PDA

View Full Version : Makro



Aspire18
05-12-2015, 13:13
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak udělám makro, aby char provaděl určitý skill/spell třeba s 5ti minutovým zpožděním? Konkrétně chci s dýkařem craftit klíče, ale nemám čas na to každých cca 7 minut klikat, tak aby se to craftilo samo jakmile dojde reuse skillu... Na internetu jsem našel nějaké návody, ale nefungovaly, nebo jsem něco dělal špatně, nevím. Díky :)

Deathwing
05-12-2015, 13:29
/useskill summon treasure key
/delay 300 ... v se*****ch 5minut
/useskill summon treasure key
/delay 300
atd
a kdyz to makro ceka tak nemuzes s postavou hejbat jinak se prerusi

Aspire18
05-12-2015, 14:01
Díky, vlastně tohle přesně jsem už zkoušel, ale nikdy to nefungovalo, s jinyma skillama ano, ale zrovna s tímhle craftem ne, ale zkusím a uvidíme, možná jsem předtím špatně spočítal ten reuse, protože zrovna u tohohle skillu je to pokaždé trošku jinak, jednou jsem to stopoval :D a ještě, bude fungovat, když udělám celé makro na tenhle craft a pak ho celé dám několirát do dalšího makra ? aby to craftilo třeba půl dne ?

Deathwing
05-12-2015, 14:06
oficialni odpoved je ze ne.
Ale na c4 pts obcas proslo kdyz makro na konci zavolalo samo sebe na liste, uspesnost byla tak 1/3 mozna min

Mork
05-12-2015, 22:22
Mno na gameparku sjem měl nejdříve problém taky z makrama, ale pak jsem nato došel......prostě musíš zmáčnkout Fx (podle toho na čem to máš) 2* po sobě....a pak překliknout tabulátorem (když překlikneš přes záložky v Windows liště) tak pohoda....

Jinak pokud by nefungovalo tak proklikni Enter chat a opakuj :-D