen prosím nepiš nepravdy o tom, že nesledujeme co hráči navrhují a že je vše rozhodnuto, děkuji :)

peps1
24-08-2017, 18:22
Však to je v pořádku stůj za svým názorem, nic jiného ani nečekám. Jen prosím nepiš nepravdy o tom, že nesledujeme co hráči navrhují a že je vše rozhodnuto, děkuji :) promin ale to je muj nazor a zatim me nikdo nedal rozumnej argument ho menit :)

//sroubek: ok ja o voze ty o koze, neva zkusil jsem to

Kane
24-08-2017, 18:40
Brečíš tady jenom z toho důvodu, že na posledním serveru si byl nula a nebyl si mezi těmi, kteří byli v první vlně. Věci sis dodělal 3 týdny po ostatních, jenže to už to hold bylo skoro dead, jelikož lidi jako ty neberou wary, když farmí.
PS: Příště jestli budeš mít něco na srdci, piš mi a nepomlouvej mě za zády, když tě naše CP nechce vzít mezi sebe :D :D :D :D

Byl nula? Chlapec picu vies kedze si po 2 tyzdnoch odisiel zo servera... V prvej vlne som bol ked sme joinuly ako CP Poke, ale o tom samozrejme nic nevies kedze si vysumel skor vacsina ludi zacala vobec hrat. Nikto ta za chrbtom nepomlouval, to ze nevies hrat za glada je verejne znama vec ;)
PS: mam rad chlapcov, ktorym CP urobi equip a level aby potom mohli vyskakovat...

Ferda Mravenec
24-08-2017, 18:46
Tu porad cast hracu nechape, ze to neni zadnej zavod. Zazil jsem to (krom na DE) na vsech (hlavne i svetovejch) serverech....ze noliferi se prefarmi a pak je to nebavi, kdyz nemaj enemy a nejsou ochotny jeste 2-3 tydny pockat na konkurenci.

Pokud si dobre vzpominam...tak se peti na interludu tahaj destrama.....a ruku na srdce....pri takovychto ratech je to prace na 1 den.

Muj nazor je takovy, ze dat tam buffera je naprosta hovadina...o tom preci DE neni.....existuje vela HR kde se muze clovek vyblbnout a po par dnech to vypnout. Silne pochybuju, ze to je vize tohoto nastavajiciho projektu.

Jak uz tu bylo zmineno nekolikrat, L2 je velmi citliva na zasahy, a dat tam buffera je fatalni zasah do hry. Zaroven hrani aktiv petu naprosto ztrati vyznam....protoze kdo by te bral do party, kdyz budou mit vsichni buffy z mesta? (jak na exp, tak do CP).

Osobne se mi pristup Sroubka libi, ze ho zajimaji nazory obycejnejch hracu a vubec mu situaci nezavidim, nebot tu vzdy budou tabory priznivcu a odpurcu. GL :)

PS: Sroubku, dobrej spousteci cas. Ziju na druhe strane sveta a tim, ze to zacne behem dne, tak stihnu start taky :D.

WRAlth
24-08-2017, 18:47
Nehrali ani minule, nebudu ani teraz. Aky to ma vyznam expit buferov a logovat za ne? Pochybujem, ze zamer tvorcov je hrat za viac ako 1 postavu. Ja som tu dal nastavenie, pri ktorom server vydrzi minimalne 3 mesiace aj s GM bufferom pricom ciel je max pol roka +- a je jedno ze je to IL, je to uz odskusane... Kludne to nastavte ak minule, zase tu budu 3 pt hrat tryhard, potom zacnu plakat, ze nemaju enemy tak leavnu a ostanu tu farm klany a server pojde do *****e ako predtym...

Kane, pochop, že se bavíš s člověkem, který jede solo a má v plánu si udělat xx bufferů a farmit si celý server. Tohle není člověk, kterého hledáme. Tenhle ti nikdy nekývne na nějakou CP, pojede si vše solo. :)

JuchY
24-08-2017, 18:59
Byl nula? Chlapec picu vies kedze si po 2 tyzdnoch odisiel zo servera... V prvej vlne som bol ked sme joinuly ako CP Poke, ale o tom samozrejme nic nevies kedze si vysumel skor vacsina ludi zacala vobec hrat. Nikto ta za chrbtom nepomlouval, to ze nevies hrat za glada je verejne znama vec ;)
PS: mam rad chlapcov, ktorym CP urobi equip a level aby potom mohli vyskakovat...
Tak 1. Nehral jsem 2 tydny ale 5 tydnu
2. Kde si byl ty a jak si na tom byl si pamatuju moc dobre
3. Za glada hrat umim a s clovekem jako ty to urcite nehodlam rozebirar
4. Zadna CP mi equip a nic neudelala. Nase cp se rozpala jakmile jsme dodelali cov a to jsme jeli setup 2 lukari,glad a supporti. Po rozpadu jsme hrali ve 3 lidech a konecne za 5. Ty blbecku,kdyz si byl takovy frajer jak se prezentujes,tak proc si chtel odeme koupit postavu s vecma? :D :D lepe receno kdyby to slo,tak darovat :D :D konec debaty,jestli chces napis mi na fb a nepis znamym,je to trapne :D

Kane
24-08-2017, 19:13
Tak 1. Nehral jsem 2 tydny ale 5 tydnu
2. Kde si byl ty a jak si na tom byl si pamatuju moc dobre
3. Za glada hrat umim a s clovekem jako ty to urcite nehodlam rozebirar
4. Zadna CP mi equip a nic neudelala. Nase cp se rozpala jakmile jsme dodelali cov a to jsme jeli setup 2 lukari,glad a supporti. Po rozpadu jsme hrali ve 3 lidech a konecne za 5. Ty blbecku,kdyz si byl takovy frajer jak se prezentujes,tak proc si chtel odeme koupit postavu s vecma? :D :D lepe receno kdyby to slo,tak darovat :D :D konec debaty,jestli chces napis mi na fb a nepis znamym,je to trapne :D

5 tyzdnov, riadny rozdiel...
Ja som bol v praci, na treningu, s frajerkov a az potom v L2
S clovekom ako ja? Nigga plz...
Ty si bol ten, kto predaval a nakoniec predal equip, ja som sa len dotazoval na cenu a to je rozdiel. Nikdy by som nedal 50 ci dokonca 70e za blbe dualy +7. A co sme sa bavili s Hunom bolo v ramci debaty a srandy, nikto nikoho neohovaral... Neviem, ako ti to potom prezentoval...

Sroubek
24-08-2017, 21:05
Dnes jsme po debatě na FB věnovali hodně času přezkoumání rate RB. Po dohodě jsme rozhodli, že rate RB ze z 2x zvedne na 3x.

ElectroOW
26-08-2017, 02:40
Vzhledem ke snizeni Rate...bude se i menit cena 2 prestupu? 60m je trosku moc

Sneaky
27-08-2017, 09:20
Otázka, která se týká rate a možná některé nově příchozí zajímá.

Pokud tu nebude GM buffer, lidé si budou tahat pety. Byl tu/je tu level gap nebo mohou hráči s 80lvl tahat postavu s lvl 1? Či je tu klasika max. rozdíl 19 lvlů?

Sroubek
28-08-2017, 14:22
Otázka, která se týká rate a možná některé nově příchozí zajímá.

Pokud tu nebude GM buffer, lidé si budou tahat pety. Byl tu/je tu level gap nebo mohou hráči s 80lvl tahat postavu s lvl 1? Či je tu klasika max. rozdíl 19 lvlů?

Na IL GAP není, ale dá se se zprovoznit :)

Sroubek
28-08-2017, 14:56
L2 web aktualizován https://www.lineage2.cz/cs/dark-elmore/server/about. Finální rates, je uzavřeno.