PDA

View Full Version : Problémy s novým připojením.



Bisonek
08-10-2015, 20:43
Ahoj,

potřeboval bych poradit... dneska jsme přešli od O2 z kabelového připojení na lokálního poskytovatele WiFi...
První rozdíl je kolísání rychlosti (to mi nevadí), ale spíš mi vrtá hlavou proč mi najednou Avast začal označovat jako vir soubor L2.exe v systemu... nikdy se mi to nestalo a to hraju lajnu sakra dlouho... hlavně jsem tam dal vyjimku na celou složku lajny v program files a furt to dělá bordel... A když jsem se před chili logl do hry tak se mi v chatu objevila zprava neco jako "SYS: . " tak mam trochu strach aby to nedelalo bordel.

Muže mi nekdo poradit s tím avastem? Používám ho už asi 8 let. Nikdy jsem sním nemel problemy... mame doma 3 kompy.

Bisonek
08-10-2015, 21:14
Tak se mi povedlo lajnu přidat do vyjimky ale pořád nechápu tu hlášku "SYS: . "

Nordi
08-10-2015, 22:33
Ahoj Bisonku,
mě to udělalo dneska taky, a to jsem nic nezměnil, takže to nemá s internetem nic společného. Poprvé po asi 6 letech. Nemužu to spustit, protože mi to nějak předělalo ikonku na "nastavení konfigurace". Jestli Ti to funguje, mohl by jsi mi napsat, jak povolím tu vyjímku, jinak jsem skončil :-(, dík

Oskar2
09-10-2015, 12:40
Ahoj,
měl jsem stejný problém. Avast mi hodil L2.exe do truhly tak jsem ho jen znovu nakopíroval do adresáře system

Nordi
09-10-2015, 12:50
Ahoj, jenže mě ho jako by přepsal. A opětovné nahrání mi nepomáhá, neboť mi okamžitě naskočí tabulka o škodlivém vlivu, a okamžitě se hned přepíše, takže mi nepomůže to překopírovat, nebo opět nakopírovat :-(. Nevěděl by jsi co s tím?

equinox
09-10-2015, 16:31
Avast nemám nainstalovanej, ale přidat výjimku snad tak těžký není ne? http://www.getavast.net/support/managing-exceptions

Bisonek
09-10-2015, 21:47
Není, ale chvíli jsem to hledal :)...

Uplne prvni, dejte prave na ikonu avastu a dejte ovladani stitu a vypnout na hodku...pak si do složky lineage doplnte ten L2.exe co avast smazal a radsi to vyzkousejte jestli vam to bezi .. kdyz jo, tak cajk a přidejte k tomu vyjimku popsanou nize.

1) Kliknete 2x dole na lište na avast ikonku
2) Z levého sloupce menu dole dejte nastavení
3) A uvidíte hodně jakoby modře označených nabídek jedna se jmenuje vyjimky, tak na ni jednou kliknete
4) Zobrazí se vam okno, které ma nahoře záložky, běžte na cesta k souborům a kliknete na tlačítko najít
5) v kompu si najdete složku kde mate nainstalovanou lajnu... označuje se to krizkem takze rozbalite napr. program files a před složku lineage2 dejte křizek
6) uložte to

PS: doporučuju si přidat vyjimky na instalačky, zalohy systemu a vsechny instalace co mate v kompu

MaloHp
13-10-2015, 14:31
Avast a AVG mi tohle dělaly u většiny her. Už jen skrze to jak se ty antiviry chovaji bych je rychle odinstaloval.