PDA

View Full Version : Poctivý server = Chronicle 4



GoncharSK
22-08-2017, 20:03
Dobrý deň, diskusiu okolo nového začiatku serveru Dark Elmore sledujem už nejaký čas, a vzhľadom na nespokojnosť s doterajším vývojom som sa rozhodol po dlhom váhaní k tejto téme vyjadriť.

Všetci si určite pamätáme najlepšie obdobie, ktoré zažil Dark Elmore a určite si ho nikto nespojuje s chroniclom Interlude. V súčasnosti som v kontakte so širokou skupinou ľudí, všetko bývalí hráči Dark Elmoru a členovia klanov Soul of Destiny, NightWalkers, Ice or Fire, Dark Horde, Confrontations atd... a zatiaľ som nenarazil na žiadneho čo by mi nedal za pravdu. O Interlude proste medzi týmito ľudmi záujem nie je, aj vzhľadom na globálnu ponuku ktorá na trhu nepochybne je. Seriózny hráč ktorý chce ísť hrať na Interlude sem určite nepôjde kvôli zlej skúsenosti s aktivitou GM, či krátkej životnosti IL serverov na portály Onlinegamers.

Navrhujem: Zaviesť Chronicle 4 25x rate so základným NPC bufferom do 78. Stačilo pokusov o umelú globálnu komunitu a volanie nových hráčov. Tí kašlú na Lineage 2. Treba sa zamerať na oslovenie širokej Lineage 2 CZ/SK komunity a to pôjde jedine marketingom postaveným na novom C4 servery.

NPC buffera s tým, že komunita už značne vymrela čo by viedlo k logovaniu XY charakterov pre zachovanie úrovne na ktorú sú hráči zvyknutí. Z dlhodobého hľadiska by to však viedlo k znechuteniu a preto by bolo dobré obmedziť dual-box na 1 aktívny charakter.

Argumenty Šroubka v minulosti boli demagogické a postavené na tom, že kvalitná C4 neexistuje. Túto tézu si dovolím spochybniť niekoľkými príkladmi funkčných serverov ako je L2blaze, či L2max. Ak by sa C4 neosvedčila následne sa môže prejsť na IL - čo nebude problém.

Pointa staronového majiteľa serveru spočíva v tom ponúknuť po niekoľký krát rovnaký produkt s tým, že úspešnosť a počet "oblbnutých ľudí" bude menší ale stále atraktívny pre jeho zištné ciele. Už len to, že GM team sa buduje až po ohlásení začiatku serveru hovorí o tom, že ide o umelý rýchly štart čo sa rovnako prejaví na kvalite. Naozaj môžeme v tomto prípade pochybovať, že ide o nostalgiu za komunitou. Prosím znovu nenaleťme projektu Interlude na Dark Elmore. Ukážme že nás je viac!

Cieľom tohto topicu nie je kritizovať nikoho prácu ale vyvolať potrebnú diskusiu pre zvrátenie súčasného scenáru. Ďakujem za pochopenie!

Gonchar, Morozov, Morozov2

Kane
22-08-2017, 22:08
neverim, ze argumentujes serverom l2blaze v spojitosti so slovom kvalitny... Inak pozri sa na trend vo svete. Ak by C4 bola taka pecka bolo by tych serverov vac ako IL co nieje. C4 bol proste len zaciatok niecoho co sa dost zdokonalilo prave v IL odkial sa to potom zacalo uberat kus inym smerom. Vazne je viac ludi, co maju radsej Il ako C4 a btw ja beriem C4 ako cast IL resp IL ako rozsirenu C4. Viem, ze mas pekne spomienky na C4 casy, aj ja mam na GP server, ale musis pochopit, ze to co si zazil vtedy uz nezazijes uz len preto, ze gro hracov tvorili ludia 15-25 rokov, ktory uz zostarli a valna vacsina z nich uz l2 nehrava a zase ti mlady ktory prisli potom hraju ine mmorpg a online hry, lebo ponuka sa niekolko nasobne zvacsila a uz to nieje len l2, wow a cs...

Hora cio
22-08-2017, 23:36
C1- 4 - vydané updaty v jižní koreji zákl. hry L2 v 2004-06 (dříve placený)
IL, kamael, hb (kamael +), gf - updaty Chaotic throne už v roce 2006 :drink:

Simbao
23-08-2017, 06:50
Jsem všemi deseti za C4. Na DE C4 jsem toho odehrál hodně (GuardiansOfNight). Je to nej chronicle!!
Je pravda, že IL s vyšší servery mě tolik nelákají a hráči v mém okolí by taky radši C4.

Diaz
23-08-2017, 07:00
Co je těžkého pochopit na tom, že C4 nebude?

Simbao
23-08-2017, 07:03
Pro mě je to těžké pochopit. Interludů jsou všude mraky, ale kvalitní C4 není nikde. To by hráče nalákalo.

kubajz
23-08-2017, 09:13
Já bych C4 taky uvítal radši upřímně

Simbao
23-08-2017, 10:03
To jako vážně tento topic přesunuli do krčmy? Takže žádná diskuze? Žádná snaha?

Diaz
23-08-2017, 10:10
Ono pustit jakýkoliv server není o tom zadat do googlu "lineage 2 c4 download"

O zdejších možnostech jsem psal zde: https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18209-IL-nebo-GF&p=162430&viewfull=1#post162430. (https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18209-IL-nebo-GF&p=162430&viewfull=1#post162430)

Sroubek
23-08-2017, 10:13
To jako vážně tento topic přesunuli do krčmy? Takže žádná diskuze? Žádná snaha?

Potom co jsme oznámili, že bude startovat Dark Elmore Interlude a bavíme se o jeho nastavení mám nechat v relevantních sekcích debatu o spuštění C4? Lidi mějte rozum :) Fórum je kdom sekce Krčma moderováno, takže přesunutí tohoto topicku je více než logické :)

Sroubek
23-08-2017, 10:15
Teď k fenoménu C4, vzpomínáte na staré servery a dobu, který se již nevrátí. Interlude je poslední spustitelná řekněme vylepšena C4, další verze hry se již hodně odklánějí. V čem je pro vás v Interlude takový problém, že chcete C4?

zase me zabanovali
23-08-2017, 10:16
zdar gonchar, dalsi znamej zlodej DE :-)

Simbao
23-08-2017, 10:17
Interlude, jste oznámili Vy. Již před spuštěním serveru DE minulý rok tu bylo spoustu ohlasů na C4. Mám jednoduchou otázku a rád bych měl pravdivou odpověď. Je technicky možné spustit C4? Nebo se Vám prostě nechce? Je možnost spustit oba servery? jak IL tak C4?

Sroubek
23-08-2017, 10:20
Interlude, jste oznámili Vy. Již před spuštěním serveru DE minulý rok tu bylo spoustu ohlasů na C4. Mám jednoduchou otázku a rád bych měl pravdivou odpověď. Je technicky možné spustit C4? Nebo se Vám prostě nechce? Je možnost spustit oba servery? jak IL tak C4?

Tato debata se tu vedla již vícekrát, je to především kvůli technické stránce. C4 pochopitelně máme, bohužel zabezpečení pro něj nikoliv, proto jsme jej zavrhli již před lety. Interlude je hodně oblíbený chronicle, stále se pro ně řeší ochrana i vývoj, takže je to poslední nejstarší udržitelná verze hry.

Simbao
23-08-2017, 10:25
C4 byla vždy TOP chronikcle. Tady záleželo i na hráči jak vše ovládá. Nehledě na to že IL vše zjednodušuje. Hodím augument a neřeším jestli sem PK, však ta zbraň mi nevydropuje. Equip si koupim v obxhodě po B a sem frajer! Nuda, navíc z hlediska vyváženosti skillu charů byla C4 nej.

C4 by měla určitě delší životnost jak IL. IL serveru je mrak i kvalitních.

Simbao
23-08-2017, 10:26
Tato debata se tu vedla již vícekrát, je to především kvůli technické stránce. C4 pochopitelně máme, bohužel zabezpečení pro něj nikoliv, proto jsme jej zavrhli již před lety. Interlude je hodně oblíbený chronicle, stále se pro ně řeší ochrana i vývoj, takže je to poslední nejstarší udržitelná verze hry.

Jak to, že jiné servery dokáží C4 spustit. Co obnáší sehnat to zabezpečení?

Sroubek
23-08-2017, 10:29
C4 byla vždy TOP chronikcle. Tady záleželo i na hráči jak vše ovládá. Nehledě na to že IL vše zjednodušuje. Hodím augument a neřeším jestli sem PK, však ta zbraň mi nevydropuje. Equip si koupim v obxhodě po B a sem frajer! Nuda, navíc z hlediska vyváženosti skillu charů byla C4 nej.

C4 by měla určitě delší životnost jak IL. IL serveru je mrak i kvalitních.

Kdy jsi ji naposledy hrál? Bereš v potaz fakt, že dnes je L2 a hráči úplně jinde? V dobách kdy se C4 hravala, tak mmorpg v podstatě začínalo, nikdo nic pořádně neuměl. Pojem CP neexistoval....

Tak či onak, snad jsem ti odpovědel na tvůj dotaz. Jak už tu uvedl i DIaz, C4 is not in option.

Simbao
23-08-2017, 10:36
Kdy jsi ji naposledy hrál? Bereš v potaz fakt, že dnes je L2 a hráči úplně jinde? V dobách kdy se C4 hravala, tak mmorpg v podstatě začínalo, nikdo nic pořádně neuměl. Pojem CP neexistoval....

Tak či onak, snad jsem ti odpovědel na tvůj dotaz. Jak už tu uvedl i DIaz, C4 is not in option.

Hrál jsem po ukončení C4 i další chronikly samozřejmě. Ale už to nikoho z klanu tak nebavilo a lidi začali odcházet a přestaly hrát úplně. Znám spoustu lidi kteří by se rádi vrátili, ale na C4.

Samozřejmě rozhodnutí záleží na Vás, pokud o tom ani neuvažujete tak chápu. Jen ti poradím. Nastavení serveru udělej podle sebe, jak do toho budou hráči kecat, tak se nikdy nezavděčíš všem a vždycky bude někdo nasranej a bude nadávat. Když je postavíš před hotovou věc, tak nikoho nenasereš.

Kane
23-08-2017, 10:41
Pro mě je to těžké pochopit. Interludů jsou všude mraky, ale kvalitní C4 není nikde. To by hráče nalákalo.

O tom pochybujem. Preto je tolko IL serverov, lebo je po nich dopyt. Aj prevadzkovatelia serverov sa riadia trhom a spustaju to co sa hra najviac cize ak by bol taky zaujem o c4 ako pises, bolo by aj tolko c4 serverov, co nieje... C4 chce len par ludi, ktory stale ziju v minulosti a dufaju, ze vsetko sa da vratit. No neda, lebo L2 je o ludoch a ti, s ktorymi ste hrali ci uz spolu alebo proti sa tu v takom pocte nevratia a ti, ktory hrali nieco vyssie ako C4 tiez C4 nemusia uz len koli tym obmedzeniam ktore tam su oproti IL napr...

Simbao
23-08-2017, 10:44
O tom pochybujem. Preto je tolko IL serverov, lebo je po nich dopyt. Aj prevadzkovatelia serverov sa riadia trhom a spustaju to co sa hra najviac cize ak by bol taky zaujem o c4 ako pises, bolo by aj tolko c4 serverov, co nieje... C4 chce len par ludi, ktory stale ziju v minulosti a dufaju, ze vsetko sa da vratit. No neda, lebo L2 je o ludoch a ti, s ktorymi ste hrali ci uz spolu alebo proti sa tu v takom pocte nevratia a ti, ktory hrali nieco vyssie ako C4 tiez C4 nemusia uz len koli tym obmedzeniam ktore tam su oproti IL napr...

Jak víš, že by se nevrátili?
Ty omezení o kterým mluvíš, ale dělali C4. Nic neulehčovali člověk se musel snažit!

Tomino93
23-08-2017, 11:14
Taky jsem pro :) i když to nic nezměni :D ale +1

Já bych C4 taky uvítal radši upřímně

Xibia
23-08-2017, 13:08
C4 je podla mna naj client

Hora cio
23-08-2017, 13:35
Tato debata se tu vedla již vícekrát, je to především kvůli technické stránce. C4 pochopitelně máme, bohužel zabezpečení pro něj nikoliv, proto jsme jej zavrhli již před lety. Interlude je hodně oblíbený chronicle, stále se pro ně řeší ochrana i vývoj, takže je to poslední nejstarší udržitelná verze hry.

ano je to logický šroubku, přesto toto téma žádný spam není, pač je to přesunuto v krčmě kvůli tomu, že se v návrzích řeší pouze nastavení IL serveru nikoliv C4. ale zahájením tohoto threadu se tu podstatně obnovila rozvířená diskuze řadu let zpátky a většinu starších hráčů zajímá už dlouho dobu (a jen tak se z obláčku nerozplyne). já už k celé této věci (roky) nechci mít výhrady, hlava mě taky proto přestala bolet, jak sem s ní pořád kroutil (doleva doprava), prostě nechce se mi o tom moc mluvit a trošku mi těchto veteránů je i líto, že jim tu radost (naději) kazíte a nespustite C4 rovnou. jako jóó ILko je oblíbené víc než h5 a C4 by se možná taky dala spustit bez ochran. :drink:

LittlePsycho
23-08-2017, 13:36
IL je nuda, gf+ jedine v cp a na to uz vetsina lidi nema cas.

C4 je pro me ciste top a neni to jen skrz nostalgii, hrali sme ji s par lidma i na dexu a proste nas to bavilo.

Hora cio
23-08-2017, 14:02
ILek je ted všede po herním svete, treba ketrawars, tam je to dlouhi na nudu. C4ek už je mín a mít v česku žádný C4 server opravdu být fenoménem nemuže, ja nevím, vždycki me to dojme, že se blíži ten den startu, kdy se naposledy zde C4 spouštěla (nemá někdo kapesník?) a je to taky svátkem všem věrných og, gp, dktech nadšenců. my se sem vracíme po letech, aby jsme položili kytky na hrob celé C4 minulé herní generace, zahráli si na chvíli na zdejším serveru a šli zase dál v domnění, že C4 už je jen sen. :drink:

m4th3wsvk
23-08-2017, 15:49
Zdravím. V dnešnej dobe je obrovský problém nájst C4. Jediné čo človek nájde je nejaká C4 zo Španielska kde hra dokopy 9 ľudí. Určite som za C4 a nie IT. IT je všade kde sa pozriem a keď už do niečoho nového tak
rozhodne do H5. Myslím že je o to záujem a určite to stojí za zváženie.

Tomino93
23-08-2017, 16:37
Že by převaha C4? :D NICE

Hora cio
23-08-2017, 17:41
a proto jich lituju :thumbus up:

Kane
23-08-2017, 19:40
Že by převaha C4? :D NICE

zaloz topic o tom kto ma rad Il a pride ti tam ten zvysok, teda velka vacsina...

Simbao
23-08-2017, 19:48
zaloz topic o tom kto ma rad Il a pride ti tam ten zvysok, teda velka vacsina...

Pochybuju

Erivir
23-08-2017, 20:20
Za 2 měsíce na IL nebude ani noha. Nejhorší chronicl v historie L2 není vůbec zábavné.

kubajz
23-08-2017, 21:26
Tak se třeba příště dočkáme naší C4ky, kdo ví :)
Posledně Šroubek taky prohlašoval, že je to jeho poslední projekt a ejhle! Máme to další :)

... ne že by mi to vadilo 8)

Horacín
23-08-2017, 21:54
takhle tu budou prohlašovat že končí a za každý dva roky se rozhodnou zase spustit ILka nebo GFka, ale k C4 se už nevrátí. :drink:

Simbao
24-08-2017, 08:58
Možná, že kdyby se vrátili k C4, tak nemusí každý dva roky spouštět nový servery......

Diaz
24-08-2017, 09:58
Možná, že kdyby se vrátili k C4, tak nemusí každý dva roky spouštět nový servery......

Možná, že kdybys uměl číst, tak bys pochopil že tu vysvětlení k tomu padlo.

Master Foo
24-08-2017, 17:20
Za 2 měsíce na IL nebude ani noha. Nejhorší chronicl v historie L2 není vůbec zábavné.

To prece nevadi. Lide odejdou, penize z donate zustanou. Cim driv se server vypne, tim vic.

Sroubek
24-08-2017, 17:21
To prece nevadi. Lide odejdou, penize z donate zustanou. Cim driv se server vypne, tim vic.

Tak tak, hlavně ty prachy o to tu kráčí! A čím dříve to padne tím větší jachta bude :-p

Simbao
24-08-2017, 18:02
To prece nevadi. Lide odejdou, penize z donate zustanou. Cim driv se server vypne, tim vic.

Jestli jim z toho nějaký peníze zůstanou, je to poslední co mě trápí.......

Pytlos
24-08-2017, 18:04
Prachy mě nezajímají je tam kupa času co se tomu vjenujou ale c4 bych bral také :)

Horacín
24-08-2017, 18:15
snad za ten parník seženou pořádnou ochranu pro C4 a doufám taky, že se za dva roky uš dočkáme. :thumbus up:

Simbao
24-08-2017, 18:52
Snad se o to aspoň pokusí.

Hora cio
26-08-2017, 20:00
Zdravím. V dnešnej dobe je obrovský problém nájst C4. Jediné čo človek nájde je nejaká C4 zo Španielska kde hra dokopy 9 ľudí. Určite som za C4 a nie IT. IT je všade kde sa pozriem a keď už do niečoho nového tak
rozhodne do H5. Myslím že je o to záujem a určite to stojí za zváženie.

dlouho sem hledal a po světe moc C4 není, jen ilka, gfka a zbytek už high rate či pts ruski. :drink:

sa2sa
26-08-2017, 20:13
Tenhle mesic pustili dokonce i 1* C4 :D

soze25
28-08-2017, 16:34
Kdyby nekdo chtel zacit Lineage2 classic nebo lineage 2 C4 projekt (CZ/SK) jsem ochoten se spolu-ucastnit a cely ho zafinancovat a zaplatit ze sveho skromneho kapesneho (a to i dlouhodobe, aby byl server bez donate, ktery hru nici).]

PS: Myslim to vazne

Kane
28-08-2017, 16:37
skromne kapesne ti na to nebude stacit ;)

soze25
28-08-2017, 16:37
funkcni a overeny odbugovany c4 - http://www.dktech.cz/forum/index.php?topic=297.msg2571#new
ochranu a dalsi veci jsem schopen naprogramovat i sam. ale nechci to delat sam jsem moc liny raci budu hrat tady pokud se toho nikdo neujme :)

soze25
28-08-2017, 16:38
rekneme ze mam neomezeny kapital a nudim se

Hora cio
29-08-2017, 09:28
funkcni a overeny odbugovany c4 - http://www.dktech.cz/forum/index.php?topic=297.msg2571#new
ochranu a dalsi veci jsem schopen naprogramovat i sam. ale nechci to delat sam jsem moc liny raci budu hrat tady pokud se toho nikdo neujme :)

když zahrnu reklamní bannery, vote, nastavení atd. a v prvé řadě bys měl začít s náborem a přibrat eazyho do týmu. :thumbus up::bye:

BackTrack
29-08-2017, 10:15
Zdravim, C4 bol super, ale to je vsade furt necro necro a furt sleep sleep a sranda skoncila nezda sa vam?

Eazy
07-09-2017, 21:20
Tak se třeba příště dočkáme naší C4ky, kdo ví :)
Posledně Šroubek taky prohlašoval, že je to jeho poslední projekt a ejhle! Máme to další :)

... ne že by mi to vadilo 8)No jo a my se taky těšili, že už se toho chytne někdo kdo má snahu a ten tupec je tu stále ((( ale kdo ví třeba za rok, za dva tu bude zase servr IL DARK ELMORE, protože nick servru a nostalgie přilákají lidi )))) Přeci jen to bude už DARK ELMORE IV. nastavíme IL, která pojede 2 měsíce, lidi do toho nasypou min 500 a budem se modlit ať jich zadonatuje aspoň 300 )))) Myslím, že Gonchar to napsal dokonale lidi nequitly, protože by byla nuda na servru, ale protože GM a Admin.....

Diaz
08-09-2017, 07:27
lidi nequitly, protože by byla nuda na servru, ale protože GM a Admin.....

Nejlpší důvod začít bude "že Eazy není GM" :D

Eazy
08-09-2017, 09:22
Nejlpší důvod začít bude "že Eazy není GM" :DTak strašně jsem chtěl být GM ((( ale to každý s kým jsem diskutoval o DE ví )) že jsem měl na háku nějaký post GM, který na OG nic neznamená ))) hold jsem chtěl pro hráče aktivního člověka)) narozdíl od nějakého no name tupce, který musí zákládat topik '' tupec je zpět '' aby se vůbec nědělo, že někdo takový vůbec byl )))

Hora cio
09-09-2017, 00:08
do takovihleho šroubteamu bich nikdy nelezl. :D :drink: