PDA

View Full Version : Olympiada



SoulSteal
10-12-2015, 10:20
Mohli by ste mi povedat niečo o oly ? Co by som mal vediet a este som tam nikdy nebol a chcem zacat ked ze uz mam toho nobla.. Mam SoulTaker je to dobry class na oly ak hej tam mi poradte ako by som mohol dokazat naj vykon. Ďakujem :-)

Poni
10-12-2015, 10:33
nejdou tam potiony, nejdou tam blesed shoty na zbytek prijdes sam, je lepsi si to protrpet ze zacatku at na to prijdes

Kane
10-12-2015, 10:48
Mohli by ste mi povedat niečo o oly ? Co by som mal vediet a este som tam nikdy nebol a chcem zacat ked ze uz mam toho nobla.. Mam SoulTaker je to dobry class na oly ak hej tam mi poradte ako by som mohol dokazat naj vykon. Ďakujem :-)

Kde zacat :D
-na oly potrebujes 9 ludi, dnu porti 8. Na to aby ta portlo dnu musis mat max 80% inventara a niesom si isty ci mozes mat pretazenie, 1 lvl mozes 2 lvl a viac uz neviem. Class oly porti 4 a treba 5 regnutych. Tu ide oly max posledny tyzden v mesiaci takze este mas cas ;)
-dnu mas 60 minut na bufnutie sa. Cize selfbuff a oly stafky ktore si musis zohnat, z nich mozes mat bless the body (lvl zalezi od grade stafky) mental shield, regeneration, focus... Po starte oly dostanes ww a myslim acumen ale neviem aky lvl na maga. War clasy dostavaju haste a ww.
-zapas trva kym niekto niekoho zabije alebo kym neubehne casovy limit, vtedy sa vitazi na damage.
-vitaz berie 1/5 bodov toho kto mal na zaciatku zapasu menej bodov, cize ak vyhras a mal si 30 bodov a tvoj super 20 tak ti prida 4 body a jemu 4 vezme. Pri klasovke to je tusim 1/3.

Co sa negra tyka, nezabudni si vysumonit peta predtym ako ta portne dnu, mozes pouzivat len spirit shoty, neger je najsilnejsi mag na oly kedze ma kopec debufov a sumona. Pozri si nejake videa na youtube aby si vedel ako hrat proti akemu klasu.

SoulSteal
10-12-2015, 11:06
Ďakujem za rady:-)

WabakyCZ
12-12-2015, 12:43
Soultaker:
- nezapomen zapínat shoty na sumona
- nezapomen pouzivat transfepain
- nechávej utočit sumona (bubáka)
- měj stafky na focus, btb, mental shield, bufni sebe i sumona (pres battle heal)
- neboj se pouzivat arcane power
- jsi debuffer, na to nezapomen, jakmile zdebufujes protivnika, jsi vitez
- nauč se co umí ostatní chary (např.: glad má celest a dává šlupky, musíš se od nej držet dál, debuffovat ho aby nemohl pouzivat skilly, propeh si dava resist na pul minuty, takze ho nemuzes debufovat, atd.)
- snaz se chytit dobry augment (idealne celest)
- opet opakuji DEBUFUJ (predevsim na speed, jakmile jim shodis WW, stači utikat, nechat mlátit sumona a obcas je hitnout. Jakmile ti začnou hitovat sumona, začni castit taky, bez sumona jsi mrtvola. Pokud jdes proti jinému nekrovi, zkus ho zdebufovat, na sumona se vyprdni, az ti zabije sumona, zabij toho jeho a vyvolej si z nej znova svýho, budes ve velke vyhode.
- mej dye od mamona, kazda M def jde znat
- idealni je DC set ++, AM++
- nezapomen mit naplusovane skilly (hlavne sumona, aspon +10, pak zbytek skillu, na power a šanci)