PDA

View Full Version : barvenej system



Dras
28-10-2015, 07:57
nema nekdo upravenej system kterej neukazuje hlasky typu: skill is on cooldown a pod?
a s barevnym dmg, kdy skill projde kdy resistne?

Dik moc :-)

Lanselot
28-10-2015, 12:39
Taky bych to vcelku uvítal.. ale žádnou jamajskou divočinu (miliarda barev)

barcode
28-10-2015, 15:23
Taky bych uvítal..

djcraty
28-10-2015, 19:56
Stačí stáhnout LineAge Utils.. sám ho mám a funguje naprosto v pořádku.. úprava barev, samotných hlášek a "něco" navíc - zdejší hejteři si jistě pošmáknou.. osobně používám verzi 1.6.8

Xa*
28-10-2015, 21:54
Můžu nabídnout svůj, přemýšlel sem, že bych vytvořil vlastní tému, ale on si každý dělá svůj vlastní, tak to je krapet zbytečné. Můžete zkusit, budu rád za reakce. Postupně přidávám věci podle toho jak expím. Teď mne bude čekat manoření, tak přihodím nějaké zobrazení na obrazovku když se povedlo zasetí, atd... :-)
Download: LINK (http://www.wgmods.eu/jaqen/click.php?id=7)

Line2Star
29-10-2015, 12:59
Chat je super, jen nešly by ty hlášky když dostáváš buffy posunout do spodního pravého rohu, nad tu lištu kousek, přibližně do jedné čtvrtiny. mam totiž lišty v pravo a ne dole. kdyžtak pm díky.

barcode
29-10-2015, 17:34
Můžu nabídnout svůj, přemýšlel sem, že bych vytvořil vlastní tému, ale on si každý dělá svůj vlastní, tak to je krapet zbytečné. Můžete zkusit, budu rád za reakce. Postupně přidávám věci podle toho jak expím. Teď mne bude čekat manoření, tak přihodím nějaké zobrazení na obrazovku když se povedlo zasetí, atd... :-)
Download: LINK (http://www.wgmods.eu/jaqen/click.php?id=7)

A nemáš třeba screen nebo ukázku změn?

Xa*
29-10-2015, 17:54
A nemáš třeba screen nebo ukázku změn?

Vzhledem k tomu, že sem toho tam měnil poměrně hodně, screeny sem nedělal. (udělený/obdržený dmg, blokované poškození, nepodařené skilly, zvýrazněný spoil, zvýrazněné trade/manufacture, parta, friendlist, drop itemu ze tvojí osoby, pick up itemů v okolí, buffy, enchant...) je toho vážně hodně.

Daleko snadnější je, když tomu dáš 5 minut na vyzkoušení a sám uvidíš :-)

Teoreticky nějaké zobrazení úprav na obrázku poskládaného z několika screenshotů by bylo možné, ale to třeba v případě, že bych zakládal svou tému, ale jak sem říkal, to je asi zbytečné, každý má nějaké svoje upravené hlášky. Navíc stále upravuji a přidávám změny, podle toho jak hraji a postupuji.

sSs
29-10-2015, 18:09
http://forum.gamenode.cz/showthread.php?14640-Barevne-hlasky-Colored-chat-etc

barcode
29-10-2015, 20:27
Vzhledem k tomu, že sem toho tam měnil poměrně hodně, screeny sem nedělal. (udělený/obdržený dmg, blokované poškození, nepodařené skilly, zvýrazněný spoil, zvýrazněné trade/manufacture, parta, friendlist, drop itemu ze tvojí osoby, pick up itemů v okolí, buffy, enchant...) je toho vážně hodně.

Daleko snadnější je, když tomu dáš 5 minut na vyzkoušení a sám uvidíš :-)

Teoreticky nějaké zobrazení úprav na obrázku poskládaného z několika screenshotů by bylo možné, ale to třeba v případě, že bych zakládal svou tému, ale jak sem říkal, to je asi zbytečné, každý má nějaké svoje upravené hlášky. Navíc stále upravuji a přidávám změny, podle toho jak hraji a postupuji.

Díky za ten systém ale na mě to jsou moc velký omalovánky a moc alertů a hlášek všude..
Navíc mě v kata dorazilo, když jsem si vytáh pár místností a zjistil, že můžu klikat jen na jména mobů ... :)

Line2Star
29-10-2015, 21:42
To nema ale nic s barevnym systemem, ze ti jdou zakliknout moby jen na jmenu.

Xa*
29-10-2015, 22:22
Barvy jsou pokud možno celkem "matné", aby to tak nerušilo a ta hlášení sem se snažil udržet na minimu a na co nejméně důležitých místech obrazovky.

Bohužel hláška na obrazovce funguje jako element, přes který nelze "kliknout". Takže jestli máš pohled tak, že máš všechny moby na levém kraji obrazovky, kde to vypisuje od koho jsi obdržel dmg, půjde tí hůře naklikávat. Já používám jednoduše tlačítko "Next Target" a prostě mi to přeskočí na jiného moba... :-)

Line2Star
30-10-2015, 13:08
Xa uprav mi to prosím ty hlášky jak jsem ti psal do pm dík.