PDA

View Full Version : Najlepsi bufer



bobankooo7
07-09-2015, 23:58
Zdravim ktory je najlepsi buffer pre fighetera ??? a preco ?

WUDY
08-09-2015, 05:32
Luk PP, pre tych co sekaju nieco s vampol WC/SE. Magovia vse co MP dava EE/SE.

Hora cio
08-09-2015, 12:42
Zdravim ktory je najlepsi buffer pre fighetera ??? a preco ? Pro fightera idealní DC/BD/SWS, u S/D by mohl být buff 2x delší že WUDY :D a u CoV mohli by snížit spotřebu SO. Hierophant je spíš dobrý pro mágy, ale má dobrý PoFko i pro fightery. :drink:

Celebrita
08-09-2015, 14:02
Těším se na pvp s fajtrama, co budou mít jako buffery WC a BD!

Eazy
08-09-2015, 14:54
Těším se na pvp s fajtrama, co budou mít jako buffery WC a BD!Co teprv mág s PoFkem ))

WUDY
08-09-2015, 17:28
Ja si k svojmu magovi robim OL s EE + sumoner 56 lvl na port ku farma fleku. BD a SWS by bolo tiez fajn ale kto to ma expit :D Otazka bola polozena ktory bufer (1) tak ze ak len jeden tak najviac sa oplati SE. Tiez si myslim ze ideal by bol aj tak full buf, len problem je v tom ze na IL sa strasne sekaju postavi a tahat za sebou peta je strasna muka... Osobne keby som hral fajtra tak jednoznacne zaklad WC s EE od 60lvlu mobi nehorazne stunuju o trpaslikoch nehovoriac :D a obcas res a heal sa zide :) Ak chces vlakovat tak si rovno zalos i BD SWS :) K luku je TOP PP tam ti heal ani vampa netreba uz len dance songi kocicacik AQ a coro moro :D

Celebrita
08-09-2015, 18:20
Ja si k svojmu magovi robim OL s EE + sumoner 56 lvl na port ku farma fleku. BD a SWS by bolo tiez fajn ale kto to ma expit :D Otazka bola polozena ktory bufer (1) tak ze ak len jeden tak najviac sa oplati SE. Tiez si myslim ze ideal by bol aj tak full buf, len problem je v tom ze na IL sa strasne sekaju postavi a tahat za sebou peta je strasna muka... Osobne keby som hral fajtra tak jednoznacne zaklad WC s EE od 60lvlu mobi nehorazne stunuju o trpaslikoch nehovoriac :D a obcas res a heal sa zide :) Ak chces vlakovat tak si rovno zalos i BD SWS :) K luku je TOP PP tam ti heal ani vampa netreba uz len dance songi kocicacik AQ a coro moro :D
76-78 bude bez empa žůžo!

sunnshine
08-09-2015, 19:27
Zdravim ktory je najlepsi buffer pre fighetera ??? a preco ?

Položil si neřešitelnou otázku, takže se na ní musí odpovědět abstraktně. PP s wampem. :)

WUDY
08-09-2015, 20:07
Jaj o OL by som sa nebal, ten dropcek je dost ciperny char co sa hravo expne i solo s EE za *****i to je s prstom v nose :) Je to narocnejsie na klikanie, ale za tie tri roky co za to hrajem uz som nieco pochytil s ovladania OL :D https://www.youtube.com/watch?v=gLPu6vroL9g
K PP: kombinacia PP a lukar je smrtiaca, ako pri farme tak aj pri PVP :) PP nieje az tak bezbrana postavicka ako na prvi pohlad sa zda :) moze nosit i heavi vie sa bufnut ci healnut ma fear, super root co znehybni moba ci enemi na pekne dlho a lukar uz za tych 20s co ma v targete azda zabije ked neni total lama :D Ver tomu ze na moba ci enemi s rootom a fearom vampa nepotrebujes :D A ked PP to nedava bud vela mobov alebo enemi tak stale ma k dispozicii zazracne tlacitko return a lukar tolko zdrhne ved preco by mal take rychle nozicky...

Deathwing
08-09-2015, 22:56
nejlepsi bufer je ten co ma gm prava a muze ti kopnout jakejkoliv buf :D

filimon
09-09-2015, 23:15
nejlepsi bufer je ten co ma gm prava a muze ti kopnout jakejkoliv buf :D

Superhaste+frenzy.

DryadElder
10-09-2015, 17:50
Main WLko, buffpeti akorát PP, SE, WC, OL, BD, SWS, WK a ES + samozřejmě pajzl s makrem na dance, aby mi v těch kata nebylo tak smutno http://www.maxcheaters.com/public/style_emoticons/default/happyforever.png